PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : lipo6x

سیاوش
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۰۷:۳۴ بعد از ظهر
سلام
من قصد کاهش سایز دور کمر دارم و از این مکمل فقط قبل تمرین استفاده میکنم بعضی مواقع ارژینین هم بهش اضافه میکنم ولی تعرغم حین تمرین کمتر میشه میخواستم ببینم برای کاهش سایز مصرفش فقط قبل تمرین کفایت میکنه؟چون هیدروکسی کات هاردکور مصرف کردم هیچ تاثیری روم نداشته!با رژیم کم کربو.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۰۹:۵۷ بعد از ظهر
سلام
من قصد کاهش سایز دور کمر دارم و از این مکمل فقط قبل تمرین استفاده میکنم بعضی مواقع ارژینین هم بهش اضافه میکنم ولی تعرغم حین تمرین کمتر میشه میخواستم ببینم برای کاهش سایز مصرفش فقط قبل تمرین کفایت میکنه؟چون هیدروکسی کات هاردکور مصرف کردم هیچ تاثیری روم نداشته!با رژیم کم کربو.

فقط رژيم كافي نيست و هيدروكسي كات هاردكور بهترين چربي سوز دنيا هستش و بايد در دو وعده مصرف ميكردي .
صبح 2 عدد و قبل از تمرين هم دو عدد و هر هفته يك عدد به يكي از وعده ها اضافه ميكردي .
رژيم كم كربو داريم تا رژيم كم كربو .
اگر ميشه برنامه غذاييت را بنويس تا ببينم درست بوده يا نه .
روزي چند دقيقه هوازي كار ميكردي؟
تعداد ست ها و تكرارهات چگونه بود ؟
آيا ست هاي سوپرست و تري ست داشتي ؟
آيا تكرارهاي تمرينيت 15 به بالا بوده ؟؟
اين ها همه تاثير داره .
و در آخر آيا هيدروكسي كاتي كه تهيه كردي از شخص معتبر خريده بودي يا خير ؟

سیاوش
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
ارژینین چی میشه قبل تمرین با چربی سوز مصرف کرد؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۱, ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
ارژینین چی میشه قبل تمرین با چربی سوز مصرف کرد؟

بله ميشه .
البته توصيه ميكنم نيتريكس يا nanox9 استفاده كني كه سرشار از آرژنين هم هستش .
بهترين زمان مصرف نيتريكس صبح ناشتا و قبل از خواب هستش .

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۱:۳۲ بعد از ظهر
lipo6 black تو ایران اومده؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۱:۵۸ بعد از ظهر
lipo6 black تو ایران اومده؟

ليپو 6 هست توي ايران . خيلي وقته اومده .

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۵:۳۱ بعد از ظهر
black هنوز نیومده.به این لینک یه سری بزن:

http://www.bodybuilding.com/store/nutrex/lipo6black.html

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۷:۰۴ بعد از ظهر
black هنوز نیومده.به این لینک یه سری بزن:

http://www.bodybuilding.com/store/nutrex/lipo6black.html

من گفتم ليپو 6 هست نه بلكش .بعدشم شما كه خودت همه چيز رو ميدوني سوال كردنت ديگه چيه ؟
خودت يه پا علامه دهري

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۷:۲۱ بعد از ظهر
خدایا بازم سوء تفاهم
من سوالم این بود lipo6 black تو ایران اومده شما گفتی lipo6 خیلی وقته وارد ایران شده من گفتم نه منظورم lipo6 black هست شما میگی خودت که علامه دهری!من میدونم تو بازار جهان اومده میخواستم ببینم شما که دستت تو کاره میدونی وارد ایران شده یا نه؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۷:۲۹ بعد از ظهر
خدایا بازم سوء تفاهم
من سوالم این بود lipo6 black تو ایران اومده شما گفتی lipo6 خیلی وقته وارد ایران شده من گفتم نه منظورم lipo6 black هست شما میگی خودت که علامه دهری!من میدونم تو بازار جهان اومده میخواستم ببینم شما که دستت تو کاره میدونی وارد ایران شده یا نه؟

نه نشده متاسفانه . هنوز توي ايران نيومده .