PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انصراف کلمن از مستر المپیا 2009

king_jr
۱۳۸۸-۰۶-۰۵, ۰۵:۲۳ بعد از ظهر
انصراف رونی کولمن از مستر المپیا 2009
حدود چهار سال از آخرین قهرمانی رونی کولمن در مسترالمپیا۲۰۰۵می گذرد و او دیگر در هیچ مسابقه معتبر حرفه ای مقامی در خور شعن افسانه پرورش اندام به دست نیاورد .
و حالا رونی کولمن اندکی به مسابقه مستر المپیا۲۰۰۹ باقی مانده است از این مسابقات کناره گیری کرد . من که به شخصه شوکه شدم و از تمامی کسانی که در نظر سنجی به رونی کولمن رای داده اند تشکر می کنم تا این که من این مطلب را می نویسم رونی کولمن از تمامی رقابیش در نظر سنجی جلو تر است و ما باید به نا چار نام او را از این گروه حذف کنیم امید وارم در مسابقات امپیای بعدی به خوبی بدرخشد

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۰۵, ۰۹:۳۸ بعد از ظهر
دوست عزیز امروز مطالب رو فرستادید هر مطلب رو در جای خودش بفرستید مطالب بدنسازی ربطی به بخش عمومی نداره پس در انتخاب جای مناسب واسه مطلبتون دقت کنید اینجوری نظم فروم بهم میخوره و یه اضافه کاری واسه ما میتراشید که تک تک مطالبتون رو به بخش مورد نظر هدایت کنیم.
2.از بخش گفتگوی سایت ها کپی نکنید مثلآ تو همین مطلنتون ما نظر سنجی نداریم که اینجا نظر سنجی گفتید میتونستید بخش مهم خبرشو اعلام کنید نه اینکه کپی کنید اینجوری سایت زیر سوال میره.
اخطار اول در کارنامه شما ثبت شد در صورت ادامه تخلفات برخورد خواهد شد.

soroushmuscle
۱۳۸۸-۰۶-۱۱, ۱۲:۵۶ بعد از ظهر
کلمن دیگه نمیتونه.اگر هم بیاد خودشو پیش هواداراش خراب میکنه

ronnie
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۰۱:۱۶ قبل از ظهر
کسی نمیدونه علت کناره گیریش چی بوده؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۱۲:۲۰ قبل از ظهر
چون همش براي فيگور هاي نمايشي داره به دور دنيا سفر ميكنه و توي خود آمريكا هم سفر استاني ميكنه . :گل رز: