سفارش تبلیغات

صفحه 22 از 32 نخستنخست ... 122021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 106 به 110 از 160

موضوع: جملات زیبا و کوتاه

عضو پیشرفته
    حالت من
    Mehraboon
    4,440 بار در 946 پست
      از ایشان تشکر شده است

وظیفه اصلی و اساسی كلمه قدرت این است كه در خوشبختی بشر بكوشد. هانری دورلئان

امید جزیی از خوشبختی است. ژوبر

حقیقت انکارناپذیر است. بدخواهی ممکن است به آن حمله کند. ممکن است نادانی آن را به استهزا بگیرد. اما سرانجام حقیقت پایدار خواهد بود. سر وینستون چرچیل

به آرزوهایی خویش ایمان بیاورید و آنگونه نسبت به آنها باندیشید که گویی بزودی رخ می دهند . ارد بزرگ

وقتی انسان دوست واقعی دارد كه خودش هم دوست واقعی باشد . امرسون

هنرعبارت است از: تجلی استعداد و خلاقیت آدمی در طبیعت. علی شریعتی

كار ما نماینگر قابلیت های ماست . گوته

كسی كه سعی می كند بطرف هدف نهایی قدم بردارد مانند مسافری است كه شب هنگام از كوه بالا می رود زمانی كه به قله آن رسید چندان به ستارگان نزدیك نیست اما آنها را بهتر می بیند. تانری

با گفتن واژه هایی همانند نمی توانم ! و یا نمی شود ! هر روز پس تر می روید . ارد بزرگ

بزرگترین سعادت فرار از فلاكت است. الیوت

خواستار سعادت دیگران بودن بزرگترین خوشبختی هاست. الثرر

تواناترین آدمها ، بیشتر زمانها خود را ناتوان می یابند . ارد بزرگ

آدمها را آنگونه که هستند بخواهیم نه آنگونه که می خواهیم . ارد بزرگ

http://beautysentence.mihanblog.com/post/63
    زیادی به خودت گیر نده آخه چرا همه باید غصه ی یه یار گمشدشونو بخورند چرا پس آخرش اونی نمیشه که ما می خوایم همش به فکر اونیم اونم به فکر ماست اما آخر کار میشه جدایی یه چندروزی تو خودتی بعدم تنهایی اما اصلا قضیه چیه ؟میخوای بدونی ؟اینه که عاشق نیستی؟هستم.خوب اگه بودی که فراموش نمیکردی بخدا خسته شدم آخه چرا دنیامون اینجوری شده یه نفر عشقو معنی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه مگه عشق چیه که ادم اینجوری زندگیشوول میکنه؟بگید تورو خدا

2. یک کاربر برای این پست سودمند از sara65 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته
    حالت من
    Mehraboon
    4,440 بار در 946 پست
      از ایشان تشکر شده است

ارد بزرگ : مردان و زنان کهن برآیند خوی و منش مردمان سرزمین خویش اند .

ارد بزرگ : دوستان زیاد برای یک نوجوان ، همانند آشیانه ساختن دهها کلاغ بر تاج نهالی نازک است .

ارد بزرگ : هنرمندی که آرمانی بزرگ در سر ندارد جز پلشتی چیزی نمی آفریند .

ارد بزرگ : خموشی ریش سفیدان هم پندآموز است .

ارد بزرگ : رسواترین آدمها ، فریبکارانند .

ارد بزرگ : کاشانه ایی که جایگاه دوستان کوچه و بازار شد نوای گریه ها در سینه دارد .

ارد بزرگ : سازش بر روی داشته های به یغما رفته امان ، به نام آشتی جویی و دوستی از نادانی و کم خردی ست .

ارد بزرگ : کسی که گذشت و بخشش در درونش نیست تنها نام آدم را بر خود دارد .

ارد بزرگ : کودکان برای شاد بودن ، بیش از هر چیزی به گفتگو با ما نیاز دارند .

ارد بزرگ : آیا همه باید به یک اندازه داشته باشند ؟! پایگاه مردمی همه آدمیان باید برابر باشد ؟! کسانی که اینها را می گویند یا ابلهند و یا گرگانی هستند که پوستین گوسفند به سر کشیده اند . آنگاه که عده ایی شب و روز برای رشد و بالندگی سرزمینشان تلاش می کنند از همه چیزشان می گذرند هزاران هزار نام ناشناخته در وادی های گوناگون از کیان کشور ، آزادی و مردم خویش با سینه ایی ستبر نگهبانی می کنند را چگونه می توان با کسانی یکی نمود که تنها موارد با اهمیت زندگی آنها ; زمان خواب و خوراک ، دیدار دوستان کوچه و بازار ، آخرین فیلمی که بر پرده سینماست و یا چشم و ابروی دیگری ست...

ارد بزرگ : خوشرویی هدیه ای ست ، که کادو ندارد .

ارد بزرگ : آیینی که آدمی را به گوشه نشینی وادار کند دوامی نخواهد داشت .

ارد بزرگ : آدمیان نیرومند در هنگامه آورد و پیکارهای سهمگین ، شادی هدیه می دهند .
    زیادی به خودت گیر نده آخه چرا همه باید غصه ی یه یار گمشدشونو بخورند چرا پس آخرش اونی نمیشه که ما می خوایم همش به فکر اونیم اونم به فکر ماست اما آخر کار میشه جدایی یه چندروزی تو خودتی بعدم تنهایی اما اصلا قضیه چیه ؟میخوای بدونی ؟اینه که عاشق نیستی؟هستم.خوب اگه بودی که فراموش نمیکردی بخدا خسته شدم آخه چرا دنیامون اینجوری شده یه نفر عشقو معنی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه مگه عشق چیه که ادم اینجوری زندگیشوول میکنه؟بگید تورو خدا

4. یک کاربر برای این پست سودمند از sara65 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته
    حالت من
    Mehraboon
    4,440 بار در 946 پست
      از ایشان تشکر شده است

بطلیموس: زمان را برای كارهای خود تقسیم كنید تا كاری بر زمین نماند

فردوسی : كسی كه به ابادانی می كوشد جهان از او به نیكی یاد می كند

ارد بزرگ: هنرمند و نویسنده مزدور از هر كشنده ای زیانبارتر است

بزرگمهر: ادمی باید از گناه بپرهیزد هر چه را به خود نمی پسندد به دوست و دشمن خود روا ندارد

اولپن: اراده محكم و متین كه بخواهد به هركس انچه سزاوار است بدهد عدالت نام دارد

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از sara65 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته
    حالت من
    Mehraboon
    4,440 بار در 946 پست
      از ایشان تشکر شده است

نشاط و خوشدلي ، اعتماد به نفس شما را تقويت و زندگي را دلپذيرتر مي سازد و باعث مي شود كه اطرافيان شما شادي بيشتري را احساس كنند. خوشدلي به معني خوشخيالي و فرار از مشكلات نيست بلكه نشانه هوش و ذكاوت شماست . آنتوني رابينز
    شايد مانند كودكي باشيم كه در كنار دريا با سنگ ريزه ها و صدفهاي زيبا بازي مي كند اما غافل ار آنيم كه دريايي بس بزرگ و اقيانوسي بي كران در مقابل ديدگانمان وجود دارد كه در اعماق آن اسرار عظيم و شگفت انگيز نهفته است . نيوتن

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از sara65 عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته
    حالت من
    Mehraboon
    4,440 بار در 946 پست
      از ایشان تشکر شده است

آسودگی آدمی ، به گنج و دینار نیست که به خرد است و دانش . ارد بزرگ

هيچکس حق ندارد وظايف خود را فداي تمايل دل خويش کند، اما دست کم بايد اين حق را به دل داد که هنگام عمل به وظايف خويش خوشنود نباشد. رومن رولان

هرکسي که بداند که نداند از همه داناتر است يک چيز را خوب مي دانم و آن اين است که هيچ نمي دانم هر که بداند درست چيست، دست به نادرست نمي زند . سقراط

آنکه همه چیزش را به جهان می سپارد و خود سخن تازه ایی ندارد نباید مدعی داشتن خرد باشد و دانش . ارد بزرگ

جرم اين است که ندانيم زندگي خيلي ساده تر از اينهاست که ما فکر مي کنيم . فردريش نيچه

شما بدون تسلط بر خود نمي توانيد فاتح ديگران باشيد. کيم وو چونگ

در دوی زندگی ، همیشه هماورد را شانه به شانه ات بپندار و همیشه با خود بگو تنها یک گام پیشترم ، تنها یک گام . ارد بزرگ

انسان اگر ناخوش باشد و كار كند بهتر از اين است كه سلامت باشد و بيكار بنشيند . كازوبون

انسان با استقامت قدرت و نفوذ تعقل واستدلال ميتواند حتي بر وبا و طاعون غلبه كند . ناپلئون بناپارت

واژه ها سرشار از پندارهاست ارزش آنها همپای زندگی است . ارد بزرگ

به گرسنگي مردن بهتر که نان فرو مايگان خوردن . سعدي

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از sara65 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 22 از 32 نخستنخست ... 122021222324 ... آخرینآخرین