سفارش تبلیغات

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 14

موضوع: جوان 21 ساله ، قرباني استفاده از مواد نيروزا

مدیر کل سایت Mohsen آواتار ها
    حالت من
    Relax
    12,946 بار در 2,730 پست
      از ایشان تشکر شده است

پیش فرض جوان 21 ساله ، قرباني استفاده از مواد نيروزا

استفاده از مواد نيروزا ، مرگ يك جوان 21 ساله را رقم زد و داديار جنايي تهران، دستور شناسايي عاملان توزيع داروي مرگبار را صادر كرد.

علي دلداري، نماينده دادستان در دادگاه كيفري استان تهران با اشاره به اين پرونده به «جام جم» گفت: به دنبال تماس مسوولان اورژانس يكي از بيمارستان ها در شمال تهران در ارتباط با مرگ مشكوك جواني 21 ساله پس از انتقال به اين محل، موضوع با تشكيل پرونده اي به دادسراي جنايي گزارش شد و براي كشف علت مرگ جوان كه هويت وي مهدي اعلام شده است دستور قضايي لازم صادر شد. داديار جنايي افزود: 2 جواني كه فرد فوت شده را به بيمارستان انتقال داده بودند، در تحقيقات عنوان كردند، مهدي همراه ما در يك كارگاه صنعتي مشغول كار بود و شب عازم باشگاه بدنسازي شد و پس از 2 ساعت به محل كارش بازگشت و ما ديديم كه او يك بسته پودر بدنسازي را از ساك خود بيرون آورد و اقدام به مصرف مقداري از آن با يك ليوان شير كرد.

شاهدان اضافه كردند: ساعت 10 شب همه خواب بوديم كه با صداي مهدي از خواب بيدار شديم و ديديم كه او قادر به نفس كشيدن نيست. 2 شاهد ادامه دادند: به دنبال اين حادثه دوست خود را به بيمارستان منتقل كرديم كه پيش از رسيدن به اتاق اورژانس، جانش را از دست داد.

دلداري افزود: در ادامه تحقيق در اين زمينه، پزشكي قانوني علت مرگ را مشكل قلبي پس از استفاده از مواد نيروزاي تقلبي اعلام كرد. با ارائه گزارش پزشكي قانوني، دستور بررسي و تحقيق در ارتباط با نحوه تهيه و توزيع داروي نيرو زاي تقلبي صادر شده است و پرونده در حال پيگيري است.

دلداري با هشدار به افرادي كه در رشته بدنسازي فعاليت مي كنند، گفت: طي چند ماه گذشته، چندين پرونده در ارتباط با مرگ افرادي كه از پودرها و داروهاي نيروزا استفاده مي كنند، به دادسراي جنايي ارسال شده و توجه به استفاده از داروهاي نيروزا و عواقب آن، بايد به صورت جدي مورد توجه قرار گيرد.
    انجمن سایت بدنساز یکی از بزرگترین و قدیمی ترین منابع ورزش بدنسازی و پرورش اندام ایران

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mohsen عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

واقعا تاسف باره كه پزشكان ما هنوز نميدانند كه پورهاي پروتئيني دوپينگ نيست و طرف از استروئيد استفاده كرده نه پودر .
    كاشكي به جاي اين چرت و پرت ها خبر گزاري جام جم مقداري هم از معتاديني كه كنار جوب ها ميميرند مينوشت .

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال mahmoud آواتار ها
    حالت من
    Ashegh
    2,241 بار در 432 پست
      از ایشان تشکر شده است

واقعا جاي تاسف داره تو اين چند وقته هر كي به من ميرسه ميگه به پا گلوتامين ميخوري نميري!!!!!!

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از mahmoud عزیز تشکر کرده اند:

عضو فعال
    390 بار در 123 پست
      از ایشان تشکر شده است

مکمل ها خوبند ، اما یادتون باشه ، خیلی هاشون همین 10 سال گذشته پا به بازار گذاشتند و هر مکملی رو نباید مصرف کرد .... من خودم از کراتین می ترسم ، از آرژنین و اکسید نیتریک هم همین جور ... ولی فعلاً دارم کراتین مصرف می کنم ... گلوتامین و bcca و آمینو و ذیگر مکمل های دیگه هم ناچاری مصرف می کنم (یک کم می ترسم)

8. یک کاربر برای این پست سودمند از pesar aram عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته hamidbarca آواتار ها
    2,945 بار در 537 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط pesar aram نمایش پست ها
    مکمل ها خوبند ، اما یادتون باشه ، خیلی هاشون همین 10 سال گذشته پا به بازار گذاشتند و هر مکملی رو نباید مصرف کرد .... من خودم از کراتین می ترسم ، از آرژنین و اکسید نیتریک هم همین جور ... ولی فعلاً دارم کراتین مصرف می کنم ... گلوتامین و bcca و آمینو و ذیگر مکمل های دیگه هم ناچاری مصرف می کنم (یک کم می ترسم)
    برای چی میترسی؟آقا منم انداختی تو فکر آخه من دو هفته هست شروع کردم به خوردن پروتئین و گلوتامین و آمینو یعنی خطر داره؟!! آقا پیمان لطفا بیا یه توضیح بده تا ما تازه کارها از فکر در بیایم نکنه بلایی سرم بیاد

10. یک کاربر برای این پست سودمند از hamidbarca عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین