PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دارو

khoda
۱۳۸۸-۰۵-۱۳, ۱۰:۱۵ بعد از ظهر
سلام یک قرص خوارکی و یک ترزیقی معرفی کنید که فقط قدرت بهده وزن اصلا ممنون دیگه ازقدرت بترکونه بدون وزن
هالوتستي چطوره شما دارید = قیمت
نظر شما

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۳, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
دارويي كه وزن نده قدرت خيلي زيادي نميتونه بده اونجور كه شما ميخواي . اما اگر بخواي 5-10 كيلو به ركوردات اضافه كنه . وينسترول و يا پريموبولان خوبه چون وزن كمي ميده .

Mohsen
۱۳۸۸-۰۵-۱۴, ۱۲:۴۴ قبل از ظهر
دوست عزیز عنوان مناسبی برای تایپیک ها انتخاب کنید

khoda
۱۳۸۸-۰۵-۱۴, ۰۹:۰۸ قبل از ظهر
هالوتستین و سوسپانشن دارید حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما می خوام دارید

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۴, ۰۵:۳۵ بعد از ظهر
اتفاقا يه بنده خدايي همين دو سه روز پيش زنگ زد گفت حاضرم هر چي بشه بابت سوسپانشن پول بدم . اما متاسفانه نيست توي بازار .به محض اين كه بياد خبرتان ميكنم . هالوتستين هم نيست در حال حاضر . اما سوسپانشن كه شما خواستي يكي از داروهايي هستش كه خيلي خيلي وزن ميده . حداقل 8-10 كيلو باش وزن ميگيري . اما قدرت خيلي خوبي هم ميده .

khoda
۱۳۸۸-۰۵-۱۴, ۰۸:۰۴ بعد از ظهر
ممنون که خبر میکنم پس منطظرم هالوتستین کی میاری برات میاد

khoda
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
ممنون که خبر میکنم پس منطظرم هالوتستین کی میاری برات میاد قیمت یک دورش چنده برات میاد مسابقه دارم

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۱۱:۵۱ بعد از ظهر
عزیز متن هایی که مینویسی خوانا نیست.لطفآ با دقت بنویسید:گل رز:

khoda
۱۳۸۸-۰۵-۱۶, ۰۹:۴۲ قبل از ظهر
میگم پیمان جان ممنون که خبر می کنی برای من هالوتستین خیلی مهمه چون مسابقه دارم ... قیمت یک دورش چنده تا یکی دوروزه جور کنم حالا پهلون میتونی برام پیدا کنی

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۶, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
دوست عزیز ایشون گفتن که ندارن و فعلآ پیدا نمیشه ,داشته باشن حتمآ خبرتون میکنن فکر نمیکنم دیگه لازم باشه این بحث ادامه پیدا کنه.