PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس : زيباترين دختر در آلمان

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۴-۲۷, ۰۴:۵۹ بعد از ظهر
ببینید به این خانم زیبا شبیه هستید !
اين عکس زيباترين دختر در آلمان است. آیا شما هم دوست داريد از نزديک او را ببينيد و با او گفتگو کنيد؟
http://www.siterooz.com/goonagoon/khabar/n00042662-b.jpg
هر چند هر کاری شدنی است و آرزو بر جوانان عيب نيست ولی ديدار و گفتگو با اين دختر زيبا برای هيچ کس ممکن نيست.علت ناتوانی انسانها در ديدار و گفتگو با اين دختر زيبا خيلی ساده است زيرا او وجود ندارد و عکس او دسترنج يک پروژه طولانی مدت در دو دانشگاه آلمان برای ساختن زيباترين چهره مي باشد.
عکس اين دختر بر اساس پژوهشهای زيبايی شناسی توسط دانشمندان در دانشگاه های Regensburg و Rostock آلمان و با کمک يک نرم افزار چهره سازی ساخته شده است.
دانشمندان در اين پروژه با الهام گرفتن از چهره ۳۲ پسر و ۶۴ دختر زيبا ،الگوهای زيبايی را در آنها نشانه گزاری کردند و با مخلوط کردن اين چهره ها صورتی تازه که تمامی زيبايی های آن گروه در آن باشد را خلق کردند.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۴-۲۷, ۰۶:۲۲ بعد از ظهر
والا چهره بدي نداره
اما نكته اينجاس كه موهاش دخترونه نيست ؛ لب و بيني اش هم ميتونست عروسكي تر باشه
به نظر من دختر سر كوچه ما ازين خيلي خوشگل تره:خنده:

سیاوش
۱۳۸۸-۰۴-۲۷, ۰۶:۳۶ بعد از ظهر
موافقم چه دانشمندای بد سلیقه ای!

exploit
۱۳۸۸-۰۴-۲۷, ۰۷:۱۰ بعد از ظهر
جالبه زيبا ترين دختر يك كشور اروپايي بور نيست . اين نشون ميده چشم و ابرو مشكي براشون جذابتره
اين خانوم هم ميميك كاملا متناسبي داره

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۸, ۰۶:۳۸ بعد از ظهر
به نظر منم خوشگل نيست . معموليه .

شیراز
۱۳۸۸-۰۵-۲۴, ۰۹:۲۶ بعد از ظهر
ایراد هاش

یک چشمش کشیده تر هست

بینیش نوکش زشته

لبش کجه

یکی از گوش هاش بزرگتره

حالا اصلا این کجاش خوشکله

Mohsen
۱۳۸۸-۰۵-۲۴, ۰۹:۵۷ بعد از ظهر
دانشمندان در اين پروژه با الهام گرفتن از چهره ۳۲ پسر و ۶۴ دختر زيبا ،الگوهای زيبايی را در آنها نشانه گزاری کردند و با مخلوط کردن اين چهره ها صورتی تازه که تمامی زيبايی های آن گروه در آن باشد را خلق کردند.

احتمالا مشکل از اون 32 و 64 نفر بوده

shahi
۱۳۸۸-۰۵-۲۴, ۱۰:۳۱ بعد از ظهر
احتمالا مشکل از اون 32 و 64 نفر بوده

من احتمال میدم توی آلمان اصلا خوشکل پیدا نمیشه.البته لازم به ذکره که زیباترین دخترها توی ایرانه.البته فقط از روی لباس(چربی و................ ):سوت::گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۵-۲۵, ۱۲:۲۱ بعد از ظهر
شراب جان همون دختر گامبو ها با نمک و ملوس هستن:لبخند:

yasna
۱۳۸۸-۰۵-۲۵, ۱۲:۴۲ بعد از ظهر
به نظر من اصلا زيبا نيست ....
چندش:سوت: