PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك در مورد خريد مكمل

javad65
۱۳۸۸-۰۵-۳۰, ۰۸:۴۴ قبل از ظهر
با سلام وخسته نباشيد خدمت دوستان عزيز.سايتتون واقعا عاليه.من الان 5 ماهه بدن سازي كار ميكنم قد 168 وزن 69 ميخوام چربي هاي اضافه بدنم رو رفع كنم تمرين زياد ميكنم فايده اي نداره از چه مكملي استفاده كنم؟:متفکر:ممنون

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۳۰, ۱۰:۳۹ قبل از ظهر
با سلام وخسته نباشيد خدمت دوستان عزيز.سايتتون واقعا عاليه.من الان 5 ماهه بدن سازي كار ميكنم قد 168 وزن 69 ميخوام چربي هاي اضافه بدنم رو رفع كنم تمرين زياد ميكنم فايده اي نداره از چه مكملي استفاده كنم؟:متفکر:ممنون
سلام دوست من
واسه آب کردن چربی زمان میخواد
آیا شما ورزش هوازی انجام میدید؟
آیا رژیم کم کربو هیدرات رو رعایت کردین؟
با استفاده فقط از مکملی خاص بدون انجام فاکتور های بالا به نتیجه ای نمیرسید مکملی که میتونید مصرف کنید واسه شما هیدروکسی کات یا لیپو 6 همراه با اوپتیوم 100%
چون وزنت پایینه میتونی بدون استفاده از مکمل هم به خواستت برسی با رژیم مناسب و انجام ورزش هوازی و کار با وزنه

javad65
۱۳۸۸-۰۵-۳۰, ۱۰:۴۲ قبل از ظهر
سلام واقعا ممنونم سايتتون عاليه.نه هوازي نه ولي ماه رمضون ميخوام انجام بدم.آيا تردميل عضله را آب ميكند؟

javad65
۱۳۸۸-۰۵-۳۰, ۱۰:۵۸ قبل از ظهر
يه سوال ديگه براي اينكه شكم عضله اي داشته باشيم چه تمريناتي لازم است؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۳۰, ۱۱:۲۵ قبل از ظهر
سلام واقعا ممنونم سايتتون عاليه.نه هوازي نه ولي ماه رمضون ميخوام انجام بدم.آيا تردميل عضله را آب ميكند؟
نه دوست عزیز عضله که چربی نیست آب شه
اگه فقط هوازی کار کنی یواش یواش عضلاتت شل میشه
باید قبل از ورزش هوازیت بدنسازی و کار با وزنه انجام بدی و سپس هوازی
توی ماه رمضون هم به بدنت زیاد فشار نیار این فکرم نکن که چون شکمم خالی هست چربی آب میشه اتفاقآ بر عکس چون عضله منبع انرژیش کم شده مجبور میشه از خودش از دست بده و موجب کاتابولیسم میشه پس ماه رمضون فشار نیار اگه میخوای روزه بگیری.

يه سوال ديگه براي اينكه شكم عضله اي داشته باشيم چه تمريناتي لازم است؟
انواع کرانچ که واقعآ فشار شدیدی وارد میکنه
شکم با دستگاه
بالا بردن پاها در حالت آویزان
دوست عزیز 2 سوالی که جواب دادم جای مطرح کردنش اینجا نبود لطفآ در انتخاب تایپیک دقت کنید.

ats
۱۳۸۸-۰۷-۲۹, ۰۲:۵۶ بعد از ظهر
[QUOTE=Anius;10600]سلام دوست من
بهترین مکمل ها در بدنسازی کراتین و پروتین و کلوتامین و امینو و کربو هستش که من میخوام یه دوره بهتون معرفی کنم کراتین کیرستالی +وی +cla قدرت وحجم رو دوبرابر میکنه:صلح:http://www.bodybuilder.ir/forum/SFSGF.jpg