PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعا كنيد !!!!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۰۵, ۰۵:۳۸ بعد از ظهر
با سلام خدمت تمام دوستان خوبم .
همينطور كه در جريان هستيد همه ما در اين محيط مجازي هر روز جمع ميشيم . ميگيم . ميخنديم . دلخور ميشيم . دوست ميشيم و ....................... . هيچ كس دوست نداره كسي را برنجونه و هر چيزي كه پيش مياد مطمئنم كه از روي قصد نبوده مگر در جاهاي حاد .
اما توي همه ما يكي از دوستان هست كه تا به حال غير از خوبي ازش نديدم و ناراحتي هم نداريم . هميشه با همه با مهرباني برخورد كرده و واقعا كه براي خود من الگوي اخلاق بوده . اين شخصي كه ميگم كسي نيست غير از كاربر محترم و دوست خيلي خوبم Anius (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=1027) .
Anius (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=1027) جان متاسفانه از سرطان رنج ميبره و البته اميدوارم كه به بهبودي كامل برسه و حتي دوست ندارم اندازه يه سرماخوردگي كوچولو سختي بكشه چون واقعا هر چي از خوبي اين دوستمون بگم كم گفتم . Anius (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=1027) بدون هيچ چشم داشتي به فعاليت توي اين سايت گروهي يا به اصطلاح فروم پرداخت تا همه ما از عكس ها و مطالبي كه ميذاشت استفاده كنيم .
در حال حاضر Anius (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=1027) توي بيمارستان هستش و منتظر عمل سخت ليزر . از شما عزيزان خواهش ميكنم براي اين دوست خوب و با اخلاقمون واقعا دعا كنيد . يه جور نباشه كه الكي بگيم باشه و بعد بگيم خدايا كمكش كن و فقط همين يه جمله. خواهشا واقعا دعا كنيد تا اين دوست خوبمون به جمعمون برگرده و هميشه بتونيم ازش استفاده كنيم .
با تشكر :گل رز::گل رز:

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۵-۰۵, ۰۶:۰۵ بعد از ظهر
خيلي ناراحت شدم... اميدوارم به سلامتي كامل برگردن..

mahmoud
۱۳۸۸-۰۵-۰۵, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
ايشا الله كه بهبودي كامل

shahi
۱۳۸۸-۰۵-۰۵, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
خدا همه ی مریض ها رو شفا بده این دوست خوبمون رو هم شفا بده امیدوارم خیلی زود خوب بشه.

tavakkol23
۱۳۸۸-۰۵-۰۶, ۱۲:۳۶ قبل از ظهر
درود بر شما ,واقعا ناراحت کننده هست , امیدوارم هر چه زودتر این مدیر محترم حال شان خوب شود و به آغوش خانواده شان برگردند , خداوند انشائ الله شفا عنایت بفرمایند همه مریض ها , آقا پیمان راست می گویند تنها کاری که می توانیم بکنیم دعا کردن است . موفق باشید.

exploit
۱۳۸۸-۰۵-۰۶, ۰۱:۰۰ قبل از ظهر
خدايا دعاي بنده گنهكار خودتو مستجاب كن , پس همه با هم ابتدا با ذكر صلوات بخوانيم :

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ بِاسْمِكَ الْعَظیمِ الاَْعْظَمِ الاَْجَلِّ الاَْكْرَمِ الْمَخْزوُنِ الْمَكْنُونِ النُّورِ الْحَقِّ الْبُرْهانِ الْمُبینَ الَّذى هُوَ نُورٌ مَعَ نُورٍ وَ نُورٌ مِنْ نُورٍ وَ

نُورٌ فى نُورٍ وَ نُورٌ عَلى كُلِّ نُورٍ وَ نُورٌ فَوْقَ كُلِّ نُورٍ وَ نُورٌ تُضیئُ بِهِ كُلُّ ظُلْمَةٍ وَ یُكْسَرُ بِهِ كُلُّ شِدَّةٍ وَ كُلُّ شَیْطانٍ مَریدٍ وَ كُلُّ جَبارٍ عَنیدٍ لا تَقِرُّبِهِ

اَرْضٌ وَلایَقُومُ بِهِ سَمآءٌ وَ یَاْمَنُ بِهِ كُلُّ خآئِفٍ وَ یَبْطُلُ بِهِ سِحْرُ كُلِّ ساحِرٍ وَ بَغْىُ كُلِّ باغٍ وَ حَسَدُ كُلِّ حاسِدٍ وَ یَتَصَدَّعُ لِعَظَمَتِهِ الْبَرُّ وَالْبَحْرُ وَ

یَسْتَقِلُّ بِهِ الْفُلْكُ حینَ یَتَكَلَّمُ بِهِ الْمَلَكُ فَلا یَكُونُ لِلْمَوْجِ عَلَیْهِ سَبیلٌ وَ هُوَ اسْمُكَ الاَْعْظَمُ الاَعْظَمُ الاَجَلُّ الاَْجَلُّ النُّورُ الاَْكْبَرُ الَّذى سَمَّیْتَ بِهِ

نَفْسَكَ وَاسْتَوَیْتَ بِهِ عَلى عَرْشِكَ وَ اَتَوَجَّهُ اِلَیْكَ بِمُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَاَسْئَلُكَ بِكَ وَ بِهِمْ اَنْ تُصَلِّىَ عَلى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ اَنْ تَفْعَلَ بى ...

