PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقات پرورش اندام استان مركزي (اراك)

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۶, ۰۷:۵۵ بعد از ظهر
با سلام خدمت تمام شما دوستان عزيز.
خواستم يه خبر خيلي خوب بهتون بدم اين كه امروز توي استان مركزي مسابقات پرورش اندام بود و شاگرد خوش اخلاق و دوست بسيار گلم آقاي رضا تيموريان توانست در دسته وزني +100 كيلوگرم در اين مسابقات مقام اول را كسب كند . :تشویق:
حيف كه نتونستم برم و شاهد هنر نمايي رضا جان باشم . اما همين كه خبر قهرمانيش را تلفني بهم داد بسيار خوشحال شدم .
دوستان اگر تونستيد حتما چهارشنبه بعدظهر در سالن ورزشي قيانوري براي تماشا و تشويق رضا تيموريان در مسابقات استان تهران تشريف بياوريد . :گل رز:
اگر هم نيامديد اميدوارم دعاي خيرتون پشت اين قهرمان با اخلاق باشه .

alirezarahi
۱۳۹۰-۰۲-۲۴, ۱۲:۲۳ بعد از ظهر
من بچه اراکم و از نزدیک مسابقاتو دیدم کیفیت برگزاری خوب بود اسپانسر هم MDM(تولید کننده هالتر و کف پوش و از این چیزا) بود
ولی من نمیدونم چرا بدنایی که شاخ بودن اول نمیشدن!!اونایی که اصلا فکر نمیکردی میشدن اول!!!شاید پارتی بازیه باشه ولی آخه 1 داور 2 تا داور نبود که نمیدونم شما نظر بدید!!
توی وزن 75 یه بنده خدا بوشهری بود خیلی بدنش قشنگ بود کلی هم آخرش رقصید(حرکاتی نمایشی آخرش)خدایی قشنگ رقصید
ولی سوم شد!!!
توی 100 کیلو هم علی ایمانی شد دوم اونم بدن خوبی داشت و رقصید اینم جالب بود
حالا عکسا و فیلمهایی که خودم گرفتم فردا پس فردا میزارم یکی از دوستان دوربین حرفی داشت فیلم از رقصاشون داشت میگرم براتون میذارم

samim
۱۳۹۰-۰۲-۲۴, ۱۲:۲۹ بعد از ظهر
اون خبر بالا مربوطه به این مسابقات نبوده .. اون 16/05/88 بوده

به هرحال ، خیلی خوشحالم که شما اراک بودید ،
اگر امکان داره هم عکس و هم فیلم مسابقات رو بزارید.:کف کرده:

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۲-۲۵, ۱۲:۰۰ قبل از ظهر
من بچه اراکم و از نزدیک مسابقاتو دیدم کیفیت برگزاری خوب بود اسپانسر هم MDM(تولید کننده هالتر و کف پوش و از این چیزا) بود
ولی من نمیدونم چرا بدنایی که شاخ بودن اول نمیشدن!!اونایی که اصلا فکر نمیکردی میشدن اول!!!شاید پارتی بازیه باشه ولی آخه 1 داور 2 تا داور نبود که نمیدونم شما نظر بدید!!
توی وزن 75 یه بنده خدا بوشهری بود خیلی بدنش قشنگ بود کلی هم آخرش رقصید(حرکاتی نمایشی آخرش)خدایی قشنگ رقصید
ولی سوم شد!!!
توی 100 کیلو هم علی ایمانی شد دوم اونم بدن خوبی داشت و رقصید اینم جالب بود
حالا عکسا و فیلمهایی که خودم گرفتم فردا پس فردا میزارم یکی از دوستان دوربین حرفی داشت فیلم از رقصاشون داشت میگرم براتون میذارم

یکی از دلایل المپیکی نشدن این رشته همینه!
تماشاچی نمیتونه تشخیص بده کدوم بدن برتری داره نسبت به دیگری
و همین مساله براش جالب نیست و همه رو یه جور میبینه!
علیرضا جان خیلی مسائل رو داورها در نظر میگیرن که برای ما بی معناست
مثل نازک بودن پوست . عمق عضله . کات عضله . خشک بودن . ایکس بودن و ....
ولی حق وخوری و ... هم هست...خیالت راحت
در آخر هم اگه عکس و یا فیلمی از این مسابقات بذاری ممنونت میشیم :گل رز:

milad_70
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۱۱:۵۲ قبل از ظهر
با سلام.من تازه عضو سایت شدم و میخوام بدونم امسال سایت تیم میده؟ اگه میده من میخوام واسه سایت مسابقه بدم+70 جوانان.صد در صد هم اولم چه استانی چه کشوری(قهرمان استان هم هستم)البته اسفند ماه میخوام شرکت کنم.راهنمایی میخوام؟؟؟

na3r
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۱۲:۲۹ بعد از ظهر
با سلام.من تازه عضو سایت شدم و میخوام بدونم امسال سایت تیم میده؟ اگه میده من میخوام واسه سایت مسابقه بدم+70 جوانان.صد در صد هم اولم چه استانی چه کشوری(قهرمان استان هم هستم)البته اسفند ماه میخوام شرکت کنم.راهنمایی میخوام؟؟؟

خوب دوست عزیز چنتا عکسم میزاشتی :پوزخند:

Senior Manager
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۱۲:۴۴ بعد از ظهر
ما برای شما ارزوی موفقیت میکنیم جناب میلاد70
اما پسندیده تره که از باشگاه و یا استان خودتون شرکت کنید
اینجا قبلا شخصی بود که به بهانه تیم دادن و فرستادن نفرات به مسابقه، جیب این بنده های خدارو خالی میکرد
و جالب این بود که در خلال مسابقات با افرادی عکس انداخته میشد و اون قهرمان از همه جا بی خبر رو شاگرد خودش معرفی میکرد
در صورتی که همچین چیزی صحت نداشت و فقط برای جلب شاگردانی ساده دل و خالی کردن جیب این افراد ، نقشه های این چنینی کشیده میشد
درهر صورت شما که قهرمان استان هستی برای همشهریان خودت افتخار آفرینی کن و موجب سرافرازی استان خودت باش. این نظر منه
سربلند و پیروز باشی

milad_70
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۰۱:۲۹ بعد از ظهر
ممنونم"هیئت پرورش استان خوزستان یکی از افتضاح ترین هیئت هاست"و اکثرا واسه استان های دیگه مسابقه میدن.مثلا حاجت مولایی قهرمان وزن 70 کیلو کشور واسه یه استان دیگه زد یا نیما کیانپور واسه کرج.امسال هو کشوری واسه خوزستان نمیزنیم چون استانی حتی 1 دونه کراتین هم جایزه نمیده که دل ورزشکار خوش بشه که از هیئت جایزه گرفته/حتی حکم هم که میده *** کاغذش مثل کارتون تخم مرغه!!!:پوزخند:

milad_70
۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۰۱:۵۳ بعد از ظهر
http://http://forum.bodybuilder.ir/attachment.php?attachmentid=1389&d=1307438446