صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 50

موضوع: بیت اله عباس پور در FIBO 2013 آلمان

مدیر ارشد Senior Manager آواتار ها
    حالت من
    Mehraboon
    51,379 بار در 7,978 پست
      از ایشان تشکر شده است

عرض شانه و حجم نفر ششم اصلا یچیز هیولایی ساخته ازش!
    بابا سدریک مک میلان کم کسی نیست، جانی جکسون هم 4 سر ضعیفی داره وگرنه بالاتنش خیلی خوبه.
    تازه خدا رو شکر کنه که تونی فریمن انصراف داده!

این درسه ما همش میگیم حقمون خورده شد ولی به نظره من اینبار واقعا حق بیتو خورده شد!این بدن از بدن پارسال کامل تر بود چجوری پارسال اون مقام گرفت امسال....از طرفی هرجوری بخوای حساب کنی حداقل باید جز 5تای اول بود خداییش از رانی راکلم سرتر بود.راکل اینجور که میگفتن دیابت گرفته اصلا اماده نبود فقط رو حساب اعتبارش این مقام و اورد
    خب رقیباشم پیشرفت داشتن. اونا استراحت نکردن که
    سینتول هم که دامون جان گفتن...
    متاسفانه رواج زیادی پیدا کرده. الان تو کشوری بلا استثنا استفاده میشه
    ویرایش توسط Senior Manager : ‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏ در ساعت ۰۹:۱۹ بعد از ظهر

2. فروشگاه آنلاين کارت شارژ بي بي شارژ
  3. 18 کاربر برای این پست سودمند از Senior Manager عزیز تشکر کرده اند:

arashbandegan (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), Dami (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), 马吉德 (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), Flex70 (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), Hooper (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), kaveh_am (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), kingofblack2010 (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), M.a.J.i.D (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), M0sTaFA (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), Mohsen (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), Mr.LEO (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), oghab400 (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), Pro Bodybuilder (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), scott (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), the arrival (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), کریتوس (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), YA30N (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), _Amin_ (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏)

عضو فعال _Amin_ آواتار ها
    2,559 بار در 675 پست
      از ایشان تشکر شده است

نمیدونم والا چرا ما اینجورییم... بدبخیته... نه یه دکتر درس حسابی بالاسر ایرانیا حس که دز و مقدار مصرف براشون تعیین کنه... نه یه حامی هس... کلاً هیچی واسه بدنسازی تو ایران نیس...

طرف با اینکه میدونه تری گلیسرید تو بدن تجزیه نمیشه باز میره تزریق میکنه 4 سال بعد که فاسد شد مجبور میشه جراحی کنه... تازه این مثلا بالاترین سطح بدنسازای ایرانه! حرفه ای ترینشون اینه!
    بقول آقا افشین عزیز تو کشوریم که سینتول همه میزنن...
    نمیدونم چرا ولی دلم میخواد گریه کنم برای وضع ورزشمون...

انتظار قهرمانیم داریم از خودمون با این وضع...
    ویرایش توسط _Amin_ : ‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏ در ساعت ۱۰:۰۵ بعد از ظهر

5. 11 کاربر برای این پست سودمند از _Amin_ عزیز تشکر کرده اند:

Dami (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), kaveh_am (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), M.a.J.i.D (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), Mohsen (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), oghab400 (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), sajad2580 (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), scott (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), Senior Manager (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), the arrival (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), کریتوس (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), YA30N (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏)

عضو فعال Hooper آواتار ها
    484 بار در 185 پست
      از ایشان تشکر شده است

موافقم.رقیباش خیلی قوین سدریک مک میلان عکسای جدیدش میگه که بدنش وحشتناک شده.آره واقا سینتول بدجور رواج پیدا کرده تو همین مسابقه کرج یکی وزن 100 کیلو به سرشونه هاش زده بود اصلا یه چیز عجیبی شده بود همه باهاش عکس میگرفتن فکر کن همه جا معمولی سرشونه ها وحشتناک.خلاصه اول نشد سوم شد.
    ورزش کنید برای سلامتی و سلامتی را فدای ورزش نکنید.

7. 12 کاربر برای این پست سودمند از Hooper عزیز تشکر کرده اند:

马吉德 (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), kaveh_am (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), M.a.J.i.D (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), Mohsen (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), oghab400 (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), sajad2580 (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), scott (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), Senior Manager (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), the arrival (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), کریتوس (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), YA30N (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), _Amin_ (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏)

عضو فعال kingofblack2010 آواتار ها
    781 بار در 158 پست
      از ایشان تشکر شده است

یه سوال فنی از کجا میشه فهمید کی سینتول زده؟عکس های سینتولی تو نت زیاده خیلی تابلو هستن!ولی الان از کجا میشه فهمید مثلا بیتو به پاهاش سینتول زده ولی بقیه نزدن؟من هرچی دقت میکنم نمیفهمم!
    "زندگی رو دوست دارم با تمام بدبیاریش*****عاشقی رو دوست دارم با تمام بی قراریش"

9. 5 کاربر برای این پست سودمند از kingofblack2010 عزیز تشکر کرده اند:

kaveh_am (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), reza_hd (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), sajad2580 (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), کریتوس (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), YA30N (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏)

مدیر ارشد
    6,493 بار در 746 پست
      از ایشان تشکر شده است

عباسپور بدنساز کوتاه قدی (١.٦٤ متر) هست که با توجه به حجم عضلانی که ساخته بدنش کمپکت هست. افزایش سایز همیشه به نفع نیست بلکه در مورد کوتاه قدان تا جایی کاربرد داره که تقارن و روان بودن فیزیک رو از بین نبره. مثلا بدن سدریک روانی خاصی داره که یک زیبایی کلسیک رو براش به ارمغان میاره و جای بیشتری برای افزایش حجم عضلانی داره بدون اینکه بالانس و قشنگی بدنش رو بهم بزنه. بالانس بین عضلات خیلی مهمه یک مسابقه فقط با داشتن پاهای خوب برنده نداره وگرنه که نیازی به لخت شدن بالا تنه نبود فقط فیگور پا میگرفتند. توسعه ناکافی عضلانی درقسمت بالا تنه (به نسبت به پایین تنه) من جمله بازوها، عضلات پشت، زیر بغل، سینه موجب شد که بدن نامتقارن باشه. همینطور جلو بازو و جلو پا مشکوک به سینتول بوده. عباسپور شانس آورد که حتی به المپیا به عنوان یک شرکت کننده (نه بعنوان یک رقابت کننده) راه پیدا کرد انهم تحت شرایطی خاص نه بصورت مستقیم.

11. 16 کاربر برای این پست سودمند از arashbandegan عزیز تشکر کرده اند:

-HosSeiN- (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), amator (‏۱۳۹۲-۱۰-۰۲‏), areff (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), Dami (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), kaveh_am (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), M0sTaFA (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), Mohsen (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), Mr.LEO (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), Pro Bodybuilder (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), sajad2580 (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), Senior Manager (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), shahi (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), the arrival (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), کریتوس (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۶‏), YA30N (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏), _Amin_ (‏۱۳۹۲-۰۱-۲۵‏)

صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین