PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حمله هکرها به تيم رصد سايبري سپاه(خبرگذاری فارس)

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۴-۱۸, ۰۸:۴۷ بعد از ظهر
خبرگزاري فارس: در پي انتشار تصاوير تعداي اغتشاگران و شناسايي برخي از آنها از سوي تيم رصد سايبري سپاه يك تيم هكري به سايت گرداب حمله كردند.

http://media.farsnews.com/Media/8801/Images/jpg/A0651/A0651636.jpg

به گزارش خبرنگار "سرويس فضاي مجازي " خبرگزاري فارس، پس از انتشار عكس هاي برخي از آشوب طلبان در سايت گرداب و شناسايي تعدادي از آنها بنظر مي رسد گردانندگان و عوامل اصلي اين جريانات از اين موضوع هراسان شده‌اند و با اجير كردن تعدادي از هكرهاي آمريكايي و كانادايي براي جلوگيري از انتشار ساير تصاوير اغتشاش طلبان حملاتي را به وب سايت و ايميل گرداب آغاز نموده‌اند.
پس از انتشار عكس هاي برخي از آشوب طلبان در سايت گرداب و شناسايي تعدادي از آنها بنظر مي رسد گردانندگان و عوامل اصلي اين جريانات از اين موضوع هراسان شده اند و با اجير كردن تعدادي از هكر هاي آمريكايي و كانادايي براي جلوگيري از انتشار ساير تصاوير اغتشاش طلبان حملاتي را به وب سايت و ايميل گرداب آغاز نموده اند.
برپايه اين خبر،گزارش تكميلي فعاليت ضدقانوني اين هكرها كه از حمايت پليس آمريكا (FBI) نيز برخوردار هستند بزودي منتشر خواهد شد.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۴-۱۸, ۱۱:۵۵ بعد از ظهر
من نميدونم اينا چرا همه چيو به امريكا و ديگر كشورها ربط ميدن
چند وقت پيش چند تا بخت برگشته رو گرفته بودن معلوم نبود سيدي فروش بودن پاسور فروش بودن چي بودن اوردن جلو دوربين گفتن اينا اجير شده امريكا هستن و دوره ديدن تا بيان سايت راه بندازن و جوونهاي ما رو به دام بندازن
عقل كه نباشه جون در عذابه ديگه.....فكر ميكنن مردم مثل خودشون خر تشريف دارن

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۱۲:۱۵ قبل از ظهر
رنكينگ هكر هاي ايراني در جهان چهارمه بعد از هكر هاي برزيل و روسيه و امريكا هكر هاي ايراني قرار دارند
و بنظر من اين كه سايتهاي دولتي ما توسط امريكايي ها هك شده باشه غير طبيعي نيست چون سايت هاي مهم و دولتي امريكا و اسرائيل هم بطور جدي توسط ايراني ها تهديد ميشه مخصوصا سايت هاي اسرائيلي كه هر روز خبر هاي جديدي از هك شدن سرورهاشون بگوش ميرسه
در كل جنگ سايبري در اين قرن كه تكنولوژي حرف اول رو ميزنه مهمترين جنگه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۱۹, ۰۳:۵۷ بعد از ظهر
تا قبل از اين مخالفت ها مردم ملت غيور بودن بعد از اين مخالفت ها شدن اغتشاشگران .
جالب اينجاست كه جمعيت مليوني كه توي تهران راه افتاده بودن و اعتراض كردن همه بيگانه بودن .
بيچاره انگليسي ها معلوم نيست چند تا هواپيما اوردن و كجا قاچاقي مردم انگليسي به اسم ايراني پياده كردن .
جالب اينجاست كه همه اين انگيليسي هاي اغتشاشگر بيگانه همه و همه فارسي بلد بودن :پوزخند:
خيلي جالبه .
البته من الان طرفدار احمدي نژاد شدم چون كه خيلي ها كه شرافتشون رو به پول فروختن به احمدي نژاد فقط به خاطر 80000 تومان سهام عدالت راي دادن و احمدي نژاد ( عشق من ) اين سهام را به 40000 تومان كاهش داد . واقعا دمش گرم .
كار ديگري هم كه كرد اين كه داره حقوق بازنشسته ها رو كه زياد كرده دوباره كم ميكنه و به ريش مبارك كساني كه به ايشون راي دادن ميخنده .
من كه خيلي ازش خوشم اومده . واقعا بزرگترين خدمت رو داره به ايران ميكنه حالا چند سال ديگه ميفهمين . اين تازه اولشه