PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من دیگه اعصاب ندارم یکی کمک...........

TRV460E
۱۳۸۸-۰۶-۱۱, ۰۷:۵۳ بعد از ظهر
خواهش میکنم ببخشید بخاطر این موضوعی که زدن
ولی خدایی دیگه اعصاب ندارم از دست این مربیای مسخره که همشون فقط هیکل گنده کردن و هیچی هالیشون نیست
البته جسارت نشه .......

منم نمیدونم یکی این جا پیدا میشه که کمک کنه یا نه....

من سینا هستم از تهران البته همیشه تهران نیستم شیراز و ساری و مشهد بخاطر دانشگاه و ... در حال رفت و آمدم

تویه همه این شهر ها هم مربی بدن سازی گرفتم ولی همشون به نظر من هیچی بارشوون نیست فقط میخوان ادم رو این شکلی کنن من نمیخوان این شکلی بشم
http://famanmah.files.wordpress.com/2007/02/0d9f9700.jpg

بابا جون من یه برنامه یا یه مکمل یه چیزی میخوام که فقط هیکلم رو فرم باشه خطی بشه کافیه همین

قدم 179 هست وزنم هم 67 بدنم هم به قول مربیام بی جنبست وقتی کار میکنم خدایی خیلی و فرم میاد و خوش استیل میشه ولی تا ولش میکنم همش آب میشه:پوزخند:

الان فقط یکی بیاد بگه من که میخوام تازه کار کنم باید از چه مکملی استفاده کنم؟
همین..................

این سایت به این بزرگی یعنی کسی پیدا میشه این مشکل کوچیک رو بتونه حل کنه یا نه؟

راسی یه سوال دیگه بس که مربی داشتم خودم نیمیدونم الان که برم تویه باشگاه باید معمولا چه حرکاتی رو کار کنم اصلا واسه گرم کردن از چی شروع کنم بعدش وقتی که میخوام برم دیگه آخرش چه حرکاتی رو باید بزنم؟

:گریه:یکی بگه من باید چکار کنم از دسته این مربیای گنده که فقط همشون شبیه هالک هستن.... فقط هم تو کفه این فیلمایی که باشگاه میزاره هستن که کی میشه سبیه اونا بشن هی کار میکنن هی کار میکنن بیشتر شبیه با هالک میشن تا یه اددم حسابی:پوزخند:

در آخر به مربیای درست و حسابی جسارت نشه یه وقت خوب چکار کنم من فقط از ایناشو دیدم تا حالا:کف کرده:

:منتظر:منتظرم

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۱۱, ۰۹:۳۸ بعد از ظهر
چی بگم؟؟!!
به قول خودت اینهمه مربی داشتی اونوقت هنوز نمیدونی گرم کردن رو باید چطور انحام بدی.......
شما چی فکر کردی؟؟؟
فکر کردی یه مکمل یا یه برنامه فقط کافیه تا خوش اندام بشی؟؟؟
پس زحمت و زجر کشیدن این وسط نقش هویج رو داره؟؟؟
و یه نکته دیگه........نوشتی که مربی ها فقط کار میکنن تا گنده بشن و مثل هالک بشن نه مثل یه آدم حسابی!!!!!
خب فکر کردی قهرمانهای این ورزش مظلوم متشکل از کدوم قشر جامعه هستن؟؟؟؟
حتما باید ازین بچه قرتیا باشن تا بهشون بگن آدم حسابی؟؟؟ آدم حسابیا کیان به نظر شما؟؟
و نکته آخر هم اینکه شما مشکل خودته که فقط از این ورزش که درآمیخته با علم هستش گنده شدن رو دیدی......خیلی چیزا توش هست که اگه دل به ورزش بدی ازش یاد میگیری
اگه دل بدی..........نه اینکه طلبکار باشی

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۱۱, ۰۹:۴۴ بعد از ظهر
راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم نوشتی که:مربیا فقط میخوان که من اینجوری بشم >>>>>>اشاره به عکس رونی کلمن

شما اگه کل شهرهای ایران رو هم سفر کنی و مربی بگیری نمیتونی اینطوری بشی... خیالت راحت باشه ازین بابت

aliali2
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۱۲:۱۸ قبل از ظهر
این چه طرزه صحبته؟ شما به کله بچه های بدنساز توهین می کنی. نمی خوای حجم بگیری بگو می خوام خشک کنم. دیگه چرا به بچه ها توهین می کنی. تو این سایت کلی پیشکسوت و خون دل خورده ی این ورزشه. خوبه آدم احترام بزرگترشو نگه داره.

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۱:۲۶ قبل از ظهر
ولی خدایی دیگه اعصاب ندارم از دست این مربیای مسخره که همشون فقط هیکل گنده کردن و هیچی هالیشون نیست
البته جسارت نشه .......

من سینا هستم از تهران البته همیشه تهران نیستم شیراز و ساری و مشهد بخاطر دانشگاه و ... در حال رفت و آمدم

تویه همه این شهر ها هم مربی بدن سازی گرفتم ولی همشون به نظر من هیچی بارشوون نیست فقط میخوان ادم رو این شکلی کنن من نمیخوان این شکلی بشم

بابا جون من یه برنامه یا یه مکمل یه چیزی میخوام که فقط هیکلم رو فرم باشه خطی بشه کافیه همین

قدم 179 هست وزنم هم 67 بدنم هم به قول مربیام بی جنبست وقتی کار میکنم خدایی خیلی و فرم میاد و خوش استیل میشه ولی تا ولش میکنم همش آب میشه:پوزخند:

همین..................

راسی یه سوال دیگه بس که مربی داشتم خودم نیمیدونم الان که برم تویه باشگاه باید معمولا چه حرکاتی رو کار کنم اصلا واسه گرم کردن از چی شروع کنم بعدش وقتی که میخوام برم دیگه آخرش چه حرکاتی رو باید بزنم؟

:گریه:یکی بگه من باید چکار کنم از دسته این مربیای گنده که فقط همشون شبیه هالک هستن.... فقط هم تو کفه این فیلمایی که باشگاه میزاره هستن که کی میشه سبیه اونا بشن هی کار میکنن هی کار میکنن بیشتر شبیه با هالک میشن تا یه اددم حسابی:پوزخند:

در آخر به مربیای درست و حسابی جسارت نشه یه وقت خوب چکار کنم من فقط از ایناشو دیدم تا حالا:کف کرده:

دوست گرامی.در نوشته های شما چند مورد نتاقض به چشم میخوره. شما از کجا میدونید که این آقایان مربی چیزی حالیشون نبوده؟شما که میگید مبتدی هستید و دانش کافی رو ندارید.
اون بدبختی که به قول شما هیکل گنده کرده سالها زیر وزنه ها جون کنده تا هیکلش اینقدر شده و اصلا ذات این رشته همینه که گنده بشید.
کدوم مربی گفته و یا ادعا کرده که می تونه شما رو مثل اون عکس کنه.اگر واقعا کسی به شما این حرفو زده دربست قبول کنید که هیچی حالیش نبوده.
اینکه میگید بدنتون بی جنبست رو نمیتونم بفهمم یعنی چی.ولی اینکه میگید در زمان تمرینات فرم میگیره این یک هایپر تروفی کوتاه مدت هست و با اون هایپر تروفی که قصد شما هست فاصله داره.در واقع بدن شما به قول عامیانه فقط زود دم میکنه.نه رشد
دوست عزیر هیچ مکملی در دنیا وجود نداره که بتونه بدن شما رو شکل بده.فقط و فقط با تمرین خوب و تغذیه مناسب و استراحت کافی و صد البته اعصاب راحت میتونید به اون فرم دلخواهتون برسید.
شما هم برای شروع بهترین کار اینه که به یک مربی اعتماد کنید.کافیه به مربیتون بگید میخوایی فیتنس کار کنید.بهترین روش محک مربی هم اینه که تقریبا هر ماه تغییر رو در بدن خودتون احساس کنید.
در ضمن این مشکل شما همچین هم کوچک نیست.بدترین دشمن یک مبتدی اینه که دائم مربی عوض کنه.

TRV460E
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۳:۰۷ قبل از ظهر
هزار بار گفتم ببخشید واسه این طرز حرف زدنم ولی یه سوال

وقتی که مربی هیکلش رو ساخته و یه شکم داره گنده به این میگید مربی و .....:پوزخند:
منظورم از مربیای آدم حسابی هم اینه که بابا جدی طرف این کاره باشه خوب از رویه هیکل خودش میشه فهمید که چکارست دیگه... گنده باشی ولی خوش استیل معلومه که طرف یه چیزی حالیشه ولی وقتی فقط سینه و بازو داره با یه شکم گنده شما پیشکسوتان چی میگید به این آدم؟

داش bodyguard (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=692) خیلی چاکرتیم چون ندیده معلومه حداقل کم کمش 2تا کتاب بیشتر از بقیه تیکه پاره کردی به قول خودت علمی میری جلو نه مثل بقیه دوستان پیشکسوت محترم فقط تیکه میندازن

جناب aliali2 خان احترام و نگه میداریم ولی احترام بزرگتر از هیکلم و باید نگه دارم یا کسی که واقعا بزرگتره؟

مهندس کسایی (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=963) کوچیک شما هم هستیم. آخه مربیای تو باشگاه ما فقط نگاه به فیلم اینا میکنن فکر میکنن که یک قسمت از تمرینات اینه که نگاه این هیکلا رو کنن شاید خودش این شکلی بشه....
اگه اینجوری بود من حداقل الان باس جان سینا میشدم:چشمک:

--------------------------------------------------------------
در کل از همه ممنون ولی هنوز جای من نبودید که هر مربی هر سری ازتون 300تومن بگیره واسه 1ماه بعدش یا پیداش نشه یا که تلفنی بخاد مشاوره بده

فعلا که بدون مربی کار کنم بیشتر جواب میده .

حالا اگر دوباره سر و صدا را نندازید بگید تبلیغات ممنوع و ...... خدا وکیلی یه مربی این کاره که فیت نس بتونه بهم تمرین بده رو اگه میشناسید بهم معرفی کنید
یا شیراز یا تهران
راسی در مورد فیت نس تویه سایت چیزی هست؟:متفکر:
خووب حالا دوا نکنید چشم سرچ میکنم.....:پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۹:۵۳ قبل از ظهر
بین عزیزم ایراد کارت اینجا بوده که از همون اول رفتی سراغ مربی خصوصی
یه مدت عمومی کار کن حالا......چیزی نمیشه که!!!!
زمانی آدم میره سراغ مربی خصوصی که بخواد به یه هدف مهم برسه
من نمیگم هدف شما مهم نیست اما بهت قول میدم بدون هزینه مریبی خصوصی هم میتونی به خواسته ات برسی
اما......اما
باید بدنسازی رو درک کنی
من به شخصه میفهمم بدنم چی میخواد ازم......برای عموم خنده داره اما من با عضلاتم حرف میزنم:لبخند:
شما تغذیه...تمرین...استراحت رو در نظر داشته باش و به کارت ادامه بده تا جایی که قشنگ با حرکات و پیچ و خمهای تمرین آشنا بشی.......تا اون موقع هم کلی پیشرفت کردی:لبخند:
اونوقت میتونی برای خودت هدف تعیین کنی و براش یه زمانی رو درنظر بگیری

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۱۰:۰۶ قبل از ظهر
مدیریت همین سایت از قهرمانان کشور هستن:لبخند:
میتونی از ایشون راهنمایی بگیری........مشاوره رایگان میده و از جون و دل مایه میذاره نه که 300 تومن بگیره سر کار بذاره ....متاسفانه معلوم نیست به چه کسانی در گذشته اعتماد کردی
گه گدار که به تهران میای.........هوم؟؟
لازم به ذکر است که شاگردای ایشون هم در رده کشوری و استانی دارای مقام هستن
موفق و موید باشی

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۱۱:۳۸ قبل از ظهر
البته جسارت نشه .......
قدم 179 هست وزنم هم 67 بدنم هم به قول مربیام بی جنبست وقتی کار میکنم خدایی خیلی و فرم میاد و خوش استیل میشه ولی تا ولش میکنم همش آب میشه
همین..................
راسی یه سوال دیگه بس که مربی داشتم خودم نیمیدونم الان که برم تویه باشگاه باید معمولا چه حرکاتی رو کار کنم اصلا واسه گرم کردن از چی شروع کنم بعدش وقتی که میخوام برم دیگه آخرش چه حرکاتی رو باید بزنم
یکی بگه من باید چکار کنم از دسته این مربیای گنده که فقط همشون شبیه هالک هستن.... فقط هم تو کفه این فیلمایی که باشگاه میزاره هستن که کی میشه سبیه اونا بشن هی کار میکنن هی کار میکنن بیشتر شبیه با هالک میشن تا یه اددم حسابی:پوزخند:
در آخر به مربیای درست و حسابی جسارت نشه یه وقت خوب چکار کنم من فقط از ایناشو دیدم تا حالا
------------
وقتی که مربی هیکلش رو ساخته و یه شکم داره گنده به این میگید مربی و .....
منظورم از مربیای آدم حسابی هم اینه که بابا جدی طرف این کاره باشه خوب از رویه هیکل خودش میشه فهمید که چکارست دیگه... گنده باشی ولی خوش استیل معلومه که طرف یه چیزی حالیشه ولی وقتی فقط سینه و بازو داره با یه شکم گنده شما پیشکسوتان چی میگید به این آدم؟

منتظرم

مشکل شما از کوچیک یه کم بیشتره ! شما اصلا نمیدونی چی میخوای بشی . اول یه هیکل توپ نشون میدی میگی این طوری نمیخوام بشم ! بعد میگی میخوام هیکلم رو فرم باشه ! بعد دنبال مکمل خوب میگردی !!!!
و جالب تر این که که خودت میگی مبتدی هستی ! و هستی چون هنوز نمیدونی چه طوری خودت رو گرم کنی !؟ حداقل آدم باید 5 - 6 سالی کار کنه تمرین دادن های چند مربی رو دیده باشه . که بگه این مربی عملکردش خوبه یا نه این واسه من مناسبه یا نه تازه نمیتونه بگه چیزی حالیش هست یا نه چون هنوز آماتره . ! البته تقصیر هم نداری می گی چون فلان مربی شکم داره پس هیچی حالیش نیست ؟!!؟! خیلی از اون مربی ها یه مدت هیکل خیلی توپی داشتند اما دیگه با عواملی مثل بالا رفتن سن و ... مثل گذشته ورزش نمیکنند و در بعضی مواقع رژیم غذایشون تغییر نمیکنه پس شکم در میارن. من خودم میشناسم کسی که فقط یه سال به خاطر آسیب دیدگی ورزش رو ول کرد و شکم شش تیکه اش تبدیل شد به شکم بزرگ ، دیگه هم نتوسنت آبش کنه ! اما هنوز مربیه و هنوز تمرین میده، برنامه می نویسه و همه قبولش دارن . یا سوسای ماسوتاسو اویاما بزرگترین استاد هنر های رزمی و صد البته یک بدنساز بزرگ که تو دمبلش هم به حساب نمی آی در پیری شکم در میاره . یعنی طبق سخنان شما هیچی حالیش نبوده چون شکم داره ! و یک نکته دیگه بعضی وقت ها هدف یه چیز دیگست :خودت داری میگی سینه و بازو داره شاید هدف اون مربی وزنه بداری یا ثبت رکورد باشه . مسابقه قوی ترین مردان جهان رو دیدی خیلیاشون شکم دارن یعنی بلا استثنا همشون نفهمند ! :cursing:
اصل مطلب :
آخه مرد حسابی !نمیشه تمام مربی ها نفهم باشن ؟ میشه همه مربی ها یی که تو داشتی هیچی حالیشون نباشه ؟! آدم این قدر خود خواه !
فکر نمیکنی مشکل از توئه ؟
-------------------------------------------------------------------
توصیه :
شما اول تحقیق کن ببین چی می خوای بشی؟ چه هیکلی رو میتونی داشته باشی ! بدنت چه قدر میکشه ؟ میخوای شبیه دنیس ولف بشی ، شبیه جان سینا بشی ، شبیه کارلیتو بشی یا نه تمام اینا هالکن میخوای شبیه کیم اسمیت یا بریتنی اسپیرز بشی ؟! ببین اصلا میخوای بدنسازی کنی ؟!
شما برو یه باشگاه ، یه مربی رو ببین بهش نیازت رو بگو یه برنامه واست بنویسه ، یه سال با اون مربی تا کن ببین چی میشی . به یک ثبات برس که یه هفته ای بدنت آب نشه .بعد برو عوضش کن . بعد بگو این یارو نفهم بود

اما در آخر اگر هم واقعا هیکل تمام مربی هایی که دیدی ایده آلت نیست و به نظرت شبیه هالک میمونند، شاید اصلا نباید بری باشگاه بدنسازی ! برو رقص باله !

:خشمگین: :خشمگین: :خشمگین: :خشمگین:

TRV460E
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۱۲:۴۷ بعد از ظهر
Yakuza the master (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=2386) انقدر بدم میاد از اینایی که فکر میکنن خیلی حالیشونه و داداش جایه این که داد بزنی خودتو خفه کنی که یعنی خیلی بلدی 2تا کلمه درست و حسابی بگون تا معلوم بشه یه چیزی بلدی. جسارت نشه شاید بلدی ولی نمتونی ارائه بدی پس علکی داد نزن:کف کرده:همیشه میگن درخت هرچی بارش بشتر باشه خمیده تره :صلح:

یکمی از مهندس یادبگیر
در ضمن یکی معروفه همچین هیکل ساخته نشده داره 4تا مدال و مدرک داره شکم هم داره این قبول ولی یکی فقط شکم داره میاد میگه من مربیم چی:صلح:
من نمیدونم رو چه حساب اینا میشم مربی اصلا شما بگید این تربیت بدنی نباس یه کارتی چیزی واسه مربی شدن به اینا بده اصلا هست همچین چیزی یا نه؟
اگه هست پس چرا هیچ کس نداره آخه اگه داشتن یا رو داوار میزدن یا رو سینشوون پس ندارن نمیدونم شادم دارن و شکست نفسی میکنن و نشون نمیدن؟

مهندس کسایی (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=963) خیلی کوچیکتیم
من اول مهر میام تهران خواهش میکنم اکه ادرسی چیزی از مدیریت سایت دارید واسم یا همینجا بزارید یا که پیغام خصوصی کنید ممنون میشم

من یکی بیاد بگه من مربی نیستم ولی کمکت میکنم و طرز برخوردش خوب باشه حالا شکم هم داشته باشه بیشتر قبولش دارم تا اونی که فقط افه میاد.....

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۱۲:۵۹ بعد از ظهر
دوست عزیز.مهندس کسایی حرف بسیار زیبایی رو زدند.شما باید زبان بدنتون یاد بگیرید.بدن با شما صحبت میکنه.فقط باید یاد بگیرید که زبونشو بفهمید.شما اگر عجله نداشته باشید و نخواهید یک شبه ره صد ساله برید مطمئنا پیشرفت خواهید داشت.من خودم شیرازم و میدونم که مربی با دانش کم نداریم.شما نباید فقط نیمه خالی لیوان رو ببینید.نیمه پر رو هم دریابید.

TRV460E
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۱:۰۳ بعد از ظهر
دوس عزیز.مهندس کسایی حرف بسیار زیبایی رو زدند.شما باید زبان بدنتون یاد بگیرید.بدن با شما صحبت میکنه.فقط باید یاد بگیرید که زبونشو بفهمید.شما اگر عجله نداشته باشید و نخواهید یک شبه ره صد ساله برید مطمئنا پیشرفت خواهید داشت.من خودم شیرازم و میدونم که مربی با دانش کم نداریم.شما نباید فقط نیمه خالی لیوان رو ببینید.نیمه پر رو هم دریابید.

خدایی میگم نمیخوام حرفاتونو تکرار کنم علکی ولی واقعا خودم هم به همین رسیدم به همین خاطر هم میگم بدون مربی تا حالا بیشتر جواب داده....
راسی میشه بگید کدوم باشگاه شیراز کار می کنید؟
مربی خوب واسه فیت نس سراغ دارید؟
ممنون

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
کاربر Yakuza the master (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=2386) و TRV460E (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=2638) به هم احترام بزارید و در خور شآن هم حرف بزنید همدیگه رو به هیچ وجه مورد تمسخر و باز خواست قرار ندین.
اگه باز تکرار شه با شما برخورد خواهد شد.با سپاس:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۳:۴۱ بعد از ظهر
کاربر Yakuza the master (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=2386) و TRV460E (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=2638) به هم احترام بزارید و در خور شآن هم حرف بزنید همدیگه رو به هیچ وجه مورد تمسخر و باز خواست قرار ندین.
اگه باز تکرار شه با شما برخورد خواهد شد.با سپاس:گل رز:

نه جناب anius مدیر محترم:گل رز:
اینجا همه با هم دوستن و احترامها حفظ میشه:لبخند:
به نظر من این جنگ و جدل ها هم به این خاطر هستش که دلمون برای همدیگه میسوزه واقعا:لبخند::گل رز:
و هدف همگی تو این سایت کمک به همنوع هست
از نظارت شما هم کمال تشکر رو دارم

javadbistast
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۳:۵۷ بعد از ظهر
اینکه مربی خوب کمه کاملا درسته من کسایو می شناسم که یکی دو ساله زیر نظر مربی کار میکنن ولی هنوز بسیاری حرکات رو اشتباه می زنند!!!!!!!!!!!!

aliii
۱۳۸۸-۰۶-۱۳, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
سلام :گل رز::گل رز:.1سری از مربیها هستند که مدتی از ورزش(از لحاظ فیزیکی) دور بودن و1سری دیگه تازه از رجیم (بعضی از حروف هارو نمیتونم تایپ کنم) مسابقاتی بیرون ومدن و پرخری کردن معدشون پر شده وفشار اورده به شکمشون وشکمشون امده بیرون ولی تا مدتها قبل از اینکه برن تو رجیم هجم کات شکمشونو دارن . و 1سری دیگه از مربیها توی رجیم هجم هستن .بخاطر همینه که شکمشون امده بیرون ولی من سعی میکنم به ظاهراشخاص رو ملاک قرار ندم (هیچ وقت یکی که بدنش عالی و مقامهای زیادی هم اورده دلیل نمیشه که یک مربی خوبی هم باشه) خلاصه من فکر میکنم مربیهای که توی این سایت هستن علم بالای دارن وبا این پستی که شما گزاشتین وسواس بیشتری روی بدن شما کار میکنن که شمارو به هدفتون برسونن.ولی اگر شیرازی و (علی عاطفی شهرک گلستان باشگاه ایران)(مجید اسمایل بیگی پشت زندان کریمخان زند باشگاه ارگ )و.. من باهاشون از نزدیک درارتباط بودم علمشون به روزه وشاگردانی که بدن استانداردی دارن .مربیهای زیادی هستن در کشور که کارشون خوبه .بچهای سایتم کارشون فکر کنم بد نباشه

mahmoud
۱۳۸۸-۰۶-۱۳, ۰۹:۳۶ بعد از ظهر
البته جسارت نشه .......

همین..................

شما بايد بياي زير نظر قهرمان 55 كيلو كشور كه بياي رو فورم:پوزخند:خوب خارج از شوخي بهت ميگم 1.هميشه اعصاب داشته باش مهمه تو بدنسازي 2.كرايتين گلوتامين بگير با يه پودر مهم تر اين كه وزنت كمه غذا حداقل 6 وعده كه از مكملم مهمتره بدم واسه گرم كردن شما ميخواي مثلا پرس سينه بزني 2 تا 30 تا سبك بزن گرم شي به همين راحتي ميبيني توضيح دادن تو چند خط اما عمل كردنش از شماس كه بايد تلاش كني واسش

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۱۳, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
در ضمن در كنار اين كارها تمريناته ايروبيك و هوازيرو فراموش نكن

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۰۱:۵۸ بعد از ظهر
دوست عزيز
بهتر بود به جاي من اعصاب ندارم، مي نوشتي من مي خوام ياد بگيرم.
من خودم از سال 76 تا الان زير نظر مربياني مثل سعيد ارباب شيراني قهرمان پاورليفتينگ اصفهان، مهدي فاطمي قهرمان پاورليفتينگ كشور و آسيا و عليرضا نيسي قهرمان پرورش اندام خوزستان كار كردم(البته نه به طور ممتد). اما وقتي عضو اين سايت شدم و ديدم تمام اعضاء و به خصوص مديران سايت اطلاعاتشون رو به چه خوبي در اختيار ديگران مي زارن، واقعاً لذت بردم و مثل كسي كه تازه شروع كرده توي بحث ها شركت مي كنم تا بيشتر ياد بگيرم. چراكه اين ورزش در واقع يك علمه، علمي كه گاهي وقت ها از پزشكي هم جلو ميزنه!