آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۰۴, ۰۹:۳۸ بعد از ظهر
مسابقات پرورش اندام و بادي كلاسيك قهرماني كشور آخر هفته گذشته به ميزباني شهرستان بابل برگزار شد. در اين رقابتها كه با حضور نمايندگان 15 استان همراه بود تيم تهران الف در دو مسابقه بادي كلاسيك و پرورش اندام بر سكوي قهرماني تيمي ايستاد و تيم فارس نيز در رده جوانان به عنوان قهرماني رسيد. تيم تهران سال گذشته عنوان قهرماني را به همدان واگذار كرده بود اما امسال بار ديگر توانست مقام خود را باز پس گيرد.
بادیکلاسیک – شرکتکننده 75 نفر
دسته 165 سانتیمتر: 1ـ ایمان صفایی از خراسان رضوی 2ـ احمد افضلی از خراسان رضوی 3ـ محسن بیگی از تهران الف
دسته 170 سانتیمتر: 1ـ ناصر فرزانه از تهران الف 2ـ مصطفی مبینی از تهران ب 3ـ محمد علامهزاده از فارس.
دسته 175 سانتیمتر: 1ـ مهدی قناد سبزواری از همدان 2ـ مسعود سیلسپور از تهران ب 3ـ سیدمجتبی حسینزاده از فارس
دسته 180 سانتیمتر: 1ـ رضا زیودار از تهران الف 2ـ اکبر حجازی از خراسان رضوی 3ـ حسین آبیار از ایلام
دسته 180+ سانتیمتر: 1ـ رضا روزبه از تهران الف 2ـ بنیامین خواجهجهرمی از تهران ب، محمدحسن ابراهیمی از تهران.
نتیجه تیمی
1ـ تهران الف با 60 امتیاز 2ـ خراسان رضوی با 40 امتیاز 3ـ تهران ب با 31 امتیاز.
پرورش اندام
رده سنی پیشکسوتان
گروه 40 تا 44 سال: 1ـ افشین شهبازی از کردستان 2ـ بهرام عراقی از بوشهر 3ـ سیروس یاری از مازندران
گروه 45 تا 49 سال: 1ـ کامل جوادی از تهران 2ـ غلامرضا سلابی از خراسان 3ـ کاظم درندیس از مازندران
گروه 50 تا 59 سال: 1ـ عبدالحسین صحراییان از فارس 2ـ غلامحسن بیغم از اصفهان 3ـ خسرو جعفری از فارس
گروه 60 و 60 + سال: 1ـ حسن عبدالهی از اصفهان 2ـ هاشم ملکشاهینژاد از خوزستان 3ـ حسین جاودانی از خراسان
رده سنی جوانان
وزن 55 کیلوگرم: 1ـ حمید زراعتی از فارس 2ـ احمدرضا عبدالهی از فارس 3ـ فرشاد آقابابایی از گلستان
وزن 60 کیلوگرم: 1ـ حسین قوی از فارس 2ـ قدیر کتول از گلستان 3ـ امیر سلیمانی از تهران
وزن 65 کیلوگرم: 1ـ عبدالصارم محسنزاده از فارس 2ـ علی رودبارکی از مازندران 3ـ فرشید محمدی از تهران
وزن 70 کیلوگرم: 1ـ امیر نصر از اصفهان 2ـ حسین اصغرزاده از تهران 3ـ پیمان غدیری از مازندران
وزن 70+ کیلوگرم: 1ـ مصطفی همایون از فارس 2ـ محسن محسنی از فارس 3ـ مجتبی مرادی از خوزستان
نتیجه تیمی
1ـ فارس با 101 امتیاز 2ـ تهران با 72 امتیاز 3ـ مازندران با 69 امتیاز
رده سنی بزرگسالان
وزن 55 کیلوگرم: 1ـ یوسف قهرمانی از تهران الف 2ـ سجاد خزعلیفر از ایلام 3ـ قاسم پیرفیروزجایی از مازندران 3ـ رضا شکری از کردستان 5ـ علیرضا چراغی از کرج 6ـ عیسی جوادی مقدم از مازندران
وزن 60 کیلوگرم: 1ـ عادل منتظری از اصفهان 2ـ صادق کریمی از گیلان 3ـ حسین شرافتی از مازندران 4ـ عباس عبدالهی از گلستان 5ـ احمد ماکیایی از خوزستان 6ـ مهدی قرهزاده از فارس
وزن 65 کیلوگرم: 1ـ احسان زارع از اصفهان 2ـ فرشاد یاردل از اصفهان 3ـ ایمان یونسنژاد از خوزستان 4ـ رضا حمیدی از تهران الف 5ـ حمید یگانه از تهران ب 6ـ محمدصادق زهراکار از کرج.
وزن 70 کیلوگرم: 1ـ مهران پولادی از اصفهان 2ـ اکبر سلگی از تهران الف 3ـ هادی چوپان از فارس 4ـ خلیل یدالهی از مازندران 5ـ میراسماعیل واقفی از تهران 6ـ کامران رحمانی از کرمانشاه
وزن 75 کیلوگرم: 1ـ احسان قاسمی از مازندران 2ـ آرش احمدی از کرج 3ـ محمدحسین اکبرزاده از تهران ب 4ـ آرشام اسماعیلپور از آذربایجان شرقی 5ـ محسن مکتوبیان از اصفهان 6ـ عباس جوانمردی از فارس
وزن 80 کیلوگرم: 1ـ حسین شیبانی کارخانه از تهران ب 2ـ اصغر خانزاده از کرج 3ـ اکبر پاینده از مازندران 4ـ مصطفی صالحنیا از فارس 5ـ محدعلی خلیلدخت از مازندران 6ـ آبتین حقتنی از تهران ب.
وزن 85 کیلوگرم: 1ـ محمد سلکی از قم 2ـ مجید هاشمی از اصفهان 3ـ اکبر نعمتپور از تهران الف 4ـ علی ملکی از گلستان 5ـ عباس نسیمی از مازندران 6ـ صادق حمید از تهران ب
وزن 90 کیلوگرم: 1ـ حسن آذرپویا از تهران الف 2ـ رضا نوری آرا از مازندران 3ـ امیر نعیم حسنی از کرج 4ـ علی ستاری از اصفهان 5ـ مهدی عالی از تهران ب 6ـ مهدی ممبینی از کرج
وزن 100 کیلوگرم: 1ـ رضا شاکرنژاد از تهران الف 2ـ رضا فیضی مزرعه از تهران الف 3ـ عدنان حکیمی از تهران ب 4ـ قباد عبدی از کرمانشاه 5ـ رضا تیموریان آزاد 6ـ احمد سوری از کرج
وزن 100 + کیلوگرم: 1ـ محمدرضا نکوپایان از تهران الف 2ـ غلامرضا احمدیان از مازندران 3ـ محمد قاسمیپور از تهران ب 4ـ امیر عشیری از خوزستان 5ـ محمدرضا امیریوسفی از اصفهان.
نتیجه تیمی
1ـ تهران الف با 104 امتیاز 2ـ اصفهان با 95 امتیاز 3ـ مازندران با 80 امتیاز.
بادیکلاسیک – شرکتکننده 75 نفر
دسته 165 سانتیمتر: 1ـ ایمان صفایی از خراسان رضوی 2ـ احمد افضلی از خراسان رضوی 3ـ محسن بیگی از تهران الف
دسته 170 سانتیمتر: 1ـ ناصر فرزانه از تهران الف 2ـ مصطفی مبینی از تهران ب 3ـ محمد علامهزاده از فارس.
دسته 175 سانتیمتر: 1ـ مهدی قناد سبزواری از همدان 2ـ مسعود سیلسپور از تهران ب 3ـ سیدمجتبی حسینزاده از فارس
دسته 180 سانتیمتر: 1ـ رضا زیودار از تهران الف 2ـ اکبر حجازی از خراسان رضوی 3ـ حسین آبیار از ایلام
دسته 180+ سانتیمتر: 1ـ رضا روزبه از تهران الف 2ـ بنیامین خواجهجهرمی از تهران ب، محمدحسن ابراهیمی از تهران.
نتیجه تیمی
1ـ تهران الف با 60 امتیاز 2ـ خراسان رضوی با 40 امتیاز 3ـ تهران ب با 31 امتیاز.
پرورش اندام
رده سنی پیشکسوتان
گروه 40 تا 44 سال: 1ـ افشین شهبازی از کردستان 2ـ بهرام عراقی از بوشهر 3ـ سیروس یاری از مازندران
گروه 45 تا 49 سال: 1ـ کامل جوادی از تهران 2ـ غلامرضا سلابی از خراسان 3ـ کاظم درندیس از مازندران
گروه 50 تا 59 سال: 1ـ عبدالحسین صحراییان از فارس 2ـ غلامحسن بیغم از اصفهان 3ـ خسرو جعفری از فارس
گروه 60 و 60 + سال: 1ـ حسن عبدالهی از اصفهان 2ـ هاشم ملکشاهینژاد از خوزستان 3ـ حسین جاودانی از خراسان
رده سنی جوانان
وزن 55 کیلوگرم: 1ـ حمید زراعتی از فارس 2ـ احمدرضا عبدالهی از فارس 3ـ فرشاد آقابابایی از گلستان
وزن 60 کیلوگرم: 1ـ حسین قوی از فارس 2ـ قدیر کتول از گلستان 3ـ امیر سلیمانی از تهران
وزن 65 کیلوگرم: 1ـ عبدالصارم محسنزاده از فارس 2ـ علی رودبارکی از مازندران 3ـ فرشید محمدی از تهران
وزن 70 کیلوگرم: 1ـ امیر نصر از اصفهان 2ـ حسین اصغرزاده از تهران 3ـ پیمان غدیری از مازندران
وزن 70+ کیلوگرم: 1ـ مصطفی همایون از فارس 2ـ محسن محسنی از فارس 3ـ مجتبی مرادی از خوزستان
نتیجه تیمی
1ـ فارس با 101 امتیاز 2ـ تهران با 72 امتیاز 3ـ مازندران با 69 امتیاز
رده سنی بزرگسالان
وزن 55 کیلوگرم: 1ـ یوسف قهرمانی از تهران الف 2ـ سجاد خزعلیفر از ایلام 3ـ قاسم پیرفیروزجایی از مازندران 3ـ رضا شکری از کردستان 5ـ علیرضا چراغی از کرج 6ـ عیسی جوادی مقدم از مازندران
وزن 60 کیلوگرم: 1ـ عادل منتظری از اصفهان 2ـ صادق کریمی از گیلان 3ـ حسین شرافتی از مازندران 4ـ عباس عبدالهی از گلستان 5ـ احمد ماکیایی از خوزستان 6ـ مهدی قرهزاده از فارس
وزن 65 کیلوگرم: 1ـ احسان زارع از اصفهان 2ـ فرشاد یاردل از اصفهان 3ـ ایمان یونسنژاد از خوزستان 4ـ رضا حمیدی از تهران الف 5ـ حمید یگانه از تهران ب 6ـ محمدصادق زهراکار از کرج.
وزن 70 کیلوگرم: 1ـ مهران پولادی از اصفهان 2ـ اکبر سلگی از تهران الف 3ـ هادی چوپان از فارس 4ـ خلیل یدالهی از مازندران 5ـ میراسماعیل واقفی از تهران 6ـ کامران رحمانی از کرمانشاه
وزن 75 کیلوگرم: 1ـ احسان قاسمی از مازندران 2ـ آرش احمدی از کرج 3ـ محمدحسین اکبرزاده از تهران ب 4ـ آرشام اسماعیلپور از آذربایجان شرقی 5ـ محسن مکتوبیان از اصفهان 6ـ عباس جوانمردی از فارس
وزن 80 کیلوگرم: 1ـ حسین شیبانی کارخانه از تهران ب 2ـ اصغر خانزاده از کرج 3ـ اکبر پاینده از مازندران 4ـ مصطفی صالحنیا از فارس 5ـ محدعلی خلیلدخت از مازندران 6ـ آبتین حقتنی از تهران ب.
وزن 85 کیلوگرم: 1ـ محمد سلکی از قم 2ـ مجید هاشمی از اصفهان 3ـ اکبر نعمتپور از تهران الف 4ـ علی ملکی از گلستان 5ـ عباس نسیمی از مازندران 6ـ صادق حمید از تهران ب
وزن 90 کیلوگرم: 1ـ حسن آذرپویا از تهران الف 2ـ رضا نوری آرا از مازندران 3ـ امیر نعیم حسنی از کرج 4ـ علی ستاری از اصفهان 5ـ مهدی عالی از تهران ب 6ـ مهدی ممبینی از کرج
وزن 100 کیلوگرم: 1ـ رضا شاکرنژاد از تهران الف 2ـ رضا فیضی مزرعه از تهران الف 3ـ عدنان حکیمی از تهران ب 4ـ قباد عبدی از کرمانشاه 5ـ رضا تیموریان آزاد 6ـ احمد سوری از کرج
وزن 100 + کیلوگرم: 1ـ محمدرضا نکوپایان از تهران الف 2ـ غلامرضا احمدیان از مازندران 3ـ محمد قاسمیپور از تهران ب 4ـ امیر عشیری از خوزستان 5ـ محمدرضا امیریوسفی از اصفهان.
نتیجه تیمی
1ـ تهران الف با 104 امتیاز 2ـ اصفهان با 95 امتیاز 3ـ مازندران با 80 امتیاز.