PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندلی داغ

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۱۲:۵۷ قبل از ظهر
از این به بعد تاپیک صندلی داغ رو اینجا راه اندازی میکنیم و هر بار یکی از دوستان رو روی اون مینشونیم و 30 تا سئوال داغ از اونا میپرسیم که باید جواب بدن.دوستان توجه داشته باشن که سئوالهای خیلی خیلی خیلی خصوصی نپرسن و دوم اینکه هر پست یه سئوال فقط
اولین قربانی هم خود پیمان.
نام :پیمان
نام خانوادگی:صادقی پری
اولین سئوالو هم خود من میپرسم
از چه غذاهایی بدت میاد؟

exploit
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۰۱:۴۴ قبل از ظهر
پيمان جان دوست داري به كدوم كشور خارجي سفر كني؟؟؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۰۷:۵۲ قبل از ظهر
پیمان جان مدل گوشی موبایلت چیه؟؟؟

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۱۰:۲۳ قبل از ظهر
در راستای جان بحشیدن به این تاپیک .... به قول بچه ها .... منم بازی

پیمان جان الان ( درست در حال حاضر ) چقدر پول توی کیف پولت هست :پوزخند:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۶-۱۴, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
پيمان جان، فكر مي كني سقف موفقيتهات كجاست؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۵, ۰۴:۲۳ بعد از ظهر
1. سيرابي . كله پاچه . مرغ آب پز . ماهي آب پز . گوشت آب پز توي هر غذايي كه باشه گوشت آب پزشو سوا ميكنم :پوزخند: .
2. دوست دارم برم آمريكا مهد آزادي .
3. w810 i sony ericson
4. دوازده هزار تومان .
5. جايي كه همسرم ازم راضي باشه .

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۱۵, ۰۴:۵۲ بعد از ظهر
زن ذلیل هستی یا تفاهم داری؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۵, ۰۵:۰۶ بعد از ظهر
زن ذلیل هستی یا تفاهم داری؟

:خنده::خنده::خنده: تفاهم دارم بابا . زن ذليل چيه ديگه :پوزخند: . همسرم از خداشه كه من يه روز حتي توي مستر المپيا شركت كنم . واقعا بزرگترين حامي من همسرم هستش .

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۱۵, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
اگه قدرت دستت میفتاد سه تا کار اولی که میکردی چی بودن؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۵, ۱۰:۵۲ بعد از ظهر
1. مردم كشورمان را به اون فرهنگي كه در شان شون هست ميرسوندم .
2. عدالت مالي را بين همه برقرار ميكردم . تا اين كه يه نفر بنز آخرين سيستم سوار نشه و يكي محتاج يه لقمه نون باشه .
3. عقايد مردم را در مورد اين كه كشورمان پهلوان خيز بوده و نه سوسول خيز درست ميكردم . تا اين كه خوب و بدشان را چه در ورزش وچه در ...... بشناسند . :گل رز:

exploit
۱۳۸۸-۰۶-۱۵, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
با توجه به پست اول تاپيك كه گفته شده بود بايد تو هر پست 1 سوال پرسيده بشه, من با اجازه از دوستان
و bodyguard چند سوال ميپرسم , چون اگه تو هر پست يك سوال بپرسم , بقيه سولات يادم ميره:سوت:

1-پيمان جان عجیبترین چیزی که تا حالا دیدی ؟
2-پيمان جان اگه گوشیتو بدزدن چی کار میکنی ؟
3-پيمان جان مزخرفترین فیلمی که دیدی ؟
4-پيمان جان شیرین ترین و تلخ ترین خاطره عمرت؟
5- پيمان جان آیا تا حالا سوار اسب شده اید؟
6-پيمان جان از آدم سوسول خيلي بدت مياد؟چقدر؟
7-پيمان جان نظرت در باره شعري كه تو امضاي بنده نوشته شده چيه؟؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۱۲:۲۴ قبل از ظهر
1 . عجيب ترين چيزي كه ديدم ميلياردر شدن يكي از دوستام اونم در طي مدت 2 سال بود . ايشون هيچي نداشت . نه خودش و نه پدرش . وقتي ديدم پولدار شده خيلي خوشحال شدم چون هميشه نگرانش بودم .
2 . هيچي . ميگم نوش جونشون . يكي ديگه سعي ميكنم بخرم البته ارزونشو .:پوزخند:
3 . همه فيلم هاي عشق و عاشقي ايراني و هندي .
4 . شيرين ترين خاطره عمرم كسب مقام قهرماني در مسابقات بهمن 86 و تلخ ترين خاطره عمرم اين بود كه حق شاگردم (هاشم آگاهي ) را در مسابقات بهمن 87 خوردن و به جاي مقام دوم پنجم اعلامش كردن .
5 . بله . توي شمال . البته اسب سواري بلد نيستما :پوزخند:
6. متنفرم . خيلي خيلي خيلي بدم مياد اونقدر كه حاضرم هر كمكي براي مبارزه با سوسول ها كنم .
7. فوق العاده زيبا و پر معنيه .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
6. متنفرم . خيلي خيلي خيلي بدم مياد اونقدر كه حاضرم هر كمكي براي مبارزه با سوسول ها كنم .

با این موردت خیلی حال کردم دمت قیژ:خنده::خنده::خنده::خنده:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۱:۱۳ قبل از ظهر
بعد از خدا از کی میترسی؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۱:۱۷ قبل از ظهر
تا الان شده 14 تا سئوال و هنوز 16 تا سئوال دیگه مونده.امیدوارم صندلی داغ که البته همچین هم تا حالا داغ نبوده اذیتت نکرده باشه

exploit
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۲:۲۳ قبل از ظهر
1-پيمان جان شدیدترین دعوای عمرت كي بوده,با كي؟
2-پيمان جان چقدر در 24 ساعت میخوابی و چرا شبها تا دیر وقت بیداری؟
3-پيمان جان چرا با آمريكا ارتباط داري؟ :پوزخند:
4-پيمان جان يك بيت شعر داغ در وصف خودت بگو

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۹:۵۳ قبل از ظهر
دوسداری شغلت چی باشه؟؟
در ماه چند ساعت اضافه کار داری الان؟؟ :پوزخند:
از کدوم درس بدت میاد؟؟
آخرین باری که سینما رفتی کی بود؟؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
همین الان مکمل هایی که تو خونه داری استفاده میکنی چیه؟
چقدر پول داشته باشی اون رژیمی که دوست داری میتونی بگیری؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۲:۴۰ بعد از ظهر
این که نشد.فرار شد هر پست فقط یه سئوال.اینجور یکه اصلا حال نمیده.

exploit
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۳:۱۶ بعد از ظهر
این که نشد.فرار شد هر پست فقط یه سئوال.اینجور یکه اصلا حال نمیده.

bodyguard عزيز چه فرقي ميكنه , مثلا من بيام تو هر پست يه سوال بپرسم كه 13-12 تا پست ميشه , اگه تو يك پست چند سوال بپرسيم كه بهتره , شلوغم نميشه به نظر من:گل رز:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۳:۲۰ بعد از ظهر
خوب اگه تو هر پست 1 سوال باشه طرف 2 تا سوال داشته باشه پشت هم بزنه که این خلاف قوانین هست و اینکه یادش بره دفعه بعد بپرسه.

Mohsen
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۰۹:۱۰ بعد از ظهر
اول قوانین سایت الویت داره بعد قوانینی که شروع کننده تایپک می گذاره...پس دوستان لطفا قانونی که دوست عزیزمون برای تایپیک شون گذاشته رعایت کنید یعنی هر بار می تونید یک سوال بپرسید زمانی که جواب سوال شما داده شد بعد می تونید سوال بعد خود را بپرسید

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۱۶, ۱۰:۴۶ بعد از ظهر
مشکل اینجاس که صندلیه زیادی داغ شده پیمان نمیاد بشینه رو صندلی:خنده:
بیا دیگه پیمان جان.........بیا نفر بعدی این محسن رو بشینونیم رو صندلی تا به حسابش برسیم:خنده:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۱۲:۵۹ قبل از ظهر
بعد از خدا از کی میترسی؟
بچه ها تو رو خدا منو ببخشيد نبودم امروز . مهموني بودم . الان همه جواب ها رو ميدم . بعد از خدا از خودم ميترسم كه نتونم انتظاراتم را براورده كنم .

دوسداری شغلت چی باشه؟؟
در ماه چند ساعت اضافه کار داری الان؟؟ :پوزخند:
از کدوم درس بدت میاد؟؟
آخرین باری که سینما رفتی کی بود؟؟

1. دوست دارم روزي بهترين مربي جهان بشم . البته قبلش بهترين بدنساز جهان .
2. كلا با اضافه كار مخالفم و سعي ميكنم واي نسم هر وقتم وايسادم براي زيادي كار بوده و به اجبار نگهم داشتن .
3. عربي چون هيچ كاربرد و فايده و منفعتي نداره .
4. 2 سال پيش

همین الان مکمل هایی که تو خونه داری استفاده میکنی چیه؟
چقدر پول داشته باشی اون رژیمی که دوست داری میتونی بگیری؟
در حال حاضر هيچ مكملي استفاده نميكنم . اگر 7 مليون داشته باشم قسم ميخورم به اردوي تيم ملي راه پيدا كنم .

bodyguard عزيز چه فرقي ميكنه , مثلا من بيام تو هر پست يه سوال بپرسم كه 13-12 تا پست ميشه , اگه تو يك پست چند سوال بپرسيم كه بهتره , شلوغم نميشه به نظر من:گل رز:
شرمنده من دير جواب دادم .

exploit
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۱:۲۷ قبل از ظهر
پيمان جان اين سولات رو يادت رفت چواب بدي:گل رز:

shahi
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۱:۲۷ قبل از ظهر
به نظره من اگه توی هر پست بتونیم بیشتر سوال بپرسیم خیلی بهتره.البته به شرطه اینک عزیزی که تایپیک رو باز کرده رازی باشه:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۴:۵۱ بعد از ظهر

1. شديدترين دعواي عمرم سال 83 بود . من به خاطر يكي از دوستام كتك مفصلي خوردم . با هم رفته بوديم بيرون. اين دوست ما هم خيلي فكر ميكرد دعوا خوبه . با يه نفر نگاه تو نگاه شد . داشتن جهر و بحث ميكردن كه يك دفعه نمي دونيم چي شد نزديك به 20 نفر ريختن سر ما دو نفر . تا جا داشتيم كتك خورديم :پوزخند: جاتون خالي خيلي حال داد :پوزخند: . البته شانس اورديم زورمون نرسيد چون بعدا شنيديم كه اونهايي كه با ما درگير شده بودن ازون چاقوكش هاي قهار بودن . البته يكيون :خنده:.
2. توي 24 ساعت فكر ميكنم 6-7 ساعت . بعضي روزها هم بيشتر . به دليل اين كه عاشق رسيدگي به سايتم . دوست دارم سوالات بچه ها را جواب بدم .حساب كنيد 5 صبح بيدار ميشم . ساعت 7 صبح شروع به كار ( ميرم سر كار ) ساعت 5 ميرسم خونه . تا 8 مي خوابم و ساعت 8 ميرم باشگاه . بعد ميام شما ميخورم و اينترنت و ساعت 12 هم مي خوابم .
3. كي گفته من با آمريكا رابطه دارم ؟ :خنده: اگر داشتم كه وضع ماليم اينجوري نبود . حداقل خرج بدنم دستم بود .
4. شاه شمشاد قدان خسرو شيرين دهنان كه به مژگان شكند صف همه صف شكنان :پوزخند:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۱۱:۵۵ بعد از ظهر
به نظره من اگه توی هر پست بتونیم بیشتر سوال بپرسیم خیلی بهتره.البته به شرطه اینک عزیزی که تایپیک رو باز کرده رازی باشه:گل رز:
تا حالا شده 24 سئوال.
حالا که دوستان اینجوری میخوان میشه یه کار دیگه هم کرد.به جای 30 سئوال بیام و 30 پست بزاریم.اینجوری هم بچه ها تا دلشون بخواد سئوال میپرن و هم اینکه دلم برای پیمان میسوزه.
تا حالا شده 12 پست و هنوز پیمان باید 18 پست دیگه رو هم روی صندلی بشینه و پاسخگو باشه.

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۱۸, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر
1-همین حالا به چی فکر میکنی؟
2-از چه رنگی خوشت میاد و از چه رنگی بدت میاد؟
3-اگه یه روز رئیس فدراسیون و یا تربیت بدنی میشدی چه کار میکردی؟
4-اول مرغ بوده یا تخم مرغ؟
5-از چه ماشینی بیشتر خوشت میاد؟
6-درامدت از بدنسازی چقدره؟(اگه دلت خواست بگو)
7-بیشتر اهل گل هستی یا کادو؟
8-حسرت چی به دلت هست؟
9-اگه سه تا ارزوت براورده میشد چه ارزوهایی میکردی؟
10-دلت میخواست من الان جلوت بودم تا به خاطر این تاپیک و این سئوالا کلمو میکندی؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۸, ۰۱:۵۳ قبل از ظهر
1. به اين كه چه زماني دوباره به صحنه مسابقات برميگردم .
2. همه رنگها قشنگن .
3. اگر رئيس فدراسيون ميشدم سعي ميكردم برنامه هايي بچينم كه مردم بيشتر با اين ورزش آشنا شن . مثلا سمينارهايي ميذاشتم كه مردم بيان سوالاتشون رو از قهرمان هاي ايراني بپرسن .
اما اگر رئيس تربيت بدني ميشدم بودجه فوتبال را 90% كم ميكردم و به رشته هاي ديگه اضافه ميكردم تا همه ورزش ها زير سايه فوتبال نسوزن .
4. خروس:پوزخند:
5. بنز آخرين سيستم . پرادو هم دوست دارم .
6. درامدم هرماه متغيره . يك ماه 500 تومان . يك ماه 50 تومان . بستگي داره نميشه بگيم هميشه يكسانه . اما خدا را شكر راضيم چون همه مشتري ها راضي بودن و همين برام كافيه .
7. هيچ كدوم . فقط سوما :پوزخند:
8. اين كه توي مسابقات انتخابي تيم ملي شركت كنم و اول بشم .
9. پسر آيندم قهرمان پرورش اندام جهان شه و اسطوره پرورش اندام بشه.
10 . اگر شما اينجا بودي چيزي جز خوش و بش از من نميديدي .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۱۸, ۰۲:۵۵ قبل از ظهر
یه سوال واسم پیش اومد الان اگه داداش حال کردی جواب بده شاید خوشت نیاد میگم پیمان جان خرجت زیاده تو ماه؟آخه حقوق خودت که از سر کار در میاری بعد بدنسازی ولی همیشه مسخواستی برنامه بریزی پول واسه رژیمت جمع کنی, آخه اگه حقوقاتو جمع کنی ردیفه نه؟/چه سوالی :خنده:داداش بازم میگم حال نکردی جواب نده راحت باش خودت میشناسیم که چون باهات راحتم پرسیدم جسارت نشه:گل رز:

a.amir
۱۳۸۸-۰۶-۱۹, ۱۰:۰۰ قبل از ظهر
يك سؤال هم از بنده. چند ساله بدنسازي كار ميكنين؟
مكمل مورد علاقتون چيه؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۰۲:۱۴ قبل از ظهر
1-اولین تجدید مدرستو کلاس چندم اوردی و چه درسی بود؟
2-دلت میخواد بچت بجز قهرمان شدن چه شغلی داشته باشه؟
3-از چه حیوونی خوشت میاد؟
4-اگر همین الان یکی بیاد و بگه یه پرادو بهت میدم و بی خیال بدنسازی بشوچه کار میکنی؟
5-اگه تو اوج آمادگی باشی و خودتو کشته باشی تا به مسابقه برسی و مطمئن هم باشی که اول میشی و اونوقت یه یارو بیاد بگه که پیمان من این مسابقه به فلان دلیل(یه دلیل مثلا مهم و مربوط به ابرو) باید اول بشم و بیا و مردونگی کن و مسابقه نده. چه کار میکنی؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
تا حالا شده 16 پست و فکر کنم صندلی اینقدری داغ شده که پیمان نخواد دیگه روی صندلی بشینه.ولی داداش هنوز 14 پست دیگه مونده.پس لطفا زود به زود جواب بده

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۱, ۱۱:۳۷ قبل از ظهر
جناب بادیگارد میشه خواهش کنم یه تجدید نظر کنید و همون 30 سوال باشه؟؟؟
خیلی زیاد میشه اینجوری

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۲۱, ۱۲:۰۴ بعد از ظهر
به نظر من هم کمتر باشه بهتره اینجوری بیمزه میشه,ولی صاحب اختیار و تصمیم گیرنده bodyguard چون ایشون تایپیک رو باز کردن

mehdimehdi
۱۳۸۸-۰۶-۲۱, ۰۲:۰۲ بعد از ظهر
بهترین دوره که رفتی چی بود؟ هم تو حجم هم رژیم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۱, ۰۵:۰۳ بعد از ظهر
یه سوال واسم پیش اومد الان اگه داداش حال کردی جواب بده شاید خوشت نیاد میگم پیمان جان خرجت زیاده تو ماه؟آخه حقوق خودت که از سر کار در میاری بعد بدنسازی ولی همیشه مسخواستی برنامه بریزی پول واسه رژیمت جمع کنی, آخه اگه حقوقاتو جمع کنی ردیفه نه؟/چه سوالی :خنده:داداش بازم میگم حال نکردی جواب نده راحت باش خودت میشناسیم که چون باهات راحتم پرسیدم جسارت نشه:گل رز:
خرجم كه خيلي خيلي زياده . به خدا شايد بگيد الكي داره ميناله و .... . اما بزاريد قسمتيشو بگم براتون . همونجور كه ميدونيد 15 آبان عروسيمه و اولين مشكل هر كس خونه هستش كه با كمك خدا تونستم يه خونه بخرم . ماهي تقريبا 300 تومان قسط خونه هستش . ماهي 55 تومان قسط وام ازدواج . ماهي حدود 30 تومان كه ميشه يه وام ديگه . يه تلويزيون lcd برداشتم با يه ماشين لباسشويي كه اونم تقريبا روي هم نزديك به يك مليون و 700 تمام شد و ماهانه دارم 150 تومان قسط اونو ميدم . منم چون باهات راحت بودم جواب دادم anius جان . زندگي خرج داره . اما انشالله قول ميدم نزارم اين خرج ها مانع پيشرفتم بشه . يه كارايي دارم ميكنم .:گل رز:

يك سؤال هم از بنده. چند ساله بدنسازي كار ميكنين؟
مكمل مورد علاقتون چيه؟
7 سال تقريبا . مكمل مورد علاقه ام وي 100% اوپتيموم و نيتريكس

1-اولین تجدید مدرستو کلاس چندم اوردی و چه درسی بود؟
2-دلت میخواد بچت بجز قهرمان شدن چه شغلی داشته باشه؟
3-از چه حیوونی خوشت میاد؟
4-اگر همین الان یکی بیاد و بگه یه پرادو بهت میدم و بی خیال بدنسازی بشوچه کار میکنی؟
5-اگه تو اوج آمادگی باشی و خودتو کشته باشی تا به مسابقه برسی و مطمئن هم باشی که اول میشی و اونوقت یه یارو بیاد بگه که پیمان من این مسابقه به فلان دلیل(یه دلیل مثلا مهم و مربوط به ابرو) باید اول بشم و بیا و مردونگی کن و مسابقه نده. چه کار میکنی؟
1. اولين تجديد مدرسه ام را توي سال سوم دبيرستان اوردم .
2.گفتم كه مربي . اما كلا به جر ورزش اگر بخوام حساب كنم دوست دارم پزشك داروساز بشه تا بتونه شايد واكسن سرطان را كشف كنه . و يا داروي جلوگيري از سكته .
3. خروس . عاشق خروسم چون نماد مردونگيه .
4. ميگم امكان نداره چون من با بدنسازي به خيلي جايگاه هاي معنوي رسيدم كه با ملياردها پولم نميرسيدم . داستانش خيلي زياده . اما فقط يه قسمتش را بگم من رو از يه شخصيت به يه شخصيت ديگه تبديل كرد .
5.مسابقه ميدم اما فيگورام رو خداب ميگيرم كه اون اول شه . شايد باور نكنيد اما خداوكيلي و به هر چيزي كه بخوايد قسم ميخورم كه اينكار را ميكنم . اما براي اين مسابقه ميدم و ميبازم كه قهرماني اون بي ارزش نشه و خيلي ها نگن كه اگر فلاني شركت ميكرد تو دوم بودي . دوست دارم با اقتدار اول شه .

بهترین دوره که رفتی چی بود؟ هم تو حجم هم رژیم
بهترين دوره اي كه توي حجمم رفتم پريموبولان + وينسترول بود . مكمل ها هم كه ديگه زيادن .
توي رژيم نميشه بگيم دوره چون شما بايد براي اين كه قهرمان شي به مدت حداقل 3 ماه مداوم و بدون استراحت دارو مصرف كني .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۲۱, ۰۵:۱۱ بعد از ظهر
ایشاا... که خوشبخت شی که هستی وخوشبخترم میشی:گل رز:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۲:۲۸ قبل از ظهر
با این حساب آقا پیمان تا حالا 43 تا سئوالو جواب داده.و چون دوستان میگن همون 30 سئوال بهتره پس به دلیل اینکه از 30 گذشتیم پس 50 سئوال رو میزاریم.یعنی 7 تا سئوال دیگه.
منم از اول با 30 سئوال موافق بودم.ولی باید هر کس در هر پست چندین سئوال نپرسه تا نوبت به همه برسه.
پس یه قانون بزاریم.هر پست حداکثر 5 سئوال.هر نفر هم روی صندلی بشینه 50 سئوالو باید جواب بده.
اگر هر کدوم از دوستان پیشنهاد دارن بگن تا تاپیک رونق بیشتری بگیره.

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۲:۳۰ قبل از ظهر
چه دوره ای رو دوره طلایی میدونی و آرزو داری که اون دوره رو بری(منظور دوره داروییه)؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۲:۴۳ قبل از ظهر
دوست دارم دوره ig1+soomateropin+winestrol desma + primobolan برم .
خيلي خيلي دوست دارم اين دوره رو تجربه كنم . تا به حال به هر كس هم خواستم اين دوره را پيشنهاد بدم مثل خودم توان ماليشو نداشته .
قيمت اين دوره اينجور ميشه .
igf 1 فقط 10 ويالش ميشه 700000 تومان
سوماتروپين 42 تاش كه ميشه براي مصرف 6 هفته ميشه قيمتش اگر تازه كره اي بخريم 546000 تومان .
24 تا پريموبولان لازم دارم كه ميشه 156000 تومان .
24 تا وينسترول دسما هم ميشه 156000 تومان .
يك عدد وي 100% 4.5 كيلويي كه ميشه 125000 تومان .
يك عدد نيتريكس شركت bsn كه ميشه 75000 تومان .
يك عدد هم كراتين كه ميشه 15000 تومان .
يك عدد گلوتامين كه ميشه 30000 تومان .
يك عدد هم آمينو 2222 كه ميشه 38000 تومان .
به همينا قانعم خلاصه :پوزخند:.
بزاريد ببينم مجموع قيمتش چه قدر ميشه . ميشه يك مليون و هشت صد و سه هزار تومان ناقابل .
ولي عجب دوره اي هستش ها .
مطمئنم كه واقعا محشره .

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۲:۴۸ قبل از ظهر
خدا به هممون این دوره رو قسمت کنه.. آمین...

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۰۷:۳۳ بعد از ظهر
از چه جونوری میترسی؟(از میون ادما نباشه)

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۰۸:۲۴ بعد از ظهر
مار و عقرب

Gladiator
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۱:۵۳ بعد از ظهر
من فقط يك سوال دارم :پوزخند:اينكه تو اين چند سال كه داري پرورش اندام كار ميكني كدوم قسمت بدنت ضعف داره و كدوم قسمت اندامت به نظر خودت بهتره؟:پوزخند:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۰۱:۰۰ قبل از ظهر
به نظر خودم سينه و پشت بازو و ساعد و كولم و پشت پام ضعيفه . اما زير بغل و پاهاي خوبي دارم . البته نظرمه ها .

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۲۵, ۱۲:۲۳ بعد از ظهر
تا حالا 46 سئوال شده

یک سئوال بسیار بسیار بسیار سخت و کنکوری

چه کسی رو بیشتر دوست داری؟
الف-آقای پدر
ب-خانم مادر
ج-همسر محترم
د-هیچکدام
:خنده:
فقط یکی رو میتونی انتخاب کنی:خنده::چشمک:

anjel
۱۳۸۸-۰۶-۲۵, ۰۶:۵۴ بعد از ظهر
خوب حالایه سئوال سخت
مفهوم زندگی چیست؟:پوزخند:

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۰۳:۴۳ قبل از ظهر
تا حالا به چند تا از شهرهايه ايران سفر كردي و اسماشون؟:پوزخند:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۷, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
تا حالا 46 سئوال شده

یک سئوال بسیار بسیار بسیار سخت و کنکوری

چه کسی رو بیشتر دوست داری؟
الف-آقای پدر
ب-خانم مادر
ج-همسر محترم
د-هیچکدام
:خنده:
فقط یکی رو میتونی انتخاب کنی:خنده::چشمک:
همسرم . چون حمايت هايي از من كرده كه هيچ كس همچين حمايت هايي از من نكرده . خودش را فداي من كرده . شايد من لياقتش را نداشته باشم . اما اميدوارم بتونم زحماتش را جبران كنم . شايد باور نكنيد اما براي خوشحال شدن و موفقيت من چه توي ورزش و چه توي چيزهاي ديگه از همه انرژيش مايه ميزاره . اميدوارم تمام دوستان همسر خوبي پيدا كنن . بهترين شخصي كه توي تمام عمرم ديدم همسرم بوده و بس.

خوب حالایه سئوال سخت
مفهوم زندگی چیست؟:پوزخند:
مفهوم زندگي يعني جنگ با موانعي كه سر راهت هست براي رسيدن به هدف .

تا حالا به چند تا از شهرهايه ايران سفر كردي و اسماشون؟:پوزخند:
مازندران . گيلان . قم . تهران . قزوين . خراسان . بندرعباس . سنندج . سمنان .همدان

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۲۹, ۱۲:۴۳ قبل از ظهر
اینم از پنجاهمین و آخرین سئوال.
بعد از این سئوال دوستان محبت کنند و یکی دیگه از دوستان رو روی این صندلی داغ بنشونند.
سئوال:
عجیبترین چیزی که تا حالا دیدی چی بوده؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۹, ۰۸:۰۹ قبل از ظهر
بعد از این سئوال دوستان محبت کنند و یکی دیگه از دوستان رو روی این صندلی داغ بنشونند.
سئوال:

جناب bodyguard دوست خوبم زحمت نفر بعدی رو هم خودت باید بکشی
مجری شمایی....به این بهونه هم که شده هر روز میکشونمت تو سایت :خنده:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۹, ۱۲:۰۳ بعد از ظهر
سئوال:

عجيبترين چيزي كه ديدم اين بود كه يه بار يه خواب ديدم كه خيلي خيلي به واقعيت نزديك بود . باورت نميشه وقتي بيدار شدم فكر ميكردم توي بيداري بوده . خواب مردنم را ديدم . حتي دفن شدن و ...... . خيلي خيلي واقعي بود . هنوزم باورم نميشه كه خواب بوده .

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۲۹, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
50 تا سئوال آقا پیمان تمام شد.دوستان یکی دیگه رو بنشونند روی صندلی.

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۳۰, ۰۴:۰۸ بعد از ظهر
جناب bodyguard دوست خوبم زحمت نفر بعدی رو هم خودت باید بکشی
مجری شمایی....به این بهونه هم که شده هر روز میکشونمت تو سایت :خنده:
فکر کنم بهترین گزینه خودتی مهندس جان.بیا که صندلی حسابی منتظرته.
گزینه بعدی مهندس
فقط دوستان لطف کنند و از این به بعد جلو سئوالهاشون شماره سئوال رو بزارند.
یعنی اگر بیستمین سئوال رو دارند میپرسند جلو سئوالشون عدد 20 رو بزارند.
این شما و این مهندس .

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۳۰, ۰۴:۰۹ بعد از ظهر
1-خودتو کامل معرفی میکنی؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۳۰, ۰۴:۳۵ بعد از ظهر
2. هدفت از زندگي چيه ؟
3. هدفت از بدنسازي چيه ؟
4. تا به حال چند بار عاشق شدي ؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۳۰, ۰۴:۴۳ بعد از ظهر
5.مهندسه چي هستي؟
6.چن ساله باشگاه ميري؟
7.اگه رئيس جمهور ميشدي اولين كاري كه ميكردي چي بود؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۳۰, ۰۹:۲۲ بعد از ظهر
چاه مکن بهر کسی اول خودت بعدا کسی....خدا بگم چیکارت نکنه بادیگارد که منو به دام انداختی:خنده:

به سوالات طبق شمارش جواب میدم دوستان
افشین کسایی هستم-متولد 1362 ؛ ساکن پاکدشت- مجرد و کارمند اتحادیه فلزتراشان و ماشین سازان هستم
دوست دارم به اخرین حقیقت زندگی برسم (مرگ)
در حال حاضر قهرمانی رو میخوام
11 بار متاسفانه :خنده:
مکانیک؛ گرایش ساخت و تولید
بنده 7 سال سابقه تمرین دارم
نسل عرب ها رو از روی زمین برمیداشتم و با کشورهای صنعتی و مدرن رابطه برقرار میکردم

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۳۰, ۱۱:۴۰ بعد از ظهر
8-از چه رنگی خوشت میاد و چرا خوشت میاد؟
9-احساساتی هستی یا منطقی؟(ثابت کن)
10-علم بهتر است یا ثروت یا چیز دیگه؟(با دلیل بگو)
11-اگه قرار بود انسان آفریده نشی دلت میخواست چه موجودی آفریده می شدی؟(دلیلشو هم بگو)

shahi
۱۳۸۸-۰۶-۳۰, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
12-چه جوری یازده بار عاشق شدی:نمیبینم:؟
13-چی شد که به هیچ کدومشون نرسیدی:ناراحت:؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۳۰, ۱۱:۴۷ بعد از ظهر
14.غذایی که خیلی دوست داری و غذایی که ازش متنفری چیه؟
15.قد و وزنت چنده؟
16.از چه مکملی خوشت میاد و داری از چه مکملی استفاده میکنی؟
17.دلیل انتخاب آواتورت چیه؟
18.چرا اسم کاربریتو افشین نذاشتی چرا مهندس گذاشتی آیا از کلمه مهدس خوشت میاد ؟:پوزخند:
19.چرا داری سفره خونه میزنی؟:بامزه:کی آماده میشه تو پاکدشته ؟
20.تو کارت که بازرسی رشوه هم میگیری اگه بدن چی کار میکنی؟بیشتر گیر میدی یا چشم پوشی میکنی به اصناف؟؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۱۲:۱۸ قبل از ظهر
14.غذایی که خیلی دوست داری و غذایی که ازش متنفری چیه؟
15.قد و وزنت چنده؟
16.از چه رنگی خوشت میاد؟
17.از چه مکملی خوشت میاد و داری از چه مکملی استفاده میکنی؟
18.دلیل انتخاب آواتورت چیه؟
19.چرا اسم کاربریتو افشین نذاشتی چرا مهندس گذاشتی آیا از کلمه مهدس خوشت میاد ؟:پوزخند:
20.چرا داری سفره خونه میزنی؟:بامزه:کی آماده میشه تو پاکدشته ؟
21.تو کارت که بازرسی رشوه هم میگیری اگه بدن چی کار میکنی؟بیشتر گیر میدی یا چشم پوشی میکنی به اصناف؟؟
شماره 16 تکراریه.نفر بعدی از سئوال 21 شروع کنه.

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۱۲:۲۰ قبل از ظهر
مشکلی نیست الان ویرایشش کردم.با سپاس:گل رز:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۱۲:۲۹ قبل از ظهر
21-از کجا میفهمی عاشق شدی؟(نشونش چیه؟)
22-فکر میکنی چند بار دیگه عاشق بشی؟(خجالت نمیکشی اینقدر عاشق میشی؟:چشمک:)
در ضمن امکان داره یه تاپیک جدا بزنی و داستان 11 بار عاشق شدنتو بنویسی؟خداییش خوندنی میشه.

Mohsen
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۳:۱۱ قبل از ظهر
خوب ما هم بازی:چشمک:
23. این 11 بار که عاشق شدی عشقت از چه نوعی بود؟ (ظاهری، ***ی،لحظه ای، دروغی!، یک طرفه و....)
24. چرا اینقدر آقای ا.ح م.د ی ن-ژ.ا_د را دوست داری؟ که حتی حاضری جونت هم فداش کنی
25. درجه حرارت صندلی ؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۱۰:۲۴ قبل از ظهر
ای بابا یه شب زود خوابیدم نیومدم چقدر داغش کردین صندلی رو :خنده:
خب دوستان طبق روال قبل با شماره جواب میدم
8- از پرتقالی چون این رنگ بهم خیلی میاد
9- با آدماهی منطقی احساسی برخورد میکنم و با آدمای حساس منطقی هستم
10- ثروت بهتره چون اگه پول نداشته باشی درس هم نمیتونی بخونی
11- دوست داشتم جن باشم تا هرکاری دلم میخواد بکنم
12- به سادگی عاشق میشدم چون واقعا ساده و بی غل و غش هستم
13- وقتی صمیمی میشدیم میفهمیدم اونی که فکر میکردم نبوده
14- قورمه سبزی رو میپرستم و از کشک بادمجان متنفرم
15- قدم 175 و وزنم 75 کیلو
16- از اوپتیموم خوشم میاد الانم سل مس و no-xplode مصرف میکنم
17- آرم مهندسی هستش
18- اینجوری صدام میکنن منم عادت کردم بهش
19- دوسدارم یه جای رویایی برای مردم درست کنم- بله اطراف پاکدشته
20- رشوه نمیگیرم اما باهاشون رفیق میشم چون بعدا به درد میخورن؛ به بدبخت بیچاره ها کاری ندارم اما به اونایی که سر مردم کلاه میذارن شدیدا گیر میدم
21- از صدای قلبم و تغییر رفتارم
22- بازم دارم عاشق میشم... نه بابا خوشحالم میشم :خنده:
23- از همه نوعش اما یه طرفه نبوده و دروغی هم نبوده
24- محسن یکی طلبت؛ بذار بشینی رو صندلی بهت میگم :پوزخند:.......چون خیلی دوست داشتنیه :نمیبینم:
25- دیگه داره اونجامو میسوزونه یکم استراحت بدین :خنده:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۱۲:۵۷ بعد از ظهر
آقا صندلی داره حسابی داغ میشه
26-این عشقهای متعددت تا حالا گریبان گیرت نشده؟(برات دردسر درست نکرده؟)
27-از چه تیپ و قیافه دخترا خوشت میاد؟
28-میگی بعد از صمیمیت با عشقهات میفهمی اونی که باید باشه نیست.اون چه جوریه که این 11 تا اونجوری نبودن؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۲:۱۴ بعد از ظهر
29.ماهي چند درآمدته؟
30.ماشينت چيه؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۲:۲۲ بعد از ظهر
بذارین من بلند بشم از رو این صندلی اونوقت برای همتون دارم :گل رز::خنده:

26- دو سه تاشون داشتن دردسر درست میکردن اما چون احساسی بودن با منطق قانعشون کردم
27- ظاهری مرتب(چادر یا مانتو فرقی نداره) و متین اما افکاری آزاد و منطقی
28- میخوام اونم مثل من به نقطه ای برسه که بفهمه همه حقیقت ها حقیقت نداره :لبخند:
29- والا از اداره 300 و خورده ای میگیرم حق بازرسی و چیزای دیگه هم بکنار.....جاهای دیگه هم سرمایه گذاری کردم....موذی بازی درآوردم و آخرشم نگفتم چقد میشه:خنده:
30- ماشین ندارم چون نیازی ندارم :لبخند:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۶:۰۲ بعد از ظهر
31. اگر خدا رو ميديدي چه درخواستي ازش ميكردي ؟
32. تيپ لباس پوشيدنت چه جوريه ؟
33. مومن و مذهبي هستي ؟

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۶:۴۴ بعد از ظهر
34- بزرگترین آرزو که توانایی رسیدن بهش رو در خودت میبینی چیه ؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۶:۵۰ بعد از ظهر
35.دانشگاهی که توش تحصیل کردی اسمش چی بود؟
36.ماشینی که دوست داری چیه؟
37.موبایلت چیه و خطت چیه ایرانسل,همراه اول چی ؟
38.چی جوری با سایت آشنا شدی؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۳۱, ۰۹:۱۵ بعد از ظهر
خب بریم سراغ جوابها به دوستان عزیز :گل رز:

31- ازش میخواستم کاری کنه همه آدما مهربون بشن
32- تا وقت اداری رسمی هستم میام خونه اسپرت میپوشم
33- نه.....اما ذات سالمی دارم
34- یه زندگی آروم
35- آزاد واحد سمنان
36- زانتیا
37- سامسونگ s7330- نوکیا n95- همراه اول دائمی و اعتباری
38- تو گوگل میخواستم بنویسم سایت بدنسازی حرف (ی) آخرش رو یادم رفت بذارم؛ شد (سایت بدنساز)
لینک اول همین سایت بود؛ اومدم دیدم دنبال همینجا بودم :لبخند:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۱۲:۴۶ قبل از ظهر
39-زشت ترین اخلاق و عادتت چیه؟
40-بزرگترین حسرت زندگیت چیه؟
41-در این روابط عشقولانت معمولا شروع کننده رابطه تو هستی یا طرف مقابلت؟
42-از درامدت چطوری استفاده میکنی؟(یعنی پولاتو چطوری خرج میکنی؟؟اصلا خرج میکنی؟؟)

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۲:۰۸ قبل از ظهر
43-دوست داری نفر بعدی کی بشینه رو صندلی؟
44-حوصلت سر میره چی کار میکنی؟
45-نظرت درباره بچه هایی که تو سایت میشناسی حتی کم چیه مثل من .محسن.پیمان.bodyguard و....
46-به نظرت عشق وجود داره؟
47-تو روز چند تا sms میدی و چقدر با تلفن حرف میزنی؟
48-دلت بگیره چیکار میکنی؟

Mohsen
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۶:۳۹ قبل از ظهر
49. خدای نکرده این سری اگر شکست بخوری بازم میری دنبال عشق و عاشقی ؟(می خوام ببینم چنین آدم خیره ای با 12 بار به چه نتیجه ای میرسه)
50. چقدر دلت می خواد چیزی که خیلی دوست داشتنی است را هر شب توی خواب ببینی؟ (چیز خیلی دوست داشتنی هم که توی جواب 24 گفتی چیه)

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۱۲:۳۰ بعد از ظهر
خب بریم سراغ جوابها به دوستان عزیز :گل رز:

31- ....
32- ...
33- ....
34- یه زندگی آروم
35- ....
36- ....
37- ....
38- ... :لبخند:
مرسی
چه وجه اشتراکی! فکر کنم بزرگترین آرزویی که میتونه خیلی چیزا رو در بر بگیره همین باشه

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۳:۲۶ بعد از ظهر
39- متاسفانه بعلت مشغله زیاد بد قول هستم
40- یه همسر خوب
41- چون اعتقاد دارم در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.....اول خودم
42- بله خرج میکنم و پس انداز هم میکنم....خرج هایی رو که میکنم هم تو دفترم مینویسم
43- یا خودتی یا محسن :خنده:
44- تلفن میزنم به دوستای قدیمی
45- بچه های سالمی هستن.......و خیلی دوست داشتنی :گل رز:
46- بله عشق وجود داره
47- روزی 20 تا sms تقریبا میدم و تلفنی هم حدود یه ساعت حرف میزنم
48- میشینم پیش مامان بابام یکم باهاشون شوخی میکنم دلم وا میشه :لبخند:
49- من اگر عاشق نباشم از خودم سیرم.....زود میمیرم :لبخند:
50- از خواب دیدن لذت میبرم....چون خوش خواب هستم....اما اونی که گفتم دوست داشتنیه رو نه:نمیبینم:
من به مسخره ا*ح*م*د*ی*ن*ژ*ا*د رو گفتم :خنده:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۴:۰۲ بعد از ظهر
اینم از پنجاه سئوال مهندس.
یه قانون بزاریم .اونم اینکه هر کس میخواد از روی صندلی بلند شه نفر بعدی رو معرفی کنه.
پس مهندس جان جانشین رو زود تند سریع اعلام کن.در ضمن احساستو هم حالا که داری از روی صندلی بلند میشی رو بگو.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۴:۱۶ بعد از ظهر
یکم لباسم رو مرتب میکنم و حس میکنم بدنم عرق کرده.....پاهامم مور مور میشه
خب :متفکر:
حالا کیو به دام بندازم؟؟؟؟؟ نترس bodyguard خودت نیستی :خنده:
اومممممممممممممم ایشون تشریف بیارن >>>>>>آقا محسن مدیریت محترم سایت :گل رز:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۴:۲۵ بعد از ظهر
به به به.به قول برادر حاجی مارمولک چه بهتر
1-خودتونو به صورت خیلی خیلی کامل و مفصل معرفی کنید.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۴:۳۰ بعد از ظهر
گفتم این دم آخری زهر خودم رو بریزم دیگه :خنده:
ای بابا یکم تلاش کن بادیگارد......حالا حساب کن این اولشه ببین چطور میخوام تلافی کنم فقط:پوزخند:

Mohsen
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۵:۴۰ بعد از ظهر
مهندس بگم خدا چی کارت نکنه بابا شوخی کردم...الان خوبه بگم که الاهی هر شب خواب ا.ن را ببینی:پوزخند:
1. محسن ممقانی هستم متولد 67 و مشهد زندگی میکنم

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۶:۱۶ بعد از ظهر
2-تو زندگیت بزرگترین شکستی که خوردی چی بوده؟
3-بهترین ماشینی که دوست داری چیه؟
4-غذای مورد علاقه و اونی که ازش بدت میاد؟
5-به خودت و شخصیتت از 20 نمره چند میدی؟
6-تازگیا واسه چی کم پیدایی:پوزخند:
7-گل مورد علاقت چیه؟
8-نظرت رو در مورد کلمه های زیر بگو
مهندس کسایی- بدنسازی-مستر المپیا 2009-پول-مشهد
9-کدوم یک از اینا رو دوست داری وچرا؟
ثروت-قدرت-شهرت
10.بهترین و بدترین اخلاقت چیه؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۷:۰۳ بعد از ظهر
11.چطور شدي مدير سايت؟
12.اگه بهت بگن 3 تا آرزو بكن براورده ميكنيم چه آرزويي ميكني؟
13.ميزانه تحصيلاتت ودر چه جاهايي درس خوندي؟
14.اگه تو خيابون داشتي ميرفتي زدي زيره يه نفر چه كار ميكني تو اون لحظه؟:پوزخند:
15.اسمه شههر هايي كه مسا فرت كردي چيه؟
16.نظرت درباره ي كرمان چيه؟:پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۱, ۰۷:۵۶ بعد از ظهر
به به به.....نوبتی هم باشه نوبت منه

17- تیکه کلامت چیه؟
18- حدودا چند بار حرم امام رضا(ع) رفتی؟
19- سخت ترین سوالی که ازت پرسیدن چی بوده؟؟
20- شغلت چیه؟؟
21- به نظرت مسعود (anius) الان واقعا بد***ه؟؟؟(حالتش رو ببین)

Mohsen
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۰۶:۰۱ قبل از ظهر
من جواب میدم ولی بدانید که توی همین دنیا باید جواب بدین:پوزخند:
2. شکست که شاید نشه اسمش را گذاشت ولی اینکه 4-5 سال ترک تحصیل کردم و از درس و زندگی آینده ام عقب افتادم
3. پیکان جوانان نه ببخشید زانتیا
4. انواع کباب - عدس پلو
5. نمره 16
6. شرمنده آخه کمی گرفتار و بی حوصله شدم
7. هر گلی زیبایی خاص خودش را داره...ولی گل رز و مریم را خیلی دوست دارم
8. دوست خوب،گل (و با مرام) - ورزش مورد علاقه ام - یک مسابقه فوقلاده دیدنی - خوش بختی و تغریبا همه چیز - یک شهر خوب و با حال و هوای خاص
9. خوب ثروت چون 100% اون دوتای دیگه را هم بدست میارم
10. تو رفاقت و به کسی که بهم اطمینان کرده نامردی نمی کنم - قاطی بکنم ناجور! میشه
11. خوب از اول سایت را من و پیمان جان راه اندازی کردیم دیگه
12. 1-سایه مادرم همیشه بالای سرم باشه 2-یک همسر خوب 3-ثروت اندازه ای که به همه چیزایی که می خوام برسم
13. فعلا دیپلم(چون گفتم چند سالی ترک تحصیل کردم) و دارم ادامه میدم اگر خدا بخواد
14. تمام سعی ام را می کنم که به طرف کمک کنم و فرار نکنم
15. زیاده و ولی شمال، جنوب ،تهران ،تبریز ،ارومیه،زاهدان،قم و........
16. یک شهر خوب که یاد تاریخ می افتم
17. تیکه کلامم فصلیه
18. خیلی زیاد ولی متاسفانه جدیدا کم سعادت شدیم
19. همین سوالت
20. کامپیوتر
21. می خواد خودشو بد*** جا بزنه ولی نمیتونه

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۰۵:۳۲ بعد از ظهر
22- صبح بلندشی ببینی شدی اندازه رونی کلمن چیکار میکنی؟؟
23- اگه جلو یه دری باشی و در باز شه، دوس داری چه کسی رو ببینی؟
24- چرا میگن دنیا دوروزه؟؟ چرا مثلا نمیگن سه روز و یا بیشتر؟؟

nixon
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۰۵:۴۰ بعد از ظهر
من در حدی نیستم که بخوام از اقا محسن سوال بپرسم ولی چه میشه کرد؟ 25چند ساله بدنسازی کار میکنی؟ 26-چند کیلوئی؟ 27-دوره بازوت چنده؟:پوزخند:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۱۰:۲۱ بعد از ظهر
28 . اگر صبح بيدار شي ببيني استاد ميتي كومون توي بغلته چي كار ميكني ؟ :خنده:
29 . اگر صبح بيدار شي ببيني شدي هم تيپ ساسي مانكن با همون هيكل و قيافه چي كار ميكني ؟ :پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
:خنده::خنده::خنده::خنده:
پیمان خدا بگم چیکارت نکنه ........:خنده:
خوب شد ما زود در رفتیم از روی این صندلیه

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۰۲, ۱۱:۲۹ بعد از ظهر
ترکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیدم از خنده:خنده::خنده::خنده:

30-اگه قاتل حرفه ای بودی :028: اولین نفری که میکشتی کی بود؟ چی جوری میکشتی؟
31-الان مکمل مصرف میکنی؟اگه آره چی؟مکمل مورد علاقت چیه؟
32-اگه جادوگر بودی میتی کومن رو به چی تبدیل میکردی؟:011:
33-ترش؟ تلخ؟ شيرين؟ شور؟ چرا؟
34-اعتماد به نفست از 100% چند درصد؟
35-خوش تیپی؟سنگین میپوشی یا اسپرت؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۰۳, ۱۲:۵۱ قبل از ظهر
36-چرا دلت بدجور گرفته؟
37-چند بار عاشق شدی؟
38-اگه قدرت میافتاد دستت اولین کاری که میکردی چی بود؟
39-اگر همین حالا چقدر پول تو حسابت بود خیالت دیگه از بابت آیندت راحت میشد؟

Mohsen
۱۳۸۸-۰۷-۰۳, ۰۲:۲۹ قبل از ظهر
22. میرم دست و صورتم را می شورم تا خوب از خواب بیام بیرون... خوب روز به روز بیشتر کار میکردم تا پیشرفت کنم و بدنمو نگه دارم
23. کسی که تو رویا هستش
24. چون امروز هستی و فردا نیستی
25. 2.5 سال
26. الان 45 روزی هست که اصلا تمرین نداشتم و به دلیل روزه و چند تا موضوع دیگه وزنم امده پایین ولی الان باید حدود 107 باشم
27. دوربازو اخرین باری که گرفتم حدود 45
28. سوال خیلی سختیه اصلا بهش فکر نکرده بودم ولی فکر نکنم چاره ای جز اینکه بکنمش توی گونی و ببرمش تحویل برادران افغان بدم داشته باشم
29. اون وقت بازم بدنسازی را ول نمیکنم ولی از جایی که فکر نکنم کسی منو به شاگردی قبول کنه میرم شاگرد استاد میتی کومان میشم
30. خودم را - نمی دونم بعد از مرگم بیاید ببنید چجوری خودمو کشتم
31. نه هیچی مصرف نمی کنم- پروتئین وی 100%
32. به کارت سوخت( میشد دیگه نه ؟!)
33. خوب شرین نه نه هر چهار تاش-چون زندگی این گونه است
34. 70 درصد
35. اگر تعریف نباشه آره- بیشتر اسپرت
36. از این زندگی
37. زیاد ولی عاشق به معنای واقعی و عشق صد در صد پاک 1 بار
38. به تمام کسانی که به هر طریقی مشکل داشتن کمک می کردم
39. 200 میلیون

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۰۳, ۰۷:۰۹ بعد از ظهر
40-اگر میتونستی کی از بچه های سایت رو کیسه بوکس کنی کیو انتخاب میکردی؟(یعنی از کی دلت خونه بیشتر؟)
41-رفیق باز هستی؟
42-اگر میتونستی جای کس دیگه ای باشی دلت میخواست جای کی بودی؟(به جز خودت)

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۳, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
43- از آدما تعریف میشه بالاخره....کدوم تعریف بوده که خیلی خوشت اومده ازش؟؟

Mohsen
۱۳۸۸-۰۷-۰۴, ۰۴:۵۳ بعد از ظهر
40. هیچ کدام دلم نمیاد
41. اره ولی زیاد نه...در برخورد اول خوبم ولی با هر کسی رفاقت نمی کنم
42. جای یک آدم خیلی موفق مثل آرنولد
43. از تعریف کسی که منو واقعا میشناخت و مطمئن بودم تعریف بیخود نمی کنه

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۰۵, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
44- تا حالا الگوی فرد یا افرادی بودی؟؟
45- الان که تو دنیای مجازی مدیر هستی؛ به نظرت تو دنیای حقیقی هم میتونی مدیر موفقی باشی؟؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۰۶, ۱۲:۰۷ قبل از ظهر
46-به نظرت مرگ چه رنگیه؟
47-بیشتر از همه چی اعصابتو داغون میکنه؟
48-از چه غذاهایی بدت میاد؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۰۶, ۱۲:۴۴ قبل از ظهر
49-به یربازی چه حسی داری؟
50-میوه مورد علاقت چیه؟

Mohsen
۱۳۸۸-۰۷-۱۱, ۰۴:۴۰ قبل از ظهر
44. بله
45. بستگی داره مدیر کجا باشم ولی سعی می کنم بتونم
46. برای یک عده سفید و برای بعضی ها هم سیاه
47. فعلا بی پولی!
48. غذاهایی که کم پروتئین باشه!
49. "یربازی" منظورت سربازی هست دیگه؟ اصلا حس خوبی ندارم آخه فکر نکنم بتونم کمتر از 3 سال تمامش کنم!
50. سیب ترش

آخیش تمام شد:جشن: خوب حالا باید بریم سراغ نفر بعدی... نفر بعدی مسعود جان... نه نه مسعود را دلم نمیاد بگذارم روی صندلی به این داغی! خوب بچه ها می خوام انتقام خودم و همه دوستانی که روی صندلی نشستن و خواهند نشست را بگیرم:پوزخند: خوب انتقام هم معلومه از کی بگیریم...کسی نیست جز خود جناب bodyguard :خنده:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۱, ۰۱:۳۷ بعد از ظهر
خیاط در کوزه افتاد.میگن چاه نکن بهر کسی
فق خواهش میکنم شعله رو یه خورده ملایم تر بگیرید برای من.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۱۱, ۰۲:۵۳ بعد از ظهر
به همین خیال باش که شعله رو کم کنیم .....این آتیشی بود که خودت به پا کردی :خنده:

اگه میگفتن فقط تو روی زمین از انسان ها موندی چی کار میکردی ؟!
حاضری جونت رو واقعا برای کسی بدی ؟!
شخصيت سياسي مورد علاقه؟!

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۱, ۰۲:۵۶ بعد از ظهر
4.یه معرفی کامل از خودتون بفرمایین.
5.منطقی هستی یا احساسی و با مشکلات چی جور برخورد میکنی؟
6-شغلت چیه؟شغلت رو دوست داری؟
7.بدنسازی رو به قصد چی دنبال میکنی؟
8.زندگی رو در یک جمله و در یک کلمه معنی کن.
9.بهترین و بدترین خاطره عمرت چی بوده؟
10-به چه حیوونی علاقه داری؟
11-الان از مکملی استفاده میکنی؟مکمل مورد علاقت؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۱, ۱۱:۴۱ بعد از ظهر
به همین خیال باش که شعله رو کم کنیم .....این آتیشی بود که خودت به پا کردی :خنده:
اگه میگفتن فقط تو روی زمین از انسان ها موندی چی کار میکردی ؟!
حاضری جونت رو واقعا برای کسی بدی ؟!
شخصيت سياسي مورد علاقه؟!

1-باورم نمیشد.چون بالاخره یکی دیگه هم هست که داره میگه فقط من موندم:پوزخند:
2-باید تو موقعیتش باشم تا بگم.همینجوری گفتن که آسونه
2-به شدت از سیاست متنفرم.چون پدر و مادر نداره

4.یه معرفی کامل از خودتون بفرمایین.
5.منطقی هستی یا احساسی و با مشکلات چی جور برخورد میکنی؟
6-شغلت چیه؟شغلت رو دوست داری؟
7.بدنسازی رو به قصد چی دنبال میکنی؟
8.زندگی رو در یک جمله و در یک کلمه معنی کن.
9.بهترین و بدترین خاطره عمرت چی بوده؟
10-به چه حیوونی علاقه داری؟
11-الان از مکملی استفاده میکنی؟مکمل مورد علاقت؟
علیرضا رشیدقامت-متولد 22/10/58 صادره و ساکن شیراز- مجرد
5-به شدت منطقی هستم.جوری که بعضی از وقتا از منطق زیادی محافظه کار هم میشم.با اونکه به خوبی احساسات مردم رو درک میکنم و در ابراز احساسات به شدت ضعیف هستم.
6-عصرها داخل یه باشگاه کاراته و دفاع شخصی تدریس میکنم.روزها هم کارهای سفارشی ظریف چوبی مثل منبت و دکوراسیون داخلی چوبی مغازه و منزل .در کل خدا رو شاکرم که تو این روزگار که خیلی از مردم شغل ندارن من چند تا کار بلدم و گلیم خودمو از آب بیرون میکشم.
7-من فقط برای فیتنس و شیپ بودن و همینطور تقویت عمومی بدن.البته قبلا که مسابقه میدادم با برنامه های تخصصی رزمی کار میکردم.ولی حالا عمومی کار می کنم.
8-آش کشک خالته.بخوری پاته نخوری پاته.پس بهتر اینه که بخوری.در یک کلمه هم میگم دریا
9-بدترین خاطره زندگیم مربوطه به دی ماه سال گذشته که یه موضوعی مثل زلزله به مدت 6 ماه خودم و خانوادمو رو داشت نابود میکرد.هنوز هم پس لرزه هاش تنمونو میلرزونه.
بهترین خاطرات زندگیم هم مربوط به زمانیه که شاگردام از سکوی قهرمانی در حال بالا رفتن هستن.باور کنید که از قهرمانیهای خودم اینقدر خوشحال نمیشدم که از قهرمانی اینها خوشحال میشم.
10-به جز حشرات و خزندگان از همه حیوونها خوشم میاد.
11-الان هیچی.تا ماه قبل امینو و پروتئین 80%.رزیم گرفتم و سعی میکنم تغذیه پروتئینی داشته باشم.به شخصه به تغذیه بیشتر از مکمل معتقدم.ولی محصولات bsn رو خیلی میپسندم.

Mohsen
۱۳۸۸-۰۷-۱۲, ۰۸:۱۴ قبل از ظهر
12. بزرگترین آرزو و هدفت در زندگی؟
13. بهترین دوره ای که رفتی؟ قد و وزنت هم بگو
14. عاشق شدی اگر شدی چند بار؟ و چه عشقی را عشق پاک می بینی؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۳, ۰۱:۲۰ قبل از ظهر
12. بزرگترین آرزو و هدفت در زندگی؟
13. بهترین دوره ای که رفتی؟ قد و وزنت هم بگو
14. عاشق شدی اگر شدی چند بار؟ و چه عشقی را عشق پاک می بینی؟
12-داشتن یه مجموعه ورزشی کوچولو که سالن رزمی و بدنسازی داشته باشه.
13-تا حالا استروئید مصرف نکردم.قدم 192 و وزنم الان تو رژیم شده 94
14-حقیقتش اصلا تا حالا عاشق نشدم.خیلی هم از این چیزا سر در نمیارم.پاک و کثیفشم نمیدونم چیه.

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۳, ۰۹:۱۲ قبل از ظهر
15.به غير از اين سايت تو چه سايتي ديگه اي ميري؟
16.نظرت درباره ي روابطه ج ن س ي قبل از ازدواج چيه؟ حلاله حرومه ....؟:متفکر:
17.نظرت رو درباره ي كلماته زير بگو
ايدز.صنعت مس.آواتورت.پيكانه 61

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۱۳, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر
18- قشنگترین کاری که تو زندگیت کردی
19- دوست داری کی بمیری؟؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۱۲:۲۳ قبل از ظهر
18- قشنگترین کاری که تو زندگیت کردی
19- دوست داری کی بمیری؟؟
18-اگه بگم قشنگیش از بین میره
19-باور کن همین حالا.یه مدته زندگی برام بی تفاوت و بی معنی شده

15.به غير از اين سايت تو چه سايتي ديگه اي ميري؟
16.نظرت درباره ي روابطه ج ن س ي قبل از ازدواج چيه؟ حلاله حرومه ....؟:متفکر:
17.نظرت رو درباره ي كلماته زير بگو
ايدز.صنعت مس.آواتورت.پيكانه 61
خدا وکیلی این سئوالا چطوری به ذهنت رسید.تا حالا کجا بودی تو.همین که نوبت من شد سئوالات یادت اومده؟:خنده:
15-خودم یه انجمن دارم که درباره رشته های رزمی هست.فعلا شدیدا گرفتار اون هستم
16-یه مسئله کاملا شخصیه و بهتر اینه که دربارش نظر ندم.
17-ایدز:آتشی که دانشمندان به جان بشر انداختند و تر و خشکو داره با هم میسوزونه.
صنعت مس:هیچ چیزی به ذهنم نمیرسه
آواتورم:سمبل و نماد تیز بینی و تسلط
پیکانه61:یاد ماشینای خطی کپ شده با بوقهای 10-11 و سیستم میافتم که دائم تیس تیس میکنن و تو خیابون حرکت میکنن.

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۱۱:۲۵ قبل از ظهر
جونه همديگه به ذهنم خطور كرد يهو:پوزخند:
20.از چه آدمايي خوشت مياد از چه آدمايي بدت مياد؟
21.گوشيت وماشينت چيه؟
22.تفاوت و شباهته هويج با اتوبوسه 2 طبقه چيه به نظرت؟:متفکر:
23.تحصيلاتت چقدره؟
24.نظرت رو اعلام كن:
بروسلي-كرمان-شيراز-navid_a:پوزخند:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۰۶:۱۷ بعد از ظهر
25-غذای مورد علاقه و میوه مورد علاقه؟
26-با این 4 تا کلمه یه جمله بساز.
زودپز-سایت بدنساز-آرنولد
27-آدم صبوری هستی یا زود جوش میاری؟
28-به نظرت یک انسان مهمترین خصلتی که باید داشته باشه چیه؟
29-دلت میگیره چی کار میکنی؟
30-خواننده مورد علاقت؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۰۶:۳۱ بعد از ظهر
جونه همديگه به ذهنم خطور كرد يهو:پوزخند:
20.از چه آدمايي خوشت مياد از چه آدمايي بدت مياد؟
21.گوشيت وماشينت چيه؟
22.تفاوت و شباهته هويج با اتوبوسه 2 طبقه چيه به نظرت؟:متفکر:
23.تحصيلاتت چقدره؟
24.نظرت رو اعلام كن:
بروسلي-كرمان-شيراز-navid_a:پوزخند:
20-از همه آدما خوشم میامبه جز اونایی که خیلی ادعا دارن و فکر میکنن همه چیز میدونن و یه جورایی دنیا رو ارثیه باباشون میدونن و از همه طلبکارن و حقوق هیچ کس هم براشون مهم نیست.
21-p990i ماشین هم ندارم.:خنده:23-کارشناسی تربیت بدنی میخونم
24-بروسلی:یه ادم خیلی خیلی عقده ای که هیچ پخی هم نبوده و الکی کلی بزرگش کردن.
کرمان:تا حالا نرفتم ولی حقیقتش خیلی شنیدم از کرمان
شیراز:یه شهر باحال که تبدیل شده به( با عرض معذرت)wc جنوب.هر کی از هر جا وا میمونه سرش رو میندازه پایین و میاد اینجا.
navid_a:احساس میکنم خدا فرستادتش برای انتقام از من.من نمیدونم که چرا این سئوالها رو از بقیه نپرسید؟

25-غذای مورد علاقه و میوه مورد علاقه؟
26-با این 4 تا کلمه یه جمله بساز.
زودپز-سایت بدنساز-آرنولد
27-آدم صبوری هستی یا زود جوش میاری؟
28-به نظرت یک انسان مهمترین خصلتی که باید داشته باشه چیه؟
29-دلت میگیره چی کار میکنی؟
30-خواننده مورد علاقت؟
25-خداییش خیلی سخته از بین این همه غذاها و میوه های خوشمزه یکی انتخاب کنی.کاش پرسیده بودی از چی بدم میاد
26- (3تا بیشتر نبود که)تصویر ارنولد در حال تبلیغات زودپز در سایت بدنساز دیده میشود.
27-معمولا خود خور هستم.در ظاهر صبورم ولی در درون خودمو میخورم.
28-گذشت و بخشندگی
29-یه گوشه تنها میشینم و فکر میکنم.اکثرا این جور مواقع میرم حافظیه و یه گوشه میشینم.درکل درونگرا هستم.
30-روی شخص خاصی تعصب ندارم.هر کس قشنگ بخونه گوش میکنم.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
31- خوش شانسی؟؟
32- صبح بلند شی ببینی شدی جی کاتلر چیکار میکنی؟؟
33- مهمترین ساخته دست بشر چیه؟؟
34- تفریحت چیه؟؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۱۱:۳۴ بعد از ظهر
خوب ميريم سره سوالايه بعدي:پوزخند:
35.چقدر درآمد در ماه داري؟ وچقدر پول در ماه ارضات ميكنه؟
36.اگه بگن 1 آرزو بكن برآورده ميكنيم چه آرزويي ميكني؟
37.تا حالا با كسي تو خيابون دعوات شده؟اگه دعوا بشه چند نفرو ميزني؟:متفکر:
از همه مهمتر اين سواله
38.كمك فنر هايه ماشين بيگلي بيگلي ماله كدوم كارخونه بود كه گوريل انگوري با اون وزنش ميشست رو ماشين وهيچ اتفاقي نميوفتاد؟:متفکر::پوزخند:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۵, ۰۱:۱۱ قبل از ظهر
31- خوش شانسی؟؟
32- صبح بلند شی ببینی شدی جی کاتلر چیکار میکنی؟؟
33- مهمترین ساخته دست بشر چیه؟؟
34- تفریحت چیه؟؟
31-خدا خیلی هوامو داره.
32-دو دستی میزنم تو سر خودم و دوباره میخوابم تا مثل قبل بشم.
33-شاید فن اوری ارتباطات مهمترین شاهکار بشرباشه.
34-کتاب-نت-فیلم-گاهی هم قدم زدن

خوب ميريم سره سوالايه بعدي:پوزخند:
35.چقدر درآمد در ماه داري؟ وچقدر پول در ماه ارضات ميكنه؟
36.اگه بگن 1 آرزو بكن برآورده ميكنيم چه آرزويي ميكني؟
37.تا حالا با كسي تو خيابون دعوات شده؟اگه دعوا بشه چند نفرو ميزني؟:متفکر:
از همه مهمتر اين سواله
38.كمك فنر هايه ماشين بيگلي بيگلي ماله كدوم كارخونه بود كه گوريل انگوري با اون وزنش ميشست رو ماشين وهيچ اتفاقي نميوفتاد؟:متفکر::پوزخند:
35-متغیره-فقط خاک گور آدمی رو سیر میکنه.
36-آرزو میکنم هر آرزویی کنم براورده بشه.
37-خیلی کم.خدا رو شکر چند ساله که دیگه دعوا نکردم.واقعا نمیدونم اصلا بتونم بزنم یا نه؟:خنده:
38-جز اسراره و نمیتونم فاش کنم.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۱۵, ۰۹:۰۲ بعد از ظهر
39- اگه یه چوب جادویی داشتی باهاش چیکار میکردی؟؟
40- بزرگترین دروغی که شنیدی چی بوده؟؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۵, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
41.به نظرت پول خوشبختي مياره؟
42.اگه شب ساعته 3 در بزنن بري دمه در ببيني ساسي مانكنه چكار ميكني؟:متفکر:
43.اگه اسمت اين نبود دوست داشتي چي بود؟
44.اگه داري شب تو خيابون ميري يه موتوري جولوتو گرفت گفت پول گوشي هر چي داري بده چه كاري انجام ميدي؟
45.به نظرت چرا مس از استقلال باخت؟
46.جمله بساز كه همه ي اينا توش باشه
بارسلونا-مير حسين موسوي-الكساندر گراهامبل-whey 100%

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۵, ۱۱:۴۵ بعد از ظهر
47-به نظرت آخر الزمان چی میشه دنیا چه شکلی؟
48-سربازی کجا بودی؟یه خاطره خوبشو و یه خاطره بدشو بگو.
49-زیباترین جای شیراز به نظرت کجاست؟
50-معمولآ عصبی میشی چی کار میکنی؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۱۰:۴۳ قبل از ظهر
39- اگه یه چوب جادویی داشتی باهاش چیکار میکردی؟؟
40- بزرگترین دروغی که شنیدی چی بوده؟؟
39-راه میافتادم تو ادارت و نهادهای دولتی و دهن بعضیا رو آسفالت میکردم و از طرفی هم میرفتم تو بیمارستانها و محله های فقیر نشین و یه حال اساسی بهشون میدادم.
40-تلاش مسئولین برای بهبود اوضاع مردم.

41.به نظرت پول خوشبختي مياره؟
42.اگه شب ساعته 3 در بزنن بري دمه در ببيني ساسي مانكنه چكار ميكني؟:متفکر:
43.اگه اسمت اين نبود دوست داشتي چي بود؟
44.اگه داري شب تو خيابون ميري يه موتوري جولوتو گرفت گفت پول گوشي هر چي داري بده چه كاري انجام ميدي؟
45.به نظرت چرا مس از استقلال باخت؟
46.جمله بساز كه همه ي اينا توش باشه
بارسلونا-مير حسين موسوي-الكساندر گراهامبل-whey 100%
41-تقریبا 80% میتونه تاثیر داشته باشه
42-میگم بفرمایید.امرتون(البته شایدم اون موقع با دیدن قیافش از ترس سکته کنم)
43-اشکان.عاشق این اسم هستم
44-http://iranbodyguard.ir/showthread.php?p=35#post35 بخون تا بفهمی چه کار باید کرد
45-چون استقلال از مس برد
46-نمیسازم تا دلت بسوزه.

47-به نظرت آخر الزمان چی میشه دنیا چه شکلی؟
48-سربازی کجا بودی؟یه خاطره خوبشو و یه خاطره بدشو بگو.
49-زیباترین جای شیراز به نظرت کجاست؟
50-معمولآ عصبی میشی چی کار میکنی؟
47-شاید یه خورده از اینیکه هست بدتر بشه.
48-صفر مرزی در کردستان-بهترین خاطره اینه که 3 ماه کمتر خدمت کردم و 18 ماهه بود خودمتم.بدترین خاطره هم هر روز هر لحظه و هر ثانیشه.باور کنید هنوز دفتر خاطرات خدمتم رو که میخونم گریم میگیره.
49-عاشق حافظیه هستم.دروازه قران وباغ ارم و باغ عفیف آباد و باغ جهان نما رو هم خیلی دوست دارم.خداییش شیراز جای قشنگ زیاد داره.
50-شدیدا دندونهامو به هم فشار میدم و دستامو مشتمیکنم و بعدش چند تا نفس عمیق میکشم یه خورده بهتر میشم.

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۱۰:۴۸ قبل از ظهر
آخیششششش.تموم شد بالاخره.
ولی یه چیز خیلی جالب.دقیقا از روی سئوالهایی که دوستان میپرسیدند میشد شخصیتشونو حدس زد.میشد فهمید چه مدلی فکر میکنن.
حالا هم نوبت منه که بگم کی بشینه روی صندلی.
بیشترین آزار روحی روانی رو navid_a به من رسوند و حالا فصل انتقامه.:پوزخند:
ولی چون من قربانی آقا مسعود شدم و محسن منو جای مسعود معرفی کرد پس در نتیجه

این شما و این هم آقای Anius

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۱۰:۵۰ قبل از ظهر
1-لطفا خودتون معرفی کنید.

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۱۰:۵۷ قبل از ظهر
خدایی الان هم شکه شدم هم خندم گرفت آخه اول فکر کردم نوید رو میگی چون گفتی اذیتت کرد یه هو آخرش :نمیبینم:
ولی علیرضا بیا بگو کسایی که سوال کردن شخصیاتاشون چی جوریه آخه حرفت جالب بود البته اگه دوست داشتی بگو.
در ضمن دوستان علیرضا تازگیا یک سایت راه اندازی کرده این سایت تخصصی ورزش های رزمی هست واسه اینکه تبلیغ نشه نگفت اینم سایتش حالا من واسش تبلیغ میکنم:قلب:
من ورزش رزمی درست درمون نمیفهمم آخه به همشون میگم کاراته ولی اینجا به کار امثالی مثل من خورد ولی هنوز سایت رو قلتک نیوفتاده آخه تازه تاسیس هست.

www.iranbodyguard.ir (http://www.iranbodyguard.ir)

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۱۱:۱۹ قبل از ظهر
1-لطفا خودتون معرفی کنید.
1- مسعود خسروی البته 2 تا اسم دارم مسعود اسم شناسنامم هست , تو سایت مسعود صدام میزنن ولی تو زندگی معمولی آنیوس هستم.
آنیوس هم چون میدونم مثل همه میپرسین چرا ؟البته این اسم تو ایران که موجود نمیباشد وچون اینجا یونان نیست !!!
مادر من ایرانی نیست و 2 رگه ایرانی یونانی هست واسه همین پدر اسم منو مسعود و مادر آنیوس گذاشت .آنیوس هم یک نویسنده یونانی هست و نام یه پادشاه یونان که کارهاش بسار عجیب یود که در اینجا معذورم بگم چون خانم موجود میباشد.:خجالت:
متولد 67 هستم (منو محسن هم سنیم:قلب:)البته محسن از من بزرگتره متولد 10/12/1367 هستم
تهران هم هستم.(سعی میکنم به همه سوالها پاسخ کامل بدم و نپیچونم:پوزخند:)

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۱۱:۵۴ قبل از ظهر
خدا رو شكر نوبته من نشد حالا يه كم دوزه سوالامو ميارم پايين تا مسعود جان اذيت نشه:پوزخند:
راستي عليرضا جان منم همين نظره مسعود دارم كه اگه ميشه شخصيتامونو از رو سوال توضيح بدي.
خوب سوال
2.بيشتر چه نوع شلواري ميپوشي تو خيابون؟
3.قد و وزن ودوره بازوت چقدره؟
4.چه رشته اي و تو كدوم دانشگاه درس ميخوني؟
5.تا حالا يونان رفتي؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۰۱:۰۷ بعد از ظهر
جون نوید این سوالارو از کجا میاری؟:خنده:
2-شلوارام خیلی عوض میشه چون تنوع زیاد انجام میدم
الان دارم شلوار شمعی میپوشم (تو ایران بهش میگن شمعی) ولی اسم اصلش باوم وولی میگن,کتون نخودی هم میپوشم و مشکی .پارچه ای اصلا نمیپوشم:035: جین هم کم میپوشم خیلی کم.
3-قدم درست نمیدونم آخه میرم بیرون میگرم چند بار 181 ,ولی خودم میگیرم 176 ولی خودم میگیرم هی کم و زیاد میشه اون بیرون اصل هست چون قد گرفتن خودت نمیشه بگیری درست.وزنمم 76 1 ماه پیش , ولی داره وزنم میارم پایین چون تو رژیمم. الان فکر کنم 73 شدم .
دور بازومم 38-39
4-رشته معماری میخونم دانشگاه تهران(پشت 50 تومنی) آخه به هر میگم دانشگاه تهران میگه کدوم دانشگاه تهران مگه چند تا داریم یکی که بیشتر نداریم اونم پشت 50 تومنیه دیگه:بامزه:
5-چند باری رفتم جوجو بودم :جوجه:, ولی چند وقت هست چون مشمولم نمیشه برم و یک سری مسائل تو ایران زیاد بخوای خارج از کشور بیای ایران شک میکنن جاسوسی واسه همین باید یکم مراعات کرد!!! بیشتر فک و فامیل مادر اونجا هستن خب.
بهتون توصیه میکنم برین چون تمدن یونان غنی ترین تمدن هست به نظرم.

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۰۱:۵۳ بعد از ظهر
خوش به حالت رشته معماري هستي چون من خيلي معماري دوست دارم هر كاري كردم قبول بشم نشد آخرش رفتيم صنايع اونم تازه آزاد.:ناراحت:ولي امسال هم برايه ملي و هم (ناچار) درسايه دانشگاهو ميخونم تا كه شايد معماريه ملي قبول شم.
عليرضا جان كه بعضي سوالايه مارو پيچوند لا اقل تو كامل جواب بده:چشمک:
6.بيشتر چه نوعه موسيقي رو گوش ميدي؟
7.ياسو بيشتر قبول داري يا هيچكس؟
8.اگه بهت بگن يه ارزو بكن بر آورده ميكنيم چه آرزويي ميكني؟
9.نظرتو بگو
سيد مهدي رحمتي-نوكياn73-پيكان 44-احمدي نژاد
10.بچه سوسول كيه؟
جمله بساز
11.مير حسين موسوي-بارسلونا-الكساندر گراهامبل-whey100%
همشون تويه جمله:پوزخند:
12.به كي راي دادي؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۰۲:۰۹ بعد از ظهر
نه من اهل پیچوندن نیستم:پوزخند:
6-من الان زدم تو فاز موسیقی اپرا و کلاسیک کمتر کسی گوش میکنه .و متال هم گوش میدم هر از چند گاهی.
7.رپ چون به هیچ وجه گوش نمیدم نمیتونم نظری بدم.
8-همه مریضا خوب شن چون سلامتی بزرگترین نعمته.
9-نمیدونم چرا اسم رحمتی میاد یاد فجر سپاسی میفتم چون از اونجا این شد.
نوکیا n 73:داشتم خوشم نمییومد فروخنمش آخه کنده.
پیکان 44:دیگه باید از رده خارج شن
احمدی نژاد:رئیس جمهوری با رای خاص نه عام!
10-من والا راستشو بگم تو این فازا نیستم به همه آدما اگه انسان باشن احترام میذارم, من با همه جور آدم رفیقم یهودی مسیحی 2 ج ن س ه .و .... به همشون فقط واسه اینکه انسان هستن احترام میذارم و واسه اینکه کسی موهاشو فلان کنه یا فلان لباسو بپوشه مهم باشه نه چون باطن آدما مهمه واسم, کلمه سوسول در کل واسم بی معنی هست.
11-میر حسین موسوی تو رژیم بود قبل خواب whey 100% خورد وقتی خوابید خواب دید الکسانر گرهامبل زنده شده و تو بارسلونا داره بازی میکنه.
12-من به محسن رضایی رای دادم.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۰۲:۲۱ بعد از ظهر
13- چون عدد این سوال نحس هستش یه سوال نحس میپرسم :پوزخند:>>>حاظری داماد جناب رئیس جمهور بشی؟؟( بفرض که دختر داره)...درصورت بله و یا خیر بودن توضیح بده
14- هنوزم فکرای کارتونی میکنی؟؟
15- اهل عمل هستی یا حرف؟؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۰۲:۲۹ بعد از ظهر
13-نه اونم به 2 دلیل. .1.آدم کسیو باهاش ازدواج میکنه بخوادش .2.ازدواجی و هر کاریو رو اکه باعث استرس دردسر باشه و کلآ زندیگی که الان آرامشم 100% هست حتی 1 % چون میدونم به خطر میفته آرامشم, نه قبول نمیکنم.
14-من هنوز با کودک درونم زندگی میکنم دوست ندارم برم تو زندگی مردونه حالم بهم میخوره از زندگی مردونه
زندگیم واسم دوران کودکیم مهمه واسم مهم نیست دیگرون چی فکر میکنن واسم مهمه زندگی که مال خودم هست اونی بگذرونم همیشه شاد باشم و لذت ببرم و بس پس نتیجه میگیریم جواب این سوال آره هست.
15-اگه بگم عمل میشه تعریف اگه هم بگم حرف میشه دروغ
ولی در کل اگه به کسی قول بدم 100% انجام میدم دیر یا زود داره سوخت و سوز نداره ولی خیلی کم پیش میاد قولی به کسی بدم 90% مواقع میگم سعی خودمو میکنم ولی قول نمیدم.

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۰۴:۱۶ بعد از ظهر
16.چنتا بچه اين وفرزنده چندمي هستي؟
17.وضعه ماديت چطوره؟
18.نظرت درباره ي روابط ج ن س ي قبل از ازدواج چيه؟
19.اولين راز در مخ زدن چيه؟(چونكه گفته بودي خيلي حر فه اي عمل ميكردي)
20.گوشيت چيه؟اگه ماشين داري اونم بنويس
21.به نظرت چرا متولدين 67 پيشونيشون خوبه تو دختر بازي؟
22.نماز ميخوني؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۰۴:۳۴ بعد از ظهر
16-سه تا داداشیم ,من آخری هستم.
17-مشکل مالی ندارم,خدا رو شکر:عبادت:
18-بستگی به آدمش داره یکی واسه لذت یکی واسه عادت یکی واسه اذیت و ...نظر من این هست شاید طرف قبل ازدواج این کارو بکنه ولی باید خودشو بذاره جای کسی که میخواد باهاش ازدواج کنه ببینه خوشش میاد طرف مقابلش قبل ازدواج این کارو کرده باشه.
19-اون مال 2 سال پیشه آخرین بار الان دیگه پیر شدم:پوزخند:
اولین و آخرین رمز این کار زبون داشتن هست و بس با زبون هر کیو فکر کنی رام میکنی:شیطان:
20-5610 نوکیا-از رانندگی میترسم چون 2 سالم که بود تصادف کردم سمت شاگرد نشسته بودم با مخ رفتم تو شیشیه:ناراحت: این قضیه باعث شد تا آخر عمر حالم از هر چی ماشین و رانندگی هست بهم بخوره.
21-به نظرم این کار به یه درجه ای میرسی خودت میکشی بیرون چون میبینی جلف بازی هست و وقت تلف کردن ربطی به متولدین سال نداره .
22-نه نمیخونم.به ماه رمضون ختم میشه نماز و روزه.

