PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند خبر كوتاه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۱۷, ۰۶:۰۸ بعد از ظهر
تهران ميزبان پاورليفترهاي كشور

مسابقات پاورليفتينگ قهرماني كشور طي روزهاي 30 مهرماه تا 8 آبان ماه به ميزباني تهران برگزار خواهد شد. در اين مسابقات پاورليفترهاي گروه هاي سني مختلف با يكديگر به رقابت خواهند پرداخت. جزئيات برگزاري رقابت هاي اين دوره در شماره آينده به اطلاع خوانندگان خواهد رسيد

امتحان مربيان درجه 2 برگزار مي شود

روابط عمومي هيات پرورش اندام استان تهران اعلام كرد امتحان مربيگري درجه 2 كه كلاس هاي آن ها اسفند سال گذشته برگزار شد، روز پنجشنبه اين هفته انجام مي شود. مربيان شركت كننده در اين دوره مي بايست روز 18 مهرماه در اين آزمون شركت كنند.

انتصاب هاي جديدي در راه است

شنيديم طي روزهاي آينده انتصاب هاي جديدي در فدراسيون انجام خواهد شد و تعيين رئيس كميته بادي كلاسيك و تركيب كادر فني تيم ملي از آن جمله خواهد بود.

ronnie
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۱۰:۵۰ قبل از ظهر
مرسی

ehsan_info
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۰۱:۴۸ بعد از ظهر
سلام.
اگه کسی میدونه لطفا بگه
درسته تست دوپینگ آقا بیت الله واسه اسیایی امسال در امده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:گریه:

soroushmuscle
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۰۱:۵۷ بعد از ظهر
سلام.
نمی دونم سحت داشته باشه یا نه ولی اگه کسی میدونه لطفا بگه
درسته تست دوپینگ آقا بیت الله واسه اسیایی امسال در امده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:گریه:
تست دوپینگ مسابقات آسیایی 2 روز دیگه اعلام میشه............اینا همش شایعه ست.
در ضمن تست دوپینگ به صورت تصادفی از برخی از افراد تیم گرفته میشه.اما من نشنیدم که از بیت الله تست گرفته باشند.:صلح:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۱۲:۴۵ قبل از ظهر
كي گفته تست بيت الله در اومده ؟
اگر ميشه لطف كن بگو .

ehsan_info
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۲:۲۹ بعد از ظهر
من از محمد نصیری شنیدم .
تو باشگاه داشت تمرین می کرد گفت دیدی این قدر سنگ بیت الله به سینت می زدی تست دوپینگش در اومد.
منم گفتم نمی دونم در ضمن اگه هم در اومده باشه این دلیل نمیشه که نتونه در جهانی امسال شرکت نکنه چون فکر کنم این مسابقات مورد تایید نباشن..
شاید اشتباه میکنم ولی اون لحظه خواستم چیزی گفته باشم