PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سستی ساق پا در هنگام تمرین

pink
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر
سلام دوستان من چند وقتی هست که موقع تمرین(بیشتر تمرینات هوازی)بغل ساق پام (بیرون پا) یه جوری سست میشه و احساس میکنم نمیشه درست حرکت کنم و بعضی وقتا هم خوبه و این مشکلو ندارم، نمیدونم چجوری بگم پام مثل این میشه که انگار یکم قلقلکش میادو یکم سوزنی مانند میشه یجور مشکل عجیب قریبه که شک داشتم مطرحش کنم چون گفتم شاید کسی به این مشکل برنخورده باشه و من نتونم دقیق بگم که پام چه حالتی میشه ولی دیگه مطرحش کردم با اینکه میدونم شاید بگید این چجورشه دیگه ولی واقعا انگار جدی هست و نمیزاره من درست رقص پا کنم خواهش میکنم اگه راهی وجود داره کمک کنید.اینم بگم موقع راه رفتن یا دویدن مشکل نداره بیشتر که طناب میزنم و به بغل رقص پا میکنم بد سست میشه و نمیزاره درست کار کنم.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۱۲, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
میخوای اینو امتحان کن>>> قبل از اینکه تمریناتت رو شروع کنی ساق پات رو تحت کشش قرار بده و گرمش کن......اینکار رو قبلا کردی؟؟

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۱۱:۱۲ قبل از ظهر
سلام دوستان من چند وقتی هست که موقع تمرین(بیشتر تمرینات هوازی)بغل ساق پام (بیرون پا) یه جوری سست میشه و احساس میکنم نمیشه درست حرکت کنم و بعضی وقتا هم خوبه و این مشکلو ندارم، نمیدونم چجوری بگم پام مثل این میشه که انگار یکم قلقلکش میادو یکم سوزنی مانند میشه یجور مشکل عجیب قریبه که شک داشتم مطرحش کنم چون گفتم شاید کسی به این مشکل برنخورده باشه و من نتونم دقیق بگم که پام چه حالتی میشه ولی دیگه مطرحش کردم با اینکه میدونم شاید بگید این چجورشه دیگه ولی واقعا انگار جدی هست و نمیزاره من درست رقص پا کنم خواهش میکنم اگه راهی وجود داره کمک کنید.اینم بگم موقع راه رفتن یا دویدن مشکل نداره بیشتر که طناب میزنم و به بغل رقص پا میکنم بد سست میشه و نمیزاره درست کار کنم.

به پشت دراز بکش ، دو دست رو دوطرف بدن قرار بده به شکلی که کف جسبیده به زمین باشه
آروم و با تمرکز ... بدونی که مچ پا و یا زاتو حرکت داشته باشه پا رو از لگن بالا بکش تا هر جا که تونستی .... ( برای هر دو پا ) در انتهای حرکت اگر همون حالت رو دز ساق حس مردی ... مور مور ....
عصب شما در مهره های کمر تحت فشاره و در مانش فقط با استراحت امکان داره .... اگه هم نه ... که خدا رو شکر ... میتونه مال فشار وزن و خستکی عضلانی وقت تمرین باشه که با گذشت زمان و آکاده تر شدن بدن برطرف میشه

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۰۲:۵۹ بعد از ظهر
به نظر من هم ممكنه از مهره هاي كمر باشه، البته اميدوارم كه نباشه. بهتره مدتي به كمرت فشار نياري و استراحتش بدي، اگه خوب نشدي به پزشك ارتوپد مراجعه كن و از عمل به تجويزهاي متفرقه پرهيز كن. براي اطمينان هم مي توني mri بدي.

pink
۱۳۸۸-۰۶-۱۵, ۰۸:۳۵ بعد از ظهر
دوستان از کمرم نیست و الان پای راستم خوب شده ولی پای چپم هنوزم احساس سستی داره من فکر کنم چند روز متداوم طناب زدم یکم خوب شده