PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چربي سوزي با كراتين

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۱۵, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر
توجه : اين مقاله در هيچ سايت و هيچ نشريه اي نبوده است و كاملا امتيازش مخصوص به اين سايت ميباشد . از كپي كردن اين مقاله يا ساير مقالت سايت جدا خودداري كنيد تا ما را براي بهبود عملكرد ياري كنيد .

آيا ميشود با كراتين هم عضلات را ساخت و هم چربي سوزي كرد ؟؟؟

هم اكنون كراتين يكي از معروفترين مكمل هايي است كه در بازار داغ مكمل ها يافت ميشود . مي شود گفت كه اكثر بدنسازان اولين مكملي كه استفاده مي كنند كراتين است و بعد از آن پروتئين وي و .... نزد بدنسازان مخصوصا مبتدي ها محبوبيت دارد .
از مهمترين ويژگي هاي كراتين افزايش حجم عضلات و افزايش قدرت مي باشد .
اما يكي ديگر از ويژگي هاي كراتين كه به تازگي كشف شده است خاصيت چربي سوزي آن است . چيزي كه شايد در حال حاضر از بين هر 1000 بدنساز يكي بداند . باور نكردنيه . مگه نه ؟؟
البته اين فقط يك حرف نيست بلكه كاملا از لحاظ علمي ثابت شده است . طبق مطالعاتي كه در مورد كراتين انجام شده ثابت شده كه كراتين علاوه بر حجم و قدرتي كه ميدهد در زمان استراحت متابوليسم بدن را نيز در مردان افزايش ميدهد. به عنوان مثال اگر شما كراتين مصرف كنيد و حتي در خانه استراحت كنيد و همش پاي تلويزيون باشيد و هيچ تمريني هم انجام ندهيد مقدار 50 كالري در روز بيشتر از قبل ميسوزانيد . شايد تا 100 كالري هم در روز بسوزانيد .
اما اكثر بدنسازان فكر ميكنند خوردن كراتين در روزهاي استراحت هيچ تاثيري روي بدن ندارد .
همچنين يك تحقيق كه روي سربازان آمريكايي توسط وزارت دفاع آمريكا انجام شد معلوم شد كه سربازاني كه يك هفته كراتين استفاده كرده اند 4-7 پوند افزايش عضله داشته اند و حدود 1 الي 2 پند چربي سوزانده اند و شايد با هيچ داروي نشود تا اين حد تغيير مثبت در بدن داشت .
براي نتيجه گيري بهتر از اين محصول سعي كنيد روزانه دو وعده 5 گرمي استفاده كنيد . 30 دقيقه قبل از تمرين و بلافاصله پس از تمرين بهترين حالت استفاده از كراتين است (البته پس از بارگيري )
همچنين روز هايي كه تمرين نداريد 5 گرم صبح با معده خالي ميل شود .

لطفا به هيچ عنوان اين مطالب را كپي نكنيد زيرا در هيچ سايتي وجود ندارد و در هيچ كتاب و نشريه اي هم نيست و براي تهيه اين مطالب وقت زيادي صرف شده است .
:گل رز::گل رز::گل رز:

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۴-۱۷, ۰۱:۴۱ بعد از ظهر
خيلی خوب بود.. ممنون.
خودم به شخصه تجربيه همچن چيزی رو داشتم...

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۲:۵۳ بعد از ظهر
ولی حیف که برای بدنای ابدار مکمل خوبی نیست!

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۳:۰۷ بعد از ظهر
مكمل خوبي براي بدنهاي آبدار تو دورانه حجمه ولي براي آندومورف ها اونم تو دورانه كات و يا تعديل وزن اصلا مناسب نيست:گل رز:

مجید
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۱۱:۳۴ بعد از ظهر
یک قضیه ، شاید بی ربط به تاپیک هم نباشه .. می گند تو دوره مصرف کراتین ، کات کردن باعث مرگ میشه .... چند تا کشتی گیر قبلاً دیار باقی شدند .. ( تو خارج )

aikido
۱۳۸۸-۱۰-۲۵, ۰۷:۵۷ قبل از ظهر
ویدر یه محصولی داره : کراتین atp

فرقش چیه با کراتین مونوهیدرات؟ این هم همون خواص چربی سوزی که گفته شد رو داره؟

یک سروینگ برار با 61 گرم هست!!!!! پروتئین و کربوهیدرات هم تو محتویاتش هست، ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۰-۲۵, ۰۶:۲۵ بعد از ظهر
بله همون خواص رو داره . از مونوهیدرات هم بیشتر چون atp داره .
اما تمام این خواص به این معنی نیست که توی آمادگی مسابقه بیایم کراتین بخوریم . مخصوصا این کراتین که میگی کربوهیدرات بالایی داره .

امین مشرقی
۱۳۸۸-۱۲-۱۷, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
با سلام به دوستان عزیز من چند تا سوال دارم البته همه سوالاتم مربوط به این تاپیک نمی شه اما مجبورم همین جا مطرح کنم.
من مدت 2سال تمرین پرورش اندام داشتم بعد یکسال ول کردم الان دوباره شروع کردم بدنم ضعیف شده و عضله از دست داده. شکم و پهلو دارم بدنم هم آبدار شده رکوردهام خیلی افت کرده نمی تونم سنگین کار کنم. به توصیه یکی از دوستان می خوام کراتین ماسل تچ همراه آمینو 2222 و گلوتامین مصرف کنم :
1. مصرف این ترکیب با تمرینات باشگاهی و ورزش هوازی(روزانه حدود 30 دقیقه) و رعایت رژیم با پروتئین بالا نتیجش چیه؟ آیا بدن رو به خشک شدن حرکت می کنه؟
2. اینکه الان نمی تونم خیلی سنگین کار کنم توی نتیجه اثر منفی خواهد داشت؟
3. هدف من عضله سازی هست و کاهش وزن نسبی (الان 95 کیلوگرم وزن و 180 cm قد)از این ترکیب نتیجه می گیرم؟
4. اگه ترکیب بهتری سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۱۲-۱۷, ۰۵:۵۷ بعد از ظهر
با سلام به دوستان عزیز من چند تا سوال دارم البته همه سوالاتم مربوط به این تاپیک نمی شه اما مجبورم همین جا مطرح کنم.
من مدت 2سال تمرین پرورش اندام داشتم بعد یکسال ول کردم الان دوباره شروع کردم بدنم ضعیف شده و عضله از دست داده. شکم و پهلو دارم بدنم هم آبدار شده رکوردهام خیلی افت کرده نمی تونم سنگین کار کنم. به توصیه یکی از دوستان می خوام کراتین ماسل تچ همراه آمینو 2222 و گلوتامین مصرف کنم :
1. مصرف این ترکیب با تمرینات باشگاهی و ورزش هوازی(روزانه حدود 30 دقیقه) و رعایت رژیم با پروتئین بالا نتیجش چیه؟ آیا بدن رو به خشک شدن حرکت می کنه؟
2. اینکه الان نمی تونم خیلی سنگین کار کنم توی نتیجه اثر منفی خواهد داشت؟
3. هدف من عضله سازی هست و کاهش وزن نسبی (الان 95 کیلوگرم وزن و 180 cm قد)از این ترکیب نتیجه می گیرم؟
4. اگه ترکیب بهتری سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

چون سوالت به اين تاپيك مربوط نيستمجبوري اينجا مطرح كني ؟
يعني چه ؟
اين يعني بي احترامي به كل اعضاي سايت كه نظم را رعايت ميكنند .
سوال شما جواب داده نميشه .

امین مشرقی
۱۳۸۸-۱۲-۱۷, ۰۷:۱۷ بعد از ظهر
چون سوالت به اين تاپيك مربوط نيستمجبوري اينجا مطرح كني ؟
يعني چه ؟
اين يعني بي احترامي به كل اعضاي سايت كه نظم را رعايت ميكنند .
سوال شما جواب داده نميشه .

دوست عزیز من منظوری نداشتم اگه این اسمش بی احترامی بود از جمع دوستان عذر خواهی می کنم. اما من تاپیکی ندیدم که بشه این سوال من رو کامل بهش ارتباط داد!
اینجا مطرح کردم چون بحث چربی سوزی با مکمل کراتین مطرح شده بود (همچین بی دلیلم نبوده!) اگه به سوال من دقت کنید من گفتم هدفم کات کردن بوده و از کراتین اسم بردم تا تقریبا" کنار هم راجع بهش بحث بشه(چند تا پست عقب تر یکی از دوستان دقیقا گفته بود کراتین به درد بدن آبدار نمی خوره و علت اصلی شک و مطرح کردن سوال من همین بود) فکر می کنم اگه این یه جمله رو نمی گفتم( البته همه سوالاتم مربوط به این تاپیک نمی شه اما مجبورم همین جا مطرح کنم) شما هم اعتراضی نداشتی به هر حال به عنوان مدیر سایت یه نگاهی به تعداد پستهای من مینداختی و حداقل میزاشتید به پای بی تجربگی در این سایت! به هرحال ممنون از این که راهنمایی نمی کنید و به بدترین شکل ممکن با اشتباهات دیگران برخورد می کنید!!!

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۱۲-۱۸, ۱۱:۳۳ قبل از ظهر
دوست عزیز من منظوری نداشتم اگه این اسمش بی احترامی بود از جمع دوستان عذر خواهی می کنم. اما من تاپیکی ندیدم که بشه این سوال من رو کامل بهش ارتباط داد!
اینجا مطرح کردم چون بحث چربی سوزی با مکمل کراتین مطرح شده بود (همچین بی دلیلم نبوده!) اگه به سوال من دقت کنید من گفتم هدفم کات کردن بوده و از کراتین اسم بردم تا تقریبا" کنار هم راجع بهش بحث بشه(چند تا پست عقب تر یکی از دوستان دقیقا گفته بود کراتین به درد بدن آبدار نمی خوره و علت اصلی شک و مطرح کردن سوال من همین بود) فکر می کنم اگه این یه جمله رو نمی گفتم( البته همه سوالاتم مربوط به این تاپیک نمی شه اما مجبورم همین جا مطرح کنم) شما هم اعتراضی نداشتی به هر حال به عنوان مدیر سایت یه نگاهی به تعداد پستهای من مینداختی و حداقل میزاشتید به پای بی تجربگی در این سایت! به هرحال ممنون از این که راهنمایی نمی کنید و به بدترین شکل ممکن با اشتباهات دیگران برخورد می کنید!!!
دوست عزيز ضمن خوش آمدگويي به شما
لطفاً سئوالتون رو در اينجا (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?807-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7) مطرح كنيد.

محمد حسینی
۱۳۸۸-۱۲-۱۸, ۱۱:۴۲ قبل از ظهر
دوست عزیز اگر همه افرادی که مثل شما دچار اشتباه میشدند اینطوری می گفتند که خیلی خوب میشد.
متءسفانه بعضی افراد میان تو سایت که فقط آبرو ریزی یا بی احترامی کنن
تو هم بدون که اینجا فقط بچه های با حال و اونهایی که ادعای مردونگیشون میشه عضو میشن
آقا پیمان و آقا محسن مدیران اصلی سایت هستند و اینجا هم یک جامعه مجازی است که به سرپرستیه این دو نفر اداره میشه.
من و حتی بچه های دیگه که از من قدیمی تر هستند هم تا به حال بارها از مدیران سایت اخطار گرفته اند. آن هم به دلیل بی تجربگی
تو هم مثل بچه ها قهر نکن، یا اگه فکر می کنی واقعاً بچه ای دیگه توی این سایت نیا!!!!!!!!!

Yakuza6236
۱۳۸۸-۱۲-۱۹, ۰۲:۱۹ بعد از ظهر
تشکر فراوان از آقا پیمان به خاطر این مقاله .من شخصا چیزی رو یاد گرفتم که تا قبل از این نشنیده بودم .

امین مشرقی
۱۳۸۸-۱۲-۲۰, ۰۴:۳۹ بعد از ظهر
دوستان عزیز اشتباه نشه من به هیچ وجه اهل قهر نیستم و بچه بازی فقط خواستم توضیح بدم که چرا این بحث رو اینجا مطرح کردم در ابتدای پست هم عذر خواهی کردم بابت اشتباهم و اینو بگم اولین چیزی که نظر من رو جلب کرد و در سایت عضو شدم پستهای خوب و مفید مدیران سایت از جمله پیمان صادقی پری عزیز بود. مجددا" هم از پیمان عزیز که مدیریت سایت رو به عهده دارن عذر خواهی می کنم که اگه سوء تفاهمی هم هست حل بشه.