PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین دوره

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۷-۱۵, ۰۳:۱۵ بعد از ظهر
با سلام خدمت آقای صادقی
حدود 13 ماهه که من از ورزش بدنسازی دور بودم و اخیراً دوباره این ورزش رو شروع کردم.میخواستم ببینم اولین دوره ای که بخوام برم شامل چه دارو ها و مکمل هایی باشه و مقدار مصرف اونا . در ضمن سابقه مصرف استرویید بولدنون رو در آخرین دوره داشتم که بسیار راضی بودم و تقریباً هیچ عارضه ای تابحال ازش ندیدم . اگر راهنمایی کنید ممنون میشم...:001_rolleyes:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۱۵, ۰۵:۱۸ بعد از ظهر
با سلام خدمت آقای صادقی
حدود 13 ماهه که من از ورزش بدنسازی دور بودم و اخیراً دوباره این ورزش رو شروع کردم.میخواستم ببینم اولین دوره ای که بخوام برم شامل چه دارو ها و مکمل هایی باشه و مقدار مصرف اونا . در ضمن سابقه مصرف استرویید بولدنون رو در آخرین دوره داشتم که بسیار راضی بودم و تقریباً هیچ عارضه ای تابحال ازش ندیدم . اگر راهنمایی کنید ممنون میشم...:001_rolleyes:

سلام دوست عزيزم.
دوست عزيزم اولين دوره به چند چيز بستگي داره . قد شما . وزن شما . در صد چربي بدن شما (كه اگر بدن شما كم چرب باشد داروي انتخابي فرق مي كند ) و در آخر هدف شما از دوره . مثلا كسي كه به قصد مسابقه مي خواد دوره هاي استروئيدي بره 100% فرق مي كنه با كسي كه مي خواد فقط يك بدن ايدآل براي خودش داشته باشه .
حال من يه دوره به شما پيش نهاد مي كنم با فرض اينكه شما بدني با در صد چربي معمولي داشته باشيد و هدفتان از ورزش ساختن بدني ايدآل براي خودتان باشد .
اگر به دنبال وزن حجم مي باشيد از اين دوره استفاده كنيد :
ناندرلون يا دكادرابولين=هفته اول 200 ميلي گرم . هفته دوم 300 ميلي گرم . هفته سوم 400 ميلي گرم . هفته چهارم 400 ميلي گرم . هفته پنجم 300 ميلي گرم و هفته ششم 200 ميلي گرم .
ديانابول= هفته اول روزانه 15 ميلي گرم . هفته دوم روزانه 25 ميلي گرم . هفته سوم روزانه 40 ميلي گرم . هفته چهارم روزانه 40 ميلي گرم . هفته پنجم روزانه 30 ميلي گرم هفته ششم روزانه 20 ميلي گرم .
مطمئن باشيد اين دوره به شما وزن و حجم خوبي ميدهد . البته براي اولين دوره . در مورد بولدنون عرض كنم كه براي شما يك مقدار مصرفش اشتباه بوده چون يك مقدار بولدنون براي اولين دوره سنگينه .
البته اين دوره اي هم كه گفتم در صورتي كه بالاي 20 سال سن داريد استفاده كنيد چون زير 20 سال سن مصرف استرئيد واقعا اشتباه است .
سعي كن از مكمل هاي با در صد كربو هيدرات بالا براي گرفتن وزن بيشتر استفاده كني . مثل muscle juise و يا serios mass .
از كراتين هم استفاده كن .
مطمئن باش نتيجه مطلوب خواهي گرفت .

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۷-۱۵, ۰۸:۴۵ بعد از ظهر
با سلام خدمت آقای صادقی
با اجازه پيمان جان
وقتي مدت طولاني از تمرين دور ميشه يك بدنكار
دچار اتروفي ميشه شما بهتره 3 تا6 ماه تمرين كني و از مكملهي مانند مسيو وي. كراتين. وي 100
و تغذيه خوب استفاده كني و بعد بري سراغ استروئيد

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۱۵, ۰۹:۰۹ بعد از ظهر
حرف آقا ميلاد درسته .
اين دوره اي كه نوشتم مال بعد از يه مدت تمرينه كه بدنت به تمرين عادت كنه و .........
همينطور كه آقا ميلاد گفتن بايد اول يه مقدار تمرين كني . بعد از يه مدت تمرين دوره استروئيدي را شروع كني .

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۷-۱۶, ۰۸:۳۸ قبل از ظهر
بله ممنون از شما و میلاد جان
به خدمتتون عرض کنم قد من 178 و وزن فعلی من 81 کیلو و سنم بالای 20 سال هستش . تا بحال دوره های مختلفی رفتم که آخرین اونها پارسال تابستان بولدنون + پروتئین با کربو بالا + کراتین بوده. در صد چربی بدن تقریباً پایین هستش. و هدفم از ورزش در درجه اول افزایش حجم بالا(تمایل به افزایش حجم به صورت وحشتناک!!! )و بعد قدرته. به استرویید دیانابول و خانوادش(متان/ متاندینون/.....)شدیداً حساسیت دارم به طوری که پس از شروع دوره و گذشتن حدود 7 روز تمام بدنم پر از جوشهای وحشتناک میشه.تا بحال از دکا استفاده نکردم.حالا اگر ممکنه بازم راهنمایی کنید.ممنون میشم.راستی حدود 4 کیلو از پروتئین مونتانت مس پی وی ال از قبل دارم. بازم ببخشید طولانی شد.مرسی

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۱۶, ۰۵:۳۶ بعد از ظهر
شما مي توانيد از اين دوره استفاده كنيد تا جوش هاي كمتري بزنيد :
البته قبل از گفتن دارو هاي اين دوره بگم كه دارو هاي ضد آكنه و ضد جوش وجود دارد . كه ممكنه تا حد زيادي به شما كمك كنه .

اين دوره شامل دكا و تستسترون آنانتات مي باشد .

به اين صورت مصرف كنيد :
هفته.....................دكا.............................تستسترون آنانتات
1.......................300 ميلي گرم ..................300 ميلي گرم
2......................400 ميلي گرم ...................400 ميلي گرم
3......................500 ميلي گرم ....................500 ميلي گرم
4.......................500 ميلي گرم .....................500 ميلي گرم
5.......................400 ميلي گرم ......................400 ميلي گرم
6 ......................300 ميلي گرم ......................300 ميلي گرم

مصرف نولوادكس هم از هفته سوم تا دو هفته پس از مصرف ادامه بده . روزانه 20 ميلي گرم
مصرف كلوميد هم ار پايان دوره به مدت 2 هفته شروع كن روزانه 50 ميلي گرم .

در مورد جوش هم احتمال زدن جوش باز هم وجود داره . اما كمتر.
كراتين هم اسفاده كن و موتانت مس هم كه داري پودر تقريبا خوبيه و من قبولش دارم . مصرفش را ادامه بده .
پس از پايان دوره 100% نتيجه را به من بگو . البته اين دوره جوري نيست كه يه دفعه 10 كيلو اضافه كني اما دوره ايه كه خيلي ها زاش جواب گرفتن .

shahi
۱۳۸۷-۰۷-۱۶, ۰۹:۵۴ بعد از ظهر
سلام می خواستم اگه ممکنه یه توضیحی درباره بیانابول بدین 20میلی صورتی رنگ می شه بگین کارش چیه استرویید هست یا نیست؟؟عوارض؟فواید؟ایا حجمش میمونه؟؟؟/
bianabol 20mg

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۱۶, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
سلام می خواستم اگه ممکنه یه توضیحی درباره بیانابول بدین 20میلی صورتی رنگ می شه بگین کارش چیه استرویید هست یا نیست؟؟عوارض؟فواید؟ایا حجمش میمونه؟؟؟/
bianabol 20mg

آنابول-دانابول-دیانابول-بیانابول-متان-متاندی نون-متان دروستنولون-ناپوسیم-درانابول-متانابول همشون يكيه و ماده تشكيل دهنده اونها متانديونه . استرئيد هم هستش و حجم تمام استوئيد ها پس از قطع مصرف مقداري از بين ميره .
براي اطلاعات بيشتر در مورد اين دارو كه همان ديانابول يا متانديون هست اينجارو بخون :
http://bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=95

foogaan
۱۳۸۷-۰۸-۱۱, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
سلام ،

من می خواهم یک دوره برم ، اولین دوره من هست ...

2 سال هست که تمرین می کنم ، قدم 182 و وزنم 89 کیلو است ، درصد چربی بدنم 9 است و به صورت جدی 7 ماهی است که تمرین می کنم ، در ضمن 24 سال دارم ...

برای اولین دوره که نمی خوام بیشتر از 6 هفته طول بکشه ، داروهای مختلفی بهم پیشنهاد دادند ...

پری - وینسترول خوراکی - پروویرون و ...

اولا ، نمی خواهم بیشتر از 3 تا 4 کیلو حجم بگیرم ، می خوام کمی بیشتر کات بشوم ... بیشتر دوست دارم فیتنس تر بشم تا گنده ... :001_rolleyes:

بیشتر هدفم کات هست ، میشه شما هم نظری بدید ! :blushing:

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۱۱, ۰۲:۰۰ بعد از ظهر
با اجازه آقا پیمان به نظر من شما وینسترول + پریموبولان مصرف کنی هم در صد چربی بدنتونو پایینتر میاره و کات میشین و هم حجم خشک و صد البته پایدار بهتون میده که پس از اتمام دوره بدنتون تقریباً با همون حجم باقی میمونه....در ضمن از نظر عوارض این دوره دارای عوارض خیلی خیلی کم و تقریباً نزدیک به صفره(البته باید دقت کنی داروهات تماماً اصل باشه چون تقلبیشون تو بازار خیلی زیاد شده) ......
خواهش میکنم دوستان هم نظر بدهند..

foogaan
۱۳۸۷-۰۸-۱۱, ۰۲:۴۳ بعد از ظهر
با اجازه آقا پیمان به نظر من شما وینسترول + پریموبولان مصرف کنی هم در صد چربی بدنتونو پایینتر میاره و کات میشین و هم حجم خشک و صد البته پایدار بهتون میده که پس از اتمام دوره بدنتون تقریباً با همون حجم باقی میمونه....در ضمن از نظر عوارض این دوره دارای عوارض خیلی خیلی کم و تقریباً نزدیک به صفره(البته باید دقت کنی داروهات تماماً اصل باشه چون تقلبیشون تو بازار خیلی زیاد شده) ......
خواهش میکنم دوستان هم نظر بدهند..

ممنونم ، مرسی ، بابا خیلی فوری جواب دادید ، دمتون گرم ...

اگه میشه به صورت دقیق تر دوزها رو هم بگید تا بتونم مقایسه بکنم ...

آیا پروویرون هم مصرف کنم ، فیناسترید لازم داره ( ریزش مو ایجاد نمیشه )

کلومید و HCG می خواهد یا نه ...

برای پاکسازی کبد کاری باید بکنم یا نه ؟

:001_rolleyes:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۱, ۰۵:۴۷ بعد از ظهر
به نظر من بهتره اين دوره را به اين صورت استفاده كني

هفته.....................پريموبولان خوراكي............... وينسترول تزريقي
1.......................50ميلي گرم روزانه ..............350 ميلي گرم
2......................75 ميلي گرم روزانه...................400 ميلي گرم
3......................100 ميلي گرم روزانه....................500 ميلي گرم
4.......................100 ميلي گرم روزانه...................500 ميلي گرم
5.......................75 ميلي گرم روزانه....................400 ميلي گرم
6 ......................50 ميلي گرم روزانه....................350 ميلي گرم

فيناسترايد لازم نيست چون استروژن زيادي تشكيل نميشه كه بخواي آنتي استروژن استفاده كني . در ضمن دوز دارويي شما هم بسيار مناسب هستش .
موفق باشيد

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۱۱, ۰۹:۱۷ بعد از ظهر
با اجازه از اساتید :چون شما قصد مصرف وینسترول بصورت injection رو دارید دقت کنید وینسترول شما باید شیری رنگ بوده و پس از چند دقیقه که شما دارو رو در حالت سکون قرار می دهید ذرات داخلش که بصورت معلق هستش در ته ویال ته نشین شن که نمونه های تقلبی فاقد این خصلت هستن

nixon
۱۳۸۷-۱۱-۲۶, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر
سلام .اقا پیمان شما که عکس منو دیدین. میخاستم 1 دوره برام بنویسین. در ضمن من 8 تا پری زدم و از دیانابولم استفاده کردم بقیشم با پروتئین. خیلی ممنون

pesar aram
۱۳۸۷-۱۱-۲۸, ۰۱:۲۰ قبل از ظهر
آنابول-دانابول-دیانابول-بیانابول-متان-متاندی نون-متان دروستنولون-ناپوسیم-درانابول-متانابول همشون يكيه و ماده تشكيل دهنده اونها متانديونه . استرئيد هم هستش و حجم تمام استوئيد ها پس از قطع مصرف مقداري از بين ميره .
براي اطلاعات بيشتر در مورد اين دارو كه همان ديانابول يا متانديون هست اينجارو بخون :
http://bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=95
یعنی چند وقت بعد از مصرف از بین میره ؟؟؟؟ بعدش هم چند در صد اون حجم از بین میره ؟؟؟ بیشتر از 50 درصد ؟؟؟؟
در ضمن آقا پیمان گل ، به اونهائی که بار اول می خواهند دوره برند ، بگین در صورت دیدن چه عوارضی دوره رو به سرغت ترک کنند ، یا چه عوارضی محتمل هست ؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۲۸, ۰۳:۳۴ قبل از ظهر
یعنی چند وقت بعد از مصرف از بین میره ؟؟؟؟ بعدش هم چند در صد اون حجم از بین میره ؟؟؟ بیشتر از 50 درصد ؟؟؟؟
در ضمن آقا پیمان گل ، به اونهائی که بار اول می خواهند دوره برند ، بگین در صورت دیدن چه عوارضی دوره رو به سرغت ترک کنند ، یا چه عوارضی محتمل هست ؟؟؟

ديانابول دارويي هست كه آب زيادي ميندازه توي عضلات .
بيش از 50% نه .
اما زياد شايد حدود 30 % .
ديدن جوش . رنگ پريدگي .احساس بي حالي . سفيد شدن رنگ مدفوع . دل درد . اسهال شديد

اما در كل من به يك عقيده هستم .
ببينيد دوستان استفاده از استروئيد يعني دوپينگ .
دوپينگ يعني تقلب .
كسي كه امتحان داره تقلب ميكنه كه با هر ترفندي نمره قبولي بگيره .
كسي كه امتحاني در پيش نداره احتياجي به تقلب نيست .
مصرف دارو براي كسي كه قصد شركت توي مسابقات را نداره از نظر من حماقت محض هستش و تازه كسي هم كه ميخواد مسابقه بده نبايد بدون مشورت با مربي آگاه به علم روز اين كار را كنه .
دارو شوخي نيست .
خيلي ها استفاده كردن و مردن و حتي بعضي ها عوارضي گرفتن از مردن بدتر .
ببينيد دوستان مربي آگاه از نظر من كسي هست كه با تجربه وعلم در كنار هم باشه .
هم خودش مسابقه داده باشه و هم شاگردهاي قابل قبول داشته باشه و هم مطالعه خوبي داشته باشه .
گول افراد شياد را نخوريد و هر كس كه مدرك مربي گري داشت مربي نيست .
اينجا هم ما هر اطلاعاتي ميديم به معني تاييد مصرف دارو نيست .
فقط براي اطلاع داشتن هستش .

nixon
۱۳۸۷-۱۱-۲۸, ۰۹:۱۷ قبل از ظهر
با سلام. اقای صادقی اگه میشه جواب سوال من را هم بدید.خیلی ممنون.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۲۸, ۱۲:۰۶ بعد از ظهر
با سلام. اقای صادقی اگه میشه جواب سوال من را هم بدید.خیلی ممنون.

سلام. ببخشيد كه دير جواب دادم. دليلش اين بود كه ببينم آيا دوستان به خودشون زحمت ميدن يه بار هم اوهها جواب بدن يا نه .
كه ديدم متاسفانه دوستان خيلي كلاسشون بالاست و فقط ميان مطالب را ميخونن و ميرن .

سن شما 17 سال هست و هنوز توي سنسن رشد هستي و تا قبل از 18 سالگي مصرف استروئيد اشتباه هستش .
به نظرم چون ميخواي مسابقه بدي و هميشه توي حالت پيشرفت باشي هميشه پودر پروتئيني را در برنامه خودت داشته باش .
درصد چربي بدنت كم هست تقريبا .
ميتوني براي افزايش وزن از مكمل ماسل جوسي كه كربوهيدرات بالايي داره و براي اضافه وزن بسيار مناسب هست استفاده كني .
همچنين كراتين را يك ماه در ميان استفاده كن .
مكمل نيتريكس براي شما در كنار اين مكمل ها ميتونه مفيد باشه .
به جاي هورمون ها هم از پاراهورمون ها استفاده كن مثل dhea كه عوارض استروئيد ها را نداره .

bodybuilder
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۲:۵۵ بعد از ظهر
برای اولین دوره مکملی کراتین+ پروتئین بهتره یا کراتین+گلوتامین+آرژنین؟؟
هدف هم اضافه کردن حجم بدن...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۰۲, ۰۶:۱۱ بعد از ظهر
برای اولین دوره مکملی کراتین+ پروتئین بهتره یا کراتین+گلوتامین+آرژنین؟؟
هدف هم اضافه کردن حجم بدن...

دوره اول بهتره . كراتين + پروتئين .
پروتئين از نظر من يك بايد در بدنسازي هست و هميشه و در همه زمان بايد مصرف شه .

mohsen sat
۱۳۸۸-۰۲-۰۷, ۰۸:۲۳ قبل از ظهر
بعد از چند سال دوری از ورزش چند ماهیه پرورش اندام رو شروع کردم و الان هم اولین دورم رو به امید خدا شروع کردم...ستابون خوراکی و تستسترون انانتات و مونتانت مس پی وی ال و کراتین ...نتیجه رو هفته به هفته میزارم....دوستان هم نظر بدن ممنون میشم....
ستابون: از هفته اول روزی 4 عدد در دو نوبت صبح و عصر ......5.........6.........و سه هفته بعد سیر نزولی.....6........5.........4.......و تست هفته اول و آخر یکی و بقیه هفته ها هفتگی :2 عدد(تست 250)....کراتین و پروتئین هم معلومه......هر روز صبح یک عدد مولتی ویتامین مینرال........یک عدد هم ویتامین ای قبل از تمرین
(قرار دادن این برنامه به هیچ وجه تائید استفاده از استروئید نیست یا تشویق کسی به استفاده از داروها)
در ضمن وزن فعلی من 82 کیلو با اندک چربی(خیلی کم )در پهلوها.....دور بازو 38 سانت ....

milad faridnia
۱۳۸۸-۰۲-۰۷, ۱۰:۵۹ قبل از ظهر
به نظر من بهتره اين دوره را به اين صورت استفاده كني

هفته.....................پريموبولان خوراكي............... وينسترول تزريقي
1.......................50ميلي گرم روزانه ..............350 ميلي گرم
2......................75 ميلي گرم روزانه...................400 ميلي گرم
3......................100 ميلي گرم روزانه....................500 ميلي گرم
4.......................100 ميلي گرم روزانه...................500 ميلي گرم
5.......................75 ميلي گرم روزانه....................400 ميلي گرم
6 ......................50 ميلي گرم روزانه....................350 ميلي گرم

فيناسترايد لازم نيست چون استروژن زيادي تشكيل نميشه كه بخواي آنتي استروژن استفاده كني . در ضمن دوز دارويي شما هم بسيار مناسب هستش .
موفق باشيد
فيناسترايد دارويي است كه مانع از تبديل شدن تستسترون به دي هيدرو تستسترون
ميشه با از بين بردن انزيم 5 الفا اين عمل رو در بدن انجام ميده
و خاصيت انتي استروژني داره بلكه با استفاده
اين دارو شاهد ازدياد استروژن هم
در خون هستيم چون دي هيدروتستسترون يكي از قوي ترين انتي استروژنهاست
كه هم خانواده ان ميتوان پروويرون را نام برد

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۷, ۰۵:۱۹ بعد از ظهر
بعد از چند سال دوری از ورزش چند ماهیه پرورش اندام رو شروع کردم و الان هم اولین دورم رو به امید خدا شروع کردم...ستابون خوراکی و تستسترون انانتات و مونتانت مس پی وی ال و کراتین ...نتیجه رو هفته به هفته میزارم....دوستان هم نظر بدن ممنون میشم....
ستابون: از هفته اول روزی 4 عدد در دو نوبت صبح و عصر ......5.........6.........و سه هفته بعد سیر نزولی.....6........5.........4.......و تست هفته اول و آخر یکی و بقیه هفته ها هفتگی :2 عدد(تست 250)....کراتین و پروتئین هم معلومه......هر روز صبح یک عدد مولتی ویتامین مینرال........یک عدد هم ویتامین ای قبل از تمرین
(قرار دادن این برنامه به هیچ وجه تائید استفاده از استروئید نیست یا تشویق کسی به استفاده از داروها)
در ضمن وزن فعلی من 82 کیلو با اندک چربی(خیلی کم )در پهلوها.....دور بازو 38 سانت ....

دوره بسيار خوبي هستش . براي دوره اول .

mohsen sat
۱۳۸۸-۰۲-۰۸, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
درسته پروویرون رو یادم رفت بنویسم...ممنون از شما و پیمان جان....باید ببینم نتیجه چیه...

sadra02314451
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۲:۰۳ بعد از ظهر
با سلام
اولين دوره را براي من لطفا پيشنهاد كنيد:
سن 21 وزن 85 قد 1.75 مجرد (با مقدار قابل توجه چربي در ناحيه جلويي شكم)
هدفم از بدن سازي افزايش حجم و عضله سازي بدون چربي است.

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۳:۵۰ بعد از ظهر
دوست عزیز سلام ورودت به سایت رو خیر مقدم میگم:گل رز:
دوست عزیز لطف کن سؤال خودتونو یک جا مطرح کنین چون جوابتونو میگیرین و به سؤالتون رسیدگی میشه, مشابه این سؤال رو در تایپیک دیگری هم مطرح کردین.موفق باشید:گل رز:

yshahab
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۶:۵۶ بعد از ظهر
با سلام
اولين دوره را براي من لطفا پيشنهاد كنيد:
سن 21 وزن 85 قد 1.75 مجرد (با مقدار قابل توجه چربي در ناحيه جلويي شكم)
هدفم از بدن سازي افزايش حجم و عضله سازي بدون چربي است.
سلام دوست عزيز
تجويز دوره از راه دور مثل اينه كه يكي از راه دور بخواد دكتر مشكلشو حل كنه ! اگه ميتوني بياي تهران يه قراري با آقا پيمان بذار شايد اصلا بدون دوره جواب بهتري بگيري اگه نه هم حتما برو پيش يه مربي مجرب و خداشناس البته اگه منظورت از دوره ، دوره هاي استروئيدي هستش ! مصرف مكمل دوره ناميده نمي شه رفيق

exploit
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۳:۲۶ قبل از ظهر
مصرف مكمل دوره ناميده نمي شه رفيق

دوست عزيز چرا دوره ناميده نميشه ؟ پس دوره كراتين پروتئين چيه؟
منظور از دوره كه فقط دوره استروئيدي نيست!!!

sadra02314451
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۴:۵۹ بعد از ظهر
من دوره ي غير استروييدي مي خوام كه هم حجيم شم وهم چربي هام اب بشه يا حداقل كمي خشك بشه و از حالت شل و ول بدنم در بياد.
با توجه به اينكه هيچ دوره اي نرفتم و ماه رمضون نزديكه و تابستون هم هست.چ
كلا تو ماه رمضون براي نرفتن به حالت كاتابوليك چه پيشنهادي دارين؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۶:۴۶ بعد از ظهر
دوست عزيز چرا دوره ناميده نميشه ؟ پس دوره كراتين پروتئين چيه؟
منظور از دوره كه فقط دوره استروئيدي نيست!!!

yashab جان راست ميگه . دوره يعني مصرف دارو در يك دوره زماني خاص . مصرف پودر پروتئيني دوره به حساب نمياد چون اگر بخوايم واقعا علمي كار كنيم هميشه بايد پودر پروتئيني استفاده بشه . كراتين هم يك ماه در ميان بايد توي برنامه مكمل ها باشه . مكمل ها همان موادي را دارند كه توي مواد غذايي ديگر هم هست پس چيز غير طبيعي نداره كه بخوايم اسمش را دوره بگذاريم .

delta4049981
۱۳۸۸-۰۵-۲۰, ۱۰:۴۸ قبل از ظهر
سلام پيمان جان نظرت راجب اين دوره چيه :
وينسترول هفته اي 3 عدد 1 ميل
متان روس سه روز اول 4 عدد بعد تا 2 هفته آخر روزي 8 عدد و الباقي روزي 6 عدد
پريموبولان در 3 هفته آخر يك روز در ميان

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۲۰, ۰۴:۴۰ بعد از ظهر
سلام پيمان جان نظرت راجب اين دوره چيه :
وينسترول هفته اي 3 عدد 1 ميل
متان روس سه روز اول 4 عدد بعد تا 2 هفته آخر روزي 8 عدد و الباقي روزي 6 عدد
پريموبولان در 3 هفته آخر يك روز در ميان

شما قيد نكرديد كه دوره چند هفته اي هستش .
اما به نظرم همان پريموبولان و وينسترول براي يك دوره كافيه . متان روس اضافيه به نظرم . در ضمن دوره را 6 هفته اي بري خيلي خوبه به اين صورت كه . روزانه 50 ميليگرم وينسترول و هفته اي 500 ميليگرم پريموبولان . البته اين دوره مخصوص كساني هست كه استروئبد زياد مصرف كردن . وگرنه هفته اي 400 ميليگرم پريموبولان كافيه .

delta4049981
۱۳۸۸-۰۵-۲۳, ۰۱:۴۲ بعد از ظهر
شما قيد نكرديد كه دوره چند هفته اي هستش .
اما به نظرم همان پريموبولان و وينسترول براي يك دوره كافيه . متان روس اضافيه به نظرم . در ضمن دوره را 6 هفته اي بري خيلي خوبه به اين صورت كه . روزانه 50 ميليگرم وينسترول و هفته اي 500 ميليگرم پريموبولان . البته اين دوره مخصوص كساني هست كه استروئبد زياد مصرف كردن . وگرنه هفته اي 400 ميليگرم پريموبولان كافيه .

خيلي ممنون پيمان جان من 6 هفته اين دوره رو رفتم اين هفته ميام باشگاه پيشت حسابي مزاحمت ميشم كه كاملا راهنمايي بفرماييد .

Big_Bird
۱۳۸۹-۰۶-۱۷, ۰۷:۴۰ بعد از ظهر
دوستان عزیز من اولین دوره است که میخوام استروئید مصرف کنم البته یه چند روز متانابول مصرف کردم که به دلیل مشکلاتی نتونستم ادامه بدم.. بگذریم...
بواسه من که تا به حال استروئید مصرف نکردم بهترین گزینه ها واس افزایش حجم که عوارض زیادی هم نداشته باشه کدومه (از بین استروئیدهای خوراکی و مکمل)؟ 4 سال سابقه تمرین دارم ولی تا حالا استروئید نزدم! حجم خوبی دارم منتا میخوام بترکونم (!!!) در ضمن اگه ریکاوری رو کامل برم بعد دوره هیچ مشکلی پیش میاد؟

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۶-۱۷, ۱۰:۳۱ بعد از ظهر
دوستان عزیز من اولین دوره است که میخوام استروئید مصرف کنم البته یه چند روز متانابول مصرف کردم که به دلیل مشکلاتی نتونستم ادامه بدم.. بگذریم...
بواسه من که تا به حال استروئید مصرف نکردم بهترین گزینه ها واس افزایش حجم که عوارض زیادی هم نداشته باشه کدومه (از بین استروئیدهای خوراکی و مکمل)؟ 4 سال سابقه تمرین دارم ولی تا حالا استروئید نزدم! حجم خوبی دارم منتا میخوام بترکونم (!!!) در ضمن اگه ریکاوری رو کامل برم بعد دوره هیچ مشکلی پیش میاد؟
سلام
استروئیهای خوراکی هر نوعش عوارضش از استروئیهای تزریقی بیشتر است چون فشار خیلی زیادی به کبد وارد می کنه
ولی خوب چنانچه می خواهید مصرف کنی بهترین گزینه که عوارض کمتری داشته باشه برای حجم تستسترون پروپیونات + پریموبولان و مکمل هم از کراتین سل تچ + وی 100% ابتیموم + مولتی ویتامین مینرال کافیه
بعد از دوره باید از داروهای کم کننده عوارض مثل HCG و کلومیفد استفاده کنید

Big_Bird
۱۳۸۹-۰۶-۱۸, ۱۲:۴۷ قبل از ظهر
به نظرتون متانابول تایلندی اگه با دوز 20 میل در روز مصرف بشه، نیازی به ریکاوری هس؟ چون تو خیلی از مقالات خوندم که این دوزهای پایین به اون صورت نیازی به ریکاوری نداره! و اگه لازمه، کلومیفن کفایت میکنه؟

مهدی قلندری
۱۳۸۹-۰۶-۱۸, ۰۶:۲۳ قبل از ظهر
به نظرتون متانابول تایلندی اگه با دوز 20 میل در روز مصرف بشه، نیازی به ریکاوری هس؟ چون تو خیلی از مقالات خوندم که این دوزهای پایین به اون صورت نیازی به ریکاوری نداره! و اگه لازمه، کلومیفن کفایت میکنه؟
حتما می خواد چون آنزیمها و هرمونهای بدن رو بهم می زنه و برای برگشتش فقط HCG l موثره