PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کراتین و muscel juice

mo_mokh_com1
۱۳۸۸-۰۵-۲۳, ۱۲:۴۶ قبل از ظهر
من 2 ماهه بدنسازی رو شروع کردم و در این 2 ماه 3 کیلو اضافی کردم.
حالا 2 تا پروتین خریدم.کراتین و muscel juice
میتونه وزن من رو اضافه کنه؟اگه خوب تمرین کنم و غذام خوب باشه و همه چیزم به جا باشه تو این دوره چقد بالا میام؟
به من گفتن که بعد از صبحانه 1 بار پروتئین رو با شیر یا با آب بخورم.بعد هم قبل تمرین پروتئین رو باکراتین قاطی کنم بخورم با یه موز و سیب زمینی.
.بعد تمرین هم کراتئین و پروتئین رو درسته؟اونم باید قاطی کنم؟بعد گفتن رسیدی خونه تخم مرغ 6 تا بخور!
یه بار هم پروتئین قبل ازخواب گفته!
منو راهنمایی میکنین؟http://www.powerbuilding.ir/forums/images/smilies/smiley/furious.gif
بعد این که کراتینم سوپر کراتینه و muslcle juice و هر جفت اونها زیرش نوشته nutrion اسمه شرکتشه؟
در ضمن کراتین رو 13 هزار تومان و اون یکی رو 36 هزار تومان خریدم روی کراتین هم یه هولوگرام made in america داره واقعیه؟گرون که نخریدم؟
اگه سوالاتم رو جواب بدین ممنون میشم!:نمیبینم:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۲۳, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
من 2 ماهه بدنسازی رو شروع کردم و در این 2 ماه 3 کیلو اضافی کردم.
حالا 2 تا پروتین خریدم.کراتین و muscel juice
میتونه وزن من رو اضافه کنه؟اگه خوب تمرین کنم و غذام خوب باشه و همه چیزم به جا باشه تو این دوره چقد بالا میام؟
به من گفتن که بعد از صبحانه 1 بار پروتئین رو با شیر یا با آب بخورم.بعد هم قبل تمرین پروتئین رو باکراتین قاطی کنم بخورم با یه موز و سیب زمینی.
.بعد تمرین هم کراتئین و پروتئین رو درسته؟اونم باید قاطی کنم؟بعد گفتن رسیدی خونه تخم مرغ 6 تا بخور!
یه بار هم پروتئین قبل ازخواب گفته!
منو راهنمایی میکنین؟http://www.powerbuilding.ir/forums/images/smilies/smiley/furious.gif
بعد این که کراتینم سوپر کراتینه و muslcle juice و هر جفت اونها زیرش نوشته nutrion اسمه شرکتشه؟
در ضمن کراتین رو 13 هزار تومان و اون یکی رو 36 هزار تومان خریدم روی کراتین هم یه هولوگرام made in america داره واقعیه؟گرون که نخریدم؟
اگه سوالاتم رو جواب بدین ممنون میشم!:نمیبینم:

اولا كه كراتين را بايد بارگيري كني . يعني 5 روز اول 4 وعده بخوري و بعد از 5 روز فقط دو وعده .
به اين صورت كه در هر وعده يك قاشق چاي خوري ( 5 گرم ) را با يك ليوان آب قاطي كنيد و بنوشيد . ( ترجيحا با آب انگور )
از خوردن كراتين با شير و چاي و قهوه و آبميوه هاي اسيدي بپرهيزيد زيرا اثر آن را از بين ميبرد .
ماسل جويس را هم به اين صورت بخور . ساعت 10 صبح يك پيمانه با شير و يا آب ميل شود .
قبل از تمرين يك پيمانه و بعد از تمرين هم يك پيمانه .
4 روز اول كراتين را 4 وعده در روز (قبل از صبحانه - قبل از تمرين - بعد از تمرين - قبل از خواب ) بخور . و بعد از 5 روز روزي 2 وعده (قبل از تمرين - بعد از تمرين )
اگر همه چيزت مرتب باشه و اولين بار باشه كه مكمل مصرف ميكني تا 7 كيلو هم ممكنه بالا بياي .
در ضمن به مصرف مكمل دوره نميگن بلكه به مصرف استروئيد ميگن دوره .

mo_mokh_com1
۱۳۸۸-۰۵-۲۳, ۱۱:۵۵ بعد از ظهر
مرسی از راهنماییتون!
اسمه شرکتشم میگید؟همونه که تو تاپیک قبل نوشتم؟
میشه تشخیص داد اصلی یا نه؟:پوزخند:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۲۴, ۱۲:۰۶ قبل از ظهر
مرسی از راهنماییتون!
اسمه شرکتشم میگید؟همونه که تو تاپیک قبل نوشتم؟
میشه تشخیص داد اصلی یا نه؟:پوزخند:

شما مكمل خريدي . من اسم شركتشو از كجا بدونم ؟
تشخيص اصل يا تقلبي به اين راحتي نيست . بعضي از اجناس تقلبي را حتي خود شركت سازنده از اصل نميتونه تشخيص بده . تنها راه شناخت اينه كه از شخص معتبر خريد كني . :گل رز:

mo_mokh_com1
۱۳۸۸-۰۵-۲۴, ۰۹:۵۲ قبل از ظهر
مرسی از راهنماییتون.سواله من درست نبود درسته ولی بالاخره یه فرقی باید بین من و شما که مدیر سایت هستین باشه.در هر صورت بازم ممنون از کمکتون!