سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 6

موضوع: كلن بوترول clenbuterol

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض كلن بوترول clenbuterol

كلن بوترول نوعي داروي مقلد سمپاتيك است كه همانند ديگر داروهاي مقلد سمپاتيك سبب چربي سوزي و كاهش وزن مي شود . عوارض جانبي اين دارو در مقايسه با تمام داروهاي مقلد سمپاتيك ديگر كمتر است تا حدي كه اكثر ورزش كاران حرفه اي از قبيل فوتباليست ها و كشتي گير ها حداقل يك بار مصرف آن را تجربه كرده اند و باري سوزاندن چربي اضافه خود از آن استفاده كرده اند .
    تنها ايراد اين دارو اين است كه بدن به دوز آن عادت ميكند يعني بعد از مدتي كه از مصرف آن بگذرد ديگر با آن دوز بدن جواب نميگيرد . اين موضوع در حدي است كه بدن تا 18 روز به اين دارو جواب ميدهد و بعد از 18 روز ديگر به دوز قبلي جواب نميدهد . البته مدت مجاز مصرف كلن بوترول 6 تا 12 هفته مي باشد .
    حال چه كار كنيم كه بدن به آن دوز عادت نكند . تنها راه اين است . شما بايد به طور روزانه دوز دارو را تغيير دهيد به اين صورت كه روز 2 قرص و روز دوم 3 قرص و روز سوم 4 قرص و روز چهارم مصرف نكنيد و دوباره روز ششم 2 قرص و ........... . البته حرفه اي ها دوزهاي بيشتري مصرف ميكنند .

گزارشات نشان ميدهد بدنسازاني كه در رژيمشان كلن بوترول استفاده كرده اند علاوه بر چربي سوزي قدرت خوبي در عضلات خود حس كردند . همچنين ميتوانند تمرينات سخت خود را به خوبي انجام دهند . اكثر حرفه اي ها پس از اتمام دوره حجم با استفاده از كلن بوترول چربي هاي اضافي خود را كه در اثر خواص آندروژني استروئيدها به دست آمده است را مي سوزانند تا عضلاتي تفكيك و با سفتي بيشتر داشته باشند . همچنين به بدن خود فرم بهتري بدهند .

دوز متوسط اين دارو بين 20 تا 100 ميكروگرم در روز ميباشد كه بايد 6 تا 12 هفته مصرف شود . لازم به ذكر است كه بين دوره هاي كلن بوترول حداقل 1 تا 2 ماه بايد فاصله باشد .

دوز مصرف : 20 تا 100 ميكروگرم روزانه
    زمان رديابي در تست هاي كنترول دوپينگ : 4-5 روز

2. 13 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال amir26 آواتار ها
    794 بار در 171 پست
      از ایشان تشکر شده است

دوستان با سلام
    دوستم یه کلن تزریقی داره که حدود 50 میلش مونده و دیگه نمیخواد مصرف کنه.استرالیایی هست و خودش خیلی ازش تعریف میکنه.به نظر شما حالا که مفت هم هست برام مصرفش کنم برای چربی سوزی.خودش بصورت زیر جلدی در ناحیه شکم تزریق میکرد.اثری داره برای از بین بردن چربی شکم بصورت موضعی؟اگر نظرتون مثبت بود در مورد طریقه مصرف برای بهترین نتیجه هم لطفا راهنمایی کنید.

البته بگم ها درسته مفت هست ولی اگر خاصیتی نداشته باشه و یا ضرری داشته باشه مصرف نمیکنم.

با سپاس از همگی

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از amir26 عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای eiman آواتار ها
    حالت من
    Bitafavot
    4,362 بار در 1,064 پست
      از ایشان تشکر شده است

امیر جان مگه نمیگی دوستت مصرف میکرده خوب بهترین تجربه رو دوستت داره ببین تاثیری داشته یا نه.!
    انسان ها دو دسته اند یک دسته پله ساز و یک دسته پله سوار
    دسته اول با تلاش و مشقت موقعیت ها را بشکل پله میسازند تا بالاتر رفته و پیشرفت کنند.
    دسته دوم منتظرندتا دسته اول پله ها را ساخته تا از پله انهابالا روند.بعضیها هم ،خود دسته اولیها رو پله میکنند.(ایمان،فلسفه پیدایش پله)

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از eiman عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال amir26 آواتار ها
    794 بار در 171 پست
      از ایشان تشکر شده است

نه بابا این دیونه است هر چی دستش میاد مصرف میکنه میگه عالی جواب داد
    من عمرا بدون نظر کارشناسی مخصوصا در این موردا چیزی مصرف کنم.

8. یک کاربر برای این پست سودمند از amir26 عزیز تشکر کرده اند:

عضو حرفه ای Yakuza6236 آواتار ها
    حالت من
    Akhmoo
    6,744 بار در 1,255 پست
      از ایشان تشکر شده است

این دارو در اصل برای بیمارهای آسم استفاده میشد ! روی اونا بیشتر کاربرد داره تا رو بدنسازها ! اگه پس فردا بگن قرص ضد حاملگی زنان هم عضله میاره ملت میرن سراغش !!! بدنساز جماعت دست رد روی سینه ی هیچ دارویی نمیزنه !
    از اونجایی که باعث چربی سوزی میشه خیلی ها به عنوان داروی لاغری هم ازش استفاده میکنن ! آدمای متقلب هم شربت این دارو رو به عنوان داروی لاغری با 10 برابر قیمت به ملت می فروختن !
    اما عوارض !!! من عاشق گفتن عوارض داروهام !!! خدایی هیچ وقت هم اغراق نمی کنم همیشه واقعیت رو میگم ! قبل از هر چیز این دارو روی سیستم عصبی اثر میزاره !!! پس میتونه باعث لرزش ناخواسته ی دستها بشه !!! کسایی که از نوع تنفسی این دارو استفاده کردن میگن وقتی مصرف میکنیم بلافاصله احساس گرمای زیاد و عصبی بودن بهمون دست میده !!! این به خاطر بالا رفتن فشار خونه ! پس حتما میتونه باعث عرق کردن هم بشه . در بعضی موارد هم طرف وقتی قبل تمرین دارو رو مصرف میکنه در ورزش پر جنب و جوش سرگیجه بهش دست میده .
    متاسفانه این دارو زیاد عوارض نداره !!!پس به همینا بسنده میکنم ! خوب علت اصلیش هم اینه که استرویید نیست پس ممکنه هیچ کدوم از این چیزاییکه گفتم روی شما نمایان نشه ! در واقع این عوارض برای همه نیست !!!
    اما بزرگترین مشکل میدونی چیه ؟! استفاده خودسرانه !
    چون بعد یه مدت دیگه اثر نداره ، طرف هی تعداد قرصاش رو زیاد میکنه ! در بعضی مواقع تا 10 تا قرص هم مصرف میکنه !
    مدل دیگه ی استفاده خودسرانه این دارو اینه که طرف شنیده استرویید بده ! اما نشنیده کلا دارو بده ! میره واسه خودش یه دوره غیر استروییدی مینویسه به این خیال که داره سالم کار میکنه :8 هفته انسولین+سوما دوره ی بعدش : 8هفته سیتومل + کلن بوترول البته تو همون دوره ی اول دیگه دار فانی رو وداع میگه و نمیرسه به دوره ی دوم !!!

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Yakuza6236 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین