PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره با آقاي x كسي كه ادعاي خدايي دارد

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۱۹, ۱۰:۱۷ بعد از ظهر
شايد تيتر اين مقاله خندهدار به نظر برسد و تصور كنيد ميخواهيم تبليغ فيلم سينمايي يا سريال تلويزيوني جديدي را تقديمتان كنيم.ولي اين تيتر به ظاهر خنده دار واقعيت كهنهاي است كه با وجود اخطارهاي فراوان،همچنان به وفور ديده ميشود و ورزشكاران ساده لوح زيادي روزانه در تور ماهيگيري اين صيادان شياد به دام ميافتند.معضل سوء استفاده گري در بيشتر جوامع امروزي ديده ميشود و جز آگاهي دادن به سوء استفاده شوندگان هيچ راهكار ديگري همچنان وجود ندارد.پرورش اندام و ورزشهاي قدرتي هم از اين قضيه مستثنا نيستند و سير پيشرفت روزانه اين سوء استفاده گران در اين ورزشها هم كماكان وجود دارد.

چند وقت پيش در بين سايتهاي ايراني مربوط به پرورش اندام جستجو ميكردم و ميخواستم نگاهي به سير پيشرفت مقالات ورزشي اين سايتها داشته باشم.در يكي از همين سايتهاي داخلي كه مديريت آنرا يكي از مقاله نويسان روزنامه البرز عهده دار است،قسمتي را تحت عنوان مشاوره حضوري در فلان باشگاه ديديم و به خاطر كنجكاوي وارد لينك مربوطه شدم و با خواندن متن مشاوره حضوري به يكباره قلبم تا مرز استوپ پيش رفت و دود از سرم بلند شد! واقعا چرا بايد ورزشكاران ما اينقدر ساده باشند كه يك مقاله نويس به خود جرات دهد چنين تبليغي را صورت دهد.مقاله نويسي كه تا ديروز از عالم و آدم شاكي بود،فرياد كمك به ورزشكار را سر ميداد،به قول خودش به خاطر جو ناسالم كنوني ورزش ما قصد نداشت در هيچ باشگاهي مربيگري كند،ورزشكاران را به مقابله با مربيان سوء استفاده گر تشويق ميكرد و هزاران نكته مثبت ديگر را از خود بروز ميداد به يكباره رنگ عوض كرد و شهرت تازه كسب شدهاش را در راه سركيسه كردن ورزشكاران نگون بخت صرف ميكند.تا بيشتر از اين از كوره در نرفتهام بهتر است تا خودتان نگاهي به متن اين تبليغ بيندازيد و پيش خودتان قضاوت كنيد.متن عيني اين تبليغ به صورت زير است ولي به خاطر دوباره تبليغ نشدن اين چرنديات،نام و نشانيهاي موجود در متن اصلي را حذف كرديم.ببينيد:

سال ها تجربه در هدایت ورزشکاران به روشنی اثبات کرده است در صورتی که برنامه های تمرینی، متناسب با شرایط و ویژگی های منحصر به فرد هر فرد و به درستی تنظیم شده باشند و فرد نیز از الگوی صحیح تمرین پیروی کرده و برنامه غذایی مناسب و متناسب را رعایت کرده و در صورت نیاز از مکمل های مناسب نیز استفاده های درست کرده باشد بدون بستن بدن به سیل داروهای ممنوعه و مضر نیز می توان به فرم بدنی ایده آل و درخور توجه رسید!
تقاضا برای مراجعه حضوری مخصوصا در میان کسانی که xxxxxرا از طریق نشریات تخصصی پرورش اندام و از طریق کتاب های ایشان و از طریق این سایت می شناسند بالا بود و سرانجام با بررسی همه جانبه جوانب کار تصمیم بر این شد که خدمات مشاورات حضوری که تا به امروز برای خواص و افراد خاص بوده را برای عموم راه اندازی کنیم.

شرح خدمات

ü تنظیم برنامه های تمرینی بر اساس تیپ های بدنی و ویژگی های منحصر به فرد هر فرد و بر اساس نیازها و اهداف مختلف هر فرد
ü تنظیم برنامه های غذایی و رژیم های غذایی افزایش و کاهش وزن و چربی سوزی برای تیپ های مختلف بدنی و شرایط سنی مختلف
ü مشاوره تخصصی و به روز برای انتخاب و مصرف صحیح مکمل های غذایی افزایش و کاهش وزن، چربی سوزها، پیش هورمون ها و ...
ü برنامه های تمرینی اصلاحی برای رفع مشکلات آناتومیکی از قبیل افتادگی شانه و گودی کمر و انحراف ستون فقرات و ...
ü و ...

هزینه مشاوره

مراجعین تهرانی: 160000تومان
مراجعین شهرستانی: 80000تومان
تمرین خصوصی: هر جلسه 80،000 تومان

وقت قبلی می گیرید، مراجعه می کنید، سابقه مکملی و تمرینی و غیره شما بررسی می شود و اگر رفتارهای دارویی پر خطر داشته باشید و اگر نیاز به آزمایشات پزشکی و غیره حس شد انجام می دهید و پس از این مراحل برنامه های شما تنظیم می شود و دوباره و این بار با لباس ورزشی مراجعه می کنید و حرکات تمرینی موجود در برنامه تشریح می شوند و شما تک تک حرکات را اجرا می کنید و زوایا و دامنه حرکت و باقی مسائل تکنیکی اصلاح می شوند و به سلامت تشریف می برید. آموزش حرکات و اصلاح الگوی تمرین جزو برنامه است و از این بابت هزینه ای دریافت نمی شود. پس انتظار نداشته باشید به محض وارد شدن و به محض اینکه چشم ام به شما و جمال مبارک و بدن شما می افتد فی الفور دست به قلم شده و برنامه سه در هشت و دو در دوازده تنظیم کرده و هر چه در ویترین داشته باشیم را برایتان نسخه کنم!

تلفن تماس و هماهنگی: ۰۹۱۲xxxxxxx

توجه: این خط پاسخگوی سوالات علمی و تمرینی و دارویی و غیره نیست و ابدا در این مورد با این شماره تماس نگرفته و از ارسال اس ام اس مخصوصا با فونت فارسی هم خودداری کنید!

نکته
توجه داشته باشید افرادی که حتی یک ذره غرور بیجا از این دست غرورهایی که امروزه بدنسازان از بیرون پف کرده و از درون تهی همواره با خود دارند داشته باشند پذیرش نمی شوند.

ديگر قضاوت نهايي با خودتان و گوش دادن و يا ندادن به اين نصايح نيز نه چيزي عايد ما ميكند و نه چيزي از ما كم ميكند! از ابتدا هم خط مشي اين سايت را مشخص كرديم و خدا شاهد است كه هيچگاه قصد سوء استفادهگري از اين طريق را نه داشته و نه خواهيم داشت.هدف فقط كمك به ورزشكاران است و بس.در اين راه هم سعي كرديم اگر مطلبي به درد بخور مد نظرمان بود در اختيار عموم قرار دهيم.آگاهي عمومي حق هر ورزشكاري است ولي آنچنان كه سالها بين مربيان كم سواد مد بود اين مسئله بايد مثل يك سر مخفي بين آنها ميبود تا ورزشكاران هميشه محتاج آنها باشند.ورزشكاران عزيز كمي به خودتان بياييد و هرگز به چنين شيادان ناداني كه قصد سوء استفاده از شما را دارند ميدان ندهيد و با آنها مبارزه كنيد.نظراتتان را راجع به اين مبحث حتما براي ما بفرستيد و از اين طريق به پربارتر شدن مقاله بعدي كمك كنيد.حتما منتظر مقالات بعدي كه از نظر همين مربيان سر مخفي تلقي مي شود باشيد.

Mohsen
۱۳۸۷-۰۷-۱۹, ۱۰:۴۱ بعد از ظهر
خیلی خوب و باحال بود پیمان جان :lol:
خیلی از حرفه ای ترین ورزشکار ها هم چنین پولی نمیگیرن بعد اینکه ...

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۷-۲۰, ۰۲:۳۶ بعد از ظهر
آقا پیمان این بنده خدایی را که شما میفرمایین تا حالا چند بار ایمیلش واسه منم اومده. الله وکیلی گوشی که فونت فارسی قبول نکنه دیگه گوشی نیست گوشکوبه اونم با این سطح درآمد هر جلسه خدا تومن....
متاسفانه عرصه ورزش ما شده محل تاخت و تاز یه عده که معلوم نیست یه شبه از کجا میان و به کجا هم میرن.... تازه یکی از همین اساتید!!!!!!!!!!!!میفرماین :شما جیب منو پر کنید منم بدنتون رو میبینم و برنامه میدم و داروهاتونم مشخص میکنم و دیگه کار ندارم این دارو اصلاً گیرتون میاد یا نه؟ورداشته بود واسه یه بنده خدایی فیناجکت تجویز کرده بود.فینایی که دیگه چند ساله تولید نمیشه..................مرز هنر رو میبینین؟؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۲۰, ۰۵:۴۳ بعد از ظهر
آقا پیمان این بنده خدایی را که شما میفرمایین تا حالا چند بار ایمیلش واسه منم اومده. الله وکیلی گوشی که فونت فارسی قبول نکنه دیگه گوشی نیست گوشکوبه اونم با این سطح درآمد هر جلسه خدا تومن....
متاسفانه عرصه ورزش ما شده محل تاخت و تاز یه عده که معلوم نیست یه شبه از کجا میان و به کجا هم میرن.... تازه یکی از همین اساتید!!!!!!!!!!!!میفرماین :شما جیب منو پر کنید منم بدنتون رو میبینم و برنامه میدم و داروهاتونم مشخص میکنم و دیگه کار ندارم این دارو اصلاً گیرتون میاد یا نه؟ورداشته بود واسه یه بنده خدایی فیناجکت تجویز کرده بود.فینایی که دیگه چند ساله تولید نمیشه..................مرز هنر رو میبینین؟؟؟؟

بله . درست مي فرماييد و اقعا اين افراد كم نيستن . جالب اينجاست كه حرف هايي ميزنه كه خنده داره . به خدا بدن ساختن در سطح مسابقات همش اسراره كه ايشون هيچ كدام از اون ها رو نميدونه . علي تبريزي با اون علمش اينقدر نمي گيره . بيت الله عباس پور قهرمان جهان ويزيتش 30 تومانه تازه بري پيشش ميگه اگه نداري نده . فقط پول دارو ها رو ازت ميگيره . اونوقت آقاي ايكس مياد 160 تومان پول بي زبون را با بي رحمي كامل از يه سري آدم ساده مي گيره .
من يه مدت تو سايت ايشون فعاليت ميكردم . مديران ايشون ديدن حرف هايي كه اين آقا بهشون ياد داده با حرف هاي من متفاوته من را اخراج كردن . پارسال يكي از امسال همين آقا به نام ف.ن كه مقاله نويس يكي از نشريات هم بود رژيم گرفت و ادعا كرد بدون دارو قهرمان ميشه . صف اول با اختلاف زياد اوت شد هم تو مسابقات تهران و هم تو مسابقات منطقه اي . بهترين مقامش 6 لواسان شد اونم به خاطر اين كه 6 نفر شركت كرده بودن . باز هم اين آقايون درس نمي گيرن . آخه اگه كسي با دو تامقاله خوندن و ترجمه كردن استاد مي شد كه ناصر گرجي و ساوالان و رضا درويش و ...... وجود نداشتن . اين شيادان فقط فكر فريب مردم هستند . يكي نيست بگه تو اگه به بدنسازي علاقه داري بگو ببينم چند تا مسابقه دادي ؟ چه تجربه اي را ميخواي انتقال بدي ؟
همه ما كراتين را مصرف كرديم اما آيا واقعا همونيه كه تو مقالات خونديم؟ مسلما نه . خيلي فرق داره . پس ببينيد آدم تا چيزي را تجربه نكنه نمي تونه بفهمه اون چيه . كسي تا سختي رژيم مسابقه را تجربه نكرده نميتونه رژيم تجويز كنه .

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۷-۲۱, ۰۹:۵۳ قبل از ظهر
بله . درست مي فرماييد و اقعا اين افراد كم نيستن . جالب اينجاست كه حرف هايي ميزنه كه خنده داره . به خدا بدن ساختن در سطح مسابقات همش اسراره كه ايشون هيچ كدام از اون ها رو نميدونه . علي تبريزي با اون علمش اينقدر نمي گيره . بيت الله عباس پور قهرمان جهان ويزيتش 30 تومانه تازه بري پيشش ميگه اگه نداري نده . فقط پول دارو ها رو ازت ميگيره . اونوقت آقاي ايكس مياد 160 تومان پول بي زبون را با بي رحمي كامل از يه سري آدم ساده مي گيره .
من يه مدت تو سايت ايشون فعاليت ميكردم . مديران ايشون ديدن حرف هايي كه اين آقا بهشون ياد داده با حرف هاي من متفاوته من را اخراج كردن . پارسال يكي از امسال همين آقا به نام ف.ن كه مقاله نويس يكي از نشريات هم بود رژيم گرفت و ادعا كرد بدون دارو قهرمان ميشه . صف اول با اختلاف زياد اوت شد هم تو مسابقات تهران و هم تو مسابقات منطقه اي . بهترين مقامش 6 لواسان شد اونم به خاطر اين كه 6 نفر شركت كرده بودن . باز هم اين آقايون درس نمي گيرن . آخه اگه كسي با دو تامقاله خوندن و ترجمه كردن استاد مي شد كه ناصر گرجي و ساوالان و رضا درويش و ...... وجود نداشتن . اين شيادان فقط فكر فريب مردم هستند . يكي نيست بگه تو اگه به بدنسازي علاقه داري بگو ببينم چند تا مسابقه دادي ؟ چه تجربه اي را ميخواي انتقال بدي ؟
همه ما كراتين را مصرف كرديم اما آيا واقعا همونيه كه تو مقالات خونديم؟ مسلما نه . خيلي فرق داره . پس ببينيد آدم تا چيزي را تجربه نكنه نمي تونه بفهمه اون چيه . كسي تا سختي رژيم مسابقه را تجربه نكرده نميتونه رژيم تجويز كنه .

یارو ادعاش زمین و زمان رو پاره میکنه میگه من مربی رسمی پرورش اندامم .من مولفم.من مربی رونی کولمنم .من الم .من جیم بلم . من .. من .. من .. اصلاً فقط من .بقیه هیچی بارشون نیست .اونا رو ولشون کن.من علوم خفیه رو بلدم ....... ولی وجودشو نداره یه عکس از بدنش بذاره . فقط ادعا ...ادعا ..ادعا .. الله اکبر و صد الله و اکبر..............

Mohsen
۱۳۸۷-۰۷-۲۴, ۰۱:۱۵ قبل از ظهر
امروز یکی از بچه برایم کمی از خالی بندی های این آقا x گفت من که خدایی خیلی خندیدم و تصمیم گرفتم یک مورد خنده دارش را بگذارم ...حتما ببینید

این عکس در سایت اقای x گرفته شده

http://i34.tinypic.com/zv8k10.jpg

دوستم میگفت این پست که الان مشخصاتش نامشخص هست قبلا خود همین اقای x داده و جدیدا به این صورت در اورده

حالا اینجا را ببینید تا حسابی بخندید

http://forum.bodybuilding.com/photo/showgallery.php?cat=500&ppuser=2155
درضمن اگر خواستید در سایت این آقای x این ادرس را

/forums/showthread.php?t=410
به اخر سایتش اضافه کنید و خودتون در پست شماره 3 ببینید

نظرتون را در مورد این بگید

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۱۲:۴۲ بعد از ظهر
ديروز كه يكي از دوستان به سايت اين آقا مراجعه كرده بودند كل كل اين آقا با يكي از بچه هاي سايتش را ديدند كه بد نيست شما هم ببينيد و بخوانيد
البته قضاوت با خود شماست . ايشون همه قهرمانان و كارشناسان را به افرادي بدون اطلاعات تشبيه مي كند و خودش را علامه دهر مي داند .
حتما ببينيد چي گفته و چي شنيده تا بعدش بگم با اين كابر چه رفتاري كرد .

اين اولين بحثي هستش كه به وجود آمده بود .
حتما نظرات خود را در اين باره بگوييد و حتما فقط به خوندن اين يكي اكتفا نكنيد كامل بخوانيد تا قشنگ متوجه شيد و اين شيادان را بهتر بشناسيد

http://i36.tinypic.com/2hdv150.jpg

مطلب شماره 2

http://i36.tinypic.com/rs5ueo.jpg

و ايشون پاسخ مي دهند :

http://i36.tinypic.com/1zp1l39.jpg

اينم مطلب بعدي :

http://i35.tinypic.com/opmvy8.jpg

ادامه مطلب :

http://i34.tinypic.com/262p8j4.jpg

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۱۲:۵۲ بعد از ظهر
ادامه مطلب :

http://i35.tinypic.com/9h2jwh.jpg

باز هم ادامه :

http://i33.tinypic.com/2sbn494.jpg

باز هم ادامه :

http://i33.tinypic.com/r9kk28.jpg

و باز هم ادامه مطلب كه دليل اخراج را مي توانيد در همين جا ببينيد .

http://i36.tinypic.com/amskf8.jpg

آقاي محسن ملكي ستاره مسابقات سال 85 بود و در اين مسابقات در وزن 90 كيلوگرم قهرمان كشور شد . جالب است بدانيد كه آقاي محمود س كه مربي ايشون بود و دوست همين سلامي هم هستش گفته من بي گناهم و سلامي انسولين قبل از خواب تجويز كرده .
جالبه كه اين آدم هنوز هم بي كار ننشسته و هنوز هم ديگران را ممدكول و خودش را علامه دهر ميدونه .
اما برام خيلي جالبه كه تا به حال حتي توي مسابقات به عنوان تماشا چي هم حاضر نشده
ايشون مياد ميگه فلاني كه امسال قهرمان كشور شد شاگرد منه اما دريغ از يه عكس با ايشون يا دريغ از اينكه حتي براي تماشاي مسابقات ايشون جايي رفته باشه .
اون وقت يه سري آدم ساده حرف هاي ايشون را باور ميكنند.
به همه آنها تسليت ميگم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۰۱:۲۷ بعد از ظهر
جالب اينجاست كه ايشون از ترس بر ملا شدن رازشون سريعا تاپيك را پاك كردند و به پاك كردن پست ها اكتفا نكردند بلكه كل تاپيك را پاك كردند .
و آقاي بهزاد را هم سريعا اخراج كردند .
اين عكسيه كه بهزاد جان براي ما ارسال كرده
قسمت دليل اخراج را ببينيد

http://i34.tinypic.com/nb8xv5.jpg

Mohsen
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۰۳:۲۶ بعد از ظهر
پیمان جان دست درد نکنه
این عکس ها به دست من هم رسیده بود! می خواستم الان بگذارم که دیدم شما زحمتش را کشیدن.این اقای behzad3488 هم هرکسی هست خیلی خوب جواب این شیاد را داده ... دمش گرم وقعا

وای که چرا راحت جان جوان مردم را گرفت و اصلا هیچ خیالیش هم نبود! این نشان دهنده اینه که براشون خیلی طبیعی هست و از این کارها زیاد کردن... حالا چند نفر را اینجوری کشدن و ناقص و ... کردن دیگه الله اعلم
دیگه با دیدن این عکس ها واقعا هر کی به این طرف حتی یک سلام هم بکنه خیلی ...

دوستان حتما نظرات خود را بگویید

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۰۳:۳۱ بعد از ظهر
ای بابا پیمان جان معلومه دیگه اگه دو نفر مثل این دوست خوب ما پیداشن بزارن تو بشقاب یارو که هر بی سرو پایی مربی و مولف نمیشه.یارو کتاب نوشته اومده یه سری استروئید معرفی کرده که نه تو ایران گیر میاد نه دیگه تو دنیا تولید میشه.بعد تاپیک درست کرده در مورد مقایسه استروئیدها در مورد بولدنون ازش پرسیدن میگه اصلاً تولید نمیشه و تو ایران گیر نمیاد و فلان و فلان بعد تو چند سطر پایینترش نوشته من دارم بولدنون مصرف میکنم اونم اصل اصل و دقیقاً همون مارکی که خودش مدعیه دیگه تولید نمیشه...... کل سایتشو بگردین یه عکس از بدن خودش نداره .آخه آدمم اینقدر بی وجود .میگن مهراب فاطمی میگه اونو ولش منو بگیر .میگن قرایی میگه اصلاً حرفشو نزن داروییه .میگن علی تبریزی میگه هه هه هه اونو میگی ..!!؟!! بگی خدا از اونم ایراد میگیره .......

