PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از بابل به تهران

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۱, ۰۶:۵۰ بعد از ظهر
در فاصله كمتر از 2 هفته و نيم به مسابقات پرورش اندام قهرماني كشور اعلام شد كه ميزباني اين مسابقات از بابل گرفته شد و به تهران داده شد .
در زير صحبت هاي حسن افضلي نايب رييس فدراسيون را مي خوانيد :

حسن افضلي نايب رئيس فدراسيون پرورش اندام گفت: ما به تمام استان ها بخشنامه اي ارسال كرديم و اميدوار هستيم كه تيم هاي بيشتر و قهرمان هاي جهان و آسيا در اين دوره از مسابقات شركت کنند، همچنین تعداد نفرات و تيم هاي شركت كننده روز وزن كشي اين مسابقات مشخص خواهد شد.
وي افزود: ما اين دوره از مسابقات را در تهران برگزار خواهيم كرد به علت آن كه تهران از امكانات خوبي برخوردار است و اميدواريم اين پيكارها در سطح بالايي برگزار شود.

واقعا به اين ميگن بي برنامگي . يه روز ميگن بابل برگزار ميشه . يه روز ميگن تهران . شايد فردا باز يه چيز ديگه بگن . يه روز ميگن دسته جوانان +70 نداره يه روز ميگن داره . اصلا براشون مهم نيست كه ورزشكار چه هزينه هاي گزافي را براي آماده سازي متحمل ميشه به خيال اين كه مثلا +70 جوانان برگزار ميشه اونوقت مياد و ميبينه همچين خبري نبوده .
واقعا آدم نميدونه چي بگه .

خدا به همه قهرمانان رحم كنه .:گل رز:

poor
۱۳۸۸-۰۵-۱۱, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
وای بابل یه جزیره در مازندران به خدا با شمال فرق داره

shahi
۱۳۸۸-۰۵-۲۸, ۰۹:۵۹ بعد از ظهر
وای بابل یه جزیره در مازندران به خدا با شمال فرق داره

از چه لحاظ فرق داره؟:سوت:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۲۸, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
sharab جان چون میدونم اهل بابلی اگه تونستی حتمآ به مسابقات برو و به پیمان ملحق شو و اگه هم تونستی عکس تهیه کن.ممنون دوست خوب من:گل رز:

shahi
۱۳۸۸-۰۵-۲۸, ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
sharab جان چون میدونم اهل بابلی اگه تونستی حتمآ به مسابقات برو و به پیمان ملحق شو و اگه هم تونستی عکس تهیه کن.ممنون دوست خوب من:گل رز:

سلام.من بابلی نیستم قایمشهری هستم:قلب: :قلب:یه 30 مین با بابل فاصله داریم
خیلی دوست دارم برم اما سره کارم
فقط می خواستم بدونم اگه ساعت 4.30برم میتونم برم توی سالن؟
یا اصلا تا اون موقعه چیزی از مسابقه میمونه؟؟؟؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۲۸, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
عجب من تا حالا فکر میکردم شما بابلی هستی:گل رز:.واسه اینکه متوجه شی دقیقآ ساعت چند هست مسابقه شماره پیمان رو که داری اون روز زنگ بزن بهش مطلع شی از زمان دقیق مسابقه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۳۰, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
عجب من تا حالا فکر میکردم شما بابلی هستی:گل رز:.واسه اینکه متوجه شی دقیقآ ساعت چند هست مسابقه شماره پیمان رو که داری اون روز زنگ بزن بهش مطلع شی از زمان دقیق مسابقه

يه چيزي توي مسابقات خيلي ناراحتم كرد . اينكه شايد مسابقه به اين مهمي فقط نهايتا 200 تا بيننده داشت . بچه هاي شمال كه نهايتا 50 نفر بودن . مابقي همه از تهران اومده بودن .
اگر همين مسابقه توي تهران برگزار ميشد سالن پر ميشد . جاي سوزن انداختن نبود . من نميدونم يعني اين ورزش فقط توي تهران و چند شهر ديگه دل باخته داره ؟
تا قبل از اين كه برم مسابقه را ببينم فكر ميكردم كه اين ورزش توي كل ايران انقدر طرف دار داره اما واقعا با ديدن خالي بودن سالن سوختم .
البته توي بندر عباس انصافا سالن پر بود . حداقل 4000 نفر تماشاچي داشت . همدان بيش از 4000 نفر تماشاچي داشت .
اما نميدونم شمال چرا اينجوري بود .

shahi
۱۳۸۸-۰۵-۳۱, ۱۲:۳۲ قبل از ظهر
يه چيزي توي مسابقات خيلي ناراحتم كرد . اينكه شايد مسابقه به اين مهمي فقط نهايتا 200 تا بيننده داشت . بچه هاي شمال كه نهايتا 50 نفر بودن . مابقي همه از تهران اومده بودن .
اگر همين مسابقه توي تهران برگزار ميشد سالن پر ميشد . جاي سوزن انداختن نبود . من نميدونم يعني اين ورزش فقط توي تهران و چند شهر ديگه دل باخته داره ؟
تا قبل از اين كه برم مسابقه را ببينم فكر ميكردم كه اين ورزش توي كل ايران انقدر طرف دار داره اما واقعا با ديدن خالي بودن سالن سوختم .
البته توي بندر عباس انصافا سالن پر بود . حداقل 4000 نفر تماشاچي داشت . همدان بيش از 4000 نفر تماشاچي داشت .
اما نميدونم شمال چرا اينجوري بود .

توی مازندران حداقل شهرهایی مثل بابل نور بابلسر وبخصوص قایمشهر این ورزش خیلی طرفدار داره خیلی
توی شهره ما که تقریبا کوچیکه هر یک کیلومتر تقریبا یه باشگاه داره توی شهر سرتو بچرخونی بدنساز میبینی.
اما اول اینکه همشون حرفه ایی نیستن یعنی منظورم اینه که واسه قهرمانی کار نمی کنن
فقط میخوان گنده شن.
یه چیز دیگه در مورده اطلاع رسانی اینجا اصلا اطلاع رسانی نکرده بودن واسه یه مسابقه ی دو همگانی توی همه ی باشگاه اومدن روی دیوار اطلاعیه چسبوندن اما بدنسازی.........:ناراحت:
یه نمونش توی باشگاه ما پسره داشت واسه بهمن ماه آماده میشد گفتم فردا واسه تماشای کشوری میری اصلا نمیدونس کجاست:ناراحت:.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۳۱, ۱۲:۴۳ قبل از ظهر
ببينيد خيلي خوبه واقع بين باشيم .
توي همين تهران فكر ميكنيد اطلاعيه ميدن ؟
همه از طريق نشريات ميفهمن كي و كجا مسابقست ميرن و ميبينن .
تماشاچي ها مسابقات كوچكي مثل پاكدشت خيلي خيلي بيشتر از اين مسابقه بود .
آيا كسي كه طرفداره اين ورزشه يه نشريه هفته اي نبايد بخره ؟
قيمتي نداره كه . بشير هر هفته چاپ ميشه 500 تومان . البرز هم 500 تومان . توي هر دوشونم نوشته بود .
در مورد ميزباني بگم كه افتضاح بود . پول خوابگاه از شركت كننده ها گرفتن . اما نه توي همدان پول خوابگاه گرفته شد نه بندر عباس و نه تهران و نه هيچ جاي ديگري .
به نظر شما فقط كسي كه ميخواد مسابقه بدنسازي شركت كنه بايد بره مسابقات را تماشا كنه ؟
آيا زماني كه مسابقه توي سالن 5000 نفري هفت تير تهران برگزار ميشه و سالن پر پر ميشه و حدود 3-4 هزار نفر هم بيرون در منتظرن همه اين تماشاچي ها ميخوان مسابقه بدن ؟؟
خيلي دلم شكست به خدا .
نزديك خود سالن مسابقات بالاي 10 تا باشگاه ديدم كه هر كدوم بالاي 100 تا عضو به طور حتم داشته . توي تمام دور و بر سالن مسابقات هم پرچم زده بودن .
اما تماشاچي صفر .:ناراحت:

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۵-۳۱, ۱۲:۵۹ قبل از ظهر
به نظرم میزبانی رو باید یه جای بهتری میدادند... مثلا باید به مرکزه یه استان میدادند نه شهره کوچیکی مثل بابل... ولی اینم باید بگیم که مسابقات توی روزه غیره تعطیلی برگزار شده بود و این خودش خیلی تاثیر داره..