PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علي تبريزي: از چند كشور خارجي پيشنهاد دارم

Mohsen
۱۳۸۸-۰۴-۱۰, ۰۲:۳۸ قبل از ظهر
قهرمان پرورش اندام جهان گفت: از كشورهاي زيادي پيشنهاد دارم. علي تبريزي در گفت‌وگو با ايسنا اظهار كرد: با توجه به اين كه سال‌ها در قطر بودم آنها به شدت اصرار دارند كه به اين تيم بازگردم و پيشنهاد عالي ارايه كرده‌اند اما، نپذيرفتم. وي با اشاره به اين كه آلمان براي مربيگري و فعاليت در تيم ملي از او دعوت كرده است، افزود: آنها دستمزد بسيار خوب و امكانات عالي را پيشنهاد داده‌اند اما، علاقه‌اي به مربيگري ندارم. ضمن اينكه بحرين و كويت نيز پيشنهادهايي ارائه داده‌اند.
تبريزي با تاكيد بر اينكه سازمان تربيت بدني از تمام اين مسايل اطلاع دارد، خاطرنشان كرد: پس از بازگشت از قطر دوست نداشتم به هيچ كشور ديگري بروم اما، متاسفانه مسوولان ورزش كشورمان به اين رشته هيچ بهايي نمي‌دهند. آنها مشكلات را مي‌دانند ولي كمكي نمي‌كنند. پرورش اندام كاران خودشان هزينه‌ي آماده‌سازي‌ها را پرداخت مي‌كنند. تبريزي گفت: اين بي‌توجهي باعث شده موج بزرگي در ميان پرورش اندام كاران ايراني براي حضور در تيم‌هاي ملي ديگر به وجود آيد.
وي درمورد شرايطش براي حضور در مسابقات آسيايي تهران گفت: آمادگي خوبي دارم و در فاصله‌ي 40 روزي كه تا شروع مسابقات مانده وضعيتم بهتر خواهد شد.
وي درمورد نخستين حضورش در مسابقات «مستر المپيا» اظهار كرد: شرايط حضورم را پيگيري كرده‌ام و قرار شده فدراسيون نامه‌ هماهنگي را به فدراسيون حرفه‌اي آمريكا ارسال كند.