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۰۳:۳۵ بعد از ظهر
بله محسن جان درست فرموديد .
اينم عكسي كه حرف شما را اثبات ميكنه :

http://i35.tinypic.com/294hpxl.jpg

واقعا اين آقا اصلا خياليش نيست
نظرتون در مورد اين عكس چيه؟

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۸-۰۲, ۰۵:۲۴ بعد از ظهر
بله محسن جان درست فرموديد .
اينم عكسي كه حرف شما را اثبات ميكنه :

http://i35.tinypic.com/294hpxl.jpg

واقعا اين آقا اصلا خياليش نيست
نظرتون در مورد اين عكس چيه؟

واييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۳, ۰۲:۰۶ بعد از ظهر
اينم يه عكس ديگه ببينيد اين آقا از چه كساني حمايت ميكند و چه افراد ساده اي هم از ايشون طرفداري ميكنند .
واقعا متاسفم :

http://i35.tinypic.com/148npkk.jpg

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۸-۰۳, ۱۰:۴۵ بعد از ظهر
اوج دموکراسی رو میبینین ؟!! ؛ شما آزادین هر حرفی میخواین بزنید منتها ، منتها باید من خوشم بیاد و (بین خودمون باشه:)دست من رو رو نکنید وگرنه : کاربر گرامی شما اخراجید....:001_rolleyes:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۰۷, ۰۲:۵۸ قبل از ظهر
به خدا اين آقا مايع ننگ بدنسازيه .
طرف هنوز نميدونه جي كاتلر كيه و از كدام كشوره .
اينو يه بچه هم ميدونه كه جي كاتلر آمريكاييه .
ببينيد و حتما نظرتونو بگين
واقعا افتضاح به بار اورده اين آقاي مربي . علامه دهر كه ميگن همينه ها .

http://i38.tinypic.com/330w65g.jpg

http://i36.tinypic.com/vid6k2.jpg

آدم نميدونه چي بگه به خدا .
آخه چه طور بعضي ها هنوز به اين آدم اعتقاد دارن .
كسي كه نميدونه جي كاتلر آمريكاييه . به جي كاتلر ميگه اروپايي . اونوقت از اين آقا چ انتظاري ميشه داشت؟
حالا اين به كنار . طرف قهرمان 2 دوره مستر المپيا بوده اين آقا اونم قبول نداره .
بابا جي كاتلر آخر بدنسازيه .
2 بار مستر المپيا شده
چشم ديدن جي كاتلر را هم نداره اين آقا .

aidin
۱۳۸۷-۰۹-۰۲, ۱۱:۵۱ قبل از ظهر
این مواردی که گفتین به آقای صادقه سلامی میخوره منظورتون این اقاست

جی کاتلر تو کشور آلمان به دنیا اومده ولی سالهاست تو امریکا زندگی میکنه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۲, ۰۵:۵۴ بعد از ظهر
دوست عزيز جي كاتلر در ماساچوست آمريكا به دنيا اومده .
لينك زير را بخون مال سايت خودش هستش .
بيوگرافي خودش از زبان خودش
چون فاميلبيش كاتلر هست كه آلماني نيست
يا چون اين كه چشاش زاغ هست يا موهاش بور هست .
به قول معروف هر گردي گردو نميشه .
در ضمن انگليسي تايپ نكن .
اينم لينك http://www.jaycutler.com/sub/biography.htm

aidin
۱۳۸۷-۰۹-۰۳, ۰۳:۲۸ قبل از ظهر
خوب خیلی جالب و خوندنی بود. من خودم این اقا رو از نزدیک دیدم قبل از رفتن به سربازی 3 سال پیش ایشون نویسنده نیست فقط مقالاتی که ترجمه کرده رو چاپ می کنه این مقالات هم برای دیگر کشور هاست. داروهایی که در اون کشور ها هاست یک سریش تو ایران نیست که این مقالات بدرد ما نمی خوره. این اقا که تو روزنامه میگه مخالف استروئید چرا خودش تجویز میکنه چرا میاد کتابی که در رابطه با مصرف استروئیده که 100 درصد از منابه اینترنت ترجمه شده چاپ می کنه (دوپینگ و داروهای نیروزا در پرورش اندام). خودا شاهده به خود من گفت این کتابو چاپ کردم که مربیای نا اگاه از ورزشکارا به خاطر تجویز استروئید این همه پول نگیرن حالا خودش این همه پول می گیره!!!! حالا ازش بپرسید چند بار مسابقه داده؟مدرک تحصیلیش چیه؟حالا جالب اینه تو کتابه (انابولیسم در ورزش های قدرتی) در باره دوره حجم و دوره کاته خودش نوشته راستی برای کدوم مسابقه خودشو اماده می کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! می گه مربی رسمیه پرورش اندام با وزنه برداریه!!!!!!!!
همه مربیان که مقامهایه زیادی دارند بی تجربه هستن ولی این اقا که حتی برای دیدن مسابقه نمیره چه برسه به شرکت تو مسابقه باتجربه اس!!!!!هیچکسم قبول نداره!!!!!!

aidin
۱۳۸۷-۰۹-۰۳, ۰۴:۲۰ قبل از ظهر
بچه ها کی به کیه تاریکیه منم مربیه رسمیه بدن سازیم ویزیتم هم ساعتی 1000000 دلار هستش بیشتر هم از هورمون دایناسوره پرنده استفاده می کنم که سالهاست منقرض شدن (اینم مشکل خودته ) اصلا" بدن سازی کارنکردم اصلا" خوشم نمیاد( ولی با تجربه هستم) تازه رونی کلمنم قبول ندارم(فقط انجلینا جولی) کتاب هم ننوشتم فقط تو مدرسه انشاء نوشتم(در باره عید نوروز :رفتیم شمال.......) چند تا شاگرد در سطح جهانی دارم از جمله (( ممد کول))56 بار هم قهرمانه مستر المپیا شده . راستی مستر المپیا چند بار برگزار شده؟ نویسنده و مولف و کارگردان :ص . س (بازیگر اسبقه هالیوود . بالیوود و بازیگر نقش اول مرد عنکبوتی1 2 3 و هالک و سوپرمن و ......)

aidin
۱۳۸۷-۰۹-۰۴, ۰۱:۱۶ قبل از ظهر
دوست عزیز اقای ص س وجود داره ولی عکسی نداره که بزاره چون اصلا در سطحی نبوده و نیست که از بدنش عکس بگیره بار ها هم گفته شده این اقا مترجمه ولی اگر وجود نداشد ادعای پیغمبری نمی کرد (رونی کلمنم ) قبول نداره

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۰۴, ۰۸:۴۳ قبل از ظهر
این یارو خدارو هم قبول نداره ... کلمن که جا خودش

saeids
۱۳۸۷-۰۹-۰۷, ۰۱:۵۶ قبل از ظهر
من خودم وارد کننده ***ای بدنسازی{مکمل چربی سوز انواع هرمونها و.....}هستم{به صورت عمده}.1 بار با این اقا توی سایت قسمت چت روم {قبلا باز بود الان خبر ندارم}صحبت مختصری میکردم ایشون اومدن به من گفتن فلان ***ارو بگیر{نگفته بودم کارم چی هستش}.گفت بعد از 2 ماه هرمون ......... همراه با .......... این 2 تا رو با هم استفاده کن.من خودم امار تمام این هرمونا رو دارم این 2 تا هرمون به خر بزنی استوپ قلبی یا مغزی میکنه.این قضیه واسه 2 سال پیش هستش اون وقت من 17 سالم بود حالا خودتون حساب کنید. دوست ندارم غیبت کنم پشت سر کسی اما این ادم خیلی خودشو میگیره اگه این اقا میدونست کار من چی هست به من هم میگفت سعید کول یا سعید بازو دریغ از این که خودش { ص خطر}هست. من تو عمرم 1 بار *** درجه 2 ندادم به کسی چون نمی خوام مشتریمو بپرونم دفعه بعد بره پیش یکی دیگه. اما این اقا که همش به اقای ......خیلی احترام میزارن که همه میشناسیدش و ازش تعریف هم میکنه و توی فدراسیون برای پرورش اندام ایران زحمت میکشن زیر زمین دارو سازی داره خدای ***ای تقلبی هست من بازارو تو دستم دارم که این حرفو میزنم.... اینارو گفتم منبع اطلاعاتیتو کامل تر بشه.کسانی که سابقشون تو بدنسازی بالاست میفهمن که زیر زمین دارو سازی چه ربطی به اقای ص س داره{***ای که از کارخونه تولید نمیشه رو میگم که بعضیها تجویز میکنن} گرفتین حرفمو که؟ نمیگه از این اقا بگیرید اما .........

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۷, ۰۲:۱۸ قبل از ظهر
اي بابا . وقتي اين آقا مياد به يكي از مديران سايتش ميگه كه 2 تا شاگرد اولي را بايد طلف كني وگرنه در حرفه اي بودنت شك كن . ديگه خودتان تا -آخرشو بريد .
من از تاپيكي كه اين حرف را زده عكس هم گرفتم و توي پست هاي قبلي در همين تاپيك زدم .
اين آقا واقعا همون صادق خطر هست كه شما فرموديد .
چندي پيش هم سبب مرگ يكي از قهرمانان ايران شد . واقعا كه خدا بيامرزد اين پسر دوست داشتني را .
بله محسن ملكي را مي گويم

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۹-۰۷, ۱۰:۴۸ قبل از ظهر
خدا وکیلی اینو بخونید از خنده روده بر میشین .... این بابا فکر کرده همه ملت مثل دور و بریهاش که خودشونو به نفهمی زدن و مجیزشو میگن هستند

حالا این بنده خدا که مسابقه داده شاید اشتباهی کرده و یک بار پیشش رفته باشه .....
از پیمان عزیز خواهش مبکنم اگه امکان داره یک عکس از سه نفر اول 60 کیلوی همدان رو ضمیمه این پست کنی که بچه ها خودشون ببینند و قضاوت کنند ....
خوب بابا شاید هم ما در عمرمون بازوی 48 ندیدیم !!!!

http://i38.tinypic.com/35he2ko.jpg

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۷, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
ممنون hirbod جان .
به خدا آدم نميدونه چي بگه .
اين آقا ملت را نفهم و كودن فرض كرده به خدا .
آخه يكي بياد بهش بگه مگه مجبوري دروغ بگي .
اولا كه اين آقايي كه ايشون ميگه شاگرد منه اصلا شاگرد اين آقا نيست .
من خودم اين آقا را ميشناسم .
وقتي ازش پرسيدم تو شاگرد ص س هستي ؟ گفت اصلا همچين اسمي توي عمرم نشنيدم چه برسه كه شاگردش باشم .
در ضمن فكر ميكنم اين آقاي ص س تا به حال مسابقات نديده كه انقدر دروغ ميگه .
دكستر جكسون با 108 كيلو وزن 50 سانتيمتر دور بازو داشت .
اونوقت شاگرد اين آقا با 60 كيلو وزن 48 سانتيمتر .
من نميدونم به خدا چي بگم .
ديگه دروغ هم حدي داره .
جالب اينجاست كه بابت اين چرندياتي كه تحويل مردم ميده كلي هم ازش تشكر ميكنند .
ديگه نمي دونن كه بابا اين يارو داره توي دلش به اينا ميخنده و با خودش ميگه خوب اوس.....هايي گير اوردم .
حتما شاگردش اگه ميشد 70 كيلو دور بازوش ميشد 52 و يا اگر ميشد 80 گيلو ميشد 57 يا اگر 90 كيلو مي شد دور بازوش ميشد 61 .
جالب است بدانيد كه علي تبريزي قهرمان جهان توي 90 كيلو 50 سانتيمتر دور بازو داره .
واقعا جالبه .
من اگر اين مساله را براي علي تبريزي تعريف كنم كه كسي توي 60 كيلو 48 سانتيمتر دور بازو داره به خدا كتكم ميزنه .
بيت الله عباسپور توي 80 كيلو 47 سانتيمتر دور بازو داشت شاگرد خيالي اين آقا توي 60 كيلو 48 سانتيمتر .
من يه پيشنهاد دارم كه با همين وزن بره با بيت الله مسابقه بده حتما ميگيرتش ديگه .
به خدا اين چرت و پرت هايي كه ميگه يه موقع آدم را مجبور ميكنه زنگ بزنيم هر چي از دهنمون در مياد بارش كنيم .

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۰۷, ۰۳:۰۴ بعد از ظهر
آقا جان این یارو زمین و زمان رو ا...اغ فرض میکنه خودش رو ملا....فکر میکنه چون دو سه تا کتاب ترجمه کرده شده خدای پرورش اندام و بقول خودش علوم خفیه بدنسازی دستشه...نه بابا اینجورام نیست.....منم منم میکنه ولی همونطور که گفتم وجود نداره تکرار میکنم وجود نداره یه عکس از بدن خودش بزاره....بعد میگه عطا صاحب امتیاز مجله پرورش اندام فلانه و چه و چه ....آخه یارو اون هنوز چندتا قهرمانی تو وزن خودش داره یا حداقل بدنش رو که میبینی میگی بدنسازه تو چی که رفتی زیر 6 تا پالتو و پیرهن آستین بلند خودتو قایم کردی ؟که نامحرم نبینتت؟؟؟؟؟؟؟یا آل و جن نبرتت؟؟؟
دلم به حال یه سری آدم ساده(شما بخونید هالو = گل مراد=قل مراد یا هر کلمه ای که راحتین)میسوزه که دور این یارو جمع شدن...عزیزان من اگر شما بهش استاد استاد نبندید که این آقا توهم نمیزنه خودش رو مربی کلمن و فلکس ویلر فرض کنه....

testm
۱۳۸۷-۰۹-۰۷, ۰۴:۳۰ بعد از ظهر

محض اطلاع گوشی هایی با سیستم عامل لینوکس تو بازار هست یه سرو گردن از این گوشی ها بالاتره اما فارسی نمیگیره

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۰۷, ۰۴:۴۶ بعد از ظهر
شاگرد 60 کیلویی با دور بازوی 48 سانتی !!! (با این حساب اگر رونی کلمن شاگرد این بود هیچی هیچی نبود الان دور بازوش 90 سانتی بود)
بظر من که اصلا تا حالا این اقا شاگرد نداشته که برای مسابقه امادش کنه... اگر حداقل یک شاگرد هم داشت این چرت و پرت ها را نمیگفت... معلومه که اصلا چیزی از مسابقات نمیدونه
اصلا شاگرد که هیچی فکر نکنم تاحالا به عنوان تماشاچی هم رفته باشه... اگر رفته و این حرف را میزنه یا خودش خیلی احمق هست یا که ملت را احمق حساب میکنه

testm
۱۳۸۷-۰۹-۰۷, ۰۴:۵۹ بعد از ظهر
داش محسن واقع بین باش من واسط چندتا عکس از شاگرداش میزارم.حتی یه ستون توی البرز هست به اسم با آتیه ها عکس چندتا شاگرداش هست.
همین آقای تبریزی که همه از جمله خودم دوستش دارم میدونی تا حالا چندتا شاگرد رو به کما فرستاده!!

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۰۷, ۰۵:۱۳ بعد از ظهر
عزیزم خوب ادمی که شاگرد داره نباید چنین حرفی بزنه(شاگرد 60 کیلویی با دور بازوی 48 سانتی !!!)چون این چیزی که گفته کاملا چرت وپرته
رونی کلمن قهرمان هشت دوره مسابقات مستر المیپا با 135 کیلو دور بازوش 57 هستش چطور بعد ادمی که 60 کیلو هست دور بازوش 48 !!!؟
عزیز چه مدرکی همش چرته من خودم در جریانش بودم
شما مشخصه تایپیک را کامل نخوندین اگر خوندین هم یکبار با دقت بخوندید
اگر منظورت اون ایمله خوب چرا بعد از یک سال اخراجش کرد؟ اون ایمیل هم اصلا پیمان وارد نکرده بود

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۷, ۰۶:۳۳ بعد از ظهر
داش محسن واقع بین باش من واسط چندتا عکس از شاگرداش میزارم.حتی یه ستون توی البرز هست به اسم با آتیه ها عکس چندتا شاگرداش هست.
همین آقای تبریزی که همه از جمله خودم دوستش دارم میدونی تا حالا چندتا شاگرد رو به کما فرستاده!!

علي تبريزي به كما بفرسته ؟؟؟
از محالاته .
حتما اين چرت و پرت ها را هم اين يارو آقاي ص س گفته .
كي گفته همچين چيزيو ؟
باور نكنيد آقا .
با آبروي قهرمان جهان به خاطر يه آدم فاسد پولپرست خراب نكنيد .
علي تبريزي كسيه كه آمريكا براي تدريس علم نوين بدنسازي توي بعضي از دانشگاه هاش بارها بهش پيشنهاد داده .
من براي حرفهام مدرك دارم و مي تونم رو كنم .
آيا شما هم مدرك داريد ؟
آقاي عزيز درست نيست .
بي ترديد وقتي شما كه ادعاي بدنساز بودنت ميشه داري علي تبريزي افتخار جامعه پرورش اندام را خراب ميكني به خاطر اين آقا اين ورزش پيشرفتي نخواهد كرد .
به قول معروف از ماست كه بر ماست .
اونوقت ميايم ميگيم چرا به پرورش اندام بها نميدن .
علي تبريزي از وقتي توي تيم ملي وارد شد تيم ملي را منفجر كرد . چون داره خالصانه علمشو در اختيار ديگر بچه ها مي زاره بدون هيچ چشم داشتي .
هيچ و قت اين عراجيف محض را باور نكنيد .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۸, ۰۲:۳۵ بعد از ظهر
اينم عكس شاگرد نداشته آقاي ص س
كه ميگه 48 سانتيمتر دور بازوشه .
اولا كه ايشون اصلا شاگرد اين آقا نيست .
دوما كه ايشون شاگرد محسن يزداني هستش .
سوما هم دور بازوش 40 سانتيمتر هستش كه به خاطر قد كوتاهش ( 42-43 ) مي خوره كه البته خوبه بدونيد كه قدش 154 سانتيمتر هستش .
بدن بسيار خوبي داره اما شاگرد آقاي ص س نيست .
توي عكس زير نفر وسطي ايشون هستش يعني محسن حيدري .

http://i38.tinypic.com/dlnlo8.jpg

حال خودتون قضاوت كنيد دور بازوي علي تبريزي توي 90 كيلوگرم 50 سانتيمتر هستش . آيا بازوي اين آقا 48 هست؟
يعني 2 سانت كمتر ؟
خواهشا چرنديات اين آقاي ص س را باور نكنيد .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۸, ۰۲:۴۱ بعد از ظهر
راستي يادم رفت كه اين چيزهايي كه گفتم به هيچ وجه جهت توهين به آقاي حيدري نبود چون به نظر من تمام قهرمانان زحمت كشيده اند و بدن بسيار خوبي هم دارد . منظور من اين بود كه بدانيد دور بازوي 48 سانتيمتر اين نيست .
جالب است بدانيد توي سايت لي پريست كه يكي از قهرمانان حرفه اي هم هست گفته شده كه با قد 162 سانتيمتر 50 سانتيمتر دور بازو داره . وزن مسابقه ي ايشون هم 90-95 كيلو بوده يعني 30 كيلو بيشتر از آقاي حيدري .
اونوقت خودتان قضاوت كنيد چه طور ممكنه 30 كيلو وزن بيشتر آن هم در سطح حرفه اي ولي اختلاف سايز بازو 2 سانت ؟!!!!!!!!!!!!!
بهتر است بدانيد كه نقطه قوت لي پريست هم همين سايز بازو و ساعد بوده .

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۰۸, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
محض اطلاع گوشی هایی با سیستم عامل لینوکس تو بازار هست یه سرو گردن از این گوشی ها بالاتره اما فارسی نمیگیره

دوست من، ایشون حاضر نیست یه دوره پول خرج کنه واسه خشک کردن بدن خودش.. اونوقت شما از گوشی های آنچنانی میگی که این یارو اصلاً به گوششم نخورده ...بابا جان این آدم شیاد اگه یه 1100 هم داشته باشه میزنه سر کمرش همه ببینن اونوقت.......
بزرگوار ،من هیچ موقع بد کسی رو نمیگم .اونم بی دلیل .ولی انصافاً انصافاًشما یه مدت عضو سایتش باشید بعد شر و ورای اونم با دقت دنبال کنید ...تو ی همه چیز ایشون فوق تخصصن....خودش گفته بود فلان دارو دیگه تولید نمیشه، حتی از کمپانی اصلیش، بی خود زور نزنین. تمام این نوع دارو با مارک اون کمپانی تقلبیه...بعد چهار خط پایینتر میگه من به این دارو دسترسی دارم و منو ترکونده و الان دارم استفاده میکنم و .....بله دروغگو کم حافظست....یا ایشون سفیر کبیر پتل پورتن!!!!
شما نگاه کنین بیت الله عباسپور با چهار تا گونی حکم و مقام و مدال و عنوان اونم صد در صد اورژینال و واقعی که سه برابر وزن این آقای پر ادعاست چقدر واسه مشاوره و مربیگری خصوصی میگیره....ایشون چقدر؟؟؟شما با در نظر گرفتن انصاف خودت بگو ؛شما باشی پیش بیت الله میری یا این یارو ؟بدون در نظر گرفتن مخارج مربیگریش باشه میگی بیت الله ...با در نظر گرفتن مخارجشم که باشه بازم میگی بیت الله..به خدا میگی بیت الله( البته اگه بدنساز باشی)
شما یه نفری رو که زحمت کشیده و استخوون خورد کرده رو قبول داری به مربیگری یا کسی که تا حالا تو یه مسابقه هم وانستاده؟؟؟؟؟سختی خشک کردن نکشیده ؟شلاق رژیم های سخت غذایی رو روی روح و ذهن و جسمش نچشیده؟
شما کسی رو قبول داری که همه رو مسخره میکنه از بچه های قویترین مردان بگیر تا بدنسازان بنام کشور رو ؟؟؟؟چرا که ما ایرانیها وقتی در حد و اندازه رقیبمون نباشیم هیچ وقت عادت نداریم زور بزنیم و تلاش کنیم به اون برسیم فقط زور میزنیم اونو از بالا بیاریم همردیف خودمون و این همون حسادت زنانه است که مخربه نه سازنده واسه پیشرفت...تو سایت همین آقا بگردید و ببینید ایشون کیا رو قبول داره؟به تعداد انگشتان یک دست هم نمیرسه..بعدش ببینید کیارو قبول نداره؟الله اکبر و صد الله و اکبر همه...همه ...همه ورزشکارا رو....هتاکیش به جایی میرسه که بارها تو تاپیکهاش مینویسه 90% مردم ایران گوسفندن؛نمیفهمن.....از این آدم دفاع کردن معنی نداره ....این توهین به همه جامعه ایرانه در هر قشر و هر صنف....اینست منطق آدمی که خدا تومن از هر هالویی میگیره تا همون ***ای درجه دو و سه رو بهش قالب کنه منتها با زرنگی ...با چند تا مغازه تبانی کرده شاگردا رو میفرسته اونجا به بهانه اینکه اینا وارد کننده دست یک و نمایندگی فلان دارو و مکملن...کدوم وارد کننده؟؟!!!؟...مملکتی که یه کراتین پیش و پا افتاده رو که کل دنیا به عنوان مکمل برتر میشناسنش رو در حد و اندازه حشیش مضر میدونه و مارک قاچاق روی اون میزنه؛ وارد کننده رسمی دارو و مکملش کجا بوده؟؟!!!؟؟؟.....بماند آقا بماند که حرف زیاده و مجالی نیست...فقط تو رو خدا منطق خودتون رو فدای دفاع از شیادان و کلاهبرداران نکنید....اینا ارزشش رو ندارن

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۴, ۱۰:۳۰ بعد از ظهر
اين آقاي x دو سه روز بود كه ميومد توي سايت ما ثبت نام مي كرد و چرت و پرت مينوشت و ميرفت .
بشناسيد ايشون را .
كسي كه ادعاي تحصيلاتش ميشه .
كسي كه ادعا ميكنه توي ايران خداي علمه و كسي جلوش در نمياد مياد چرت و پرت مينويسه و ........
آدم بايد وجود داشته باشه .
آيا ما توي سايت ايشون ازين كارها كرديم كه ايشون مياد و اين كارارو ميكنه ؟
اين فرهنگ بالاي اين آقا را نميرسونه ؟؟؟

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۱۷, ۰۳:۰۷ قبل از ظهر
این ادم بی فرهنگ 3 بار هم در سایت ثبت نام کرد! و چرت و پرت هایی نوشت که هر دفع بعد از نوشتن چرت و پرت به سرعت اخراج شد و باز هر چند ساعت میامد ثبت نام میکرد و باز این کار احمقانش را انجام میداد!

بنظر شما این ادم که برای چند دقیقه دیدنش 160 هزار تومان میگره چقدر می تونه بی کار باشه که اینگونه کارها را انجام میده؟

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۷, ۱۰:۲۳ قبل از ظهر
ولی خودمونیم سایت اون آقا کجا ، سایت شما کجا!!!!!!!!!!!

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۹-۱۷, ۱۱:۰۴ قبل از ظهر
ولی خودمونیم سایت اون آقا کجا ، سایت شما کجا!!!!!!!!!!!

اون آقای عزیز ، این سایت تنها یک ماه و اندیست که راه اندازی شده پس مقایسه رو بذار برای زمانی که وقتش برسه

البته یک مقایسه اصلی داریم در رشته بدنسازی که روی سن انجام میشه ... که فکر نمیکنم راست کار شما باشه

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۷, ۰۴:۳۲ بعد از ظهر
چرا بهت بر میخوره!!!!!!
روی سن هم خواهی دید.
5تا کتاب نوشته چند تا دیگه تو راهه
بیش از 1000تا مقاله داره .
تو صدا سیما فعالیت داره.
مشاوره تلفنی تو هفته نامه البرز داره و خیلی چیزای دیگه!!!
سایت داره به چه باحالی .
یادم میاد آقای صادقی بری تو سایت ایشون که فعالیت میکردن ، تریبولوس رو متشکل از 3تا پروهورمون میدونستند!!!!!!!!
به کسی بر نخوره ، 100شما نوشتید یه دونه ما،

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۹-۱۷, ۰۴:۵۰ بعد از ظهر
چرا بهت بر میخوره!!!!!!
روی سن هم خواهی دید.
5تا کتاب نوشته چند تا دیگه تو راهه
بیش از 1000تا مقاله داره .
تو صدا سیما فعالیت داره.
مشاوره تلفنی تو هفته نامه البرز داره و خیلی چیزای دیگه!!!
سایت داره به چه باحالی .
یادم میاد آقای صادقی بری تو سایت ایشون که فعالیت میکردن ، تریبولوس رو متشکل از 3تا پروهورمون میدونستند!!!!!!!!
به کسی بر نخوره ، 100شما نوشتید یه دونه ما،

مثل اینکه به شما بیشتر برخورد !

درباره زحماتی که این بنده خدا کشیده حرفی نیست .... اما .... یه اما داره
فرق میکنه که ادم نویسنده باشه تا مترجم شیرین سخن ، کدوم یکی از این مقالات رو خودش تحقیق کرده ، آزمایش کرده و نوشته .... نه عزیز ، درسته که این یک خدمت به خود و دیگران به حساب میاد اما انسان باید امانت دار باشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۷, ۰۵:۴۱ بعد از ظهر
دوست عزيز . من اگه تريبولوس را پيش هورمون ميدونم حرف خودم را نگفتم .
حرف چندين شخص با اعتبار را گفتم كه تمام زندگيشون را براي اين رشته گذاشتند
دوست عزيز من يك كارگر ساده بودم و نه حقوق آنچناني داشتم و نه پدر پولدار داشتم كه كمكم كنه .
من با هيچي تونستم روي سن عرض اندام كنم .
كساني كه از نزديك من را ميشناختند و با من دوست بودند ميدونن من چي دارم ميگم .
اين آقا كه سنگش را به سينه ميزني تا به حال يك مسابقه نداده .
كاري به اين نداريم كه اصلا بخوام بگم من قهرمان هستم و يا ........
اصلا من هيچي نيستم اما مسابقه دادم و بهاين افتخار ميكنم كه جرات مسابقه دادن داشتم . حتي اگر اوت هم ميشدم ولي با همين بدن كه عكس هامو ديدن بودم برام يه افتخار بزرگ بود كه با پول كم و با زجر تونستم خودم را به يكي از بالاترين حد مسابقات برسونم .
ايران امسال توي جهان در رده تيمي دوم شد
اين چيو نشون ميده؟
نشون ميده كه مسابقات كشوري ايران در حد مسابقات جهاني و يا حداقل آسيايي هست .
و اين كه يك نفر بتونه توي اين مسابقات شركت كنه افتخار بزرگيه .
توي همين تاپيك بگرد ببين چند تا سوتي ازين آقا گرفتيم .
جي كاتلر = اروپايي
طرف نميدونه قهرمان مسترالمپيا كجايي هست .
چون اسمش كاتلر هست ميگخه اروپايي
ببين اصلا حرف من هيچ . من اشتباه ميگم . اما يه زنگ بزن علي تبريزي يا بيت الله عباس پور و يا هر شخص معروف ديگه غير از اين آقا بگو تريبولوس كارش چيه ؟ ببين چي ميگه .
خدا را شكر شماره تلفن اين عزيزان توي روزنامه زياده .
ببين عزيزم اگر اين آقا برگشته ميگه كه تريبولوس پيش هورمون نيست اين آقا توي يك مقاله خارجي خونده نه اين كه خودش دنبالش رفته باشه و با تجربه و تحقيق به دست آورده باشه .
مكمل ها ادعا هايي دارند و از خود چيزهايي مينويسند . راست يا دروغ رقيبان آنها ميان اونها را ميكوبند .
دنياي رقابت اينه .
شما برو يه ماشين كه از بنگاه ميخواي بخري ميبيني كس ديگه مياد ميزنه توي سر اين ماشين كه آقا نخر به درد نميخوره كه خودش بخره و استفاده كنه .
ببين عزيزم جناب عالي بخواي ماشينت را بدي تعمير ميدي به يك مكانيكي كه از بچگي با تجربه با تعميركاري آشنا شده و يا ميدي به يه آدمي كه 3 سال درسش را خونده ؟
به خدا من ديپلم دارم و نه بيشتر اما كساني بودند كه ليسانس كامپيوتر دارن و من ميرم براشون ويندوز عوض ميكنم .
گول اين حرف ها را نخور .
البته خودت ميدوني .
اما ترجمه هيچ كاري نداره .
اين آقا 1000 تا مقاله ترجمه كرده ؟ شما ببر كلي مقاله بده به يك مترجم كه تا به حال دمبل هم نديده بياد برات كلي ترجمه كنه .
ما ادعا نداريم كه سايتمون خوبه و عاليه و از اين جور حرف ها .
شما هم آزاديد به انتخاب .
و هر كس حق انتخاب داره عزيزم .
اما مطمئن باش به قول بيت الله عباسپور بايد قهرماني را از قهرمان بخواهي نه از يك مترجم .
ببين اگر به اين چيزها بود بهترين مربيان جهان چارلز گلاس و ميلوس ساكو نميشدند بلكه ميامدند چند نفر دكتر يا فوق متخصص هورمون شناسي مربي ميشدند و ......
اميدوارم حرف حق را قبول كني .
در مورد راديو تلويزيون هم كه داري ميگي . بگم كه راديو تلويزيون به نظرت موفقه ؟
ميدوني به شبكه ايران موزيك ما چي ميگن ؟
مي دوني به شبگه مهاجر ما چي ميگن ؟
خارجي ها به اين دو شبكه ميگن شبكه گي ها .
اميدوارم بدونيد گي يعني چه .
ببين عزيزم آقاي بهنام صميمي هم شبكه داره . اگر اين آقايي كه ميگي قراره توي تلويزيون برنامه اجرا كنه آقاي صميمي خودش شبكه داره . ديدي كه چيا ميگه ؟
حرفهاش درسته؟
مسلما نه .
چون مي خواد تبليغ محصولات خودش را كنه . تازه اون كه قهرمانه و اين آقا ..............
بعدشم عزيزم اگر خواستي مسابقه بدي و پيشرفت كني برو پيش كسي خاك اين ورزش را خورده باشه .
اصلا كارنداريم قهرمان هست يا نه .
اما خاك خورده اين رشته باشه .
چند بار رژيم گرفته باشه .
به قول معروف اگر چاه كني زير خودت را بكن .
منظورم اينه كه اين آقا اگه مي دونست مسابقه يعني چه خودش مسابقه ميداد .
آقاي فرشيد نزاكتي پارسال بهمن ماه مسابقه داد .
هم استان تهران هم كشوري .
اوت هم شد توي هر دو مسابقه .
رفت بادي كلاسيك مسابقه داد .
اونجا هم اوت شد .
آقاي نزاكتي كسي بود كه اتفاقا يكي از نويسندگان مقالات همين مطبوعات هست .
هفته نامه رزم . بشير و ماهنامه دانش ورزش و....... فعاليت داشته و داره .
البته من هيچ جسارتي به ايشون نميكنم و خودم بهش ميگم دمت گرم كه جرات مسابقه دادن داشتي .
ايشون اگر بياد چيزي بگه خودش چند تا سابقه داده اما كسي كه تا به حال مسابقه نداده نميتونه مربي خوبي باشه .
شايد براي لاغري و چاقي خوب باشه و براي بدن مانكني و...........
اما براي قهرماني فقط يك قهرمان ميتونه شما را به هدفت برسونه .
كسي كه ادعا داره بدون هيچي نيست .
پارسال كه من ميخواستم براي مسابقات آماده بشم به مربيم گفتم چندم ميشم ؟
ايشون عصبي شد و گفت اين چه چيزيه كه ميپرسي؟
گفت من نميدونم رقيبانت كين و نميدونم به چه آمادگي برسي من چيزهايي كه ميدونم كمك ميكنم اما قهرماني تضميني نميشه كه .
مگه اومدي نخود لوبيا بخري كه ميگي چندم ميشم ؟
ديدم داره راست ميگه .
اگر تلاش كنيد قهرمان ميشيد .
اين آقا داره از شماها سوئ استفاده ميكنه .
اگر خودستايي نباشه بهت بگم كه از سال 83 تا به حال هر چي مسابقات تهراني و كشوري بوده رفتم و تماشا كردم با همه قهرمانان صحبت ميكردم .ازشون راز موفقيتشونو ميپرسيدم و .......
اگر ميبيني اين حرف ها رو ميزنم فقط بر اساس تجربه هست كه ميگم .
خودتون بهترين قاضي و تصميم گيرنده هستيد
اميدوارم موفق باشي و با چشمان باز تصميم بگيريد .

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۷, ۰۸:۴۵ بعد از ظهر
بطور کل سوتی شما خیلی خیلی غلیظه تره که تریبولوسو متشکل از 3تا پروهورمون میدونستید!!!!!!
بعدشم چقدر شما هی میگی قهرمان کشور ، قهرمان کشور بابا کشتی مارو بخدا.!!!!!!
همه چیز که قهرمانی نیست هر کسی تو یه زمینه ایی موفقه ، ایشون هم تو زمینه هایی که عرض کردم.
در آخر حرفای شما در سایت ایشون موجود میباشد که چطور از ایشون تشکر کردی و گفتی که چقدر مقالات و کتابهای شما مفید بوده.

shahi
۱۳۸۷-۰۹-۱۷, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
بطور کل سوتی شما خیلی خیلی غلیظه تره که تریبولوسو متشکل از 3تا پروهورمون میدونستید!!!!!!
همه چیز که قهرمانی نیست هر کسی تو یه زمینه ایی موفقه ، ایشون هم تو زمینه هایی که عرض کردم.
در آخر حرفای شما در سایت ایشون موجود میباشد که چطور از ایشون تشکر کردی و گفتی که چقدر مقالات و کتابهای شما مفید بوده.
این و راست گفتی ایشون تو زمینه ی ترجمه واقا مهارت داره ول کن اقا من خودم یه زمانی طرفداره این سلامی بودم چیزه زیادی هم از بدنسازی نمیدونم ولی این و میدونم که یه جماعتی رو ........ فرض کرده .اخه بنده ی خدا 160 تومان پول مشاوره می گیره فکر کردی اره این حتما پدر بدنسازی و زنه برداری نمی دونم کی بود یه حرف خوبی زد می گفت ای باز عطاالله رو مسخره می کنه اون عطاالله عکسهشو ببینی حال می کنی سلامی عکس 3*4 هم می ترسه بده.در ضمن احتمالا تو هم عین سلامی نمیدونی مسابقه چیه رزیم هم نگرفتی که ببنینی چه مشکلاتی داره منم نگرفته ولی دارم می بینم چه سخته آقا بیمان هم حق داره که بگه من قهرمان کشورم اقا اصلا می تونه می گه سلامی هم یهمترجم بیشتر نیست:thumbdown:
کتاب نوشته خوب عطاالله هم نوشته چرا سلامی میاد مسخرش میکنه نمی خواد بهتر از خودش و ببینه قبول کن چون اقای صادقی میاد مشاوره رایگان می ده بد شد یلامی پول میگیره عالیه حق داری اینجوری فکر کنی تبریزی میاد نصفه این می گیره بیت الله .......این اینقدر پس حتما یه چیزی هست.ازت می خوام خودت و گول نزنی همین
من فقط حرفای دوستان و توی تایپیک های قبلی گفتم چون این دوستممون احتمالا اونا رو نخونده.
یه چیزی رو نگم اروم نمیشم من یه سال تمرین می کردم چیزی به نام زیربغل نداشتم توی سایت سلامی از آقا بیمان یه برنامه واسه زیربغل خواستم ایشون داد مدیران اومد مسخره کردن گفتن تمرین زده می شه نمیدونم این برنامه اینجوریه اونجوریه اقا ما رفتیم وجواب هم گرفتیم الا چند ماه که اقا بیمان من و به شاگردی قبول کرده واقا بدنم از این رو به اون رو شده این و می خوام بگم سلامی بهتر از خودش و نمی تونه ببینه اونم خوبه ولی بهتر از اون زیادن
به خدا همین اقا بیمان شده ساعتها تو چت جوابمو داده جوابه سوالهایی که به یه چرخ تو سایت می شد پیدا کرد ولی ایشون بازم جواب میداد یه شب هم یادم نمی ره تا ساعت 11 تا 2.30 3 داشت جواب سوال هام و میداداز خدا می خوام هر چی می خواد بهش بده .سلامی جواب سلام ادم و بزور میده .یه دفعه از اقا بیمان یه سوال برسیدم جوابش با یکی از قهرمانا 6اوم جهان بود مغایرت داشت بهش گفتم گفت اون خیلی بیشتر از من میدونه بدون غرور و تکبر .این سلامی ازش ایراد بگیری اقمیگه من 5 تا کتاب ترجمه کردم من مادر بدنسازیم
ولی یه نصیحت دوستانه تومان160 بده برو پیشه سلامی شک نکن واسه مستر امپیا2010 امادت می کنه.فرصت را از دست نده وقتت رو هم الکی توی این سایت نگیر

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۷, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر

دوست عزيزم من ادعايي ندارم به همه هم گفتم مسابقه دادن هنر هست توي تاپيك قبلي ديدي كه . من نگفتم قهرماني . گفتم مسابقه .
اصلا من هيچي بارم نيست و فقط دارم سوتي ميدم .
اينو قبول دارم . اما در مورد اين كه ميگي توي سايت سلامي هست كه تشكر كردي و گفتي كتاب هات خوبه . الانم ميگم . مترجم خوبيه . كتاب هاشو قشنگ ترجمه كرده . توي ترجمه تبحر خاصي داره . اما هرگز از لحاظ علمي نميتونه با اشخاصي مثل بيت الله و علي تبريزي و خيلي هاي ديگه كل بزاره .
ببين عزيزم تا به حال ديدي در مورد حمام رفتن صحبت كنه ؟
ميدونه چند روز قبل از مسابقه نبايد حمام بري ؟
ميدونه چند روز قبل از مسابقه بايد آبگيري و بارگيري را شروع كني ؟
ميدونه روحيه كسي كه تو رژيم هست چطوريه ؟
ميدونه وقتي توي رژيم هستي چگونه ميشه چربي بخوري و جذب بدنت نشه ؟
ميدونه چطور روز مسابقه ميشه 10 ساعت قبل از مسابقه خامه و كره و عسل و......... خورد كه بدن چرب و آبدار نشه ؟
اينها رو نميدونه .
كساني كه مسابقه دادن ميدونن كه قرص t4 و t3 چه قدر ويران گره . و بايد حداكثر 3 هفته قبل از مسابقه مصرف بشه و نه بيشتر اما اين آقا مياد هورمون هاي تيروئيدي قبل از 2 ماه مانده به مسابقه تجويز ميكنه .
اين آقا مياد فروزمايد به بدن آبدار ميده .
در صورتي كه فروزمايد آب داخل عضله را ميكشه نه آب بين عضلات .
برو از ايشون بپرس چه طور ميشه بدن را از طريق ***ي تحريك به ترشح هورمون رشد كرد ؟
ببين ميدونه يا نه ؟
برو از اين آقا بپرس قرص هاي هيدرازايد چيست و كي بايد مصرف بشه ؟
برو بپرس مگاتروپين چيه ؟
اينها رو ميدونه ؟
قبول دارم من هيچي نميدونم و چيزي حاليم نيست .
من ديگه هم هرگز نميگم كه قهرمان كشورم و .............. .
در پست بالا هم كه ديدي من به خودم نباليدم
بلكه گفتم كسي كه مسابقه داده .
خودم را نگفتم .
ديگه هم نميگم .
آقاي عزيز شما خودت عقل داري و ميتوني توي سايتي كه همش چرت و پرت هست و من دارم همش سوتي ميدم نياي و استفاده هم نكني .
اما حداقل هرگز نگفتم كه ترنابول براي آماده سازي مسابقات از وينسترول بهتره .
عزيزم ما اصرار نكرديم كه شما بياي شاگرد ما بشي كه .
ما براي شما دعوت نامه اي براي ورود به سايت ارسال كرديم ؟؟؟؟؟؟
اگر ارسال كرديم كه همينجا ميگم دمت گرم كه قبول كردي و اومدي .
عزيز من شما سرور و سالار ما .
هر جا مشكلي داشتم از شما مي پرسم تا برام اشتباهم را بگي .
ادعايي هم ندارم كه بگم من خداي بدنسازيم و همه چيزو ميدونم .
خودم دارم ميگم ما هيچي نيستيم و هيچيم حاليم نيست باز هم اگر حرفي هست بگو در خدمتم .

pesar aram
۱۳۸۷-۰۹-۱۸, ۱۲:۱۵ قبل از ظهر
به نظرم موسی اصلاً از الفاظ خوبی استفاده نکرد. جناب mosi ، اگه واقعیت های بدنسازی ، قرار پنهان باشه و دهن به دهن نشه ، خدا می دونه ، چند تا جوون به دام های ، افراد کم خبره می افتند و زندگی شون تباه میشه ...
اگه قرار باشه ، هر کی مقاله ترجمه کنه ، علامه بدنسازی باشه ، مترجمین ماهنامه های بدنسازی ، بهترین مربیان بدنسازی اند !!!!!!!
یا اونی که کتاب های آرنولد رو به فارسی برگردونده ، مربی تم ملی باید بشه.
به هر حال ، علم اقا پیمان ، 100% نیست و احتیاجی نیست ، رو مسائل جزئی که خطری برای کسی نداره ، این قدر مانور برید .

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۸, ۱۲:۱۰ بعد از ظهر
کدوم شخص با اعتباری تریبولوسو متشکل از 3تا پروهورمون میدونه ، حرفا میزنییاااا!!!!!!!!!
بابا فهمیدیم قهرمانی و پول نداشتی بدنتو ساختی!!!!!!!!
بازم سوتی دادی خفن ، یعنی منظورت اینه که علی تبریزی و بیت الله تریبولوسو متشکل از 3تا پروهورمون میدونن!!!!!! سوتی نده پیمان جان.

ببخشید از اینکه این آقا لابراتوار نداره و نمیتونه آزمایش کنه ، لاقل اطلاعات درستو حسابی به خلق الله میده نه اینکه تریبولوسو متشکل از 3تا پرو هورمون بدونه!!!!!!1
بنظرم مقاله های سایت شما هم ترجمه های بوده که دادی تو میدون انقلاب !!!!!!!!11

شراب خان مگه منو دیدی که میگی رژیم گرفتم یا نه ، علم غیب داری!!!!!!!!
آقای پیمان خان چرا شما همش این آقا رو با تبریزی و عباسپور مقایسه میکنی ، دو کلام از خودت بگو
در مورد هورمونهای تیروئی هم این هفته تو هفته نامه علم و نیرو کلی مطلب نوشته ، برو بخون سر در میاری و صد در صد هم میخونی .

و در خصوص راه اندازی سایت شما نمیدونم چی کار کردی که اخراج شدی ، بعدش اومدی سایت زدی یه چند نفر که عضو شدن شروع کردی که این آقا اینجوریه ، اونجوریه ، این آقای عزیز یعنی صادق سلامی اصلا از شما تو سایتش حرفی نزد ....دلیلشم که خودت خوب میدونی.
شما هم از این به بعد به فکر به روز کردن سایت خودت باش و مطالب علمی و دست اول گیر بیار و تو سایتت قرار بده. نه اینکه بری تو یه سایت خارجی و اطلاعات از دم سوخترو بدی انقلاب ترجمه بعد بیای بزنی تو سایت.
در آخر هم از دست صادق سلامی بدجوری نقره داغ شدی که داری تاپیک و پست میزنی. خیلی با مرام سلامی حال میکنم که اصلا حسابت نمیکنه.
عصبانی نشو پیمان جان یه وقت استرس بهت دست میده کورتیزولت میره بالا ، عضلاتت میسوزن.

minana
۱۳۸۷-۰۹-۱۸, ۱۲:۱۳ بعد از ظهر
مهم اینه که آدم هرچی داره با نیت پاک در اختیار دیگران قرار بده , نه اینکه از هر سوراخی واسه تیغ زدن ملت استفاده کنه حتی اگر مثلا علامه دهر باشه!!هر انسانی اشتباه می کنه چون بقول معروف (آدمی شیر خام خوردست)نباید این مسائل رو بزرگ کنیم .اینو در نظر بگیرین که همین اقدام راه اندازی سایت کلی هزینه داره و کلی هم زمان بر , بنظرم بجای اینکه همدیگر و مواخذه کنیم و اعصاب همو خورد کنیم از دانش همدیگه بهتر استفاده کنیم.

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۸, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
کاملا با شما موافقم ، اصلا این حرفا نبوده ولی انگار آقا پیمان مصلح پرورش اندامه ایرانه !!!!!!!!!
اصلا چرا با کسی که با تو کاری نداره میای تاپیک میزنی ، مثلا میخای مردمو آگاه کنی!!!
کارهایی که شما انجام دادی رو با کارهی ایشون انجام داده بذار تو ترازو ببینیم کی موثر تر واقع شده شما یا ایشان ، البته اصلا با هم قابل مقایسه نیستید ، خدا وکیلی دیگه.
اگه شما کارت درسته و بهش اعتقاد داری از نظر علمی و بقول شما تجربه با سایت ایشون رقابت کن یه رقابت سالم.
اگه واقعا مرد کار زاری از این نظر رقابت کن که منطق هم همینو میگه.
نه اینکه تاپیک بسازی و پست از خودت در کنی ، اینجوری میخای آمار سایتت بالا بره .!!!!!!!!!!!!!

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۱۸, ۱۲:۵۲ بعد از ظهر
آقا موسی داداش من :موسی به دین خودش عیسی هم به دین خودش ....من به شخصه یه تار موی همین پیمان رو که به نظر شما هیچی نیست و قهرمان تار عنکبوته به صدتا مثل آقایون X که وجود ندارن از خودشون یه عکس با صدتا تی شرت و تو شرت و ژاکت و پالتو و فلانو فلان بزارن نمیدم...خدا هم عالمه نه من xرو از نزدیک دیدم نه پیمان رو ...ولی از من کوچکتر به داداش گلم آقا موسی که بزرگوارن عرض میکنم همیشه به دلت و وجدانت رجوع کن ببین کسی که قبلاً راهی رو رفته میتونه راهنما و هادی تو باشه یا یکی که فقط در مورد اون راه خونده و شنیده....

pesar aram
۱۳۸۷-۰۹-۱۸, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
کاملا با شما موافقم ، اصلا این حرفا نبوده ولی انگار آقا پیمان مصلح پرورش اندامه ایرانه !!!!!!!!!
اصلا چرا با کسی که با تو کاری نداره میای تاپیک میزنی ، مثلا میخای مردمو آگاه کنی!!!
کارهایی که شما انجام دادی رو با کارهی ایشون انجام داده بذار تو ترازو ببینیم کی موثر تر واقع شده شما یا ایشان ، البته اصلا با هم قابل مقایسه نیستید ، خدا وکیلی دیگه.
اگه شما کارت درسته و بهش اعتقاد داری از نظر علمی و بقول شما تجربه با سایت ایشون رقابت کن یه رقابت سالم.
اگه واقعا مرد کار زاری از این نظر رقابت کن که منطق هم همینو میگه.
نه اینکه تاپیک بسازی و پست از خودت در کنی ، اینجوری میخای آمار سایتت بالا بره .!!!!!!!!!!!!!
اینو ، چه باحاله ، دور برش داشته ...
ببنید موسی خان ، من می خواهم بگم ، یزدان راد با اون همه افتخاراتش یا تبریزی و .. ، چند تا مطلب ترجمه کردند ؟شاید ، 2 خط هم مطلب ترجمه نکردند ، پس از جناب x کمتر بارشون هست ؟
اصلاً این آقای یزدان راد داره از پرورش اندام محو میشه ، ولی یکی مثل پیمان تو سایتی که شما می فرمائید ، راحت دوره هائی رو که می رفت ، به کاربرها یاد می داد ، تو سایت حداقل ، 10 نفری هستند ، که دوره هائی آن چنانی رفتند ، اما هیچ کدوم از دوره هاشون رو رو نکردند .
آقا پیمان ، جز صداقت و ساده دلی ، با کاربرهای اون سایت ، برخورد نداشت.
اینو بگم ، آقا پیمان هر چی باشه ، مثل x کسی به دیار باقی نشتافتونده و کاری که می کنه ، رو کردن ، دست بعضی هاست ، که با دوره های عجیب ، غریب می خواهند ببنید ، که کدومش جواب میده و کدومش طرف رو راهی بهشت زهرا می کنه !
به هر حال ، اقا پیمان سری برای مخفی کردن نداره ، اینه که ما قبولش داریم .

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۹-۱۸, ۰۵:۱۰ بعد از ظهر
یه تیکه هست که میگن ، آره همون، "عاقلان دانند"

سر خودتونو درد نیارین ... این بابا اینقد باد به غبغب دارد و کلی مراجعه حضوری که یه شکسته بندی هم در جوار محلش راه انداخته برای دست و پاهایی که شکسته میشه ( نیس مراجع زیادهههههه )

درسته که استروئید اعتیاد جسمی نداره اما تجربه نشون داده اعتیاد روانی خیلی شدیدی به همراه داره که انسان رو راغب به مصرف بی مورد میکنه و عوارض روانی و شخصیتی هم که به جای خود ..... شخصیت دوگانه ، روان پریشی ، خود بزرگ بینی وووو

ما هم مثل بقیه که به اصطلاح ستون روزنامه ها رو نقد میکنند هدفمون روشن کرده عده ای جوان ناآگاه و خامه که گول یاوه های 60 کیلو 48 سانتی این بابا رو نخورن

توسایت خودش هم بهش گفتم .... کسی که از بالا به بقیه نگاه میکنه خودش ، از همه کوچیکتره و تنها انسانهای بسیار احمق بقیه انسانها رو احمق فرض مبکنند

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۸, ۰۵:۳۹ بعد از ظهر
خوب mosi جان ديدي كه من لال شدم تا بچه ها جواب شما را بدهند .
خدا شاهد است من براي اين دوستان كاري تا به حال نكردم . اما ديديد كه چگونه جواب شما را دادند .
همين آقاي x چندين بار اومد توي سايت ما عضو شد و حرف هاي خيلي بدي دو مورد من نوشت .
اين كار به نظرت يعني چه ؟
بعدشم من ادعايي ندارم . ديدي كه خودم برگشتم چي گفتم . گفتم شما استاد ما . هر چي شما بگي قبول .
من حرفتو قبول دارم . هر مشكلي داشتي بگو عزيزم .
اما اگر اين مخالفتي كه شما با من كردي توي سايت با آقاي x ميكردي سريعا اخراجت مي كرد .
فكر كنم اين يكي را ديگه قبول داشته باشي .
اگر هم قبول نداري باز هم ما را به بزرگي خودت ببخش عزيزم .
اگر هم به نظرت بودن اين سايت اذيتت ميكنه بگو ما اين سايت را جمع ميكنيم تا خيالت راحت بشه .
اين كه اصلا مشگلي نيست .
اما فقط چند تا از كارهايي كه كردم را ميگم .گرچه نميخواستم بگم .
من هيچي نيستم اما مصطفي مبيني را اگر ميشناسي (قهرمان كشور در بادي كلاسيك مهر 87 ) برو ازش بپرس پيمان كيه و چه كار برات كرده .
من هرگز همچين چيزهايي را گنده نميكنم .
فقط برو ازش بپرس پيمان چه كاره توست .
از آق كيوان پيرزاد قهرمان چندين دوره جوانان تهران بپرس پيمان كيه و برات چه كار كرده شمارش هم ميدم .
09365585880
از آقاي بهزاد رحمتي قهرمان كشور بپرس پيمان كيه .
از آقاي رضا تيموريان قهرمان كشور كه هم اكنون هم در ماهنامه دانش ورزش مشغول به فعاليت هستش بپرس پيمان كيه ؟
جالب است بداني كه آقاي تيموريان چندين دوره قهرماني را به يدك ميكشه .
من اگر چيزي نميگم و زبان باز نميكنم دليل بر چيز ديگري هستش .
دوست دارم از آقاي اميد رادفر رئيس پرورش اندام پاكدشت در مورد خدمت هايي كه من در پاكدشت و پرورش اندام آن انجام دادم بپرسي .
اينم شمارش .09124304395
از آقاي محسن اسحاقي قهرمان تهران در سال 85 وزن 70 كيلو بپرس شمارش هم اينه .
09125720309
من هرگز ادعا نميكنم كي هستم و بيام يه ستون به نام با آتيه ها بزنم و .........
از همين آقاي محمود كافي كه اومد محسن قرآن نويس را با اون عظمتش گرفت لپرس كي بهت فيگور را ياد داد ؟
بپرس كي بهت روحيه ميداد ؟
تمام اين ها را بپرس بهت ميگه .
از خود آقا سيامك شيراوند بپرس ببين در مورد من چي ميگه . بگو كي تمام شاگردانت را از لحاظ روحي آماده ميكرد ؟
از آقاي مهدي دولت آبادي .
وحيد شكري . محمد تقي نژاد و شارمين گل علي پور بپرس من كيم .
اين هايي كه نام بردم همه قهرمانان كشور و تهران هستند .
نميگم همشون شاگردام بودن .
هيچ نميگم .
دوست دارم زنگ بزني از خودشون بپرسي ببيني چي ميگن.
از كدام استان ميخواي ؟
بگو تا بهت شماره بدم و برات تاثيرات كارم را بگويند .
عزيز دلم من هرگز نمي خواستم خودنمايي كنم يا از اين جور حرف ها اصلا خوشم نمياد .
ديدي كه هميشه سعي كردم متواضع رفتار كنم .
اما الان دارم ميفهمم رمز موفقيت يك وزنه بردار مترجم را كه زوري خودشو توي بدنسازي و پرورش اندام چپانده .
برخي از ملت ما دوست دارن تيغ زده بشن مثل شما .
باز هم بي ادبي اگر كردم ببخش .
هر چند كه شما از من بيزاري اما من دوست دارم همه موفق بشن اتفاقا خيلي دوست دارم از نزديك باهات صحبت كنم تا منو بيشتر بشناسي حتي اگر باز هم ازم بدت اومد هر چي خواستي بگو .
هيچ ايرادي نداره .
اصلا بيا فحاشي كن دلت كه خنك شد برو .
در مورد اين كه عصبي نشم كورتيزولم ميره بالا و عضلاتم ميريزه بگم كه خيلي وقته عضلاتم ريخته و خودم از الان دارم ميگم كه توي مسابقات امسال اوتم . حتي توي ناحيه ها و مناطق .
اما ميرم و شركت ميكنم چون افتخار ميكنم كه از رقابت نميترسم . اوت شدن هم مزه داره و خودش يك خاطره هست .
البته دوست دارم شما هميشه پيروز باشيد . نه فقط توي ورزش بلكه توي تمام مراحل زندگي . مخصوصا انسان شناسي .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۸, ۰۶:۰۷ بعد از ظهر
كساني كه مقداري انگليسي بلدند اين لينك را بخوانند .
مال سايت جهاني بدنسازي هستش .
البته آقاي x و دوستانش جهان و. .... را بي خيالند .
چيزي كه اونا ميگن درسته ها .
اين سايت ها همشون دروغ ميگن .
اينم لينكش
http://www.bodybuilding.com/store/dym/trib.html

راستي بچه ها اين يعني چي ؟؟؟؟؟؟؟
Tribulus terrestris is a testosterone enhancer. It increases testosterone levels in a different way, however, than similar products DHEA or andro. Instead of being a testosterone precursor, it leads to the production of the luteinizing hormone (LH). When LH levels are increased, the natural production of testosterone also increases. Now one can understand why it has been used to support healthy libido.

mahmoud
۱۳۸۷-۰۹-۱۸, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر
اين جريان تزريق انسولين قبل خواب خيليي تكون دهنده و ناراحت كننده بود

shahi
۱۳۸۷-۰۹-۱۸, ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
اقایه mosi این سلامی عقده ایی به خاطر اینکه من اینجا یه پست دادم با مجزاشون خوش نیومد من از سایتش اخراج کرده بازم بگو سلامی فلان سلامی فلانه سلامی................ما هم نیست

pesar aram
۱۳۸۷-۰۹-۱۸, ۱۱:۳۲ بعد از ظهر
جناب mosi ، به هر حال باید آقای ... می پذیرفتند ، که اکسیر استروئیدی دوست صمیمی اشان ، باعث درگذشت ، قهرمان تهران شده . ولی از اونجائی که ، ایشان رفیق صمیمی ساوالان می باشند ، در این مورد صحبتی نکردند و این جای تعجب دارد .
به نظرم اگر ساوالان مقصر باشه ، باید حقیقت بازگو بشه ، تا کس دیگه ائی خواست بره سمت استروئید ، بدونه که هر چیزی علمی داره ، و نباید به دوره های هر کسی ، بدون مشاوره ، عمل کنه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۲:۲۲ قبل از ظهر
باز ثبت نام كرد آقاي ايكس و اينهم پيغام خصوصي كه به من داد .
بخوانيد تا بيشتر ايشون را بشناسيد
هدفت این بود من شما را تو سایتم در قسمت معرفی متخلفین و متقلبین سایتتون رو معرفی کنم کمی کاربر جمع کنید ولی اینجاش رو نخونده بودی که اینجوری رسوات می کنم نه؟ حالا نشریات مونده. صبر کن

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۱:۰۴ قبل از ظهر
به خدا آدم شرمش مياد به اين آقا بگه انسان .
ما اگر حرفي زديم حرف حق هست .
به خدا آدم را به كارهايي مجبور ميكنند كه نمي خواهيم .
بچه ها بيشتر اين آقا را بشناسيد .
شماره پدر آقاي محسن ملكي را همينجا ميزارم اگر يك بار ديگه پست بده .
به خدا ميرم توي نشريات خرابش ميكنم .
اين آقا فقط توي البرز كانال داره .
از هفته نامه بشير اخراج شد به دليل دعوا كردن و بي شعر بودنش .
حالا همه اينها را روشن ميكنم .
صبر داشته باشيد .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۱:۲۷ قبل از ظهر
به نظرتون اين كارهايي كه اين آقا داره انجام ميده چه معنايي داره ؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرتون چه قدر آدم ميتونه پست باشه كه اين كارهاي احمقانه را انجام بده؟
به نظرتون چيو ميخواد ثابت كنه ؟
بچه ها خودتون منو ميشناسيد و احتياج نيست بخوام خودم را بزرگ كنم و يا هر چيز ديگه .
ببينيد دوستان اين آقا طاقت حرف حق را داره .
وقتي حرف حق را ميشنود عصبي ميشه .
بابا ما هيچي نيستيم
خودم دارم ميگم كه .
ديگه از چي سوخته اين آقا ما نميدونيم .
ما اومديم قسمت مشاوره رايگان گذاشتيم ولي اين آقا با نام هاي مختلف مياد ثبت نام ميكنه و ..........
دليلش چيه به نظرتون ؟
غير از اينه كه ميترسه درامدش كم شه؟
يكي نيست بگه بابا ما كه ادعايي نداريم خودمون توي تبليغمون ميگيم هيچي نيستيم .
تبليغ من چيه ؟
ميگم من هيچي نيستم هيچيم بلد نيستم .
پس چه جوري ميخوام مشتري تو رو بپرونم كه حرصت گرفته آقاي سلامي ؟؟؟؟
به خداوندي خدا قسم مديران سايت ايشون ميان از م سوال ميكنند كه دوره چي بريم و............
اگر اين آقا حاليشه پس چرا اينطور بايد باشه ؟
حالا نام نميبرم كدام مديرانش.
فكرش هم نميكنيد .
خودش هم فكرش را نخواهد كرد.
كسي آدم نامرد كه بخواد از كسي بابت ويزيت 160 تومان بگيره قبول نداره .
مي دونيد اين آقا چي گفته ؟؟؟؟؟؟
اومده توي يك ايميل به من همچين چيزي گفته .

enghadr delam mikahd biai dava ke halit konam fohsh dadan yani chi. oomadi mifahmi chi barat kenar gozashtam. balaii saret miaram mesl sag zooze bekeshi be khoda.badbakht daran holet midan jolo to ham khar shodi halit nist. oon ha adadi nistan to in vasat sookht mikoni. bara man tapik zadi bezan amma gofte boodam pashimooni barat soodi nadare ha

اين ايميلي هست كه به من داده .
من فحش دادم بهش اما براي چي ؟
براي اين كه اين آقا همش ميامد توي سايت ما ثبت نام ميكرد چرت و پرت مينوشت و ميرفت .
فاميليه من را مسخره ميكرد .
فاميلي يعني نام خانوادگي .
شما بوديد چه ميكرديد ؟
فحشش نميداديد ؟
اين آقا همش كارش شده ايميل هاي تهديد آميز به من كه ميام با كارد ميزنمت و فلان ميكنم و ...........
من خيلي بايد بدبخت باشم كه تو بخواي بفرستي منو با كارد بزنن .
حيف كه نميتونم بگم چيه كارم و گرنه همين آقاي سلامي شلوارشان را خيس ميكردند .
اونوقت بود كه يك سري ازين مبتدي هاي بي گناه كه هنوز خودشان را خوب نميشناسند ميامدند و شلوار اين آقا را ميشستند .
مبتدي نميدونه و گناهي هم نداره .
با جو اين ورزش و سياست هاي اين ورزش آشنا نيست .
من اولين بار رفتم پيش يكي از همين نويسنده ها . كه دوست ندارم اسمش را ببرم . داروهايي به من تجويز ميكرد كه به فيل ميدادي ميخوابيد و بلند نميشد .
جالبه بدونيد كه يك داروي 10 هزار توماني را 150 تومان به من قالب كرد . يعني فرو كرد .
حالا اين آقايوني هم كه دور اين آقاي ايكس مع شدند روزي به اين حقيقت پي ميبرند .
من هم صبري دارم .
لبريز بشه جايي ميندازمش كه مرغ هاي آسمون به دادش گريه كنند .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۱:۳۷ قبل از ظهر
م نهرگز ادعا نكردم بچه پيغمبرم .
اما همچين آدرس ايميلي نداشتم .
شايد خيلي كارها انجام داده باشم .
اگر دوست داشتيد همشو ميگم .
ميخواد بگه من خانم باز بودم ؟
ميخواد بگه من نام ايميل ناجور گذاشتم كه چي ؟
ميخواد چيو ثابت كنه ؟
اين كه من با دختر رابطه داشتم و يا اين كه *** انجام دادم ؟
خوب خودم ميگم انجام دادم .
هر كسي اشتباه ميكنه توي زندگيش و من هم يك جوان هستم مثل باقي شما عزيزان .
ادعاي پيغمبري ندارم كه .
هي مياد توي سايت ثبت نام ميكنه ميگه نام ايميل اين آقا پيمان.....كلفت بوده .
اولا كه نبوده .
حالا گيريم هم كه همچين چيزي صحت داشته باشه .
چه چيزي ثابت ميشه؟
چيزي از من نه كم ميشه نه به من اضافه ميشه .
دوستاني كه منو ميشناسن خودشان ميدون كه آي اين ايميل مال من بوده يا نه .
كسي هست كه بياد بگه من تا به حال با خانمي نبودم ؟
كسي هست كه بياد ادعا كنه من اصلا از كسي توي زندگيم خوشم نيومده ؟
كسي هست كه بياد ادعا كنه بگه من مثل پيغمبر ها ميمونم و كاملا بي گناهم ؟
آقا اصلا من ايميل بد داشته باشم .
شايد شما هم گذشته بدي داشته باشيد و كارهاي زيادي كرده باشيد .
اما افتخار ميكنم كه هرگز باعث مرگ كسي نشدم .
افتخار ميكنم كه هر چه هستم آدم كش نيستم .
افتخار ميكنم توي زندگيم ادعايي ندارم .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۱:۴۰ قبل از ظهر
اينم پيام خصوصي يكي ازكاربران اين سايت .
قسمت هاييش كه مربوط ميشد به چيزي كه ميخواستم بفهميد گذاشتم.

سلام آقا پیمان گل... اول از سایت خوبت تشکر میکنم و بعد بگم که من قبلا عضو سایت صادق سلامی بودم و اونجاهم از راهنماییهاتون استفاده میکردم تا اون قضایا پیش اومدو و..........البته منم از سایت به دلیل انتقاد از یکی از مدیران اخراج کردن ولی مهم نیست... من تازه فهمیدم شما سایت زدید و به محض فهمیدن عضو شدم... امیدوارم بتونم از راهناییهاتون استفاده کنم.............

بله درست حدس زديد منظورم اينه كه همه ميدونن اين آقاي ايكس همه را اخراج ميكنه .

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۸:۵۰ قبل از ظهر
عجب پروفایلی پر کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تبریک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pesar aram
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۹:۲۰ قبل از ظهر
من یک چیز رو می دونم ، کسی نمی آد ، برای پر کردن پروفایلش از اطلاعات صحیح استفاده کنه ، اما یک مورد ناجور تو پروفایلش بزاره ، چون طرف می دونه ، این جوری آبروش میره و از هر فرومی اخراج میشه ......
آقا پیمان تو ارتشی هستندو فکر نمی کنم ، یک ارتشی بخواهد ، از این کار ها انجام بده .... به نظرم دوره زورگوئی گذشته و بهتره ، این تاپیک ادامه پیدا نکنه ، چون ادامه پیدا کردنش جز کینه و ... ، چیزی برای دیگران نی زاره ، گفتنی ها گفته شد و ادامه دادن تاپیک کار رو جز به تهدید ها و .... ، نمی کشونه و چیزی بیشتری روشن نمی شه .
من از آقا پیمان ، می خواهم ، دیگه ادامه ندهند ، چون کارهای مهم تری دیگر برای انجام دادن دارند و این جوری ، برای خودشون هم بهتره .....

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۰:۲۸ قبل از ظهر
خودش شروع کرده ، خربزه بخوری باید پای لرزشم بشینی.
ولی انصافا تابلو کار خودته!!!!!!!!
از سایتش انداختت بیرون ، توام دیگه.........
حالا هی بگو آقای ایکس فلان بسار ...........
این آقای سلامی حرکت نمیکنه ولی وقتی هم بخاد حرکت کنه ، در حد تیم ملی خفنه.

mahmoud
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۱:۵۲ قبل از ظهر
اين توضيح ها همش اضافس فقط انسولين رو بچسب چه فاجعه اي به بار اوردن خدا با بقيه شاگردا رحم كنه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۱:۵۸ قبل از ظهر
عجب پروفایلی پر کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تبریک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اولا كه پروفايل مال من نبود دوما مثل اين كه ازين پروفايل ها خيلي دوست داري عزيزم .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
آقا mosi ديدي كه دوستان چي گفتن من ارتشي هستم و برام اصلا درست نيست كه بخوام با تو يا آدم هايي مثل تو بحس كنم چون هرگز همچين پروفايلي كار من نبوده .
جناب عاي هم آزادي توي هر سايتي ميخواي باشي و اونش ديگه به من مربوط نيست .
اين همه از اين تاپيك بازديد شده اما فقط تو داري توش واق واق ميكني .
به پيشنهاد دوست خوبم pesar aram گوش ميكنم و ديگه چيزي نميگم چون تو استادت را در حد خودم نميبينم . حداقل از لحاظ شعور و معرفت .
هر چي دوست داري بگو و من ترجيح ميدم از اينجا به بعد دوستان جواب شما ر بدهند نه من .

mahmoud
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۲:۰۷ بعد از ظهر
اين اقا موسي تيكه كلامش خيلي اشناس در حد تيم ملي رو ميگماااا؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۲:۱۱ بعد از ظهر
آقا mosi ديدي كه دوستان چي گفتن من ارتشي هستم و برام اصلا درست نيست كه بخوام با تو يا آدم هايي مثل تو بحس كنم چون هرگز همچين پروفايلي كار من نبوده .
جناب عاي هم آزادي توي هر سايتي ميخواي باشي و اونش ديگه به من مربوط نيست .
اين همه از اين تاپيك بازديد شده اما فقط تو داري توش واق واق ميكني .
به پيشنهاد دوست خوبم pesar aram گوش ميكنم و ديگه چيزي نميگم چون تو استادت را در حد خودم نميبينم . حداقل از لحاظ شعور و معرفت .
هر چي دوست داري بگو و من ترجيح ميدم از اينجا به بعد دوستان جواب شما ر بدهند نه من .

ادب از که آموختی از بی ادبان، دست هرچی بی ادبه از پشت بستی پیمان ارتشی!!!!!!!!!!!
پروفایلو ولش کن سوتیهاتو بچسب!!!!!!!!!!!!!!
واق واق ، آخرت تربیت خانوادگیرو در شخصیت شما موج میزنه ، پس با این حساب مشت نمونه خروار ، پروفایل هم کار خودت بوده.
خداوکیلی هم در حد ما نیستی این یه حرفو خوب اومدی.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۲:۱۵ بعد از ظهر
خوب ديگه عزيزم .آقاي با ادب خوب تو كه منو شناختي .
من بي ادب و بي شعور و آدم عوضي هستم ديگه چي ؟
هر حرفي ميخواي بزن و برو پي كارت .
ديدي كه كسي ازت حمايت نميكنه .
همه دارن جوابتو خوب ميدن.
حالا خودت ميدوني عزيز .
حداقل خودتو معرفي كن اگه ميشه .
راستي به قول دوستان تيكه كلامات آشناست .
در حد تيم ملي !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بچه ها كي اينطوري حرف ميزنه به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
راستي mosi جان ادب را از بي ادبان آموختم . اين ايميل استاد شماست عزيزم ازش بپرس اگر انكار كرد هر چي خواستي بگو .
enghadr delam mikahd biai dava ke halit konam fohsh dadan yani chi. oomadi mifahmi chi barat kenar gozashtam. balaii saret miaram mesl sag zooze bekeshi be khoda.badbakht daran holet midan jolo to ham khar shodi halit nist. oon ha adadi nistan to in vasat sookht mikoni. bara man tapik zadi bezan amma gofte boodam pashimooni barat soodi nadare ha

mahmoud
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۲:۲۳ بعد از ظهر
ببخشيد من يه سوال داشتم شاگرد 60 كيلويي ايشون دور بازوشون 48 بوده يا كمرشون ؟؟:w00t::lol::tongue_smilie:

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۲:۳۶ بعد از ظهر
كساني كه مقداري انگليسي بلدند اين لينك را بخوانند .
مال سايت جهاني بدنسازي هستش .
البته آقاي x و دوستانش جهان و. .... را بي خيالند .
چيزي كه اونا ميگن درسته ها .
اين سايت ها همشون دروغ ميگن .
اينم لينكش
http://www.bodybuilding.com/store/dym/trib.html

راستي بچه ها اين يعني چي ؟؟؟؟؟؟؟
Tribulus terrestris is a testosterone enhancer. It increases testosterone levels in a different way, however, than similar products DHEA or andro. Instead of being a testosterone precursor, it leads to the production of the luteinizing hormone (LH). When LH levels are increased, the natural production of testosterone also increases. Now one can understand why it has been used to support healthy libido.

این یعنی اینکه هیشکی هیچی نبفهمه فقط جناب مستطاب کاردرست همه چی میفهمه....در روایات آمده علوم خفیه بدنسازی در هفت صندوق ؛هر یک در شکم دیگری نهفته باشد و بر آن قفلی است که کل انس و جن نتوانند بازش سازند و آن قفلی است که هیچ مفتاحی آنرا نگشاید و کلیدش در دست کسی است که کل علوم تنسازی و بدنسازی و آئیروبیکیه یکشبه بر قلب نازنینش وارد شده است و آن کسی نیست جز صاحب کتاب شریفه "ترجمه الاستروئید فی القرون الهخامنش" و با تخلص جناب خرزوخان....::tongue_smilie::blush::blink:

mahmoud
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۲:۴۰ بعد از ظهر
اگه بن ويدر از قبر بياد بيرون خودش اسپانسر اين شاگرد 60 كيلويي ميشه شوخيه مگهه دور بازوي 48:blink::lol::w00t::tongue_smilie: علي تبريزي اگه بدونه همچين دور بازويي ساخته شده تو اين وزن جاي خودشو به ايشون واگذار ميكنه واسه مستر :w00t:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۲:۵۳ بعد از ظهر
نمونه اي ازحرف هاي استاد سلامي :scared::scared::scared::scared:
کشور ايران به مدد موقعيت جغرافيايي بسيار مطلوب و به دليل تنوع پوشش گياهي تحسين بر انگيز و منحصر به فردي که دارد شايد در بين تمامي کشورهاي جهان يکي از غني ترين کشورهاي دنيا از نظر منابع گياهي بوده و در صورتي که بر روي نمونه هاي گياهي اين کشور کار کاشناسي و اصولي در مورد گياه پزشکي صورت گرفته و ... ، ورزشکاران ايراني ديگر نيازي به چشم دوختن به دست بيگانه اي که قرار است تريبولوس و صدها کوفت و زهرمار ديگر را از علف هاي هرز پوشش گياهي کچل کشورهاي خود فرآوري کرده و در بسته بندي هاي شيک و به قيمت هاي گزاف و به نام اکسير معجزه ساز قرن و غيره به ما فلک زدگان جهان سومي بفروشند، نداشتند.
بچه ها كي جاي چيدن تريبولوس را بلده ؟ بريم يه كم تريبولوس بچينيم از توي بيابيان ها شايد يه كم مايه تيله جمع شد .
اين استاد فكر كرده همه مثل خودشن .
آخه يكي از دوستان از اين آقا وي خريده بود قسم ميخورد كه توش انگشتر استاد جا مونده بوده .:lol:

mahmoud
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۲:۵۶ بعد از ظهر
راسته ميگن روني كولمن شاگرد ايشون بوده؟؟روني كولمن شبا قبل خواب انسولين ميزدي راستشو بگو؟؟

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۲:۵۸ بعد از ظهر
مصاحبه با استاد بنام ص متخلص به خرزو خان:
1) استاد من از سایت شما گله دارم ...چرا که..........................
جواب )مدیران تالار؛ هر کس از سایت گله داره بی قید و شرط اخراجش کنید
2)استاد در مورد کراتین مونو هیدرات و انسولین دار!!!!آیا با هم قابل مصرفند؟
جواب) مدیران تالار؛ هر کس از این سئوالات میپرسه حتی اگر تازه کارم باشه اینقدر مسخرش کنید که خودش درخواست اخراج شدن از سایت رو بکنه
3) استاد در مورد قرایی شما میفرمایین رضا قرایی زور نداره ..من اینو قبول ندا....
جواب)مدیران تالار ؛هر کس طرفداری قویترین مردان رو میکنه بی قید و شرط اخراج کنند
4)استاد من انتظار داشتم شما جواب سئوال منو بدین...اینجا هر کس چیزی میگه..من به جواب سوالم نرسیدم
جواب) مدیران تالار ؛هر کس فکر میکنه من سایت زدم جواب سئوالاتشو از من بپرسه سریعاً اخراجش کنید
5)استاد این شماره ها و آدرسهایی که بعنوان وارد کننده های رسمی مکمل و دارو گذاشتین آیا قابل اطمینانند؟از کجا ما به اینا اعتماد کنیم؟
جواب)...............اینو دیگه استاد هنوز نفرموده خود مدیران میدانند چه کنند
6)استاد شما بگو من چه کنم که هی اخراج نشم؟
جواب)دوست عزیز شما طرفدار بی قید و شرط من میشی همه کتابامم میخری...از خودمم برنامه و دارو میخری...هر تایپیکی هم که زدم حتی اگر گفتم 90% مردم ایران گوسفندن کلمه تشکر رو فشار میدی که خودت تائیدی باشی بر حرف من....در ضمن نشنوم عضو سایت این پسره پیمان بشی ها ... این یارو بدجوری کار و کسب مارو تخته کرده...تا یادم نرفته هر کس هم گفت امادرین اینقدر بهش میخندی که ماتحتت پاره شه چرا که تلفظ فرانسویش اونجوری که من از مرحوم ژان والژان شنیدم اومـــــــــــــــــــــنــــــــــــــــــــــــــــــــــــادریــــــــنه اگه خودمم درست تلفظ کرده باشم........بعد من به تو تفقدی میکن......حالا یکم چاکرم مخلصم بگو ما حال کنیم تا بعد........

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۱:۰۰ بعد از ظهر
واي بچه ها .
استاد كينگ كمالي را هم قبول ندارند .
خوشا به حالشون كه با اين امكانات ايران تا به حال چندين بار استاد سلامي قهرمان جهان شده .
جالبه كه اين استاد سلامي مقام دوقوز آباد را هم ندارد اما مياد براي قهرماناني همچون كينگ كمالي چرت و پرت ميسرايد .
عكس زير را ببينيد و نظر بدهيد .
http://i36.tinypic.com/2rhmp1u.jpg

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۱:۰۳ بعد از ظهر
:lol::lol::lol:چقدر خندیدم فقط انگشتر بوده یا تسبیح و مهرشم پیدا شده به ما نمیگین؟؟؟!!!!؟؟:استاد شبا دست به دعا بر میدارن داروهای اورجینالشون فروش بره؟؟؟؟؟

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۱:۰۶ بعد از ظهر
واي بچه ها .
استاد كينگ كمالي را هم قبول ندارند .
خوشا به حالشون كه با اين امكانات ايران تا به حال چندين بار استاد سلامي قهرمان جهان شده .
جالبه كه اين استاد سلامي مقام دوقوز آباد را هم ندارد اما مياد براي قهرماناني همچون كينگ كمالي چرت و پرت ميسرايد .
عكس زير را ببينيد و نظر بدهيد .
http://i36.tinypic.com/2rhmp1u.jpg
استاد x ؛xشعر تلاوت میفرماین....قابل توجه بدنسازان سراسر جهان :بزودی دیوان xشعر استاد چاپ میشود

mahmoud
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
مقام 10 مستر المپيا و 4 ارنولد كلاسيكم كم ميدونه تو رو جون دور بازوي اون شاگردت كوتاهه بيا:scared:

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۱:۱۱ بعد از ظهر
نمونه اي ازحرف هاي استاد سلامي :scared::scared::scared::scared:
کشور ايران به مدد موقعيت جغرافيايي بسيار مطلوب و به دليل تنوع پوشش گياهي تحسين بر انگيز و منحصر به فردي که دارد شايد در بين تمامي کشورهاي جهان يکي از غني ترين کشورهاي دنيا از نظر منابع گياهي بوده و در صورتي که بر روي نمونه هاي گياهي اين کشور کار کاشناسي و اصولي در مورد گياه پزشکي صورت گرفته و ... ، ورزشکاران ايراني ديگر نيازي به چشم دوختن به دست بيگانه اي که قرار است تريبولوس و صدها کوفت و زهرمار ديگر را از علف هاي هرز پوشش گياهي کچل کشورهاي خود فرآوري کرده و در بسته بندي هاي شيک و به قيمت هاي گزاف و به نام اکسير معجزه ساز قرن و غيره به ما فلک زدگان جهان سومي بفروشند، نداشتند.
بچه ها كي جاي چيدن تريبولوس را بلده ؟ بريم يه كم تريبولوس بچينيم از توي بيابيان ها شايد يه كم مايه تيله جمع شد .
اين استاد فكر كرده همه مثل خودشن .
آخه يكي از دوستان از اين آقا وي خريده بود قسم ميخورد كه توش انگشتر استاد جا مونده بوده .:lol:

پیمان ارتشی محض اطلاع شما تریبولوس همون خار خاسک خودمونه.
تو اینم نمیدونی !!!!!!!!!!!!!!!!

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۱:۱۲ بعد از ظهر
اون انگشتره چی ؟اونم وطنی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۱:۱۶ بعد از ظهر
داش پیمان اینقد سوتی نده ، یعنی تو نمیدونی تریبولوس همون خار خاسکه.
یکم مطالعه داشته باش.

testm
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۱:۴۷ بعد از ظهر
الان سوتی هات تو تاپیکش هست کر کر خندس
نوشته اصلي به وسيله **************
خدمتتون عرض كنم كه از نظر من سوستانون يا اومادرين مناسبتره .

منظور آقای قهرمان کشور از اومادرین هم دارویی موسوم به اومنادرن 250 هست ولی چون ایشان به جرگه ممد کول و جعفر بازو تعلق دارند این دارو را به اسم اومادرین شناخته و به همین نام هم می نامند

این خیلی با هاله
نوشته اصلي به وسيله **************
با سلام و عرض خسته نباشيد . خدمتتون عرض كنم كه Dhea نوعي پاراهورمونه و پاراهورمون ها وظيفشون اينه كه بدن رو تحريك به ترشح هورمون براي رشد عظلات ميكنه

می رسیم به سوتی های بهتر از این قهرمان عزیز! dhea پاراهورمون نیست و پروهورمون هست. به این جمله این قهرمان علمی کار ما توجه کنید

Dhea نوعي پاراهورمونه و پاراهورمون ها وظيفشون اينه كه بدن رو تحريك به ترشح هورمون براي رشد عظلات ميكنه

حال بخوانید اصل ماجرا را:
هورمون هدف: 4-Androstenedione
درصد تبديل به هورمون هدف: کم، در حدود 0.35 درصد
تبديل به «dht»: متوسط
تاثيرات استروژني: اين پيش ماده به صورتي فعال قابليت تبديل شدن به استروژن را داراست. گفته مي شود که «dht» مسئول بيش از 80 درصد از کل استروژني است که در بدن مردان يافت مي شود.
«دهيدرو اپي آندروسترون» که به اختصار «DHEA» نيز خوانده مي شود را در برخي موارد هورمون مادر نيز ناميده اند. اين پيش ماده پس از ورود به بدن تحت تاثير آنزيم هاي موجود در بدن قرار گرفته و به هورمون تستوسترون تبديل مي شود. در بدن آدمي، هيپوتالاموس که غده اي کوچک در مغز است با ترشح «GnRH» به غده هيپوفيز که آن هم غده اي کوچک در کاسه سر است دستور آزاد سازي هورمونهاي «LH» و «FSH» را صادر کرده و تمامي اين اقدامات نيز در نهايت در بیـضه ها خلاصه شده و در آنجا منجر به ترشح هورمون «DHEA» از آنها مي شود. اين ماده از کلسترول ساخته مي شود. اين ماده هم قدرت تبديل شدن به تستوسترون را دارا بوده هم اينکه مي تواند به هورمون ***ـی زنانه استروژن تبديل شود. افزايش ترشح طبيعي اين ماده و يا مصرف انواع بيروني آن تاثير معني داري در کاهش امکان و احتمال بروز سرطان در مردان، تقويت سيستم ايمني بدن، کاهش فشار خون و کاهش ميزان کلسترول مضر خون داشته است. شايد تنها تاثير و تنها نکته منفي در مورد مصرف اين ماده اين باشد که اين ترکيب برخلاف آنچه که گفته مي شود تاثيرات آنابوليک چنداني نداشته و تنها در حجم کوچک و مختصري به هورمون هدف که همانا تستوسترون باشد تبديل مي شود.
علاوه براين، اين ماده نيز نوعي ماده بيروني و تحميلي است که تاثير منفي شديدي بر روند طبيعي ترشح هورمون تستوسترون داشته و در بسياري از موارد نيز با محدود شدن ترشح طبيعي آن در بدن همراه بوده است.

اینجا رو

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۱:۴۹ بعد از ظهر
داش پیمان اینقد سوتی نده ، یعنی تو نمیدونی تریبولوس همون خار خاسکه.
یکم مطالعه داشته باش.

تريبولوس خارخاسكه ؟؟؟؟ :lol::lol::lol::
چه منبعي اينو ميگه ؟؟؟
آقاي ايكس؟؟؟
سايت جهاني بادي بيلدينگ هم كه ولش آقاي استاد سلامي بيشتر ميدونن ديگه .
خوب تريبولوس خار خاسكه .
اونوقت وي هم كه انگشتر توش پيدا ميشه . اون چيه؟؟؟؟؟؟ ازين به بعد به وي چي بگيم ؟ آب انگشتر خوبه ؟؟؟؟؟
خوب يه كم در مورد هورمون هاي تيروئيدي توضيح بده .
اونا چين؟
اونا هم حتما آبنباتن ديگه .
:lol::
چيزي بگو كه توي سايتاي معتبر نوشته باشه نه اين كه اين آقا بگه .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۱:۵۹ بعد از ظهر
آقاي testm اگر من سوتي در مورد اسم داروها دادم .
1.نامي را گفتم كه توي بازار ميگن كه بچه ها بهتر بدونن و بشناسن . نميدونستم همشون الامه دهرن .
2 . 6 دي ماه مسابقات شرق تهرانه تاريخشم كه گفتم . بيايد شركت كنيد همونجا معلوم ميشه علم كي بيشتره . معلوم ميشه شاگردان كي اول ميشن و كيا اوت ميشن . من خودم كه اوت ميشم . خودم را نميگم . خودم عديدي نيستم اما دوست دارم با استاد شما مسابقه بدم .
هر چند كه من الان 76 كيلو هستم و استاد شما صد و اندي وزنشه اما حاضرم باش مسابقه بدم .
3. خودت بيشتر سوتي دادي كه من اگر اشتباه ميگم نام دارو را اشتباه ميگم در مورد اين جمله توضيح دهيد آقاي سلامي این خیلی با هاله

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۲:۰۰ بعد از ظهر
تريبولوس خارخاسكه ؟؟؟؟ :lol::lol::lol::
چه منبعي اينو ميگه ؟؟؟
آقاي ايكس؟؟؟
سايت جهاني بادي بيلدينگ هم كه ولش آقاي استاد سلامي بيشتر ميدونن ديگه .
خوب تريبولوس خار خاسكه .
اونوقت وي هم كه انگشتر توش پيدا ميشه . اون چيه؟؟؟؟؟؟ ازين به بعد به وي چي بگيم ؟ آب انگشتر خوبه ؟؟؟؟؟
خوب يه كم در مورد هورمون هاي تيروئيدي توضيح بده .
اونا چين؟
اونا هم حتما آبنباتن ديگه .
:lol::
چيزي بگو كه توي سايتاي معتبر نوشته باشه نه اين كه اين آقا بگه .

iq خارخاسکو تو گوگل فارسی تایپ کن ببین درسته یا نه.
البته اگه سوادت در این حد باشه!!!!!!!
از سایتها فقط بادیبیلدینگو بلدی نه!!!!!!!
تو که بین سوستانون و امنادرین فرقی قائل نیستی !!!!!!! تیروئیدو میخای چیکار!!!!!!!!
به تو تضیح دادن این مطالب دقیقا شبیه : نرود میخ آهنی بر سنگ.!!!!!!!!!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
راستي آقاي testm عزيز آي پي شما با استا سلامي يكي هستش .
خودتونو بيشتر ضايع نكنيد تا مدرك رو نكردم . اونم مدرك تصويري
:lol:

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۲:۰۴ بعد از ظهر
آقاي testm اگر من سوتي در مورد اسم داروها دادم .
1.نامي را گفتم كه توي بازار ميگن كه بچه ها بهتر بدونن و بشناسن . نميدونستم همشون الامه دهرن .
2 . 6 دي ماه مسابقات شرق تهرانه تاريخشم كه گفتم . بيايد شركت كنيد همونجا معلوم ميشه علم كي بيشتره . معلوم ميشه شاگردان كي اول ميشن و كيا اوت ميشن . من خودم كه اوت ميشم . خودم را نميگم . خودم عديدي نيستم اما دوست دارم با استاد شما مسابقه بدم .
هر چند كه من الان 76 كيلو هستم و استاد شما صد و اندي وزنشه اما حاضرم باش مسابقه بدم .
3. خودت بيشتر سوتي دادي كه من اگر اشتباه ميگم نام دارو را اشتباه ميگم در مورد اين جمله توضيح دهيد آقاي سلامي این خیلی با هاله

هزیون میگیهااااااااا ، مثل بچه ها صحبت میکنی ، بیا با هم مسابقه بدیم.
بابا علم زیاد دست مارو هم بگیر!!!!!!!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۲:۰۵ بعد از ظهر
بيايد توي مسابقات منتظرتونن شاگردام .
بياي ببينيم كي اول ميشه و كي اوت ميشه .
شاگردهام ميخورنتون .
قورتتون ميدن .
بياين توي مسابقه معلوم ميشه همه چي .
تيم من اسمش راستين هست .
تيم شما اسمش چيه ؟؟؟؟
منتظرتونم . تو مسابقات ميبينمتون .
ديگه جواب نميدم تا روز مسابقه تكليف معلوم بشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۲:۱۳ بعد از ظهر
هزیون میگیهااااااااا ، مثل بچه ها صحبت میکنی ، بیا با هم مسابقه بدیم.
بابا علم زیاد دست مارو هم بگیر!!!!!!!

همين كه از مسابقه دادن با بچه هاي تيم من تفره ميرويد نشان اين است كه خودتان هم ميدونيد علم هست كه بدن را ميسازد .
كسي كه ادعا ميكند من خداي بدنسازي ايران زمينم خودش هم بايد از لحاظ بدني حداقل را دارا باشد .
من خودم ميام و اوت ميشم . ادعايي هم ندارم چون دارم ميگم چيزي حاليم نيست ديگه . اما استاد شما احتمالا خداي علم هست .
خواهيم ديد شاگردانش چه خواهند كرد .
فقط خواهشا از قبل نام ببريد كه مشكلي پيش نياد كه معلوم نباشه اصلا اين آقايون شاگرد ايشون بوده اند يا نه .
خواهيم ديد شاگردان استاد بزرگ سلامي را .
توي همين مسابقات معلوم ميشه كي چند مرده حلاجه .
فقط خواهشا حتما شركت كنيد تا ببينيم .
آخه من يه رضا تيموريان توي سنگين وزن دارم كه فقط 47 سانت دور بازو داره .
ميخوام ببينم شاگرد استاد كه 60 كيلو بود و 48 سانت دور بازو داشت چه طوريه :scared:
توي 60 كيلو يه شاگرد دارم دور بازوش 40 سانته . ميخوام شاگرد 60 كيلوي استاد را بگيره كه 48 سانت دور بازو داشت .
موضوع را عوض نكنيد و روز مسابقه همه چيز مشخص ميشه .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۲:۱۶ بعد از ظهر
آقاي testm يا استاد سلامي عزيز غيبت زد ها .
واييييي .
باشه اشكال نداره آي پيت را نشان نميدم كه بيشتر ضايع بشي .
با نام هاي مختلف ثبت نام نكن عزيز .

testm
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۲:۴۰ بعد از ظهر
راستي آقاي testm عزيز آي پي شما با استا سلامي يكي هستش .
خودتونو بيشتر ضايع نكنيد تا مدرك رو نكردم . اونم مدرك تصويري
:lol:

:thumbdown::thumbdown:
داش پیمان خیلی IQ هستی من شهرستانم اصلا:001_tt2:

mahmoud
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۲:۴۷ بعد از ظهر
گذاشتي رفتي خونه دوستت با يه اسم كاربري ديگه بياي عجب حالي داري تو تو رو جون اون دور بازوي 48 سانتي شاگردت ول كن مگه نه دو تا انسولين ميزنم ..... تا:cursing:

testm
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۲:۵۰ بعد از ظهر
من فکر کردم شما ادعای زیادی فقط توی زمینه پروش اندام دارید نگو در زمیته نت و کامپیوتر هم شعر میگویید!!!
شما آی پی منو بزار منم مدرک میزارم از 4عدد آخر آی پیم.
در مورد مسابقات هم شب درازو قلندر بیدار

mahmoud
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۲:۵۳ بعد از ظهر
شبا خاستي بخوابي انسولين يادت نره هااا

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۳:۰۵ بعد از ظهر
http://i38.tinypic.com/14y7gjs.jpg
http://i37.tinypic.com/25a192s.jpg

:001_tt1::scared::001_tongue:
آي پي هاشون يكيه فكر كنم . درسته بچه ها ؟
يا من اشتباه ميبينم ؟؟؟؟

wilson
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۳:۲۸ بعد از ظهر
ببین اقا پیمان ادعات نشه تو برو کراتین دایماتیز بفروش تا با تجربه شی بابا؟!
صادق سلامی اسمی هست کعه توی ایران میگی تن 100 نفر مثله تو می لرزه
غلام زضا پورجلیل/کامران علیشاهی /سعدون حیدری/بهمن دل افروز/فرهنگ/سامان سرابی /سهراب سرابی/ یزدان راد/از یانا بیشتر داریم توایران؟!
تمام ارادت خاصی به استاد سلامی دارند و کارشو قبول دارند

شما با ایشون کل بنداز ببین می خورتت که هیچی چون شخصیت بزرگی تو ایران داره تو این زمینه تمام مقام وغیره تورو به باد میده بد نام هم میشی
شاید هم بخوای این تاپیکو حذف کنی اگه این کار رو بکنی یعنی بی جنبه و ترسو و بز دل هستی /اگه مردی بزار این تاپیک باشه تو سایت تا همه بخوننش
من هم یکی از هواداران یک صادق سلامی استاد گرامی و بزرگوار هستم ویلسون 44

wilson
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۳:۳۸ بعد از ظهر
پیمان توکه هم محسن هستی و هم پیمان(مدیران سایت؟!:thumbup1:) دیگه داستان ننویس در مورد صادق سلامی استاد بزرگ من
کل سایتت جمع شه 10 تاتاپیک داره اونم گفتی مه سل مس چیه؟!:thumbup1:
برو بانک مقالات استاد رو بخون ببین بعد حرف :tongue_smilie:
بزن داداش؟!

500 تا عضو داری گفتی فروم بادیبیلدیر؟!:tongue_smilie:

پرچم صادق تام کسایی مثله من پشتشن بالاست(کاربرای سایت و شاگداش)

pesar aram
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۳:۵۸ بعد از ظهر
ببین اقا پیمان ادعات نشه تو برو کراتین دایماتیز بفروش تا با تجربه شی بابا؟!
صادق سلامی اسمی هست کعه توی ایران میگی تن 100 نفر مثله تو می لرزه
غلام زضا پورجلیل/کامران علیشاهی /سعدون حیدری/بهمن دل افروز/فرهنگ/سامان سرابی /سهراب سرابی/ یزدان راد/از یانا بیشتر داریم توایران؟!
تمام ارادت خاصی به استاد سلامی دارند و کارشو قبول دارند

شما با ایشون کل بنداز ببین می خورتت که هیچی چون شخصیت بزرگی تو ایران داره تو این زمینه تمام مقام وغیره تورو به باد میده بد نام هم میشی
شاید هم بخوای این تاپیکو حذف کنی اگه این کار رو بکنی یعنی بی جنبه و ترسو و بز دل هستی /اگه مردی بزار این تاپیک باشه تو سایت تا همه بخوننش
من هم یکی از هواداران یک صادق سلامی استاد گرامی و بزرگوار هستم ویلسون 44

تن ما لرزید ، در حد 8.5 ریشتر ، الانیه که سونامی به پا بشه ، و یه هفت ، هشت ، ده هزار نفری کشته و مجروح و ناپدید فاجعه رقم بخوره .
برای لرزش تن من هم یک استروئید خفن تجویز کنید !
آقا پیمان ، شما هم حوصله دارید ها ، بزارید برای خودشون ببرند و بدوزند ، تا بیشتر خودشون رو رو کنند .شما هم خواهشاً بی خیال قضیه شید .... حیف نیست ، با کش دادن این بحث قهرمانان فراوانی که تو سایت عضو شوند ، ناراحت شوند ؟
به هر حال ما که می فهمیم موضوع از چه قراره ، شما ادامه ندهین.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۴:۰۲ بعد از ظهر
اين 60 كيلوي ما رو ببنيد و بگرخيد .البته 58 كيلو وزن داره و اگر مسابقات وزن 55 داشته باشه توي 55 ميتركونه . از الان بگم كه طلاي 60 كيلو كشور مال ايشونه .
معرفي ميكنم آقاي رضا وفايي

http://i38.tinypic.com/ejs876.jpg

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۴:۰۹ بعد از ظهر
اينم يه عكس ديگه از اين قهرمان آينده 60 كيلوي ما
http://i36.tinypic.com/2pqpb2c.jpg

pesar aram
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۴:۱۴ بعد از ظهر
انصافی ، که استیل خوبی داره . این دوستتون رو ببرید مسابقات شرق تهران ، حتماً نفر اول میشه .

testm
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۵:۱۷ بعد از ظهر
اگه یه کم سرت بشه متوجه میشی که IP ماله تهران نیست.اما سرت نمیشه خوب
اینم دلیل اخراجش
واقعا باید به حال تو پیمان تاسف خورد
به آدرس ایمل توجه کنید
http://www.powerbuilding.ir/forums/attachment.php?attachmentid=3891&d=1228770803

mahmoud
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
اينا گيريم درست ميشه موضوع انسولين رو روشن كنين ؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۵:۴۱ بعد از ظهر
اگه یه کم سرت بشه متوجه میشی که ip ماله تهران نیست.اما سرت نمیشه خوب
اینم دلیل اخراجش
واقعا باید به حال تو پیمان تاسف خورد
به آدرس ایمل توجه کنید
http://www.powerbuilding.ir/forums/attachment.php?attachmentid=3891&d=1228770803

عزيزم من كه خدمت عرض كردم كه بچه پيغمبر نيستم .
من هم آدميزاد هستم و جايزالخطا
در ضمن اون ايميل مال من نبود .
اين هزار بار .
حالا ميگي بوده ؟
بوده كه بوده آقا اصلا كلفته . ديگه چي ميگي ؟
دوست داري مثل اينكه:lol:
عزيزم ما داريم چيز ديگه ميگيم تو هم هي چيزي گير نمياري مياي ميگي پيمان اونجاش كلفته و.....
اصلا كلفته .
خوبه ؟
دوست داري ثابت كني كلفته ؟
خوب من خودم ميگم كلفته

ironbaby_markazi
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۵:۴۳ بعد از ظهر
:scared:

ironbaby_markazi
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۵:۴۵ بعد از ظهر
صاىق سلامي بر كشكشو بسابه كراهت ىاره اسمشو تو اين سايت مياري جوجه:lol::scared:

mehdimehdi
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۵:۴۹ بعد از ظهر
دوستان خواهشن آقا پیمان رو ول کنید من می شناسم ایشونو خداوکیلی پسر خوبیه اگه می بینید صادق سلامی ایشون رو اخراج کرده بودن فقط و فقط برای این بود که تاپیکی باز کرده بودن و خالصانه جواب بچه های سایت رو میدادن و کار کاسبیه آقای سلامی رو کسات کرده بودن من نمیگم آقای سلامی مرد بدی هستن ولی مردونگیه آقا پیمان رو ببینید شما میاید تو سایت ایشون هر چی از دهنتون در میاد به ایشون میگید ولی آقا پیمان پستای شمارو پاک نمی کنن.خدای تو سایت دیگران کسی این حرفارو بزنه چگونه باهاش برخورد می شه؟

pesar aram
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۶:۱۲ بعد از ظهر
همین که پیمان جااان نرفتند ، پته آقای ... رو تو فرومشون بزنند ، نشون دهنده ، منش ایشون هست . بچه ها از این به بعد ، هر چی گفتند ، بی خیال شید ، بزارید ، برای خودش حال کنند .
اون مواردی که بایست ، روشن میشده ، روشن شده و من یک بار دیگه ، از آقا پیمان گل ، می خواهم ، ادامه ندهند. شان ایشون و بچه های عضو سایت ، بالاتر از اینه که جواب هر کسی رو بدهند .
کسی که یک بار دروغ گفته ، می تونه ، 100 تا دروغ دیگه هم بگه ، اینکه نوشته های مغرضین ، مثل ، حنای بی رنگه !!!!!

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۶:۲۷ بعد از ظهر
عزيزم من كه خدمت عرض كردم كه بچه پيغمبر نيستم .
من هم آدميزاد هستم و جايزالخطا
در ضمن اون ايميل مال من نبود .
اين هزار بار .
حالا ميگي بوده ؟
بوده كه بوده آقا اصلا كلفته . ديگه چي ميگي ؟
دوست داري مثل اينكه:lol:
عزيزم ما داريم چيز ديگه ميگيم تو هم هي چيزي گير نمياري مياي ميگي پيمان اونجاش كلفته و.....
اصلا كلفته .
خوبه ؟
دوست داري ثابت كني كلفته ؟
خوب من خودم ميگم كلفته
تربیت خانوادگی به معنای واقعی کلمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خلایق هر چی لایق!!!!!!!!!

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
صاىق سلامي بر كشكشو بسابه كراهت ىاره اسمشو تو اين سايت مياري جوجه:lol::scared:
بشنو دو کلام از مادر عروس!!!!!
توام زخم خورده ایی!!!!!!!!!!!بنده خدا!!!!!!!!!!!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
تربیت خانوادگی به معنای واقعی کلمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خلایق هر چی لایق!!!!!!!!!

فقط به خاطر اينكه دوستان از من خواستند ترجيه ميدم چيزي نگم . البته اگر جناب عالي و دوستانتان اجازه بفرماييد آقاي با تربيت .

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۶:۳۳ بعد از ظهر
فقط به خاطر اينكه دوستان از من خواستند ترجيه ميدم چيزي نگم . البته اگر جناب عالي و دوستانتان اجازه بفرماييد آقاي با تربيت .

از 10تا پست بالاتر میخای چیزی نگی ولی هی میگی، نمیتونی جلوی خوتو بگیری پیمان برره!!!!!!!!!!!!!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۷:۰۹ بعد از ظهر
از 10تا پست بالاتر میخای چیزی نگی ولی هی میگی، نمیتونی جلوی خوتو بگیری پیمان برره!!!!!!!!!!!!!

بسيار لطف كرديدكه به من اين القاب را ميدهيد .
ممنونم

mosi
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۷:۱۸ بعد از ظهر
تو لقبتو تو پروفایلت گفتی ، لقبت همونه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
تو لقبتو تو پروفایلت گفتی ، لقبت همونه.

بازم ممنون كه يادآوري فرموديد .

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۷:۳۷ بعد از ظهر
آقای موسی و جناب ویلسون :کار نداریم ولی انصافاً اگر کسی تو سایت استاد تیم ملی از این حرفا بزنه بی قید و شرط استاد "تیم ملی " ابد الاخراجش میکنه یا نه؟؟؟جالبه که استاد "تیم ملی " خودش رو دموکرات بزرگ میدونه در صورتی که وقتی با پیمان مقایسش میکنم میبینم بت دیکتاتوریه

tavakkol23
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
درود بر همه ورزشکاران و دوستاران ورزش بدنسازی ,اینجانب واقعا ناراحتم بابت این اتفاقات , وامیدوارم این کدورت ها از بین برود . با آرزوی پیشرفت تک تک سایت های ورزشی ,موفق باشید.

wilson
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
اقا من رسما از پیمان معذرت خواهی می کونم ببخشید بالا خره همکاریم مپیش میا:001_wub:د

hoseinbasei
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر
بچه ها اینجا داستان اخراج شدن خودمو از سایت صادق سلامی میگم واستون تا دقیقا این آقارو بشناسید:
من تو سایتش تازه عضو شده بودم حدود یک هفته بود چون زیاد هلند میرم میام و مشکل رد کردن داروهاروهم ندارم (یکی از آشناهام واسم رد میکنه) تو سایت از یکی از بچه ها پرسیدم از هلند چه استروییدی بیارم که تو ایران کم یابه چون خودم اهل مصرف استرویید نیستم زیاد وارد نیستم . که جوابمم دادن و...... بعد از چند دقیقه خود صادق سلامی که آنلاین بود ی پیغام خصوصی داد که واسه منم igf-1 بیار .. منم گفتم باشه .. از اینجا زنگ زدم به پسرعموم که اونجاس گفتم واسش بگیر اونم با کلی گشتن 2تا 250میکروگرمی گرفت واسم فرستاد ایرانچون انگاری خیلی کمیابه .. من به صادق سلامی پیغام خصوصی دادم که واسم فرستادن چیکار کنم.. اونم با کمال پررویی گفت این شمارمه .... فردا زنگ بزن بیار باشگاه منم که دیدم این آقا انقد پررو تشریف دارن که دارویی به این کم یابی واسش گرفتم حتی ی تشکرم نمیکنه ...لج کردم نه بهش زنگ زدم و نه جواب پیغامای خصوصیشو دادم .. به خدا نزدیک 5 تا پیغام خصوصی بهم داد که قرارمون چی شد... ولی من جواب ندادم حتی منو ویژه کرد ولی من که منظورشو میدونستم بازم جواب ندادم ......تا اینکه ی روز به خدا وقتی اومدم وارد سایت بشم ی پیغام داد که شما اخراجید توی دلیل محرومیت که واسه اکثرا نوشته هیچ دلیلی انتخاب نشده واسه من نوشته بود توله **** تو اخراجی حالا خودتون ادب این آقارو ببینید .. ما که ندیده بودیم واسه عضویت تو ی سایت باید به مدیرش رشوه بدیم..:scared: ی بار بهش ایمیل زدم که اگه igf-1 بت بدم حله گفت آره حله دقیقا با همین ادبیات .. ولی من دقیقا واسش همین ی کلمرو نوشتم عمرا .....
راسی من ی بار توپیغام خصوصی همون زمان که بهش گفته بودم واست میارم و خیلی خوشحال بود ازش ی سوال پرسیدم به خدادقیقا جوابم این بود:تو انجمن عنوان کنید .جواب نمیدم ولی تو همین سایت به محض عضو شدن همون سوال رو از آقا پیمان پرسیدم بعد از چند دقیقه جواب داد .....
حالا دیگه قضاوت با خودتون.........................................................................................
ولی از همین جا میگم جناب صادق سلامی اگه این پستو میخونی که میدونم میخونی اگه میتونی این حرفارو تکذیب کن چون دقیقا میدونی که حتی یک کلمه هم دروغ نگفتم

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۰:۰۸ بعد از ظهر
ببينيد چه شعوري دارد اين آقا و چگونه حرف ميزند
http://i34.tinypic.com/1qpr35.jpg

Mohsen
۱۳۸۷-۰۹-۱۹, ۱۰:۱۱ بعد از ظهر
ببينيد كه چگونه به همه اهالي پرورش اندام در اين عكس توهين كرده و كسي هم صداش در نمياد
http://i33.tinypic.com/33uuxs2.jpg

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۲۰, ۰۸:۳۲ قبل از ظهر
ببينيد چه شعوري دارد اين آقا و چگونه حرف ميزند

:confused1:

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۹-۲۰, ۱۱:۵۰ قبل از ظهر
پیمان جان
طبق قوانین فروم و بخاطر اخلال و توهین به اعزا و پرورش اندام این اعضا که باید اخراج بشن و گرنه هدف به بی راهه رفته و باعث رکود سایت میشه ...

mohsen sat
۱۳۸۷-۰۹-۲۰, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
من از پیمان عزیز و بقیه دوستان محترم و بزرگوار درخواست دارم این مباحث رو همین جا خاتمه بدن چرا که بالاخره آفتاب پشت ابر نمیمونه و با گذشت زمان هم خوبی و هم بدی خودشون رو نشون میدن...ادامه این مباحث باعث ایجاد کدورت بین همه خواهد شد بین دوستانی که شاید ما در تمام عمرمون حتی از نزدیک هم نتونیم همدیگر رو از نزدیک ببینیم و دوماً مسیر و هدف اصلی سایت هم منحرف میشه و به جای چیز یاد گرفتن از همدیگه همش باید جواب همدیگه رو بدیم....سوماً همه باید بدونیم بی عیب مطلق خداست و تنها اونه که از اعماق دل بنی بشر خبر داره و لاغیر ....بنابر این من درخواست دارم تاپیک همینجا بسته اعلام بشه و هر کس به راه خودش که پیش گرفته رو به جلو حرکت کنه ... درخواست دارم هر کس موافقه با فشردن کلمه تشکر موافقت خودش رو تو این پست با من به نمایندگی اعلام تا این مساله به خوبی و خوشی و بی کدورت از همدیگه حل بشه ...به امید موفقیت کلیه ورزشکاران بدنساز ایرانی...

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۲۰, ۰۴:۵۶ بعد از ظهر
تاپيك به درخواست شما عزيزان و به خاطر احترام خاصي كه به همه شما دارم بسته شد

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۲, ۱۱:۵۱ بعد از ظهر
اينجا رو ببينيد كه چگون اعضاي سايت اين يارو عكس هاي سايت ما را دزديده اند .
اعصابم داره داغون ميشه .
آدم اين همه زحمت بكشه آخرش يه آشغال بياد تمام زحمات آدم را به باد بده .
اين لينكي كه اعضاي خيلي مورد احترام استاد ميتي كومون دزدي كردن .

http://www.powerbuilding.ir/forums/album.php?albumid=248
:بیفایده::بیفایده:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۳, ۱۲:۲۷ قبل از ظهر
تا به حال عكس اين بي شرف را ديده ايد ؟؟؟
دوست داريد بازوانش را ببينيد ؟؟؟ :خنده:
پس ببينيد و كلي بخنديد .
از قديم گفتن مورچه چيه كه كله پاچش چي باشه .
اين يارو با اين بدن به خودش لقب استاد داده .
تازه خودش ميگه من روزي 100 ميليگرم ديانابول و هزار كوفت و زهر مار استفاده كردم .
پس چرا هيچي نيست آخه ؟؟ :خنده:
اينجا دو تا نكته پيش مياد .
يا سر از مقعد خر در نمياره
يا اين كه تمام داروهاي كه ميده به خلق الله و خودش استفاده ميكنه تقلبيه .
حالا خدا داند .
آخه كسي كه اين همه ادعا ميكنه نبايد 20 سانت دور بازو داشته باشه؟؟؟
اين عكس خيلي جالبه فقط نپرسيد از كجا گير اوردم.
ببينيد و حالش را ببريد .
تازه جالب اينجاست كه آقا ويزيتش را كرده 200000 تومان . :خنده:
يكي به خودش برنامه بده .
اونوقت اينجا جالبه كه ايشون با اين بدن ادعا ميكنه كه 100 كيلو وزن داره . آخه 100 كيلو چي ؟؟
اگر پشگل هم بود يه حجمي داشت .
بگذريم .
فقط ببينيد و بخنديد .

اون عينكيه كه ادعاي تيپش ميشه صادق سلاميه .
http://www.imageurlhost.com/images/ip62vyx92mj0s26no6s.jpg

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۲۳, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
اعصابم بد جوري ريخت بهم صبح و ظهر و شب بيايم و زحمت بكشيم و عكس هايي رو از زير سنگ پيدا كنيم بعد به همين راحتي دزدي بشه واسه جلو گيري از اين كار بايد فكري كرد كه من فكرشو كردم پيشنهاد من من اينه تنها راه جلو گيري از دزدي اينكه آرم سايت و نامشو در وسط عكس بذاريم به اين صورات يا شكل اول يا دوم البته بايد كار كرد رو پيشنهاد تا به درجه بهتري برسه .اينجوري ديگه نميتونن دزدي كنن:011:
http://www.imageurlhost.com/images/9faq3cznjmwoqyvnsrs.jpg
http://www.imageurlhost.com/images/7y68453o6p4eale29cl4.jpg

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۲۳, ۱۲:۳۵ قبل از ظهر
http://www.imageurlhost.com/images/ip62vyx92mj0s26no6s.jpg

:خنده:قيافرو حالا چه فيگوريم گرفته:lol:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۳, ۱۲:۳۵ قبل از ظهر
منم موافقم .
البته در مورد شكل هر چي دوستان نظر بدن و بگن بهتره .
اما كاش زودتر به اين نتيجه ميرسيديم .
واقعا حيف .
همه زحماتمون را الكي به باد ميدن اينجوري .
اگر كسي بود كه تمام عكس هاي سايت را با اين آرم تغيير ميداد خوب ميشد اما وقت خيلي خيلي زيادي ميبره .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۳, ۱۲:۴۰ قبل از ظهر
به خاطر دزدي يي كه از سايت ما كردن (البته شاگردانش )
ما هم تاپيكي تحت عنوان عكس هاي استاد ميتي كومون باز ميكنيم .
به به چه شود .
اينم عكس استاد ميتي كومون (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=1055)
بريد حالشو ببريد . :پوزخند::گل رز:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۲۳, ۱۲:۴۰ قبل از ظهر
من كل عكس ها رو تغيير ميدم فقط داداش محسن لوگو رو رديف كنه بده من رديفش ميكنم
مثل دفعه پيش كه كل تگ هاي سايت رو رديف كردم:001_tongue: زمان ميبره فوقش 1 هفته ولي كارش با من لوگوشم با داش محسن:چشمک:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۳, ۱۲:۴۲ قبل از ظهر
Anius جان واقعا نميدونم چه جوري از زحماتت تشكر كنم .
خيلي آقايي ممنونم داداش گلم .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۲-۲۳, ۱۲:۴۳ قبل از ظهر
نوكر شما و كل برو بچ سايت هم هستيم:صلح:

Mohsen
۱۳۸۸-۰۲-۲۳, ۰۳:۲۲ قبل از ظهر
ممنون Anius جان ولی نیاز نیستش بگذار اون بدبخت ها دزدیشون را بکنن...بعدا آرم جدیدی را بهتون میدم

mahmoud
۱۳۸۸-۰۲-۲۳, ۰۹:۱۰ قبل از ظهر
اگه لوگو رو مثل عكس اول بزنين فكر كنم باحال تر شه

سیاوش
۱۳۸۸-۰۲-۲۵, ۰۷:۱۰ بعد از ظهر
جواب این دوستمون رو اگر کسی نده خیلی بهتره.قصد مسموم کردن فضای سایتو دارن.با سیاست عمل کنین.

yashar
۱۳۸۸-۰۲-۲۵, ۰۷:۱۳ بعد از ظهر
سال ها تجربه در هدایت ورزشکاران به روشنی اثبات کرده است در صورتی که برنامه های تمرینی، متناسب با شرایط و ویژگی های منحصر به فرد هر فرد و به درستی تنظیم شده باشند و فرد نیز از الگوی صحیح تمرین پیروی کرده و برنامه غذایی مناسب و متناسب را رعایت کرده و در صورت نیاز از مکمل های مناسب نیز استفاده های درست کرده باشد بدون بستن بدن به سیل داروهای ممنوعه و مضر نیز می توان به فرم بدنی ایده آل و درخور توجه رسید!
تقاضا برای مراجعه حضوری مخصوصا در میان کسانی که xxxxxرا از طریق نشریات تخصصی پرورش اندام و از طریق کتاب های ایشان و از طریق این سایت می شناسند بالا بود و سرانجام با بررسی همه جانبه جوانب کار تصمیم بر این شد که خدمات مشاورات حضوری که تا به امروز برای خواص و افراد خاص بوده را برای عموم راه اندازی کنیم.

شرح خدمات

ü تنظیم برنامه های تمرینی بر اساس تیپ های بدنی و ویژگی های منحصر به فرد هر فرد و بر اساس نیازها و اهداف مختلف هر فرد
ü تنظیم برنامه های غذایی و رژیم های غذایی افزایش و کاهش وزن و چربی سوزی برای تیپ های مختلف بدنی و شرایط سنی مختلف
ü مشاوره تخصصی و به روز برای انتخاب و مصرف صحیح مکمل های غذایی افزایش و کاهش وزن، چربی سوزها، پیش هورمون ها و ...
ü برنامه های تمرینی اصلاحی برای رفع مشکلات آناتومیکی از قبیل افتادگی شانه و گودی کمر و انحراف ستون فقرات و ...
ü و ...

هزینه مشاوره

مراجعین تهرانی: 160000تومان
مراجعین شهرستانی: 80000تومان
تمرین خصوصی: هر جلسه 80،000 تومان

وقت قبلی می گیرید، مراجعه می کنید، سابقه مکملی و تمرینی و غیره شما بررسی می شود و اگر رفتارهای دارویی پر خطر داشته باشید و اگر نیاز به آزمایشات پزشکی و غیره حس شد انجام می دهید و پس از این مراحل برنامه های شما تنظیم می شود و دوباره و این بار با لباس ورزشی مراجعه می کنید و حرکات تمرینی موجود در برنامه تشریح می شوند و شما تک تک حرکات را اجرا می کنید و زوایا و دامنه حرکت و باقی مسائل تکنیکی اصلاح می شوند و به سلامت تشریف می برید. آموزش حرکات و اصلاح الگوی تمرین جزو برنامه است و از این بابت هزینه ای دریافت نمی شود. پس انتظار نداشته باشید به محض وارد شدن و به محض اینکه چشم ام به شما و جمال مبارک و بدن شما می افتد فی الفور دست به قلم شده و برنامه سه در هشت و دو در دوازده تنظیم کرده و هر چه در ویترین داشته باشیم را برایتان نسخه کنم!

تلفن تماس و هماهنگی: ۰۹۱۲xxxxxxx

توجه: این خط پاسخگوی سوالات علمی و تمرینی و دارویی و غیره نیست و ابدا در این مورد با این شماره تماس نگرفته و از ارسال اس ام اس مخصوصا با فونت فارسی هم خودداری کنید!

نکته
توجه داشته باشید افرادی که حتی یک ذره غرور بیجا از این دست غرورهایی که امروزه بدنسازان از بیرون پف کرده و از درون تهی همواره با خود دارند داشته باشند پذیرش نمی شوند.

ديگر قضاوت نهايي با خودتان و گوش دادن و يا ندادن به اين نصايح نيز نه چيزي عايد ما ميكند و نه چيزي از ما كم ميكند! از ابتدا هم خط مشي اين سايت را مشخص كرديم و خدا شاهد است كه هيچگاه قصد سوء استفادهگري از اين طريق را نه داشته و نه خواهيم داشت.هدف فقط كمك به ورزشكاران است و بس.در اين راه هم سعي كرديم اگر مطلبي به درد بخور مد نظرمان بود در اختيار عموم قرار دهيم.آگاهي عمومي حق هر ورزشكاري است ولي آنچنان كه سالها بين مربيان كم سواد مد بود اين مسئله بايد مثل يك سر مخفي بين آنها ميبود تا ورزشكاران هميشه محتاج آنها باشند.ورزشكاران عزيز كمي به خودتان بياييد و هرگز به چنين شيادان ناداني كه قصد سوء استفاده از شما را دارند ميدان ندهيد و با آنها مبارزه كنيد.نظراتتان را راجع به اين مبحث حتما براي ما بفرستيد و از اين طريق به پربارتر شدن مقاله بعدي كمك كنيد.حتما منتظر مقالات بعدي كه از نظر همين مربيان سر مخفي تلقي مي شود باشيد.

حالا این آقا از کجا میفهمه که کی تهرانیه که شهرستانی که از تهرانیا 160 و از شهرستانیا 80 بگیره ؟؟؟ یعنی هر کی میره پیشش باید یک معرفی نامه از استانداری شهرشون یا یک استشهاد محلی همراه خودش ببره

مجید
۱۳۸۸-۰۲-۲۶, ۱۰:۱۵ قبل از ظهر
پیمان جریان چیه ؟؟ در تاپیک مگه قبلاً قفل نشده بود ...
از آقای سلامی و طرفدارنش بعیدهه که بیاند تو سایت تا نظم سایت رو بهم بزنند ... (شاید بعضی ها به قصد دو بهم زنی ، این کار رو می کنند)
از شما می خواهم تا تو اولین فرصت ، تاپیک رو قفل کنید و بیشتر از این به این مساله که خویشاند هیچ کس نیست ، پرداخته نشه ... باز هم ممنونم .

bodyguard
۱۳۸۸-۰۲-۲۶, ۰۲:۳۶ بعد از ظهر
واقعا جای تاسفه.به جای تاپیکهای مفید و علمی همش دارید این و اون رو مسخره می کنید.بابا هر کی هر چی هست برا خودشه.چرا شما اینقدر مته به خشخاش میزارید.به جای این کارا بیایید اساسی مطالب به درد بخور بزارید تا همه بتونن استفاده کنند.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۸, ۰۵:۴۷ بعد از ظهر
اولا آقا مجيد شما شناختي در مورد ايشون نداري اگر داشتي نميگفتي ازش بعيده
دوما شما كه فكر ميكني از ايشون بعيده مطلب زيار را بخون .
حتما اينم باور نداري

آقاي bodyguard خدمت شما هم عرض كنم كه مطالب علمي هم در سايت داريم و اگر يك نگاه بندازي ميبيني كه فقط شايد 2-3 تاپيك به اين شياد مربوط هستش و اون هم دليل داره براي اين كه مردم را آگاه كنيم تا گول اين آقا را نخورن .
در مورد ايشون هم يك نكته واجب شد بگم كه ويزيتش را كرده 200 هزار تومان براي تهراني ها :خنده:

mahmoud
۱۳۸۸-۰۲-۲۸, ۰۷:۱۱ بعد از ظهر
اتفاقا توضيح در مورد ايشون خيلي مهم تر از مطلب علميه:خنده: هر موقع در مورد اين شخص ميخونم دور بازوم 1 سانت زياد ميشه از بس باعث خندس

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۲-۲۸, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
حالا من که عکسشو دیدم 2 سانت به بازوهام اضافه شده...:خنده:

مجید
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۰۱:۵۸ قبل از ظهر
آقا پیمان ، من هدفم اینه که شما راه خودتون رو برید ... من طرفداری آقای سلامی رو نمی کنم ، من صحبتم اینه که ، شما قهرمان هستید ... حتی شما با آقای سلامی مشاجره و .. دارین ، باید خویشتن دار باشید و مباحث های این چنینی که ثمره ائی جز دلخوری ها ، ایجاد نفرت ها و .. رو در پیش نگیرید ...
باور کنید ، شاید بیشترین ضرر رو خود شما کنید ، چرا که سایت شما نوپاست و با این بگو و مگوها به اهداف عالی تان نمی رسید ...
بازگشائی دوباره فروم را هم تبریک می گویم ...

مجید
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۱۰:۵۴ قبل از ظهر
پیمان ، من تازه این تاپیک رو دیدم ( http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=1055) دیدم ، ازت یک حواهش می کنم ، نه نگی ... تاپیک رو قفلش نکن ، کلاً از سایتت برش دار ......
این یک خواهش از یک دوست بود .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۰۵:۲۳ بعد از ظهر
ما به اين آقا كاري نداشتيم .
خوب تاپيك را بخون .
اون شروع كرد .
بارها اومده توي سايت ما چرت و پرت نوشته و رفته . اين مال زمانيه كه ما اصلا تاپيكي در مورد اون نداشتيم .
از آي پي آدرسش مشخص بود كه ايشونه .
ما هدفي كه ايشون از سايت زدن داشته نداريم .
ايشون هدفش پول دراوردن بوده . اما ما نه .
هدف ما فقط خدمت هستش .
تاپيك را يه بار ديگه مطالعه كن كامل ببين اين آقا چه كسي هستش .
من نه دنبال دشمن تراشي هستم ونه چيز ديگري .
يك بار كلا من تاپيك آقاي ايكس را به پيشنهاد دوستان پاك كرده بودم .
ميدوني براي چي ؟؟؟
براي اين كه طي تماس تلفني كه با همين آقا داشتيم از من خواهش كرد كه تاپيك آقاي ايكس را پاك كنم اونم اراجيفي كه در مورد من نوشته بود پاك كنه .
منم قبول كردم .
اما چون ميشناختمش پاك نكردم بلكه غير قابل نمايش كردم .
بعد از مدتي شخصي توي سايت ما ثبت نام كرد و آدرس تاپيكي كه ايشون در مورد من دري بري نوشته بود و به من الفاظ خواندان خودش را داده بود ديدم . كه در بالا هم عكسش را ديدي .
ديدم پاك نكرده بوده و به نمايش گذاشته بوده .
من باز هم سكوت كردم ولي ديدم داره از عكس هاي سايت ما كه با زحمت به دست اورده بوديم توي سايت ايشون استفاده ميشه و اين يعني دزدي .
مجبور شدم دوباره تاپيك را باز كنم .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۰۶:۴۳ بعد از ظهر
اينم به عنوان مدرك .
من خوشبختانه اين ايميل ايشون رو پاك نكرده بودم كه عاجزانه از من خواهش كرده كه تاپيك را حذف كنم . و خودش هم به دروغ گفته كه حذف كرده .
حالا ديدي ؟؟
شناختي اين آشغال نامرد دروغ گو رو ؟؟؟
يا بازم ميگي خيلي كارش درسته؟؟؟
بازم مدرك ميخواي ؟؟؟
خيلي چيزاي ديگه ازش دارم كه اگر بازم بخواد چرت و پرت بگه رو ميكنم .
http://www.imageurlhost.com/images/ox3va1wsqpr0kbvt6j7b.jpg

مجید
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
آقا پیمان ، همه می دونند ، من تنها کسی هستم ، که جفت فروم عضوم و نظرمو تو این تاپیک مخصوص می زارم ، در حالی که دیگران پا یا طرفدار شما هستند یا طرفدار آقای سلامی .... شاید با این کاری که می کنم ، شما از من دلخور شوید یا شاید هم ، از دوستان دیگر من در آن فروم ..... ولی هدف من ، دلخور هیچ یک از شما نیست و می خواهم تا مشکلات پیش آمده ، به نوعی حل شود .
خود من به راحتی که اینجا نظر می دهم ، نمی توانم ، در آنجا در این مورد پست بدهم ، آن هم به خاطر بعضی مشاجرات قبلی، بین من و برخی مدیران بوده هست و نه به خاطر سلامی ...
شاید به خاطر پست زدن در این تاپیک هم ، موجبات نارضایتی آنان نیز بشوم ، اما حتی آنان نیز باید هدفم را درک کنند .
هدف شما در ارائه برنامه های بدنسازی کاملاً والا و مشخص و ارزشمند هست و برایتان آرزوی موفقیت می کنم . در مورد هزینه مشاوره سلامی این رو می گویم ، شاید خیلی از کسانی که بتوانند برای مشاوره با مبلغی پائین تر به پیش بدنسازان و حتی برخی پاورکاران که در تلویزیون و مجلات و ... تصاویر یا عکس هایش هست ، بروند ولی با شناخت به پیش سلامی می روند .
چند روز قبل یکی از مدیران آن فروم ، مطلبی قرار داد که می توانست خیلی تحریک کننده باشد ، اما به سرعت از سایت حذف شد ، آن مطلب می توانست ، بحث ها بیشتر و بیشتری را در پی داشته باشد که اینگونه مطالب ، نتیجه ائی را در بر ندارند و ..... . یعنی به نوعی خویشتنداری مدیران آن فروم ، جلوی بحث های بیهوده ائی در این مورد را گرفت ....
به هر حال ، من خودم با جناب سلامی ، صحبت می کنم و می خواهم تا آخرین پست شان را که در مورد ، این مشاجرات حذف کنند ، از شما هم تقاضا مندیم این تاپیک را قفل و تاپیک ( http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=1055 ) را حذف نمائید ... حتی اگر خصومت شخصی شما ، ادامه یابد ، ارزش این را ندارد ، که دوستداران ایشان ، با دیدن ان تاپیک ناراحت شوند ... آقا پیمان من شما رو دوست خودم می دانم ، و می دانید وقتی پستی علیه شما هم در جائی زده می شود ، ناراحت می شوم ، برای همین می دانم تاپیک ( http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=1055 ) حتی اگر باعث ناراحتی جناب سلامی نشود ، باعث ناراحتی دوستانش هم می شود .
خود من وقتی در آن پست ، علیه فروم شما صحبت شد یک پست زدم ( که به دلیل برق رفتن ، نمی دانم ارسال شد یا نه ... اگر هم ، ارسال می شد ، به دلیل حذف پست تحریک کننده آن مدیر ، پست من هم به تبع آن حذف می شد )
به هر حال من باز هم از شما به عنوان یک دوست می خواهم آن تاپیک به کل حذف شود و چرا که خدای نکرده هم بی احترامی به شما سبب ناراحتی من می شود ، هم بی احترامی به جناب سلامی ....

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۱۱:۱۳ بعد از ظهر
مجيد جان اون تاپيك تا زماني كه سلامي اعتراف نكنه اشتباه كرده بسته نميشه .
منم دوستت دارم . اما شرمندم .
بايد اعتراف كنه اشتباه كرده در مورد من .

hamidservat
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۱۱:۲۱ بعد از ظهر
اقا پیمان مجید جان منم تو هر دو طرف عضوم ولی من هدفم گرفتم اطلاعات بیشتر

اگه کسی انتقادپذیر باشه درک میکنه من فکر میکنم کلا اطلاع رسانی خوبه این سایت هم میتونه سایت مفیدی باشه

در کل من انتقادی که از سایت اقای سلامی دارم اینکه فکر میکنم داره از فرم صحیحش خارج میشه

هیچ کس به دیگری ارزش قائل نیست

مجید
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۱۱:۲۸ بعد از ظهر
احساس می کنم ، کار من عبث و بیهوده بود ... پس دیگه تا وقتی اون تاپیک حذف نشه ، نمی تونم پست دیگه ائی بدهم ....
از شما انتظار بیشتری داشتم و فکر می کردم ، بیشتر از اینها می تونم ، از دوست خودم انتظار داشته باشم ... موفق باشید .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
احساس می کنم ، کار من عبث و بیهوده بود ... پس دیگه تا وقتی اون تاپیک حذف نشه ، نمی تونم پست دیگه ائی بدهم ....
از شما انتظار بیشتری داشتم و فکر می کردم ، بیشتر از اینها می تونم ، از دوست خودم انتظار داشته باشم ... موفق باشید .

مجيد جان من نسبت به تو احترام خيلي زيادي قائلم .
اما ببين اون من رو از سايتش اخراج كرد فقط به اين دليل كه توي سايتشتاپيكي زده بودم كه لحظه به لحظه بيننده هاش اضافه ميشد ..
اول اون دشمني كرده اولم اون بايد عذرخواهي كنه

shahi
۱۳۸۸-۰۲-۲۹, ۱۱:۵۶ بعد از ظهر
ادم اگه عاقل باشه با یه حساب کتاب و یه 2*2=4 میفهمه این سلامی کیه من نه پدرکشتگی باهاش دارم نه هیچی اما خداوکیلی آدم نیست خودتون فکر کنید آدو واسه ویزیت یه مترجم 200تومان میده اخه آدم پس انصافت کجا رفته .من خودم بعضی وقته می شینم پیشه خودم کارای این سلام رو تصور میکنم میگم خوب این داره سو استفاده میکنه بچه ها چرا به این آقا اعتماد میکنن.یه ضرب المثل هست میگه خدا میدونست که به قورباقه دندون نداد حالا خدا از ذات این سلامی خبر داشت نذاشت هیچی بشه.از دوستان و به قوله بعضیا طرفداراش:سوت:البته اگه داشته باشه می خوام فقط بشینن فکر کنن همین:منتظر:به اینکه یه مترجم چه جوری ملت و می خواد سرکیسه کنه و.....................:گل رز:

hamidservat
۱۳۸۸-۰۲-۳۰, ۰۱:۵۷ قبل از ظهر
بچه ها بزارید یه چیزی رو بگم اقا من تا قبل این هر کی از بچه ها دوره و .. میرفت از یکی پرسیده بود بدون علم در حالیکه حالا نمی دونم شما از اقای سلامی چه دیدگاهی دارین منم حرفی نمی زنم ولی همین قدر که یه جایی درست کرده یه چیزی رو یاد بگیریم و بدونیم چه چیزایی خطرناکه و...

برای من این حرکت حرکت قشنگی بوده و جای تقدیر داره جا برای بهتر شدن هم داره درسته من خودم یه ضعف های دیدم ولی هیچ چیزی بی عیب و نقص نیست

بیایید روحیه همکاری داشته باشیم گذشه ها ول کنید برای اینده زندگی کنید

Mohsen
۱۳۸۸-۰۲-۳۰, ۰۲:۰۳ قبل از ظهر

مجید جان ما به تک تک کاربرانمون احترام خاصی می گذاریم مخصوصا دوستانی مثل شما
ولی قرار نمیشه هرچیزی که شما بخواهید ما هم همون کارو بکنیم
شما برو تو سایت همون بابا بهش بگو ببین به حرفت گوش میکنه تازه اگر اخراجت نکرد جز اتقاق های عجیبه ساله !
من خودم هم همانطور که قبلا گفتم با ادامه دادن این تایپک موافق نیستم و اصلا اون بابا را در اون حدی نمی بینم که بخواهیم در موردش بحث کنیم

mani
۱۳۸۸-۰۲-۳۰, ۰۳:۳۸ قبل از ظهر
اقا سلام من تقریبا تمتم پستهای این تاپیک رو خوندم
میخوام 1 نتیجه گیری کنم ولی قبلش بزار 1 مثال بزنم ببین اینروزا فوتبال م درگیر مشکل دوپینگ و تبانی و..... همه اینام زیر سر 1 نفر اونم محمد مایلی کهن این بابا از اون دست ادماس که بمیره بمونه همینه که هست ولی 1 راه داره اونم اینه که دیگرون رو خراب میکنه که خودش بره بالا اومد گیر داد به علی دائی که این بابا فقط مشهوره محبوب نیست!!!!که اخرشم معذرت خواهی کرد!!!حالام رو سیاهی مونده برا زغال!!!!
حالا شما اقا پیمان(مایلی کهن) شمائی که میگی صادق سلامی(دائی) ادم نیست شما اومدی تو سایت خصوصیه ایشون عضو شدی(خصوصی) اول از عکس گذاشتن شروع کردی بعد از عناوین قهرمانیت گفتی بعد شروع کردی به مشاوره دادن به خیلیا و مشاوره گرفتن از صادق سلامی که بقول تو فقط 1 مترجم و 100%هم 1 سری شیطنتا کردی که لاقل به من پوشیدس!!!حالا چند تا سوال دارم ازت
1-خودت خوشت میاد من الان بیام وسط سایتت بساط مکمل فوروشی راه بندازم و کار کاسبیتو بهم بزنم؟؟؟
2- خوشت میاد بیام 1 تاپیک بزنم عکسامو بزارم توش و تو بوق و کرنا بکنم که من قهرمان کشورم؟؟؟؟؟
3-خوشت میاد بیام1 تاپیک باز کنم و بگم ااااااای ایها الناس بیاین من بهتون مشاوره میدم از من جواب سوالاتونو بخواین بیخیال پیمان شین؟؟؟؟؟
4-شما تمام این کارارو کردی اونم تو 1 سایت خصوصی(که صاحبش 1 حریمی برا کاربراش در نظر گرفته 100% نه چاقو زیر گلوت گذاشتن نه نامه فدایت شوم برا عضویت تو این سایت دریافت کردی) سایتی مثله یاهو یا.... نبوده. درسته؟؟؟؟ حالا جواب بده!!!
بعد اینهمه مشکل سازی اخراج شدی!!!
اینجاس که یهووووووووو شخصی که عضویت در سایتش رو افتخار میدونستی و بنام صادق خان و استاد مورد خطاب قرارش میدادی(خوووووووووووووووووب یادمه) الان شده از نظر تو و دوستات 1 مترجم ساده!!!!!
بازم چندتا سوال که خوبم میدونی جواباشونو
1-از کی تا حالا در رشته زبان انگلیسی کاربرد دارو هم اموزش داده میشه پروفوسور؟
2-از کی تا حالا فقط به واسطه مترجمیه زبان 1 شخص میاد 1000 مقاله تو نشریات چاپ میکنه؟؟؟(نگو که از صاحب امتیاز نشریه ها بیشتر میفهمی)
3-از کی تا حالا فدراسیونا برا مشاوره گرفتن ورزشی از مترجم زبان استفاده میکنن و کلی هم پیغوم پسغوم میفرسن براش؟؟؟
منو شدیدا یاد مایلی کهن میندازی که رو هوا حرف میزنه و همیشه ام 8ش گرو 9شه
صادق سلامیم منو یاد علی دائیه اوله این صحبت میندازه ک 1000 مایلی کهنم نمیتونن دورش بزنن چون غرور داره و 100 البته بجاس از قدیمیم گفتن رو سیاهی به زغال میمونه
ای کاش توام 2 قرون سواد(زبان نه هاااااااااا) داشتی لاقل خودت 4 تا مطلب مینوشتی 4 تا روزنامه دعوت میشدی ماکه مثه شما بخیل نیستیم
کاش توام بجا اینکه لقمرو دور سرت بچرخونی راه راست رو میرفتی و از مقالاته این بقول تو مترجم استفاده صحیح میکردی نکه بیای 1 سایت بزنی برا مقابل بمثل
تو این سایت فقط تو پیغام میدی برگشتیائی مثه خودت از اون سایت ازت تشکر میکنن
حرف اخرم اینهههه این سایتم صدقه سریه صادق سلامی داری ولا غیر
موفق باشی
که میدونم نیستی:سوت:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۳۰, ۰۸:۲۹ قبل از ظهر
اقا سلام من تقریبا تمتم پستهای این تاپیک رو خوندم
میخوام 1 نتیجه گیری کنم ولی قبلش بزار 1 مثال بزنم ببین اینروزا فوتبال م درگیر مشکل دوپینگ و تبانی و..... همه اینام زیر سر 1 نفر اونم محمد مایلی کهن این بابا از اون دست ادماس که بمیره بمونه همینه که هست ولی 1 راه داره اونم اینه که دیگرون رو خراب میکنه که خودش بره بالا اومد گیر داد به علی دائی که این بابا فقط مشهوره محبوب نیست!!!!که اخرشم معذرت خواهی کرد!!!حالام رو سیاهی مونده برا زغال!!!!
حالا شما اقا پیمان(مایلی کهن) شمائی که میگی صادق سلامی(دائی) ادم نیست شما اومدی تو سایت خصوصیه ایشون عضو شدی(خصوصی) اول از عکس گذاشتن شروع کردی بعد از عناوین قهرمانیت گفتی بعد شروع کردی به مشاوره دادن به خیلیا و مشاوره گرفتن از صادق سلامی که بقول تو فقط 1 مترجم و 100%هم 1 سری شیطنتا کردی که لاقل به من پوشیدس!!!حالا چند تا سوال دارم ازت
1-خودت خوشت میاد من الان بیام وسط سایتت بساط مکمل فوروشی راه بندازم و کار کاسبیتو بهم بزنم؟؟؟
2- خوشت مياد 1 تاپیک بزنم عکسامو بزارم توش و تو بوق و کرنا بکنم که من قهرمان کشورم؟؟؟؟؟
3-خوشت میاد بیام بیام1 تاپیک باز کنم و بگم ااااااای ایها الناس بیاین من بهتون مشاوره میدم از من جواب سوالاتونو بخواین بیخیال پیمان شین؟؟؟؟؟
4-شما تمام این کارارو کردی اونم تو 1 سایت خصوصی(که صاحبش 1 حریمی برا کاربراش در نظر گرفته 100% نه چاقو زیر گلوت گذاشتن نه نامه فدایت شوم برا عضویت تو این سایت دریافت کردی) سایتی مثله یاهو یا.... نبوده. درسته؟؟؟؟ حالا جواب بده!!!
بعد اینهمه مشکل سازی اخراج شدی!!!
اینجاس که یهووووووووو شخصی که عضویت در سایتش رو افتخار میدونستی و بنام صادق خان و استاد مورد خطاب قرارش میدادی(خوووووووووووووووووب یادمه) الان شده از نظر تو و دوستات 1 مترجم ساده!!!!!
بازم چندتا سوال که خوبم میدونی جواباشونو
2-از کی تا حالا فقط به واسطه مترجمیه زبان 1 شخص میاد 1000 مقاله تو نشریات چاپ میکنه؟؟؟(نگو که از صاحب امتیاز نشریه ها بیشتر میفهمی)
3-از کی تا حالا فدراسیونا برا مشاوره گرفتن ورزشی از مترجم زبان استفاده میکنن و کلی هم پیغوم پسغوم میفرسن براش؟؟؟
منو شدیدا یاد مایلی کهن میندازی که رو هوا حرف میزنه و همیشه ام 8ش گرو 9شه
صادق سلامیم منو یاد علی دائیه اوله این صحبت میندازه ک 1000 مایلی کهنم نمیتونن دورش بزنن چون غرور داره و 100 البته بجاس از قدیمیم گفتن رو سیاهی به زغال میمونه
ای کاش توام 2 قرون سواد(زبان نه هاااااااااا) داشتی لاقل خودت 4 تا مطلب مینوشتی 4 تا روزنامه دعوت میشدی ماکه مثه شما بخیل نیستیم
کاش توام بجا اینکه لقمرو دور سرت بچرخونی راه راست رو میرفتی و از مقالاته این بقول تو مترجم استفاده صحیح میکردی نکه بیای 1 سایت بزنی برا مقابل بمثل
تو این سایت فقط تو پیغام میدی برگشتیائی مثه خودت از اون سایت ازت تشکر میکنن
حرف اخرم اینهههه این سایتم صدقه سریه صادق سلامی داری ولا غیر
موفق باشی
که میدونم نیستی:سوت:

خوب حرفاتو زدي حالا بزار جوابتو بدم .معلومه هيچي از پرورش اندام و دنياي داخلش نميدوني وگرنه اينجوري صحبت نميكردي .
صحبت هات خيلي خنده داره . حالا جواب منطقي به تك تك سوالات ميدم
عزيزم من كي تبليغ مكمل فروشي توي سايت ايشون زدم ؟ اگر همچين چيزي ديدي به من نشون بده اونوقت كاملا قبول ميكنم كه حق با شماست . لينك بده كاري نداره كه . من انقدر شعورم ميرسه كه توي سايت ديگر بدون اجازه تبليغ فروش مكمل نكنم .
2- خوشت مياد 1 تاپیک بزنم عکسامو بزارم توش و تو بوق و کرنا بکنم که من قهرمان کشورم؟؟؟؟؟
اگر توي قسمت عكس هاي بدنسازان ايراني بري ميبيني كه من خودم از خيلي از قهرمانان كشور عكس گذاشتم و همه بچه ها را هم تشويق كردم كه عكس بزارن تا بيشتر قهرماناي كشورمون شناخته بشن . اگر شما قهرمان كشور باشي مايه افتخارخودت و خانوادت و همچنين تك تك اعضاي اين سايتي و خود من به شخصه از تجربيات شما استفاده ميكنم . از خودت عكس بزار ما هم لذت ميبريم . توي اين سايت چندين قهرمان بودن كه توي قسمت عكس اعضا عكساشونو گذاشتن . نمونش سيامك كربلايي قهرمان مشور كه من اتفاقا از ايشون درخواست كرده بودم عكس هاي بيشتري بزاره . ميتوني بهش پيام خصوصي بدي و بپرسي . اين كه شما عكس از خودت بزاري و من ناراحت شم فقط نشوندهنده حسادت ميشه و بس . غير از اينه؟؟؟

3-خوشت میاد بیام بیام1 تاپیک باز کنم و بگم ااااااای ایها الناس بیاین من بهتون مشاوره میدم از من جواب سوالاتونو بخواین بیخیال پیمان شین؟؟؟؟؟
من هيچ وقت توي سايت ايشون نگفتم كه بي خيال اون بشيد اگر همچين چيزي ديدي بگو . در ضمن نگفتم مشاوره ميدم . اسم تاپيك اين بود اگر يادت باشه . سوال از شما جواب از قهرمان كشور پيمان صادقي پري . درسته؟؟؟
اونم فقط به خاطر اين بود كه خيلي از بچه هاي سايت عكسامو ديده بودن و از طريق پيام خصوصي از من خواسته بودن همچين كاري كنم تا از تجربياتم استفاده كنن . اگر باور نميكني از خود سلامي بپرس . اينم بگم كه قبلش ازش پرسيدم كه آقاي سلامي اين كار را كنم ايراد نداره ؟ گفت نه . بپرس ببين راست ميگم يا نه . سوال جواب دادن با مشاوره دادن فرق داره . اينو اگر يه مقدار از بدنسازي جاي فوتبال سر در مياوردي ميدونستي .