يا منزل الشفا و يذهب الداء صل علي محمد و اله و انزل علي وجهي الشفاء
خدايا شفايش ده

ironbaby_markazi
۱۳۸۸-۰۵-۰۶, ۰۱:۲۵ قبل از ظهر
ايشا الله كه بهبودي كامل

Mohsen
۱۳۸۸-۰۵-۰۶, ۰۲:۱۷ قبل از ظهر
این خبر را من باید میدادم ولی متاسفانه:خجالت:...که پیمان جان زحمتش را کشید(ممنون)
مسعود جان انشالله به زودی با بهبودی کامل به جمع ما باز می گردد:گل رز:
لطفا همه برای این دوست عزیزمون دعا کنید

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۱, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
سلام به همه دوستان گلم که میتونم باز ببینمشون و تا جایی که میتونم خدمتگذارشون باشم:گل رز:
والا من به خدا انتظاری از کسی نداشتم که واسه من حقیر تایپیک راه بندازید من فقط التماس دعا داشتم که امروز خدا رو شکر بعد از بازگشت دیدم و واقعآ خجالت زده همتون شدم من که عددی نیستم بتونم جبران کنم ولی امیدوارم روزی بتونم حداقل خیلی کم پاسخگو محبتاتون باشم.
خدا شاهده هر وقت میام سایت پیش داداشای بزرگمون واقعآ با دل و جون میام و واقعآ عاشق بچه های سایت هستم.
خدا رو شکر 5 شنبه با عمل در سوئیس و اینکه تو این کشور سرطان بنده خوش خیم شناخته شده بود و اینکه خانوادم به هیچ وجه اجازه عملی که واسه من به عنوان لیزر بود در ایران را ندادند به علت اینکه هر دکتر حرفی متفاوت و تشخیصی سلیقه ای میداد خدا رو شکر از 2 سال پیش شیمی درمانی های من به کمک پروردگار در این کشور آخر با این عمل به ثمر رسید و من از این بیماری مهلک در روزهایی مبارک که نزدیک نیمه شعبان است ,در این مبارزه پیروز شدم و اکنون معنای سلامتی محض را میچشم.
باز هم از همه دوستان عزیزم به خصوص پیمان و محسن عزیزم که یار و یاور من بودند کمال تشکر را دارم .:گل رز:

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۵-۱۱, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
خدا را شکر...
ارزوی سلامتی کامل برای شما دوست عزیز...

mahmoud
۱۳۸۸-۰۵-۱۱, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
خدا رو شكر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۱, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
خدارا شكر . خيلي خيلي خيلي خوشحال شدم . شايد باور نكني اما بهترين هديه اي بود كه ميتونستي بهم بدي . ممنونم بابت اين خبر خيلي خيلي خيلي خوب . خيلي خوشحالم كردي .

arashO_o
۱۳۸۸-۰۵-۱۲, ۱۲:۳۳ قبل از ظهر
واقعاً خوشحال شدم دوست عزیز موفق باشی

Mohsen
۱۳۸۸-۰۵-۱۲, ۰۱:۳۳ قبل از ظهر
خدا را شکر...خیلی خیلی خوشحال شدم...اینشالله همیشه سالم باشی

exploit
۱۳۸۸-۰۵-۱۲, ۰۲:۰۳ قبل از ظهر
anius جان واقعا خوشحال شدم , خدارو شكر كه برگشتي حالا نوبت شما ميشه مارو دعا كني كه صبرو تحمل و اراده فولادين مثل خودت داشته باشيم.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۵-۱۲, ۰۹:۴۱ قبل از ظهر
بخدا اشک تو چشام حلقه زد وقتی این خبرو خوندم
هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوراااااااا:جشن::جشن::جشن:
امشب به عشقت سنگین تر کار میکنم:چشمک:

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۵-۱۲, ۰۶:۵۳ بعد از ظهر
انشالله سلامتی کاملش رو بدست میاره

shahi
۱۳۸۸-۰۵-۱۴, ۱۲:۱۶ قبل از ظهر
خدا رو شکر واقعا امدم توی سایت دیدم پست دادی واقعا خوشحال شدم:گل رز:

imanfitness
۱۳۸۸-۰۵-۲۷, ۰۶:۵۵ بعد از ظهر
ان شا لله هر چه زودتر خوب بشه:ناراحت:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۲۷, ۰۷:۲۰ بعد از ظهر
????????????????????????عزیزم شکر خدا خوب شدم و سلامتیمو به دست آوردم

yasna
۱۳۸۸-۰۵-۲۸, ۰۲:۴۰ بعد از ظهر
من دير متوجه شدم والا خيلي براشون دعا ميكردم . البته الانم دير نشده بيايم برا همه بيمارا و مشكل دارا دعا كنيم و از صميم قلب برا رفع بلا آمين بگيم

آمييييين