PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکبر سلگی: نوبت، نوبت من است

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۱۱, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
اکبر سلگی پس از 2 سال دوری از مسابقات دوباره به صحنه رقابت‌ها بازگشت. وی سال 86 در مسابقات انتخابی استان تهران در وزن 70 کیلوگرم پنجم شد و به دلیل اعتراض به آرا در مسابقات کشوری شرکت نکرد. سلگی در گفتگویی با خبرنگار بشیر گفت:
از سال 86 که آن اتفاق افتاد ناامید شدم و قصد داشتم دیگر شرکت نکنم حتی تمرینات را رها کردم و از آن موقع حتی تمرین هم نداشتم.
تازه ازدواج کردم و به پیشنهاد همسرم تمریناتم را برای حضور دوباره شروع کردم و از طرفی رقابت را دوست دارم. برای این مسابقات یک ماه در دوره حجم بودم و 6 هفته هم رژیم گرفتم. در مسابقات استان تهران در وزن 75 کیلوگرم سوم شدم و در مسابقات کشوری 5 کیلو وزن کم کردم و در وزن 70 کیلو رقابت کردم. البته به گفته همه اول حق من بود ولی اعتراضی نکردم تا با مشکل روبرو نشوم.
هدفم مسابقات جهانی است و از این به بعد قصد دارم در تمام مسابقات برون‌مرزی شرکت کنم و برای همین تمریناتم را دوباره با شدت هر چه بیشتر ادامه می دهم. امروز نوبت، نوبت من است و قهرمانی برای من.
رژیم خودم را حفظ کرده‌ام و از نظر تست دوپینگ نیز مطمئن هستم تا اینکه کمیته فنی چه نظری بدهد.
در حال حاضر صبح‌ها در باشگاه طلوع تمرین می‌کنم.
در انتها: از همسر و پدر و مادرم تشکر می‌کنم، همچنین از دوست خوبم رضا گویری که کمک زیادی در این دوره از مسابقات برای من انجام داد قدردانی می‌کنم. اکثر برنامه‌ریزی‌های من با رضا گویری بود. جا دارد از محمود ساوالان که همیشه در صحنه رقابت کمک زیادی به من می‌کند تشکر کنم.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۳, ۰۶:۲۵ بعد از ظهر
آفرين به اكبر سلگي كه با مشكلات مبارزه كرد و نتيجه مبارزه را گرفت .