PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وبسایت

bodymaker
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۳:۳۸ بعد از ظهر
سلام
از روی علاقه ی زیادی که به بدنسازی دارم و همچنین با توجه این که،با طراحی و برنامه نویسی وب اشنا هستم.تصمیم به ساخت یک سایت یا به عبارتی نشریه ی الکترونیک بدنسازی گرفتم.
این سایت را تازه راه اندازی کردم.تصمیم دارم مقاله های سایت های خارجی را ترجمه کنم و در سایت قرار بدم.
دوستان چون این سایت را تازه راهندازی کردم خیلی مطلب داخلش نیست البته در آینده وضعش خیلی بهتر می شه.هدفم از ایجاد این تاپیک معرفی این سایت و جلب همکاری دوستان گرامی می باشد. که فکر کنم اولیش تا حدودی تحقق پیدا کرد ولی هدف دوم بستگی به شما عزیزان داره.
پیشا پیش از همه دوستان تشکر می کنم.هر گونه حمایت شما باعث دلگرمی وتشویق بنده حقیر میشود.حمایت شما میتونه معرفی این سایت به دوستان،قرار دادن لینک ما در وبلاگ ها و وبسایت هایتان،تبادل لینک،ارسال مقاله و... باشه.در کل اگر قدرت حمایت دارید از ما دریغ نفرمایید.
دوستانی که تمایل دارند مقاله ای ارسال کنند(توجه داشته باشید که ما پای بند قوانین کپی رایت هستیم و مقاله شما را با نام و در صورت درخواست شما همراه با یک عکس از خود شما منتشر می کنیم) ویا اگر پیشنهاد یا انتقادی دارند فقط از طریق ایمیل زیر اقدام نمایند.
alr.ramezani[at]gmail.com

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۶:۲۱ بعد از ظهر
با سلام خدمت شما و عرض خیر مقدم بابت ورود به سایت و سایت تازه تاسیستون.
دوست من تبلبغ در سایت چه اینجا چه هر جه مستلزم اجازه از مدیران سایت میباشد
لطف کنین واسه اجازه اول به مدیریت سایت پیغام خصوصی زده در صورت پذیرفته شدن این سایت در خدمت شما خواهد بود.با سپاس:گل رز: