PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سايت براي خريد مكمل

mosiair
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۰۱:۲۲ بعد از ظهر
سلام بر همه.

من دو ماهي هست كه دنبال يك فروشنده مطمئن ميگردم (مطمئن و بي حرف و حديث).

هيچ فروشگاه مطمئني هم توي شهر خودمون (شيراز) و هم توي تهران پيدا نكردم.

راستش رو بخوايد براي من كه هم دانشجو ام وهم كار ميكنم خيلي زور داره كه 70 ، 80 هزار تومن بدم به **** كه به احتمال 90 % تقلبيه (در واقع بي ارزشه).

به اين فكر افتادم كه بهترين راه خريد از فروشگاههاي مطمئن اينترنتيه كه از خارج پست كنن واسه ايران.

عزيزان تا اين جا كه من بررسي كردم هيچ كدوم از اين سايت هاي فروش اينترنتي نسبتا مطمئن اجناسشون رو به ايران نمي فرستند:

اگه كسي راه حلي داري لطفا بگه.

http://www.powerbuilding.ir/forums/images/smilies/smiley/111.gif

mosiair
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
کسی هست از این سایت خرید کرده باشه؟

محصولاتش اصله؟

mosiair
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۰۱:۲۴ بعد از ظهر
من از این سایت استفاده های زیادی کردم. به درد دوستان هم زیاد خورد.
امیدوارم به درد شما هم بخوره.
توش می تونید مکمل ها و محصولات را مطابق مشخصاتی که می خواید پیدا کنید.
البته سایت انگلیسیه.

متاسفانه ما فقط درحد بررسی مشخصات محصولات می تونیم ازش استفاده کنیم و نه برای خرید

yshahab
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۰۱:۲۸ بعد از ظهر
شما خوب نگشتي تو همين سايت هم آدم مطمئن هست . يه پيغام براي پيمان بذار

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۰۱:۲۹ بعد از ظهر
عزيز اينجا ما اجازه نداريم سايتي رو تبليغ كنيم واسه همين موضوع من سايت شما را پاك ميكنيم دليلش هم خودتون جواب دادين اصل و تقلبي بودنش هست هر گونه تبليغ در سايت (هر چه فقط به صورت نام بردن جايي باشه) بايد به اطلاع مديران برسه خود سايت ما مكمل ميفرشه به اينجا (http://www.bodybuilder.ir/forum/forumdisplay.php?f=41) برويد.با تشكر:گل رز:

mosiair
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۰۱:۵۴ بعد از ظهر
سلام دوستان.
منظور من ابدا تبلیغ نبود.

:نصیحت::نصیحت::نصیحت::نصیحت:

سایت "بادی بیلدینگ دات کام" که یک سایت شناخته شدست.
اصلا محصولاتش رو نمیشه توی ایران خرید.
اما برای کسانی که میخوان با محاسبه دقیق پروتئین ، کربو و چربی روزانه که لازم دارن محصولی رو برای خرید انتخاب کنن فوق العاده است.
فکر می کنم بهتره فرصت آشنایی با این سایت رو از تازه کار های این ورزش نگیریم.

در مورد سایت"خرید ناب" هم من فقط سوال مطرح کردم.
شاید کسی از این سایت ضرری دیده باشه، بگه تا کسی اشتباهش رو تکرار نکنه یا این که ...

به هر صورت از جواباتون ممنون.

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۰۲:۰۲ بعد از ظهر
موضوع اين حرفا نيست اگه هم گفتم اسم سايتي برده نشه دليلي دارم واسه اينكه شايد كسي با اون سايت آشنا نشده باشه آشنا شه و خريدي بكنه و خدايي نكرده سلامتي بدنش به خطر بيفته اينجا فقط ما مقصريم كه باعث آشنايي اون فرد با اون سايت شديم, وموضوع اينكه شما از جايي كه ميخواي بخري بايد بهش اعتماد كني وگرنه نميشه تشخيص داد اصل هست يا تقلبي چون غير از آزمايش كردن نميشه فهميد شما هم اگه قصد خريد داري بايد اعتماد كني ولي نه هر جايي.موفق باشيد.با سپاس:گل رز:

mosiair
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر
مسئله دقیقا اینجاست که از سایت "بادی بیلدینگ دات کام" اصلا نمیشه خرید کرد. ولی اگه شما که خودتون حرفه ای هستید یه سر بزنید و از قسمت "protein finder" استفاده کنید. متوجه کمک بزرگ این سایت برای انتخاب محصول میشید.

البته در مورد سایت "خرید ناب" که اعتبارش ثابت نشده حق با شماست.

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۰۲:۳۴ بعد از ظهر
به هر حال هر كمكي از دست خانواده www.bodybuilder.ir (http://www.bodybuilder.ir) بر بياد كوتاهي نميكنيم هدف از راه انداري سايت هم كمك هست.:گل رز:

mosiair
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۰۲:۳۹ بعد از ظهر
در ضمن این قسمت از حرفاتون رو قبول ندارم:

"شما از جايي كه ميخواي بخري بايد بهش اعتماد كني وگرنه نميشه تشخيص داد اصل هست يا تقلبي چون غير از آزمايش كردن نميشه فهميد شما هم اگه قصد خريد داري بايد اعتماد كني"

من دو ساله که از (مثلا) معتبرترین پخش کننده های داخل ایران خرید می کنم. می تونم بگم که اگر این دو سال شیر خشک بچه مصرف می کردم بهتر جواب می گرفتم.

توی این دو سال شاید 30% سال های پیش هم پیشرفت نداشتم.

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۰۲:۴۵ بعد از ظهر
اون حرف من براي اصل بودن *** هست شما هم منظورت اين بود و خودتون گفتين كه شما *** اصل ميخواي,مگه هر جايي كه اسمش معتبر باشه بنا ميشه كه محصولاتشم با كيفيت باشه دارو خانه ها هم خيلي معتبرن ولي محصولاتي كه ميفروشن به درد خودشون ميخوره مثل pnc ,جاي معتبر *** اصل شايد بفروشه ولي *** با كيفيت بنا نميشه بفروشه ((هر چقدر پول بدي آش ميخوري)) مثل اينه محصولات ايران رو با محصولات درجه 1 آمريكايي يكي بكني
خوب جاي معتبر محصول ايران رو هم ميفروشه محصول آمريكا هم ميفوشه كدومش كيفيتش بالا تره ؟

mosiair
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۰۳:۵۵ بعد از ظهر
Anius (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=1027) جان شما میتونی یه شرکت رو به من معرفی کنی که از یکی از شرکت های optimum یا 4ever یا Dymatize یا ... نمایندگی "رسمی" داشته باشه؟

من تمام شرکت های معتبر تولید کننده مکمل های تغذیه رو بررسی کردم.

فقط "muscle tech" توی ایران نمایندگی داره که اون هم سالی یه بار هم به میلهاش جواب نمی ده. دفترش هم فکر می کنم توی دبی یا اماراته.

توی این وضعیت شما چطوری توصیه می کنید به فروشنده های داخلی "اعتماد" کنیم.

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۰۴:۰۶ بعد از ظهر
اگه به من باشه ميگم از آقاي پيمان صادقي پري خريد كن هر كي خريده راضيه ,آقا پيمان مورد اطمينان هست ايشون با سابقه قهرماني كشور كارنامه اي موفقو مورد قبول داره و واسه اينكه 2 تا مكمل بفروشه و فردا پشتش حرف باشه خودشو خراب نميكنه و من ايشون رو ميشناسم و كاملآ ايشون رو تآييد ميكنم ,پيمان رو اگه معرفي كردم بهش ايمان دارم بقيه رو چون شناختم كامل نيست تآييد نميكنم به هر حال زور نميكنم تصميم با خودتونه ,اگه محصولي خواستين به انجمن مربوطه برين مكمل مورد نظرتونو بگين اگه داشته باشه واستون به شيراز پست ميكنه ,باز ميگم تصميم با خودتونه

shahi
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
سلام اقای mosiair (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=1623)تقریبا همه ی بچه های این سایت و خیلی از افراد دیگه از این جا خرید میکنن و کاملا همه اعتماد دارن و شکی ندارم که همه هم راضی بودن .دلیل این بی اعتمادی شما رو هم نمیدونم اما مطمین باش یه آدم با ابرو هیچ وقت به خاطر 100 تومان 200 تومان خودش ضایع نمیکنه.دیگه خودتون میدونین ما که رازی هستیم.یا علی:گل رز:

yshahab
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۱۱:۰۴ بعد از ظهر

دوست عزيز اين جوابتون خيلي چيزا توش داره .
اينكه سالهاي پيش پيشرفت مي كردين بخاطر مكمل بوده ؟ : خب از همون دوستان كه با مكملهاشون زمينه پيشرفت شما رو فراهم كردن چرا خريد نمي كنين ؟

و اينكه باز هم شما فكر مي كنين پيشرفتتون بخاطر مكمل اصل و عدم پيشرفتتان بخاطر مكمل هاي قلابيه !!!!
بازم مطالعه كن دوست من راهت اشتباست .

mosiair
۱۳۸۸-۰۲-۱۸, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
ممنون از جواب همه دوستان.

تا دو سال پیش ما دو تا دوست داشتیم که تو مالزی درس می خوندن. ما درخواست می دادیم و از نمایندگی پست می کردن خونشون توی مالزی. اگر خودشون می اومند می آوردشون، اگه نه هم ***ا رو پست می کردن شیراز.

بعد از فارغ التعطیل شدن این دوستان هم من همچنان بدنسازی کار می کردم. حدود 6 ماه بدون هیچ مکملی و فقط با اصول تغذیه که از اساتید یاد گرفته بودیم کار رو ادامه دادم. نسبت به تغذیه ای که داشتم پیشرفتم خوب بود.

تا این که دوباره تصمیم گرفتم مصرف مکمل رو شروع کنم. متاسفانه این حدود 1 سال و نیم که با مکمل های توی ایران کار می کنم نسبت به زمانی که بدون مکمل کار می کردم هیچ تفاوتی نداره.

راستش رو بخواین این فقط درد من نیست.
باور کنید ***ای توی ایران 1 به 1000 تقلبیه (نه که مضر باشه. بی فایدست.)

واقعیت اینه که فقط یه دوره کوتاه که "ماموت" مصرف می کردم احساس کردم واقعا مکمل مصرف می کنم.
به هر صورت بعد از چند سال کار کردن خوب می دونم تاثیر مکمل حداقل روی بدن خودم چه جوریه.

به هر صورت حرف من اینه عزیزان: برای من که هم دانشجوام و هم سر کار میرم 100 هزار تومانی که می خوام بدم مکمل مهمه. دوست ندارم یه اشتباه رو دوباره که نه -چندباره- تکرار کنم.

واقعا دیگه جراتش رو هم ندارم غیر از نمایندگی از جایی خرید کنم.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۱۹, ۰۵:۳۷ بعد از ظهر
در ضمن این قسمت از حرفاتون رو قبول ندارم:

"شما از جايي كه ميخواي بخري بايد بهش اعتماد كني وگرنه نميشه تشخيص داد اصل هست يا تقلبي چون غير از آزمايش كردن نميشه فهميد شما هم اگه قصد خريد داري بايد اعتماد كني"

من دو ساله که از (مثلا) معتبرترین پخش کننده های داخل ایران خرید می کنم. می تونم بگم که اگر این دو سال شیر خشک بچه مصرف می کردم بهتر جواب می گرفتم.

بستگي داره معتبر ترين شخص پخش كننده مكل از نظر شما كي بوده .
بعدشم اينجور كه داري شما قضاوت ميكني و ميگي همه مكمل ها تقلبيه پس هيچ كس نبايد بتونه توي ايران بدن بسازه ديگه .
كساني كه ميرن توي آسيا و جهان و يا همين كشور خودمون يا اصلا استان مقام ميارن و اصلا همين حومه ها . اونها هم دارن از مكمل استفاده ميكنن . منتها از شخص معتبر خريد ميكنن .
توي اين رشته همه چيز مكمل نيست . تمرين . تغذيه و استراحت اول بايد كامل باشه و در وحله آخر مكمل . ويك چيز ديگه اين كه هيچ وقت نميشه با مكمل به تنهايي بدني در حد كساني كه در مسابقات شركت ميكنند ساخت و اين يك حقيقته تلخه كه كاش اينگونه نبود .
شخصي بود كه از من وي 100% خريد و اومده ميگفت مكمل تقلبي بوده . گفتم چرا؟
گفت دوستم وي 100% خورده و 15 كيلو توي يك ماه وزن اضافه كرده .:خنده:
در صورتي كه نميدونسته كه اون وي 100% كه باهاش يك ماهه 15 كيلو وزن اضافه بشه تقلبيه .
ما قصد اينو نداريم كه بگيم از ما بخر و يا از فلان سايت بخر يا از فلان شخص .
اما خودت كلاهت را قاضي كن ببين با همين امكانات كه براي همه ما يكي هستش چه بدن هايي ساخته شده .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۱۹, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر
ممنون از جواب همه دوستان.

تا دو سال پیش ما دو تا دوست داشتیم که تو مالزی درس می خوندن. ما درخواست می دادیم و از نمایندگی پست می کردن خونشون توی مالزی. اگر خودشون می اومند می آوردشون، اگه نه هم ***ا رو پست می کردن شیراز.

بعد از فارغ التعطیل شدن این دوستان هم من همچنان بدنسازی کار می کردم. حدود 6 ماه بدون هیچ مکملی و فقط با اصول تغذیه که از اساتید یاد گرفته بودیم کار رو ادامه دادم. نسبت به تغذیه ای که داشتم پیشرفتم خوب بود.

تا این که دوباره تصمیم گرفتم مصرف مکمل رو شروع کنم. متاسفانه این حدود 1 سال و نیم که با مکمل های توی ایران کار می کنم نسبت به زمانی که بدون مکمل کار می کردم هیچ تفاوتی نداره.

راستش رو بخواین این فقط درد من نیست.
باور کنید ***ای توی ایران 1 به 1000 تقلبیه (نه که مضر باشه. بی فایدست.)

واقعیت اینه که فقط یه دوره کوتاه که "ماموت" مصرف می کردم احساس کردم واقعا مکمل مصرف می کنم.
به هر صورت بعد از چند سال کار کردن خوب می دونم تاثیر مکمل حداقل روی بدن خودم چه جوریه.

به هر صورت حرف من اینه عزیزان: برای من که هم دانشجوام و هم سر کار میرم 100 هزار تومانی که می خوام بدم مکمل مهمه. دوست ندارم یه اشتباه رو دوباره که نه -چندباره- تکرار کنم.

واقعا دیگه جراتش رو هم ندارم غیر از نمایندگی از جایی خرید کنم.

دوست عزيزم نمايندگي خيلي از شركت ها توي ايرانه و داره به داروخانه *** ميده اما نظر شخصي من اينه كه ***اشون به درد نميخوره . چون كشور ما با شركت پويان كه ايرانيه و يا پي وي ال كه كاناداييه و يا ***ان كه ايتالياييه قرارداد بسته و يك شركت معتبر آمريكايي هيچ وقت نمياد با وزارت بهداشت ايران قرارداد ببنده و *** به ايران بده .
پس دنبال نمايندگي اون هم از نوع معتبر نگرد . مخصوصا اجناس با كيفيت و مال شركت هاي معتبر .
تمام اجناسي كه به ايران مياد و مال شركت هاي معتبر هستش به دو دسته تقسيم ميشه :
1. *** هاي اصل كه به صورت قاچاق وارد ميشه
2. *** هاي تقلبي
***ي كه قاچاق بياد نمايندگي نداره اما دليلي هم نداره كه بگيم 1 به 1000 تقلبيه .
ريشه تمام مكمل ها مواد طبيعي هستش مثل وي كه از آب پنير گرفته ميشه پس اين كه شما يه مدت رشد كردي وديگه نكردي ممكنه به اين دليل باشه كه :
1. توي انتخاب مكمل مناسب اشتباه كردي .
2. *** تقلبي بوده واقعا .
3. بدن شما به نهايت رشدي كه عضله در حالت طبيعي ميتونه رشد كنه رسيده و ديگه با مكمل به تنهايي رشد نميكنه و اگر رشد بيشتر ميخواي متاسفانه بايد چيز ديگري هم غير از مكمل استفاده كني و اين يك حقيقته تلخه .
4. فقط به مكمل بسنده ميكني و به فاكتور هاي ديگه توجه نميكنه چون اگر تغذيه و تمرين و استراحت درست نباشه مكمل كه سهله استروئيد هم استفاده كني رشد نميكني .
5 . همون تلقين كه مكمل ها همه تقلبي هستن هم ممكنه باعث رشد نكردن شما بشه چون بحث تلقين واقعا ثابت شده هستش .

در هر صورت براي شما آرزوي موفقيت در تمامي مراحل زندگي خصوصا ورزش ميكنم .

mosiair
۱۳۸۸-۰۲-۲۰, ۰۱:۱۴ بعد از ظهر
از تمام این بحث ها بگذریم.
جناب صادقی عزیز یه فروشنده خوب ازنوع:
" *** هاي اصل كه به صورت قاچاق وارد ميشه"
به ما معرفی کن.
اگه ***ای خودتون ازاین نوع باشه که عالیه.
ضمنا از محصولات "4ever" هم دارید؟

Mohsen
۱۳۸۸-۰۲-۲۰, ۰۳:۳۲ بعد از ظهر
به ما معرفی کن.

اون "اگه" یعنی چی؟ :متفکر:
یک چیزی را دوستانه بهت بگم اخلاقتو عوض کن وگرنه با این اخلاق بعید می دونم به جایی برسی

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۰, ۰۵:۲۰ بعد از ظهر
به ما معرفی کن.

***ي براي فروش نداريم . چون همه چيز هايي كه داريم تقلبيه و اگر هم اصل باشه به درد شما نميخوره . به درد كسي ميخوره كه اطمينان داشته باشه .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۲۰, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
من واسه شما 4 ساعت با آرامش توضيح دادم توضيح دادم تو همين تايپيك كه بايد اعتماد كرد بعد آخرش بر ميگردي به پيمان ميگي اگه خودت اصل ميفروشي؟فقط ميتونم بگم متآسفم

mosiair
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۰۱:۲۸ بعد از ظهر
به هر صورت قصد من از اين مباحثه فقط ايجاد "اطمينان" بود.

اگر كسي رو ناراحت كردم................... معذرت.
نه واسه اين كه كار بدي كردم. واسه اين كه باعث ناراحتي شدم.

حرف های ما هنوز ناتمام ..... تا نگاه می کنی :
وقت رفتن است
باز همان حکایت همیشگی!
پیش از آن که باخبر شوی
لحظه عزیمت تو ناگزیر می شود
آه.....
ای دریغ و حسرت همیشگی!
ناگهان
چقدر زود
دیر می شود!

abdol