PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حضور پر افتخار تيم سايت در مسابقات كشوري

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۳۱, ۱۲:۳۴ قبل از ظهر
حضور پر افتخار تيم سايت در مسابقات كشوري .
هر چند كه تعداد شاگردانم در اين مسابقه كم بود . اما خيلي خوشحالم و افتخار ميكنم كه هر دوشون از اين مسابقه راضي بودن و همين براي من يعني بهترين پيروزي .
خدا را شكر ميكنم كه رو سياه نشدم . هر چند كه هرگز به كسي قولي نميدم . اما هر چه نتيجه بهتر باشه خوشحالي منم بيشتر ميشه .
در بادي كلاسيك و دسته قدي -170 سانتي متر مصطفي مبيني توانست مقام دوم را كسيب كند كه حقش انصافا اول بود .
در وزن 100 كيلوگرم بزگسالان هم رضا تيموريان توانست مقام پنجم كشور را كسب كند .

انشالله كه روزي برسه كه تمام بچه هاي سايت بتونن توي مسابقات كشوري مقام بيارن و موجب افتخار ما و خودشان باشن .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۳۱, ۱۲:۳۵ قبل از ظهر
به زودي عكس هاي تمام اوزان كشوري را در سايت و در بخش عكس هاي بدنسازان ايراني خواهم گذاشت .:گل رز:

shahi
۱۳۸۸-۰۵-۳۱, ۱۲:۴۱ قبل از ظهر
خیلی دوست داشتم ببینم آقای تیموریان چیکار میکنه یه جورایی نگران بودم اما حالا خوشحال و به شما و آقای تیموریان تبریک میگم.
با آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی:گل رز:

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۵-۳۱, ۱۲:۴۶ قبل از ظهر
تبریک و خسته نباشید... این مصظفی مبینی واقعا بدنه خیلی خوبی داره... پارسال هم فکر کنم نوراللهی رو که امسال قهرمان اسیا شد رو گرفت.. تبریک میگم به شما و آقای تیموریان و مبینی...

Mohsen
۱۳۸۸-۰۵-۳۱, ۰۱:۱۰ قبل از ظهر
مصطفی مبینی که تو بادی کلاسیک خیلی خوبه و رضا تیموریان هم امسال پیشرفت بسیاری داشت تبریک میگم به هر دو عزیز و پیمان جان

mahmoud
۱۳۸۸-۰۵-۳۱, ۰۹:۱۴ قبل از ظهر
واقعا تبريك

m0jtaba
۱۳۸۸-۰۵-۳۱, ۰۲:۴۷ بعد از ظهر
رضا باقر زاده از آبادان هم بوده تو این مسابقات؟

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۵-۳۱, ۰۲:۵۰ بعد از ظهر
باقر زاده توی مسابقات اسیایی بوده...

levis501
۱۳۸۸-۰۵-۳۱, ۰۲:۵۳ بعد از ظهر
مصطفی مبینی با بدن زیبا حقش نبودکه دوم بشه

در حر حال .......

این مقام رو به مربی عزیزم تبریک می گم

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۵-۳۱, ۰۸:۰۲ بعد از ظهر
پیمان جان تبریک من رو هم پذیزا باش.به امید موفقیت هر چه بیشتر

شاهرخ
۱۳۸۸-۰۵-۳۱, ۱۱:۴۲ بعد از ظهر
ايوالله

levis501
۱۳۸۸-۰۶-۰۲, ۰۷:۱۶ قبل از ظهر
پيمان جان سلام من در انتظار ديدن عكس ها هستم خصوصا عكسهاي مربي خودو مصطفي مبيني

gaara
۱۳۸۸-۰۸-۱۵, ۰۵:۵۶ بعد از ظهر
سلام
اول از همه ميخواستم تبريک بگم و ميخواستم بدونم که اگر کسی تو مسابقت کشوری مقام بياره مثلاً اول بشه جايزش چی هست؟و اگر به تيم ملّی دعوت بشه چه امکاناتی در اختيارش ميزارن.؟ و کلاً از نظره درامدزا بودن ارزشی داره؟؟
باتشکّر

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۸-۱۵, ۱۱:۳۷ بعد از ظهر
دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم جایزه واسه مقام داران خیلی خیلی خیلی بخوان ولخرجی کنن یه اسپانسر اونم تو مایه های pnc فقط بهشون یه مکمل میدن.اگه به تیم ملی دعوت شی هم اگه تیم ملی اسپانسر داشته باشه مکملات جوره نداشته باشه خبری نیست از چیزی .این رشته مقام جهانیشم بیاری تفاوتی چندانی نمیکنی.
اما همیشه حکم و مدال رو میدن که اونم تو مسابقات منچ هم میدن !!!
واسه در آمد زایی اگه مقام بیاری اونم در سطح آسیایی و جهانی میتونی باشگاه بزنی چرا آسیایی و جهانی حالا چون طرف شده مثلآ مقام 5 کشور میاد تو روزنامه تبلیغ میکنه و تو بوق و کرنا میکنه با نظارت قهرمان کشور!!!!
و اینکه هر ساله قهرمان کشور هست و زیاد هست.
این اطلاعاتی بود که من داشتم اگه کمی کاستی داشت به بزرگی خودتون ببخشید.کسی اطلاعات بیشتری داشت بده ما هم استفاده کنیم.با تشکر.:گل رز: