سفارش تبلیغات

صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 49

موضوع: سوماتروپين يا هورمون رشد

عضو جدید
    15 بار در 8 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط پيمان صادقي پري نمایش پست ها
    سوماهاي 16 واحدي كيفيتش بهتره .
    در مورد اين كه باعث رشد تومور ميشه بايد بگم كه بله . اگر شما توي بدنت تومور داشته باشي و قرار باشه اون تومور 2 سال ديگه اوت كنه با مصرف سوما ممكنه جاي 2 سال 1 ساله اوت كنه .
    اما توموري كه قرار نباشه اوت كنه با مصرف سوما هم اوت نميكنه .
    مصرف اصولي سوما هيچ عوارضي نداره . اينم كه ميگن فك بزرگ ميشه و .... آدم بايد به چيز هايي كه ميبينه باور كنه . آيا فك لي پريست بزرگه ؟
    آيا فك مهران مديري بزرگ نيست ؟ مهران مديري اصلا مي دونه سوما چيه؟
    حالا اگه اين بنده خدا بدنساز بود ميگفتن عوارض سوماست .
    داروهاي ديابت اصلا توصيه نميشه .
    حالا من که خودم فکم کمی بزرگ و جلو هست ایا با مصرف سوما تغییر یابیشتر خواهد شد
    در مورد آکرومگالی هم به نظرمن بهنام صمیمی خیلی فک و صورتش بیریخت شده.به نظرتون از عوارض هورومون رشد و igf-1 نیست؟

2. یک کاربر برای این پست سودمند از moein.bb عزیز تشکر کرده اند:

عضو اخراجی
    حالت من
    Ashegh
    22,615 بار در 3,960 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط moein.bb نمایش پست ها
    حالا من که خودم فکم کمی بزرگ و جلو هست ایا با مصرف سوما تغییر یابیشتر خواهد شد
    در مورد آکرومگالی هم به نظرمن بهنام صمیمی خیلی فک و صورتش بیریخت شده.به نظرتون از عوارض هورومون رشد و igf-1 نیست؟

نه . ببين دوست خوبم وقتي شما صفحه هاي رشدي بدنت بسته شه . ديگه استخوان چه فك و چه .... با مصرف سوما تغيير نميكنه .
    تازه در زماني هم كه صفحات رشدي بسته نشده بيشتر تاثير سوما توي قده نه توي فك .

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از پيمان صادقي پري عزیز تشکر کرده اند:

عضو ثبت نام شده mochen آواتار ها
    حالت من
    Gig
    4 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است

سلام
    من محسن هستم 29 سالمه 178 قد 82 وزن
    متاهل هستم 2ساله دارم بدن سازي كار ميكنم (معمولا ساعت 8-10 شب)
    مكمل زياد استفاده كردم براي براي اولين بار دارم از سوماتروپين (يوتروپين ال جي) استفاده ميكنم. بعد از 3 هفته و زدن 6 آمپول حالا زير گوشم و انتهاي فكم احساس درد ميكنم.شديدا از اين قضيه ميترسم امروز هم طبق برنامه تزريق بايد يكي ميزدم كه نزدم.
    از قرص هاي كلنبوتورول و استانازول هم دارام استفاده ميكنم . ميترسم قيافم عوض شه .تورو خدا خواهش ميكنم اگه اطلاعات داريد كمكم كنيد. اصلا دارم درست فكر ميكنم يا نه. حتي اگه شده باهام تماس بگيريد.miss بندازيد خودم زنگ ميزينم.09122134684

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از mochen عزیز تشکر کرده اند:

عضو پیشرفته مصطفی خانی آواتار ها
    4,864 بار در 916 پست
      از ایشان تشکر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط mochen نمایش پست ها
    سلام
    من محسن هستم 29 سالمه 178 قد 82 وزن
    متاهل هستم 2ساله دارم بدن سازي كار ميكنم (معمولا ساعت 8-10 شب)
    مكمل زياد استفاده كردم براي براي اولين بار دارم از سوماتروپين (يوتروپين ال جي) استفاده ميكنم. بعد از 3 هفته و زدن 6 آمپول حالا زير گوشم و انتهاي فكم احساس درد ميكنم.شديدا از اين قضيه ميترسم امروز هم طبق برنامه تزريق بايد يكي ميزدم كه نزدم.
    از قرص هاي كلنبوتورول و استانازول هم دارام استفاده ميكنم . ميترسم قيافم عوض شه .تورو خدا خواهش ميكنم اگه اطلاعات داريد كمكم كنيد. اصلا دارم درست فكر ميكنم يا نه. حتي اگه شده باهام تماس بگيريد.miss بندازيد خودم زنگ ميزينم.09122134684
    دوست عزیز سوماتروپین هورمون رشد است و علائم شما نشان دهنده تاثیرپذیری آن در رشد فک و نقاط دیگر بدنتان است اما شما قبل از اینکه بخواهید سوما تزریق کنید باید با دکتر و مشاوران بدنسازی مشورت می کردید نه حالا که تزریق کردید و تهیه کردید . شما 2 تا راحل دارید :

1- قید سوما رو بزنی و تزریق رو متوقف کنی چون به هر صورت رشدت متوقف بشه .
    2- قید قیافه الان خودت رو بزنی و به تزریق سوما ادامه بدی . البته این به این معنا نیست که زشت می شوید بلکه تغییر قیافه جزئ ی پیدا می کنید .
    به بادی شاپ هم سری بزنید ایــــنجا

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

عضو ثبت نام شده HELP آواتار ها
    حالت من
    Moteajeb
    0 بار در 0 پست
      از ایشان تشکر شده است

Lightbulb HGH

سلام، من در حدود ۲۰ تا LG مصرف کردم، با هر سری تزریق ۲ تا که میشه ۸ واحد مصرف کردم که منم مثل آقا محسن احساس درد در فکم کردم که Stop کردم، راستش این LG بد میسوزونه بد از تزریق، ۲ سال پیش که از نوع دانمارکی استفاده میکردم و از این نوع مشکلات نداشتم، حالا برای ادامه دوره ام میخام از نوع ایرانی HGH استفاده کنم، در ضمن من برای لاغری دارم روزی ۳ بار هر بار ۱ ساعت ورزش میکنم و کار با وزنه را سبک و تعداد بالا تریپل ست که کلش میشه ۱۳۰ تا تعدادهر ست میزنم، البته بستگی داره به کدوم قسمت از بدن واینو بگم که خوب عرق میکنم، برای چربی سوزی سوما رو نیم ساعت قبل از تمرین بزنید وبرای حجم قبل از خا بیدن، استفاده از یه سری مکمل ها مثل گلوتامین، پروتین Low Fat ، چربی سوز، آمینو، امگا - ۳ گیاهی (herbal) ، چای سبز، کافی اسپرسو، میوه جات ، سبزی جات، حبوبات، سینه مرغ، ماهی، عسل، و خرما باید مصرف کنید که بهترین جواب را در کوتاه ترین زمان برای چربی سوزی بگیرید. در ضمن نوشیدن آب به مقدار زیاد فراموش نشود. یادتون باشه که بد از لاغر شدن مهم اینه که نگزارید دوباره چاق شوید. امیدوارم که تونسته باشم کمکی به عزیزان کرده باشم.

صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین