PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین وسیله برای ورزش در منزل؟

mosafer63
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۰۱:۰۸ قبل از ظهر
با سلام
من قصد دارم یه وسیله برای ورزش تو خونه(نه برای لاغر شدن) بخرم.البته قیمتش هم زیاد نباشه،حداکثر 250000 تومن. میخواستم بدونم پیشنهاد شما دوستان چیه؟
ممنون میشم جواب بدین

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۰۱:۱۱ قبل از ظهر
سلام دوست من ورودت به سایت رو تبریک میگم.:گل رز:
میتونه دوچرخه ثابت بخری,البته ترد میل ایرانی واسه قیمتی که گفتین تو بازار هست ولی کیفیتش زیر 0 هست

mosafer63
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۰۹:۲۲ بعد از ظهر
سلام دوست من ورودت به سایت رو تبریک میگم.:گل رز:
میتونه دوچرخه ثابت بخری,البته ترد میل ایرانی واسه قیمتی که گفتین تو بازار هست ولی کیفیتش زیر 0 هست

ممنون.یه نظرتون دستگاه اوربی ترک چطوره؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
ممنون.یه نظرتون دستگاه اوربی ترک چطوره؟
بله اونم خوبه داداشم داره راضی هم هست ولی نه 100% تلفیق چند دستگاه هست یه دستگاهی تو مایه های اسکی فضایی هست ولی 1-فکر کنم بالاتر از قیمتی که شما میخوای باشه و 2- من دوچرخه رو بیشتر قبول دارم چون واقعآ هم قیمتش مناسبتره هم دستگاهی هست که امتحان خودش رو پس داده ولی زیاد این اوربی ترک به دلم نمیشینه چون زیاد محصولات ماهواره ای رو اونجوری قبول ندارم اینجا بین بهتر و بهتر تر شما باید انتخاب کنی و شما چون نمیخوای واسه آب کردن چربی به نظرم دوچرخه بهتره .

Capitan Black
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
سلام حتما بايد از دستگاه برقي استفاده كرد يا مشيه از وسايلي كه در باشگاه هستش در منزل هم بهره مند شد ممنون:گل رز:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۵, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
ایشون دستگاه میخوان فکر کنم وگرنه اگه هالتر یا دمبل میخواستن نمیگفتن 250000 تومن اگه هم دستگاه ورزشی بدنسازی بخواد مشل دستگاههای چند کاره بدنسازی فضای زیادی اشغال میکه و اینکه قیمت نوع خوبش بالای قیمت ایشون هست ,نوع نا مرغوبش هم مساوی هست با ریختن پول چون 2 روزه خرابه

mosafer63
۱۳۸۸-۰۵-۱۶, ۰۵:۱۹ بعد از ظهر
بله اونم خوبه داداشم داره راضی هم هست ولی نه 100% تلفیق چند دستگاه هست یه دستگاهی تو مایه های اسکی فضایی هست ولی 1-فکر کنم بالاتر از قیمتی که شما میخوای باشه و 2- من دوچرخه رو بیشتر قبول دارم چون واقعآ هم قیمتش مناسبتره هم دستگاهی هست که امتحان خودش رو پس داده ولی زیاد این اوربی ترک به دلم نمیشینه چون زیاد محصولات ماهواره ای رو اونجوری قبول ندارم اینجا بین بهتر و بهتر تر شما باید انتخاب کنی و شما چون نمیخوای واسه آب کردن چربی به نظرم دوچرخه بهتره .

ممنونم از اینکه بهم جواب میدین دوست عزیز
دستگاه اوربی ترک تو فروشگاههای اینترنتی دیدم قیمتش نوشته بود 235000 تومن. ولی دوچرخه رو نمیدونم.
گفتین داداشتون اوربی ترک داره. ایشون واسه لاغر کردن استفاده میکنن؟ من خودم به اندازه کافی لاغر هستم و غذام هم کم هست. هدفم ورزش کردنه تا از این طریق، هم عضلاتم ورزیده بشه و هم اشتهام بیشتر بشه. دوست ندارم با خوردن قرص اشتهامو زیاد کنم. به نظرم ورزش کردن بهترین روشه. ولی چون فعلا تا شروع ترم مهر، تو روستام هستم و باشگاه نداریم، میخوام تو خونه ورزش کنم. فعلا هم دارم تو خونه، شنا و بارفیکس کار میکنم.

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۵-۱۶, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر
ما خودمون از همین اوربی ترک ها که تو ماهواره میفروشن داریم و با توجه به قیمتش به نظرم چیز خوب و بی سر و صدایی هست مخصوصا برای آپارتمان البته من فقط 15 روز عید استفاده کردم اونم چون باشگاه تعطیل بود کلا چیز خوبیه ولی نه اونطور که تو تبلیغاتش نشون میده.اگه برای همین چند روز میخواید استفاده کنید از همین بخرید خوبه و نمیخواد کلی پول بدید که بعد از چند روز هم دستگاه بدون استفاده بیافته یه گوشه ای

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۶, ۰۶:۱۱ بعد از ظهر
ممنونم از اینکه بهم جواب میدین دوست عزیز
دستگاه اوربی ترک تو فروشگاههای اینترنتی دیدم قیمتش نوشته بود 235000 تومن. ولی دوچرخه رو نمیدونم.
گفتین داداشتون اوربی ترک داره. ایشون واسه لاغر کردن استفاده میکنن؟ من خودم به اندازه کافی لاغر هستم و غذام هم کم هست. هدفم ورزش کردنه تا از این طریق، هم عضلاتم ورزیده بشه و هم اشتهام بیشتر بشه. دوست ندارم با خوردن قرص اشتهامو زیاد کنم. به نظرم ورزش کردن بهترین روشه. ولی چون فعلا تا شروع ترم مهر، تو روستام هستم و باشگاه نداریم، میخوام تو خونه ورزش کنم. فعلا هم دارم تو خونه، شنا و بارفیکس کار میکنم.

نه واسه لاغر کردن استفاده نمیکنه ایشون واسه اینکه کارش یه جورایی زیاده و زیاد وقت رفتن به باشگاه نداره گرفته که هیکلش از فرم نیفته,میدمنم از شبکه می شاپ دیدی .دوست عزیز واسه اینکه افزایش وزن پیدا کنی فاکتور های مهمی هست که در درجه اول تغذیت هستش الان واسه شما تغذیه نقش پی ساختمان رو داره در درجه های بعد ورزش ,شما به بدنی که به اندازه کافی انرژی نداره بخوای ورزش کنی چی میمونه ازش ؟
واسه اینکه اشتهات بیشتر شه قرص و مکمل فعلآ دوای درد شما نیست سعی کن وعده های غذاییت رو تقسیم کنی به هر 4 ساعت یعنی 6 وعده غذایی تا اینکه بهت فشار نیاد که از غذا خوردن زده نشی و چون لاغر هستی و اکتوروف بیشتر کربو هیدرات مصرف کن و پروتئین از چربی های سالم هم استفاده کن .
من جای شما بودم 250 هزار تومن رو خرج بدنم میکردم که پایه بدنم رو بسازم.
ولی اگه بخوای دستگاهی بخری دستگاه ورزشی تنوعش زیاده ولی من واسه شما هالتر و یک میز پرس که هم بالا سینه میشه رو پیشنهاد میکنم با 30 کیلو وزنه و یه جفت دمبل هر دمبل 10 کیلو واسه شروع اینجوری بقیه پولتم میتونی به بدنت برسی .
ولی اگه باز علاقه به دستگاه داری از بین این همه دستگاه که واسه نقاطی خاص بدن ساخته شده مثلآ آبکینگ پرو که مختص به شکم هست لا اقل دستگاهی رو انتخاب کن که تقریبا کل بدن رد تحت شعاع قرار بده مثل اسکی فضایی ,دوچرخه و ...حالا باز تو فاز دستگاه هستی به نظرم اوربی ترک هم بد نیست باز کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم.یه نکته هم بگم همیشه تبلیغات رو مد نظر قرار ندین یه بخش تبلیغ اغراق هستش.
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.:گل رز:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۶, ۰۶:۱۴ بعد از ظهر
.اگه برای همین چند روز میخواید استفاده کنید از همین بخرید خوبه و نمیخواد کلی پول بدید که بعد از چند روز هم دستگاه بدون استفاده بیافته یه گوشه ای
دوست عزیز پول بیخود واسه چی بریزه دور؟ 250 هزار تومن بیخود بریزه دور واسه چند روز!!!!
باید سعی شه با کمترین خرج بیشترین استفاده شه

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۵-۱۶, ۰۶:۵۴ بعد از ظهر
دوست عزیز پول بیخود واسه چی بریزه دور؟ 250 هزار تومن بیخود بریزه دور واسه چند روز!!!!
باید سعی شه با کمترین خرج بیشترین استفاده شه
آخه داره میگه برای چند روز تعطیلات میخواد بعدش میره باشگاه خوب وقتی میخواد کم ازش کار بکشه بهتره دستگاه گرون نخره که بعد همینطور خاک بخوره در هر صورت تصمیم با خودشون هست و ولی از رو تجربه میگم 99 درصد ایرانیها از دستگاههای ورزشی تو خونه بیشتر از چند روز استفاده نمیکنن ولی اگه ایشون واقعا قصد دارن مدتها از وسیله ای که میخرن استفاده کنن حرف شما درسته و باید یه چیز اساسی بخرن

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۶, ۰۷:۰۲ بعد از ظهر
من پیشنهاد میکنم هالتر و دمبل تهیه کنه که هیچ وقتم جوری نیست ازش خسته شه هم صرفه جویی تو پول هم باقی پولشم به بدنش برسه 250 هزار تومن واسه چند روز خرج نکن دستگاه بخری چون خودتو میشناسی اگه واقآ میدونی استفاده نمیکنی بعدآ نخر چون بیخود یه جایی هم اشغال میکه اگه این 1 ماه نیم رو میخوای واقعآ پیشرفت چشمگیری داشته باشی رو تغذیت خرج کن بعد 1.5 ماه که تابستون تموم شد همه چیز واسه شروع ساختن بدن مهیاست

mosafer63
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۳:۱۲ قبل از ظهر
من پیشنهاد میکنم هالتر و دمبل تهیه کنه که هیچ وقتم جوری نیست ازش خسته شه هم صرفه جویی تو پول هم باقی پولشم به بدنش برسه 250 هزار تومن واسه چند روز خرج نکن دستگاه بخری چون خودتو میشناسی اگه واقآ میدونی استفاده نمیکنی بعدآ نخر چون بیخود یه جایی هم اشغال میکه اگه این 1 ماه نیم رو میخوای واقعآ پیشرفت چشمگیری داشته باشی رو تغذیت خرج کن بعد 1.5 ماه که تابستون تموم شد همه چیز واسه شروع ساختن بدن مهیاست

بینهایت ممنونم از شما دوست عزیز و فعال
از راهنماییهاتون استفاده کردم

exploit
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۴:۲۸ قبل از ظهر
دمبل + هالتر + كش بدنسازي كه لوازم ورزشيها دارند اگه پيدا نكرديد خيابان منيريه حتما هست,

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۵-۲۸, ۰۱:۱۶ بعد از ظهر
من بودم یه جفت دمبل میخریدم و یه دستگاه آبکینگ پرو