رشته زبان كاربرد چيزي را آموزش نميده اما به شما ياد ميده كه بتوني از سايت هاي انگليسي زبان بدنسازي مطالب را ترجمه كني . درست ميگم يا نه ؟؟؟ شايدم خودت را داري ميزني به نفهمي چون اينو يه بچه هم ميفهمه دوست من كه يه مترجم ميتونه ترجمه كنه . توي اينترنت اين سايت هاي انگيليسي زبان فراوانه . اگر پيدا نكردي بگو بهت 100 تا لينك بدم .

ببين دوست عزيز شما اگر حتي مترجم هم نباشي اما مقاله بتوني بدي ميشه توي نشريات ترجمه كرد . آقاي رضا تيموريان كه توي دانش ورزش مقاله مينويسه از شاگردان خود منه . توي عكس هايي كه با هم مسابقه داده بوديم هست اگر هم خواستي ميتونم شمارشو بهت بدم ازش بپرسي . چندين بار از من خواست برم مجله و با هم صحبت داشته باشيم در مورد مقاله و ...
اما من چون وقت نداشتم (ساعت 5 صبح ميرم اداره تا 5 بعد ظهر بعدشم تمرين دارم و مشاوره توي باشگاه و .... ) قبول نكردم .

در مورد اين سوالت بايد يه كم بخندم :خنده:
چرا همچين حرفي زدي ؟؟؟
چون خودش گفته ؟
چون توي هفته نامه البرز همچين مطلبي چاپ شده بوده ؟؟؟
عزيز دلم اگر دوست داشتي بگو تا يه بار با خودم ببرمت پيش بچه هاي تيم ملي تا ببيني در مورد اين آقا چيا ميگن . كاري نداره كه . اگر هم دوست داشتي ميبرمت پيش هر كدوم كه خواستي . ميبرمت اصلا فدراسيون . اونوقت قانع ميشي ؟؟؟
كدوم فدراسيون ؟؟؟
دروغ كه كنتور نداره منم ميتونم خالي ببندم بگم مربي فيل هيدم . :پوزخند:
اين استاد شما اگر بهش ميگفتن بيا مربي تيم ملي شد افرادي مثل ناصر گرجي و محسن يزداني و ..... خودشونو آتيش ميزدن .:خنده:
يه مقدار تحقيق كن عزيزم .

راستي توي حرفات گفتي اين سايت رو صدقه سر صادق جوووووووووون دارم :خنده:
ميشه بگي چرا اين فكرو ميكني ؟؟؟
سايت رو زدم براي اين كه خودم خواستم به مك دوست خوبم mohsen سايت را بر پا كرديم . اين كه ميگي از صادق داريم اين سايتو منظورت چيه ؟؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۳۰, ۰۸:۳۲ قبل از ظهر
من ميخواستم اين تاپيك رو حذف كنم . چون ارزش اين آقا در اون حد نبود .
اما دوستان اين آقا نميزارن .
با حرف هاي بي منطقي كه ميزنن دارن به ما غير مستقيم ميگن كه تاپيك برقرار باشه :خنده:
شايد اگر شما دوستان اين آقا صادق نبودين و هنوانه زير بغلش نميذاشتين ما با هم هيچ مشكلي نداشتيم .

mani
۱۳۸۸-۰۲-۳۰, ۰۱:۱۷ بعد از ظهر
[QUOTE=پيمان صادقي پري;6685]خوب حرفاتو زدي حالا بزار جوابتو بدم .معلومه هيچي از پرورش اندام و دنياي داخلش نميدوني وگرنه اينجوري صحبت نميكردي .
عزيزم من كي تبليغ مكمل فروشي توي سايت ايشون زدم ؟ اگر همچين چيزي ديدي به من نشون بده اونوقت كاملا قبول ميكنم كه حق با شماست . لينك بده كاري نداره كه . من انقدر شعورم ميرسه كه توي سايت ديگر بدون اجازه تبليغ فروش مكمل نكنم .
اگر توي قسمت عكس هاي بدنسازان ايراني بري ميبيني كه من خودم از خيلي از قهرمانان كشور عكس گذاشتم و همه بچه ها را هم تشويق كردم كه عكس بزارن تا بيشتر قهرماناي كشورمون شناخته بشن . اگر شما قهرمان كشور باشي مايه افتخارخودت و خانوادت و همچنين تك تك اعضاي اين سايتي و خود من به شخصه از تجربيات شما استفاده ميكنم . از خودت عكس بزار ما هم لذت ميبريم . توي اين سايت چندين قهرمان بودن كه توي قسمت عكس اعضا عكساشونو گذاشتن . نمونش سيامك كربلايي قهرمان مشور كه من اتفاقا از ايشون درخواست كرده بودم عكس هاي بيشتري بزاره . ميتوني بهش پيام خصوصي بدي و بپرسي . اين كه شما عكس از خودت بزاري و من ناراحت شم فقط نشوندهنده حسادت ميشه و بس . غير از اينه؟؟؟

من هيچ وقت توي سايت ايشون نگفتم كه بي خيال اون بشيد اگر همچين چيزي ديدي بگو . در ضمن نگفتم مشاوره ميدم . اسم تاپيك اين بود اگر يادت باشه . سوال از شما جواب از قهرمان كشور پيمان صادقي پري . درسته؟؟؟
اونم فقط به خاطر اين بود كه خيلي از بچه هاي سايت عكسامو ديده بودن و از طريق پيام خصوصي از من خواسته بودن همچين كاري كنم تا از تجربياتم استفاده كنن . اگر باور نميكني از خود سلامي بپرس . اينم بگم كه قبلش ازش پرسيدم كه آقاي سلامي اين كار را كنم ايراد نداره ؟ گفت نه . بپرس ببين راست ميگم يا نه . سوال جواب دادن با مشاوره دادن فرق داره . اينو اگر يه مقدار از بدنسازي جاي فوتبال سر در مياوردي ميدونستي .

رشته زبان كاربرد چيزي را آموزش نميده اما به شما ياد ميده كه بتوني از سايت هاي انگليسي زبان بدنسازي مطالب را ترجمه كني . درست ميگم يا نه ؟؟؟ شايدم خودت را داري ميزني به نفهمي چون اينو يه بچه هم ميفهمه دوست من كه يه مترجم ميتونه ترجمه كنه . توي اينترنت اين سايت هاي انگيليسي زبان فراوانه . اگر پيدا نكردي بگو بهت 100 تا لينك بدم .

ببين دوست عزيز شما اگر حتي مترجم هم نباشي اما مقاله بتوني بدي ميشه توي نشريات ترجمه كرد . آقاي رضا تيموريان كه توي دانش ورزش مقاله مينويسه از شاگردان خود منه . توي عكس هايي كه با هم مسابقه داده بوديم هست اگر هم خواستي ميتونم شمارشو بهت بدم ازش بپرسي . چندين بار از من خواست برم مجله و با هم صحبت داشته باشيم در مورد مقاله و ...
اما من چون وقت نداشتم (ساعت 5 صبح ميرم اداره تا 5 بعد ظهر بعدشم تمرين دارم و مشاوره توي باشگاه و .... ) قبول نكردم .

چرا همچين حرفي زدي ؟؟؟
چون خودش گفته ؟
عزيز دلم اگر دوست داشتي بگو تا يه بار با خودم ببرمت پيش بچه هاي تيم ملي تا ببيني در مورد اين آقا چيا ميگن . كاري نداره كه . اگر هم دوست داشتي ميبرمت پيش هر كدوم كه خواستي . ميبرمت اصلا فدراسيون . اونوقت قانع ميشي ؟؟؟
كدوم فدراسيون ؟؟؟
اين استاد شما اگر بهش ميگفتن بيا مربي تيم ملي شد افرادي مثل ناصر گرجي و محسن يزداني و ..... خودشونو آتيش ميزدن .:خنده:

سايت رو زدم براي اين كه خودم خواستم به مك دوست خوبم mohsen سايت را بر پا كرديم . اين كه ميگي از صادق داريم اين سايتو منظورت چيه ؟؟؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۳۰, ۰۱:۴۳ بعد از ظهر
اين پست بالايي همون چيزاييه كه خودم نوشتم كه .
گويا ميخواستي جواب بدي اما پست خودم رو كپي كردي

mani
۱۳۸۸-۰۲-۳۰, ۰۲:۱۴ بعد از ظهر
[QUOTE=پيمان صادقي پري;6685]خوب حرفاتو زدي حالا بزار جوابتو بدم .معلومه هيچي از پرورش اندام و دنياي داخلش نميدوني وگرنه اينجوري صحبت نميكردي .

چرا همچين حرفي زدي ؟؟؟
چون خودش گفته ؟
كدوم فدراسيون ؟؟؟

در مورد اولی باید بگم اونی که زده به علی چپ توئی من نگفتم اونجا مکمل فوروختی گفتم اومدی اونجا که 100 بزرگتر از تو هستن و بیشتر میفهمن تاپیک زدی که بیاین از من بپرسین منم میگم خوشت میاد بیام تو کاره توی صاحب سایت دخالت کنم بساط کنم؟
2-عزیز من بحث حسادت رو اصلا وسط نکش که اخر سر میگم چرا!!! در مورد عکسات اگه قشنگن برا خودت قشنگن شاید برا مام قشنگ باشه ولی نه در حد قهرمان کشور!!!!
ولی هیچ وقت شاخ برگ نده و منم منم نکن!!!در مورد عکسای خودمدم باید بگم من اصلا و ابدا به بدن سازی حرفه ای نگاه نکردم و نمیکنم فقط برام سر گرمیه همین!!!!شما متاسفانه مربیه خوب رو کسی میدونی که 80 سانتی متر دور بازو داشته باشه 2 متر دور سینه و 30 سانت دور کمر!!!ماشالا خودت استادی میدونی همه این با متانو انواع تست و .... بدست میاد ولی 100% به عقل و شعور خصوصا شعور مربیگری اضافه نمیکنه!!!(کارلوس البرتو و مورینیو هیچ وقت بازیکنای خوبی نبودن) در مورد قهرمانی و مدرک هم اینو فقط میگم من نمیدونم مسابقات قهرمانی مگه چند ساله تو این کشور راه افتاده ک ما تو هر باشگاهی میریم 2 تا قهرمان داره؟؟؟!!!!ست عنوان تو منیریه مثله پشکل ریخته(مدال و کاپ و احکام اول دوم سومی که فقط کافیه اسمتو مثله 1 بچه اول دبستانی تو جا خالی بنویسی)

اونی که خودش رو زده به نفهمی توئی اقای اچار فرانسه شما میدونی اگه 10 تا قرص اتامینوفن سادرو باهم مصرف کنی میری اون 2نیا؟؟؟ من میگم لابد علم داروی صادق سلامی(من اینرو با گوشای خودم شنیدم و با چشای خودم دیدم که محراب فاطمی اعتراف کرد که اینان خدایانه شما در این رشته کثیف)هم تو درسای زبان توضیح داده شده؟؟؟؟؟؟؟
2-ببین نمیگیری!!!!البته تقصیرم نداری ماشالا صبح تا شب داری کار میکنی 100% باید نگیری بهت حق میدم من نگفتم نشریات ترجمه میکنن اگه این بود که میشدن دارالترجمه گفتم 1 نشریه فقط به واسطه مترجم بودن صادق سلامی نمیاد انهمه منت بکشه و وقت و هزینه بزاره میره 1 مترجم پارت تایم استخدام میکنه 1 کامپیوترم میزاره جلوش سایت گوگلم براش باز میکنه مگه زرت زرت سرچ کن ترجمه کن.....
3-100%باید بخندی چون اگه نخندی و خودتو به کوچه علی چپ نزنی منفجر میشی ناصر گرجی رو هرزگاهی تو باشگاه اکباتانی میبینم فک کنم بهترین مدکی از در و دیوار اویزون کرده ماله دانشگاه فیما هست(دونه 600-700 تومنه اگه گرونه بخاطر خارجی بودنشه:خنده:)
اره جیگر صدقه سریه اونه چون اولا اگه تو اون سایت عضو نمیشدی عقلت به اینجا قد نمیداد که سایت تاسیس کنی یا بهتر بگم کپی کنی:سوت:
تو مگه نمیگی صادق سلامی بده خب چرا 1 تاپیک راه انداختی که اتفاقا از همه تاپیکات بیشتر صفحه داره هی چپ و راستم شماره 1سری بنده خدارو میزاری میگی از این بپرس از اون بپرس من که میگم این تاپیکو ببند چون ملت دارن بیشتر صادق سلامیو میشناسن و این به ضررته:خنده::پوزخند:

mani
۱۳۸۸-۰۲-۳۰, ۰۲:۲۲ بعد از ظهر
من ميخواستم اين تاپيك رو حذف كنم . چون ارزش اين آقا در اون حد نبود .
اما دوستان اين آقا نميزارن .
با حرف هاي بي منطقي كه ميزنن دارن به ما غير مستقيم ميگن كه تاپيك برقرار باشه :خنده:
شايد اگر شما دوستان اين آقا صادق نبودين و هنوانه زير بغلش نميذاشتين ما با هم هيچ مشكلي نداشتيم .
اقا اگه ارزش نداره حذف کن دیگه اقای منطقی
اگه صادق سلامی 200 میگیره مشاوره میده تو چرا میسوزی مگه ملت میخوان از جیب تو خرج کنن
من مشکلی نداشتم فقط تو شدی دلسوزه مردم که پولشونو ندن به صادق سلامی بیان بدن به تو مثلا پروتین وی 110000 تومنی رو بخرن 1400000 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۳۰, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر
اقا اگه ارزش نداره حذف کن دیگه اقای منطقی
اگه صادق سلامی 200 میگیره مشاوره میده تو چرا میسوزی مگه ملت میخوان از جیب تو خرج کنن
من مشکلی نداشتم فقط تو شدی دلسوزه مردم که پولشونو ندن به صادق سلامی بیان بدن به تو مثلا پروتین وی 110000 تومنی رو بخرن 1400000 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

معلومه كه هيچي از بدنسازي بارت نيست پس من جوابت رو نميدم . من تمام قيمت هايي كه به بچه ها دادم كمتر از جاي ديگه بوده . بعدشم شما رو اخراج نميكنم اما خودت سعي كن ديگه توي سايت نياي چون حرفات خريدار نداره .
ببين دوست عزيز خيلي از بچه هاي اين سايت با من دارن كار ميكنن و همشون از افرادي هستن كه ادب و شعورشون 100000 برابر بيشتر از خيلي از افراد ديگه هستش . تمامي اين ها دوستان من هستن و من هرگز بهشون قيمت بالا ندادم . هميشه هم هر كس با من تماس گرفته و ازم تخفيف خواسته بهش گفتم از جاي ديگه قيمت بگيره بعد بياد سراغ من .
داداش من . من اگه حلال و حروم حاليم نبود ميتونستم از سايت پول در بيارم نه اين كه با هزينه شخصي بيام فروم تشكيل بدم .
خودت رو ضايع نكن دوست من همه كساني كه از من خريد كردن منو كاملا ميشناسن .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۳۰, ۱۱:۱۴ بعد از ظهر
راستي برو توي تاپيك قيمت مكمل هاي ما (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=625) قيمت ها رو ببين بعد بيا شعار بده . تمام قيمت ها مناسبه و گرون نيست .

mani
۱۳۸۸-۰۲-۳۰, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
1-شما چه اصراری داری هرچی میشه یا شماره دوستاتو میزاری یا میگی برو از فلانی بپرس؟مگه شک داری به خودت؟
2-مگه من روزیم از مکمل فروشیه که بیام قیمت پائین بدم که کار تورو کساد کنم؟

mehdimehdi
۱۳۸۸-۰۲-۳۱, ۰۵:۴۴ قبل از ظهر
1-شما چه اصراری داری هرچی میشه یا شماره دوستاتو میزاری یا میگی برو از فلانی بپرس؟مگه شک داری به خودت؟
حرفات خيلي جالبه از اون گيراي بني اسرائيلي بود :سوت: نكنه خود ميتي كماني يا سگارويي قيمت آقا پيمانم خيلي مناسبه با كف بازار چند تومن بيشتر فرق نداره البته اين براي كسي كه ميره از ميتي كمان ها (حالا من منظورم شخص ميتي جون نيستا) مكمل ميگره قيمت ها زمين تا زير زمين فرق داره حلال مي خوره عزيز حداقل برو دوتا قيمت بگير كه ديگران بهت نخدن:چشمک:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۳۱, ۰۹:۳۶ قبل از ظهر

1. نه دوست عزيز من به خودم شك ندارم اما ميخواستم شك شما رو بر طرف كنم .
2. ببين دوست عزيز در مورد روزي و .... چيزي نگو كه نخنديم چون روزي منم از اين راه نيست . روزي من از كارمنديمه توي صنايع دفاع . پس اينجوري نگو . البته اگر اونجا هم نبودم خدا روزيمو ميرسوند . قبلش هم جور ديگه كار كردم . هر كاري كه بگي . از تايپ گرفته تا كارگري و .......... .
من زحمت كشيدم و خدا جواب كسي كه زحمت كشيده رو ميده . شايد تا به حال خيلي موقعيت ها برام پيش اومده باشه تا خودم رو بكشم بالا . اما اول به حلال و حروم بودن قضيه فكر كردم .
شما هم اگر دوست داشتي و قيمت پايينن تر از من سراغ داشتي بيا قيمت بده توي سايت تا ببينيم كي كم مياره .
حالا كه كم اوردي و بچه هاي سايت هم جوابت را دادن مرد باش و محترمانه بوق بزن . :خنده::پوزخند:

mani
۱۳۸۸-۰۲-۳۱, ۰۲:۲۰ بعد از ظهر
به بههههههههههههه کارمند وزارت دفاع مارو باش زده تو کار مکمل:خنده: از امثال تو بعید نیست بگن ما خود وزیر دفاعیم:سوت:
نمیدونم منظورتون از قیمت کف بازار چیه و کجاس کف بازار مسگرای اصفهان
یا احراجاتیایه لب مرز سیستان که ***ا همه پاکستانیه:پوزخند:
حالا اگه شما کم اوردی بشکن بزن:خنده:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۳۱, ۰۴:۱۴ بعد از ظهر
به بههههههههههههه کارمند وزارت دفاع مارو باش زده تو کار مکمل:خنده: از امثال تو بعید نیست بگن ما خود وزیر دفاعیم:سوت:
حالا اگه شما کم اوردی بشکن بزن:خنده:

اخراج تو براي من كاري نداره اما دوست دارم بچه هاي سايت بيشتر طرفداراي اين استاد x رو بشناسن . تو هر زر زري دوست داشتي بكن . چون سايت به يه دلقك هم احتياج داره عزيز دلم .
راحت باش . شايد نصف بيشتر اين سايت از من *** خريده باشن و منو كاملا بشناسن پس خودشون هم ميدونن كيفيت ***ا چه طور بوده و هم ميدونن كه قيمتشون چه طور بوده . در مورد منم اگر باور نداري كه كارمند هستم يا نه مشكل خودته و به من مربوط نيست . حالا ميتوني باور كني و ميتونيم باور نكني احتياجي به باور كردن تو ندارم عزيزم .
آدما هميشه وقتي ميسوزن هزيون ميگن . اميدوارم شفا بگيري هرچند كه استادت اگر شفا گرفت تو هم ميگيري .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۳۱, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
اين كار منه .
البته خيلي هاي ديگم هست كه اگر دوست داشتي ميزارم .
پس اگر مكمل تقلبي به ايشون ميدادم چه طوري اينجوري شده ؟؟؟
ايشون هاشم آگاهي از پرسونل محترم آتشنشاني هستن كه من افتخار آماده سازيشو براي مسابقات بهمن 87 داشتم .
در عرض 2 ماه اين تغييرات حاصل شد .
جالبه بدونيد توي اولين عكس 75 كيلو وزن داره و توي باقي عكس ها 60 و 65 كيلو هستش .
با كمترين هزينه ممكن .

http://www.imageurlhost.com/images/rnr4a705emv9j0zh4jpw.jpg
http://www.imageurlhost.com/images/zaqml3fovd2da10gn1m.jpg
http://www.imageurlhost.com/images/zxbrvhiwm8ec38na4fc.jpg
http://www.imageurlhost.com/images/he49gns1jzfivacvvm.jpg
http://www.imageurlhost.com/images/4jvtp76y1w19qlmmws09.jpg

shahi
۱۳۸۸-۰۲-۳۱, ۰۹:۱۱ بعد از ظهر
maniدلقک خوبه که واسه دوستان استاد هم عینه خودش یه لقب بزاریم مثلا واسه تو همین دلقک خوبه.
در مورده مکمل هم بگم تقریبا تمام کسایی که اقا پیمان و می شناسن از ایشون خرید میکنن من خودم به شخصه حاضرم اگر بیشتر از قیمت بازار هم باشه از ایشون خریدکنم چه برسه به حال ه از همه جا مناسب تره.درمورد شغل ایشون هم لزومی نمیبینم بخوام چیزی بگم چون ما همه آقا پیمان و می شناسیم.سلام من و به استادت برسون بگو وضعیت ترجمه چطوره؟اخاذی خوب پیش میره؟بگو اگه میتونه یه کتاب بنویسه با این عنوان : مرد 60کیلوگرم با بازوری 48 سانتی:خنده:.فکر میکنم اگه این کتاب و بنویسه جایزه ی ک..ر بلورین رو بهش بدن.:خنده:

mohsen sat
۱۳۸۸-۰۳-۰۲, ۰۹:۱۳ قبل از ظهر
حالا اگه شما کم اوردی بشکن بزن:خنده:میخوای بحث کنی مثه آدم باش و درست حسابی بحث کن نه مثل خاله زنکه ها(بزرگترای سایت ببخشن) از این شاخه به اون شاخه بپر...در درجه اول به نظر من مقصر پیمانه که به شماها احترام میزاره جوابتون تک تک داره میده شما همون میتی گوه موند حقتونه که تا دهن وا کردید با پشت دست بزنه تو دهنتون....من از پیمان خواهش میکنم هر کی اومد دری وری گفت به جای جواب دادن آناً اخراجش کنه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۲, ۰۵:۰۵ بعد از ظهر
از اين به بعد هر كي حرف احمقانه بزنه بنا به درخواست همه شما عزيزان سريعا اخراج ميشه .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۳-۰۴, ۰۶:۰۷ بعد از ظهر
اين تاپيك فقط به خاطر يكي از دوستان خوبمون كه خواستند تاپيك بسته شه بسته ميشه .
البته اگر طرفداران اين آقاي ايكس دويباره بيان اراجيف بگن براي هميشه بازش ميكنم .