PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساعت تمرين

Capitan Black
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۴:۰۰ بعد از ظهر
چه ساعتي از روز تمرين مي كنيد:چشمک:

Mohsen
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۴:۰۹ بعد از ظهر
حساب کتابی نداره...ولی فعلا از ساعت 9 به بعد

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۴:۲۶ بعد از ظهر
من دقیقا بین 6:30 تا 6:45 هوازی و گرم کردن رو شروع میکنم از 7 هم کار با وزنه

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
اول وزنه کار کنین بعد هوازی ,اگه هم میخواین گرم کنین 5 دقیقه کافیه

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۴:۴۸ بعد از ظهر
اول وزنه کار کنین بعد هوازی ,اگه هم میخواین گرم کنین 5 دقیقه کافیه
جدا؟از چه نظر این ترتیب درست نیست؟آیا رو زور هم برای وزنه زدن تاثیر میذاره؟البته من بعد از باشگاه یکراست میرم استخر این خوبه یا بده؟ممنون

پ.ن:من قول داده بودم سوال بی ربط با تاپیک نپرسم ولی این یه بارو زیر سیبیلی رد کنید:پوزخند:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۴:۵۵ بعد از ظهر
به این دلایلی که میگم
1.شما وقتی اول هوازی کار کنین انرژیتون واسه وزنه زدن کم میشه که تاثیری 100% روی قدرتتون داره شما تمرکزتون باید روی ساختن عضله باشه .
2-آرنولد در این باره توی دایره المعارف خودش میگه من هیچ وقت این دو مقولرو از هم جدا نمیکردم مگر در مواقع فیلمبرداری که چاره ای نداشتم آرنواد ورزش هوازی رو صبح خیلی زود انجام میداد نزدیک ساعت 5 صبح و وزنه را اغلب مابین ظهر و بعد از ظهر
3- بعد از باشگاه میرین استخر دیگه پدر اون بدنو در میاری که چرا انقدر فشار میاری سعی کن استخر رو بعضی روز های هفته اونم نه بعد از وزنه زدن انجام بدی اگه این کارارو ادامه بدی مطمئن باش بعد از مدتی به ایست عضلانی و کاتابولیسم عضلانی دچار میشی

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۴:۵۹ بعد از ظهر
عجب....آقا ممنون ولی همش تقصیر مربیم هست میگفت این روش برای وزن کم کردن خوبه من هم همین کار رو میکردم

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
این دوره زمونه همه میگن مربی هستن بلا نسبت دوستان, شما به عقل خودت رجوع کن
آیا با این که هم هوازی کار کنی هم وزنه هم استخر به بدن فشار نمیاد؟
آیا قبل وزنه هوازی کار کنی قدرتت کم نمیشه؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۵:۱۳ بعد از ظهر
در ضمن دوست من وزن کم کرن صبر میخواد و پشتکار که خسته نشی خیلیا میگن بریم باشگاه آب میکنیم 1 هفته میرن بیخیال میشن یارو 30 سال فقط خورده انتظار داره با 1 ماه بشه مدل مانکن , و دانش هم میخواد با فشار بیخود اوردن به بدن وزن کم نمیشه هیچ بدترم میشه تو وزن کم کردن از من بشنو مهمترین فاکتر=صبر

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۵-۱۷, ۰۵:۱۸ بعد از ظهر
ولی جدا چقدر خوبه که این سایت و شماها هستید وگرنه یه مبتدی مثل من به ... میرفت تو این دو روز به کمک این سایت از دوتا تصمیم اشتباه برگشتم یکی این یکی هم که میخواستم استروئید مصرف کنم.که الان فهمیدم هر دوش برای من اشتباهه.بازم ممنون:گل رز:

exploit
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۴:۱۱ قبل از ظهر
دوست عزيز خود من وقتي بدنسازي رو شروع كردم 20 كيلو اضافه وزن داشتم (چربي خالص) ولي با وزنه زدن و اراده تونستم 20 كيلو چربي كم كنم و وزنم شد 80 كيلو البته 10 ماه طول كشيد , ولي شايد باورت نشه تو اين 10 ماه حتي يك بارم رژيم غذايي خودمو نشكوندم , هر روز كه ميگذشت اميدوارتر ميشدم , و هيچ چيز نميتونست مانع كارم بشه ,
تمام موفقيتهاي انسان به قدرت اراده او برميگرده

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۶:۲۷ بعد از ظهر
من خودم متاسفانه به دليل مشغله كاري ساعت 8 شب ميرم باشگاه . يعني هر كار ميكنم در حال حاضر زودتر نميتونم برم . اما بهترين ساعت براي تمرين از نظر من 4 بعد ظهر هستش .

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۵-۲۸, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
من راس ساعت7 باشگاهم ..........راستی دوستان همین تغییر ساعت تمرین هم بنوعی یه شوک به عضلات محسوب میشه......امتحانش کردین؟؟؟؟
من اینو تجربه کردما

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۳۰, ۰۶:۴۳ بعد از ظهر
منم قبول دارم همينو .

aliii
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۰۴:۵۶ بعد از ظهر
ساعت 4 تا 5 خیلی حال میده

javadbistast
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۰۵:۰۱ بعد از ظهر
بعد افطار یعنی 9 الی 10 بهترینه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۰۵:۱۱ بعد از ظهر
بعد افطار یعنی 9 الی 10 بهترینه

راستش به نظرم بهتر بود شما مي گفتيد از نظر شما اين ساعت بهترينه .
يكي از دوستان حرف خيلي خوبي ميزد. ميگفت توي ايران همه مردم يا كارشناس بدنسازين و يا سياست مدار و يا دكتر .
واقعا به حرف ايشون رسيدم .
دوست خوبم اصلا نمي خوام از من دلخور شي . اما كي گفته اين ساعت تمرين بهترين ساعته تمرينه؟
كاش ميگفتيد كه من اين ساعت تمرين ميكنم .
و يا ميگفتيد از نظر من اين ساعت خوبه .
تمام كارشناسان ميگن كه بهترين ساعت 4-6 بعد ظهر هستش .
فكر نكني من خودم اون ساعت تمرين ميكنم . خود منم 8-9 چون دير از سر كار ميام . اما بهترين ساعت براي تمرين 4-6 بعدظهر هستش .
در هر صورت دوست دارم از من دلخور نشي . :گل رز:

javadbistast
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۱۰:۴۹ قبل از ظهر
راستش به نظرم بهتر بود شما مي گفتيد از نظر شما اين ساعت بهترينه
تمام كارشناسان ميگن كه بهترين ساعت 4-6 بعد ظهر هستش .
فكر نكني من خودم اون ساعت تمرين ميكنم . خود منم 8-9 چون دير از سر كار ميام . اما بهترين ساعت براي تمرين 4-6 بعدظهر هستش .
در هر صورت دوست دارم از من دلخور نشي . :گل رز:
حرف شما متین و درست.اما من ماه رمضونو گفتم.

eshaghgh
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۱۲:۵۰ بعد از ظهر
من قبل ماه رمضون ساعت 5 تا 7 تمرین میکردم ولی الان ساعت 10 تا 11.30 تمرین میکنم
این منشی باشگاهمون هم که از دست من و رفیقم کلافه شده چون ما اخرین نفر از باشگاه میریم بیرون تا برق ها رو خاموش نکنه ما هم از وقت استفاده میکنیم یه بار برقو خاموش کرد ما رو هم گذاشت تو باشگاه
این کارو کرد که ما از شب بعد حواسمون سر جاش باشه ولی ما که از رو نرفتیم :پوزخند:

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۶-۰۸, ۰۲:۲۷ بعد از ظهر
الان که بیکارم صبح ها میرم که تو خونه حوصلم سر نره . از 9 تا 11 صبح .

چنگیز
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۱:۰۶ قبل از ظهر
ساعت 9
اگه روزایی هم که میخوام سوت بپوشم و رکورد بگیرم ساعت 6 یعنی ساعت 6 میکشونن منو
پاور دسته جمعی تمرین کنی یه چیز دیگست

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر
ساعت 4 معمولا میرم باشگاه.خیلی حال میده.گنجشک پر نمیزنه تو باشگاه.سالن اختصاصی و دربست در اختیار خودته

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
با اینکه خلوت باشه حال میده و راحت میتونی بدون اتلاف وقت کارکنی اما گاهی اوقات لازمه یه گریز بزنی و تو شلوغی بری تا یه گرد و خاکی کرده باشی بین بقیه
روحیه جنگندگی تقویت میشه

mohammad123411
۱۳۸۸-۰۸-۲۸, ۰۹:۴۶ بعد از ظهر
ساعت 8:30 تا 9:30

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۸-۲۸, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
سلام
من هر روز ساعت 7.30 الی 8.45 تمرین دارم

mahmoud
۱۳۸۸-۰۸-۲۸, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر
ساعت 5 تا 5.45

Herkules
۱۳۸۸-۰۸-۳۰, ۱۲:۵۴ قبل از ظهر
من راس ساعت 6 تمرین رو شروع میکنم تا 8.
ولی انصافا شروع تمرین از ساعت 4(همانطور که آقا پیمان گفتن) چیزه دیگه ایی هست به شخصه تو این ساعت از انرژی و تمرکز بیشتری برخوردار هستم.

mahdij
۱۳۸۸-۰۹-۰۱, ۰۳:۴۷ قبل از ظهر
99/99 درصد دقیقا 20:30 وارد باشگاه می شم تا 22:10 که با مربی ام بیرون میام . البته این ماه یه سرما خوردگی بد داشتم (خیلی بد, 4 کیلو حدودا وزن کم کردم)کلا دوبار رفتم باشگاه که بار دوم متاسفانه عضله زیر بغلم چپم شدیدا آسیب دید و الان که می نویسم مصدوم هستم .دلم واسه باشگاه خیلی تنگ شده!!

exploit
۱۳۸۸-۰۹-۰۱, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
من خودم اگه ظهر يا بعد از ظهر برم تمرين , تو باشگاه كسلم , ولي ساعت هشت شب تازه موتورم داغ ميكنه واسه تمرين

7223670
۱۳۸۹-۰۲-۲۸, ۰۴:۳۸ بعد از ظهر
ساعت 12 تا 1 ظهر تمرین با وزنه دارم

به نظرم بهترین زمان تمرین هستش

1 ماه شده دوباره شروع به کار کردم 3 برابر قبلا پیشرفت داشتم:چشمک:

مصطفی خانی
۱۳۸۹-۰۲-۳۰, ۰۹:۵۷ قبل از ظهر
ما كه 8 ماهه از 6 ميريم باشگاه تا 9 تمرين طول ميكشه و خيلي هم راضي و :پوزخند: هستيم

rogera75
۱۳۸۹-۰۲-۳۱, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
من معمولا 4.30 باشگاه ام .کلا این ساعتیه که حس می کنم هم قدرت ام بیشتره هم استرس یه روز کاریو سر وزنه ها خالی می کنم سرحال از باشگاه میام بیرون !

sonyericsson
۱۳۸۹-۰۳-۰۱, ۰۹:۲۵ قبل از ظهر
حدودا یه ماهه شروع کردم واسه چربی سوزی 4 کیلو کم کردم البته صبح هوازی 30 دقیقه با الپتیکال به فرموده یکی از اساتید سایت کار میکنم ساعت 730تا 845 به دلیل کار نمیتونم زودتر برم.