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
23.چطوري مدير ارشد سايت شدي؟
24.به غير از اين سايت تو كدوم سايتا ميري بيشتر؟
25.خونتون تو كدوم منطقه و محلست و چند متره؟:پوزخند:
26.اگه بهت بگن 24 ساعت ديگه ميميري تو اين فاصله چكار ميكني؟
27.اسم بشقاب از بشقاب پرنده گرفته شده یا اسم بشقاب پرنده از بشقاب؟:پوزخند:
28.سایز شلوار - کفش - لباس رو بگو و آخرین باری که ریشت رو زدی هم ذکر کن .
29.دوست داشتي الان مو قعيته كيو داشتي؟
30.آخرين اس ام اسي كه برات اومد دقيقا چي بود؟
31.نظرت چيه
من اثباتم ، تو خود را ثابت کن ، این چه سخن باشد که او هست یا نه ، تو هستی حاصل کن
-كرمان-ندا آقا سلطان-سرندي پيتي- آواتورم-آواتورت-آواتورش!!:پوزخند:
32.الان اگه 10 ميليارد داشتي چكار ميكردي؟
33.آخرين باري كه گريه كردي كي بود؟
34.اگه بري سربازي چنتا مريضه ***ي خطرناك بخورن به تورتو بهت نظر داشته باشن چكار ميكني؟:خنده::پوزخند:
اميدوارم كه تو فكره انتقام نباشي:پوزخند:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
23-پست میدادم فعالیتم تو ضمینه تخصصی سایت بالا بود .نظر مدیرا این بود مدیر ارشد شم.
24-بیشتر وقتم رو اینجام اگه بیام نت .سایت های بادی بیلدینگ . کام و ایتک هم زیاد سر میزنم.
25-ما غرب تهرانیم.تهرانسر.130 متر
26-فکر کنم از سکته بمیرم ولی اگه زنده بودم مطمئنم انقدر استرس دارم که کاری نمیتونم بکنم فقط از خدای خودم میخوام ببخشتم بابت گناهام و بهم رحم کنه
27-بشقاب پرندرو از بشقاب گرفتن
28-سایز شلوار یه ایرانی هست یه خارجی .ایرانیو نمیدونم ولی خارجی 32.سایز کفش:42-43.سایز لباسم فکر کنم 50
29-بیل گیتس:بوس:
30-آخرین اس هم اس: چی گفتی؟ ننم سیم تلفنو کشید برد
31-نظرم اینه که اگه مالی هستی تو خودتو نشون بده.
کرمان :حرفای جالبی نشنیدم ازش
ندا آقا سلطان:شهید راه حق:گل رز:
سرندی پیتی:دوست دارم روش بشینم بریم دریا من آخر نفهمیدم اون دایناسور بود چی بود؟ :پوزخند:
آواتورت:آهنگای قدیمش ردیف تر بود تا الان
آواتورم:کشوری که مهره مار داره و همه رو جذب میکنه تو هر زمینه ای:قلب:
آواترش:واسه خودش معنی داره و زیباس
32-10 میلیارد:میزاشتم بانک!!!!
33-آخرین بار خدایی یادم نمیاد ولی فکر کنم تو یه فیلم بود گریه که نه اشک فیلمشو نمیدونم چی بود
34-میذارم بیان بیرون از پادگان با برو بکس بهشون نظر میکنیم:خنده:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۱۱:۱۲ بعد از ظهر
35-به نظرت پیشرفت آدما باعث خوشبختیشون شده یا بدبختی؟
36-اگر قدرت و ثروتو با هم داشتی چه کار میکردی؟
37-مطالب سایتها و فرومهای نت به نظرت چقدر قابل اعتماد هستند؟
38-فکر میکنی چقدر از خدا دور شدی و یا بهش نزدیک شدی؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
ولی علیرضا بیا بگو کسایی که سوال کردن شخصیاتاشون چی جوریه آخه حرفت جالب بود البته اگه دوست داشتی بگو.
در ضمن دوستان علیرضا تازگیا یک سایت راه اندازی کرده این سایت تخصصی ورزش های رزمی هست واسه اینکه تبلیغ نشه نگفت اینم سایتش حالا من واسش تبلیغ میکنم:قلب:
من ورزش رزمی درست درمون نمیفهمم آخه به همشون میگم کاراته ولی اینجا به کار امثالی مثل من خورد ولی هنوز سایت رو قلتک نیوفتاده آخه تازه تاسیس هست.

www.iranbodyguard.ir (http://www.iranbodyguard.ir)

راستي عليرضا جان منم همين نظره مسعود دارم كه اگه ميشه شخصيتامونو از رو سوال توضيح بدي.

باشه نظرمو میگم.ولی تو پیام خصوصی براتون میفرستم.اگر دلتون خواست خودتون بزارید تو سایت.
بابت تبلیغ سایتم هم ممنونم.:گل رز:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
35-به نظرم 100% باعث خوشبختیشون شده .شاید بعضآ جاهایی عکس این قضیه هست ولی مثبتاش انقدر زیاده که بدیاشو محو میکنه.
36-نمیخوام شعار بدم چون قبلش همه میگن مثلآ حقو به حقدار میدادم و یا از این دسته ولی در واقعیت 99% خودشونم گم میکنن.من شعار نمیدم مطمئن بودم هیتلر میشدم.
37-اگه منظور از اعتماد به اطلاعاتی که توشون هست از لحاظ علمی در 99% مواقه اعتماد دارم ولی در اعتماد بابت مثلآ خرید و فروش این اعتماد 0 هست و باید طرف رو بشناسی در کل اعتمادم خوبه بد نیست.
38-ما آدما تا کارمون گیر میکنه خدا پرست میشیم در مواقع عادی خدایی رو به یاد نمیاریم جسارت نشه شخص خاصی رو نمیگم.همیشه سعی کردم تو کارها خدا رو داشته باشم.سعی کردم اگه نزدیک نتونستم بشم دور هم نشم.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۱۰:۲۸ قبل از ظهر
39- به مرگ خودت فکر کردی؟؟اگه آره بگو چه حالی شدی
40- تا الان چند خوان از 7 خوان رو توی زندگی گذروندی؟؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۱۱:۴۶ قبل از ظهر
39-بعضی مواقع آره مخصوصآ وقتی عبدالباسط حمد میخونه مو به تنم سیخ میشه.حالت زیاد جالبی نیست با خودم میگم خدا کنه اون دنیا بهم رحم کنه خدا.
40-فکر کنم 2 یا 3 خان .

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۰۱:۵۰ بعد از ظهر
41-فکر میکنی بهشت یا جهنم چه شکلیه؟
42-بدترین و بهترین خاطره زندگیت
43-فکر میکنی سقف زندگیه انیوس کجاست؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۰۲:۰۴ بعد از ظهر
با اجازه دوستان يه كم ذغال بريزيم زيره صندلي داش مسعود:پوزخند:
44.لطفا به سوالات زير جواب بدهيد:پوزخند:
الف.چرا زمين گرده؟
ب.تا حالا با كسي دعوات شده؟توضيح بده
ج.الان چي تنته؟
د.پول از كجا مياري واسه استفاده؟و مقدارش؟
ه.گفتي مجردي.چجوري بر نيرويه ج ن س يت غلبه ميكني؟
ص.كفشاتو رو چه نرخي ميخري؟
ض.الان عكسه دسكتاپت چيه؟
ث.تا حالا كتك خوردي؟از كي؟
ق.به نظرت اين همه آدما تو تلاشو تكاپو هستند برايه چيه؟
ف.قرمزي يا آبي؟
45.جوابه سوالاته زير را بدهيد لطفا:خجالت::پوزخند:
الف.تا حالا تو غسالخونه رفتي؟اگه آره چه احساسي داشتي؟
ب.اگه اسمت مسعود و آنيوس نبود دوست داشتي چي بود؟
ج.خودت دوست داري چي صدات كنن؟
د.ماركه ساعتت چيه؟
ه.نظرتو بگو
مهندس كسايي-پيمان صادقي پري-باديگارد.navid_a -mohsen-آنيوس
ص.الان تو چه فكري هستي؟
ض.تو كنكور چه رتبه اي تو كشور كسب كردي؟
ث.تو كدوم بازيه رايانه اي تخصص داري؟
ق.دوست داري رئسي جمهوره بعدي ايران كي باشه؟
ف.آيا ميخواي از من انتقام بگيري؟:پوزخند:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۰۳:۵۳ بعد از ظهر
قا این نوید رو باید ببرن صدا و سیما مجریش کنند.بدر آدمو فیتیله پیچ میکنه.خدا رو شکر وقتی من رو صندلی بودم هنوز گرم نکرده بود.:خنده:

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۰۴:۰۶ بعد از ظهر
چاكره عليرضا جانم هستيم
نه چون يه كم احساس كردم مسعود جان دارن خوب جواب ميدن گفتم يه كم صنديرو داغتر كنيم.:پوزخند::جشن:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۰۵:۱۱ بعد از ظهر
41-فکر میکنی بهشت یا جهنم چه شکلیه؟
42-بدترین و بهترین خاطره زندگیت
43-فکر میکنی سقف زندگیه انیوس کجاست؟

41-در حقیقت بهشت و جهنم واقعی همین دنیاست و روزگار مثل گردونه ای میمونه که اگه بدی کنی بدیو میزاره تو کاست و خوبی کنی همینطور اون دنیا هم با توجه به اعمال دنیامونه 100% .ولی منظور اگه ظاهری بتونم بگم اگه میشد بفهمی اون دنیا چه شکلیه دیگه کسی فکر نمیکرد چه شکلی مهم نیست چی با خودت ببری مهمه.
42-خاطرات زیاده خیلی زیاد مخصوصآ اون لحظه ای هم که کسی همچین سوالی میپرسه خاطره ای رو میگی ولی بعدآ یادت میفته خاطره ای بهترم داشتی خب به نظرم بهترین خاطره آشنا شدن با کسی هست که تو زندگیمه و اینکه 100% با هم کنار میایم.بدترین خاطرمم فوت مادر بزرگم بود.
43-سقف زندگیم موقعی هست که خودمو گم نکنم و خودم باشم و همینی هستم ادامه بدم چون اینجوری 100% از زندگیم راضیم شاید بعضی مواقع بنالم اونم واسه همست وگرنه زندگی یکنواخت میشه ولی در کل زندگی انسان اگه واسش سقف تعریف کنی به نظرم اونموقع موقع مرگ هست.

با اجازه دوستان يه كم ذغال بريزيم زيره صندلي داش مسعود
44.لطفا به سوالات زير جواب بدهيد:پوزخند:
الف.چرا زمين گرده؟
ب.تا حالا با كسي دعوات شده؟توضيح بده
ج.الان چي تنته؟
د.پول از كجا مياري واسه استفاده؟و مقدارش؟
ه.گفتي مجردي.چجوري بر نيرويه ج ن س يت غلبه ميكني؟
ص.كفشاتو رو چه نرخي ميخري؟
ض.الان عكسه دسكتاپت چيه؟
ث.تا حالا كتك خوردي؟از كي؟
ق.به نظرت اين همه آدما تو تلاشو تكاپو هستند برايه چيه؟
ف.قرمزي يا آبي؟
45.جوابه سوالاته زير را بدهيد لطفا:خجالت:
الف.تا حالا تو غسالخونه رفتي؟اگه آره چه احساسي داشتي؟
ب.اگه اسمت مسعود و آنيوس نبود دوست داشتي چي بود؟
ج.خودت دوست داري چي صدات كنن؟
د.ماركه ساعتت چيه؟
ه.نظرتو بگو
مهندس كسايي-پيمان صادقي پري-باديگارد.navid_a -mohsen-آنيوس
ص.الان تو چه فكري هستي؟
ض.تو كنكور چه رتبه اي تو كشور كسب كردي؟
ث.تو كدوم بازيه رايانه اي تخصص داري؟
ق.دوست داري رئسي جمهوره بعدي ايران كي باشه؟
ف.آيا ميخواي از من انتقام بگيري؟:پوزخند:

44.الف.زمین گرد نیست بلکه بیضی هست این چند وقته ثابت شده و اگه الان بگی چرا بیضی هست به نظرم واسه اینه چون سیارات به دور هم میچرخند این باعش تمایل به شکل دورانی هست.
ب:آخرین بار اول دبیرستان بودم دعوام شد فکر کنم سر اینکه پسر خیلی پررو بود و زیاد با هم کل کل میکردیم و بعدش با هم رفیق شدیم .اصلآ اهلش نیستم و اینکه تا زبون هست به نظرم نه نباید گلاویز شد مگر اینکه جاهایی خاص اون هم باز راههای بهتری وجود داره.
ج:الان یه رکابی با شلوارک روش پرچمه آمریکا هستش:پرچم:
د:هیئت متوسلین به جیب بابا و اینکه پولی دارم تو حساب و هر ماه سودشو میخورم نیازی به کار کردن ندارم, فعلآ فقط درس خوندن.روی هم مقدارش میشه 350 تا 400 تومن ماهی.
ه:همه چیز موقعی شروع میشه بهش زیاد فکر کنی فیلمو و ... من تو فازش نیستم و نگاه نمیکنم و انرژیمو با ورزش و سر خودم رو با چیزای مختلف گرم میکنم این جوری میشه کنترلش کرد.
ص: معمولآ 90 به بالا
ض:http://img98.com/images/skhnhfpjxumtl4lflts.jpg
ث:نه یادم نمیاد آخه اهل دعوا نیستم آخرین بار فک کنم کلاس اول دبستان بودم داداش بزرگم منو زد منم خیلی پیاز داغشو زیاد کردم الکی قار قار میکردم:خنده:
ق:واسه اینکه به آرامش برسن
ف:اهل فوتبال نیستم ولی به سمت قرمز میرم یکم.
45-
الف:تا حالا نرفتم
ب:اسم خودم فقط اسم ایرانیم حال میکردم الیاس باشه اگه نبود وگرنه مسعود راضیم.اون آنیوس عاشقشم:قلب:
ج:دوست دارم هر کی هر چی راحت تره آنیوس تو دهنا نمیچرخه اینو گفتن بهم واسه همین بهم میگم آنی
د:از ساعت بستن متنفرم و نمیبندم واسه اینکه هواس پرتی واسم پیش میاد جا میذارمش اگه از دستم درش بیارم.
ه:
مهندس کسایی:پسر خوبیه سنش اینجا تقریبآ از هممون بالاتره ولی با این حال آدم احساس نمیکنه سنش بیشتر از خودشه و راحته باهاش و تیکه کلامشم زرشک:گل رز:
پیمان:باهاش خیلی راحنم بچه واقعآ با محبتی هست واقعآ کمک میکنه باهاشم تا حالا کلی گفتم و خندیدم در کل افتخار میکنم همچین رفیقی دارم.
علیرضا:البته اسم کوچیک صدا کردم جسارت نشه از تجربیاتش استفاده کردم تا حالا . انسان افتاده ای هست.
محسن:تو روز 1ساعت کم کم با هم میچتیم پسر گلی هست هم سنیم حرف همو خوب میفهمیم و یه اخلاق خوب داره اگه چیزی بلد باشه بهت یاد میده و خودشو نمیگیره.
نوید:به نظرم اگه قاضی میشدی حق آدمارو خوب میگرفتی و به حقدار میدادی شانس من وحشتناکترین سوال ها مال من شد :خنده:ولی در کل شهرشو خیلی دوست داره به نظرم چون از هر کی سوال میکنه میگه کرمان چجوریه؟دوست داشتنی هست.
آنیوس :بقیه باید نظر بدن.
ص:الان به این فکر میکنم سوال بعدیت چیه
ض:323
ث:اهل بازی نیستم ولی یادمه قبلآ igi 2 رو خوب بازی میکردم تا آخرش رفتم دوست داشتم و در کل اهل بازی نیستم
ق:دوست دارم قالیباف بشه
ف:نه گناه داری دلم نمیاد:خجالت:

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۰۵:۳۸ بعد از ظهر
323!!!!!:متعجب:يا ابلفضل!!!!!!! پس بچه درس خون هستي؟
46.روزي چند ساعت و چجوري برايه كنكور ميخوندي؟ يه كم برام توضيح ميدي شيوه ي كارت چه جوري بود؟:متفکر:

از بقيه ي دوستان ميخوام سخترين سوالاتي كه به ذهنشون ميرسه از مسعود جان بپرسن تا به 50 نرسيده:پوزخند::چشمک::001_tt2:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۰۵:۵۲ بعد از ظهر
بچه درس خون نبودم اونجوری که فکر میکنی با 2 طرز فکر درس میخوندم
1.برم دانشگاه تمومه فقط وارد شدنش مهمه(که همینجوریم هست واقعآ الان درس خوندن تعطیل میباشد:خنده:)
2.عاشق معماری بودم رشته ای که همیشه دوست داشتم واردش بشم اونم بهترین دانشگاه کشور و یکی ار بهترین ها تو جهان فقطم میخواستم تهران قبول شم چون شریف رشته های هنری نداره مثل معماری و اینکه از قبل میدونستم چه رشته ای میخوام نه مثل 98% قبول میشن دنبال انتخاب رشته هستن من موندم خب تا آخر عمرت تو اون رشته ای چی جوری میخوای همینجوری فقط واسه اینکه رتبت فلان شده تا آخر عمر چیزیو بخونی که علاقه نداری
(این شرط اصلی هست) و اینکه تا دکتراشو نگیرم ولش نمیکنم :قلب:
من همیشه عمیق درس میخوندم دوستایی داشتم روزی 10-12 ساعت میخوندن به جایی که میخواستن نرسیدن چون سطحی بود من روزی 5-6 ساعت بیشتر نمیخوندم کیفیت حرف اول و آخر رو میزد .اصلآ هم تو فاز مقایسه خودم به بقیه نبودم چون انسانی رو نمیشه با انسانی دیگه مقایسه کرد.
یه کاری که میکردم برخلاف بقیه این بود بیشتر تست میزدم و کمتر درس میخوندم چون تو تست زدن مفهمو درس رو هم که جوابشو توضیح داده بود میفهمیدم درس خوندن با تست زدن خیلی فرق میکنه خیلی.
نوبت من رسید اینجوری کردی واسه بقیه سوال آسون میکری :ناراحت:(شوخی کردم راحت باش بپرس دیگه آخرشه:خنده:)

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۰۷:۵۲ بعد از ظهر
مسعود من الان زياد به اين رشته اي كه هستم علاقه ندارم(ميدوني كه شرطه اول علاقه هست)
تو زمانه كنكور هم زياد درس نخوندم
منم مثله خودت عاشقه معماري بودم شديد.اما اينجوري شد.حالا به نظرت الان چجوري برايه كنكور بخونم؟
يعني فعلا بايد هم درسايه دانشگاهو پاس كنم هم كنكور.همه نوع كتابه تستو كمك درسي در همه ي زمينه ها دارم.
يه راهنماييه كلفت بكن:بامزه:كه مثلا هر درسيو كي و چجوري وبا چه كيفيتي ميخوندي؟چجوري تست ميزدي؟
وقتي كه سره كلاساي صنايع ميرم ميخوام گريه كنم:ناراحت:خلاصه هر چي صلاح ميدوني بگي بگو:چشمک:
حالا 2 تا سوال هم بپرسيم:پوزخند:
47.مطلوبست در سوالاته زير:
الف.از چه اسپري و ادكلني استفاده ميكني؟
ب.اگه پلاكي گردنبندي چيزي تو گردنت ميندازي چيه؟
ج.تا حالا سيگار كشيدي؟
د.اسمه اون ماشينايي كه تو خونه شبها پارك ميشه رو بگو:پوزخند:
ه.ريشت مدل خاصي داره؟ذكر كن
ص.درصدهايي كه تو كنكور زديرو بگو و ساله چند كنكور دادي؟
ض.ازين پولي كه هر ماه از بانك ميگيري چقدرشو خرج ميكني؟چقدرشو جمع ميكني؟
ث.آيا به فقرا هم كمك ميكني؟
ق.فكر ميكني خدا ازت راضيه؟
غ.اگه رفيقه شيشت يه روز بهت خيانت كنه چكار ميكني؟
و.ملاك هات تو انتخابه دوست چيه؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۰۸:۳۲ بعد از ظهر
این چه وضعیتیه بابا الف ب ج د:خنده:
درباره اینکه چه جوری بخونی من مشاور نیستم و از زندگیت خبر ندارم ولی اگه واقعآ بخوای بخونی اینترنت باید روزی 1 ساعتم نیای ولی به نظر میرسی همش اینجایی.خود منم دارم ترک میکنم :پوزخند:
من یه رفیق داشتم گرافیک قبول شد عشق مکانیک بود انصراف داد ولی خداییش 1 سال خوند مکانیک قبول شد آخه تو که نخوندی چی جوری انتظار داری قبول شی رشته معماری رشته دخترونس مثل گرافیک 80% دخترن الان تو کلاس ما 12 نفر دختر 3 تا پسریم اینو واسه این گفتم دخترا درس خونتر از پسران وقتی هم یه رشته دخترونه باشه وارد شدن پسرا سخته.پس فقط بخون و کارای دیگه مثل اینترنت رو قطع نکن ولی خیلی کم کن مثل 1 ساعت یا کمتر .
47-
الف:adidas
ب:نه چیزی گردنم نمیندازم
ج:نه قلیونم نمیکشم.
د:بابا مزدا 3 داره داداش زانتیا.اون بزرگه هم ازدواج کرده بنابر این ماشینش تو پارگینگ نیست که بگم:خنده:
ه:لنگری و ریش متال میذارم.
ص:خداییش یادم نیست همش یه چیزاییش حدودی یادمه
فیزیک:80%
ریاضی:59 یا 60 همین حدودا
ادبیات :60-70
باقیش یادم نمیاد خدایی
سال 86 کنکور دادم.
ض:100 تومن کمتر خرج میکنم.خرجی ندارم.باقیشم میره بانک.
ث:هنوز نه
ق:نمیدونم ولی فکر نکنمم ناراضی باشه.
غ:باور شاید نکنی از رفیق شیشم 1.5 سال جدا شدم و ندارم.
و:انسان باشه.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۱۱:۱۴ بعد از ظهر
بذار حالا که آخراشه یه ضربه مهلک بزنم بهت آنی جان :پوزخند:
48- پنج تا >> چرا << که تو زندگیت هنوز به جوابی نرسیدی چیه؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۱۱:۴۵ بعد از ظهر
1.چرا تو بازی قارچ خور شخصیت بازی با 1 خوردن قارچ حجمی همچون رونی کولمن میگرفت همچنین ملوان زبل بازوهاش میشد هم اندازه رونی کولمن؟
2.چرا وقتی میری خواستگاری میگن خونه داری ماشین داری .شغلت چیه ولی نمیپرسن دختررو رو چقدر دوست داری؟
3-چرا کوزت کبریت میفروخت و 1001 چیز دیگه که میتونست بفروشه نفروخت؟
4-چرا تو تابستونا برق میره تو زمستونا گاز قطع میشه تو بهار آب ایراد داره تو پاییز تلفن؟
5.چرا تو مترو انقدر ملت همو هل میدن ؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۸, ۰۲:۱۵ قبل از ظهر
49-کلا مسعود و تفکراتشو و ارزوهاشو رو تو چند جمله برامون تعریف کن.

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۸, ۱۲:۱۵ بعد از ظهر
49-کلآ سعی میکنم به سمت منطقی شدن برم و از رو احساسات تصمیم نگیرم الته هنوز 100% اینجوری نیست 90% ضربه های زندگی رو از روی همین احساست خوردم .
سعی میکنم سیستم زندگی رو جوری پیش ببرم کاری انجام دادم منجر به کلمه پشیمونی نشم.
بیشتر دوست دارم از تجربه های دیگران استفاده کنم که سرم به سنگ نخوره و از دوباره اون رو تجربه نکنم که همینجوریم هست الان.مشورت زیاد میکنم تو هر مسئله ای .و اگه کاری بهم سپرده شه و قبول کنم به بهترین وجه ممکن اونو سعی میکنم انجام بدم.
تو آرزوهامم اینه اگه مردم اسم خوبی ازم به جا بمونه همه مریضا شفا پیدا کنند چون خودم تجربشو داشتم.میدونم یعنی چی.
و اینکه وضعیت مالیم به حدی برسه که بتونمبه بقیه هم کمک کنم و چیزای دیگه.اینم چند جمله.:گل رز:
آرزو بزرگم اینه

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۸, ۰۱:۰۹ بعد از ظهر
.مثله اينكه سواله آخرو بايد خودم بپرسم50.چرا يه دفعه عكس آواتورت و امضاتو عوض كردي و چرا اينو گذاشتي؟

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۸, ۰۱:۲۰ بعد از ظهر
در جواب اینو میگم نوعی گونه ای ماهی در آب زندگی میکند که از ماهی های دیگه تغذیه میکنه ولی اگه گرسنه شه و تحمل نتونه بکنه خانواده خود را میبلعد!!!

سکوت سکوت سکوت و دیگر هیچ!

نفر بعدی نوید بیا بشین رو صندلی:گل رز:

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۸, ۰۱:۲۵ بعد از ظهر
آقا ما الان رو صندلي هستيم:گل رز:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۸, ۰۱:۲۹ بعد از ظهر
1-یه معرفی کوتاه از خودت بکن.
2-به چه غذایی علاقه داری؟
3-دلت بگیره چی کار میکنی؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۸, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر
1.بنده سيد نويد قانوني متولد 13/4/1370 كرمان هستم بابام كرماني و مادرم تهراني. بچه ها سيد صدام ميكنن.
2.بيشتر به ماكاروني وقرمه سبزي علاقه دارم
3.دلم بگيره ميرم بهشت زهرا سره قبره كسايي كه از دست دادم.يا اينكه يه آهنگ ملايم گوش ميدم.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۱۸, ۰۳:۳۴ بعد از ظهر
4- به کدوم یک از آرزوهای کودکیت رسیدی؟؟
5- اگه چوب جادویی داشتی چیکار میکردی؟؟

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۱۸, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
به به به.فصل انتقام:پوزخند:
6-لطفا به سئوالهای زیر پاسخ دهید:
الف- فنر ماشین بیگلی بیگلی از چی بوده که گوریل انگوری رو تحمل میکرد؟
ب-با کلمات زیر یک جمله بساز
بدنسازی-فیلسوف-آش سبزی-مریخ-جلبک-سرندپیتی-جزایر سلیمان-سنگ عقیق-بیل میکانیکی-گندم-تشک-مادر بورد-کاغذ-زرشک-اردک ماهی-بوفالو-......
ج-چرا خورشید میتابه؟چرا میچرخه زمین؟
د-نظرت درباره رابطه .... قبل از ازدواج
ذ-مگه مریض بودی این سئومالها رو پرسیدی؟
ر-خوشت میاد یکی اینجوری بپرسه؟
ز-چرا سیاه سیاهه؟
س-چرا اسمت نویده و اصغر نیست؟
ش-چرا زمین بیضیه؟
ص-میبینی چه بده؟
ض-دلت میخواست الان جلو دستت بودم:پوزخند:
ادامه دارد

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۸, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
4.والا اون آرزوهايه مادي روكمي تا قسمتي رسيدم امامعنويرو كم يا شايدم نه.
5.اگه يه چوبه جادويي داشتم در راهه كمك به فقيرا سالمندان..... استفاده ميكردم.برايه خودمم مكمل ظاهر ميكردم:پوزخند:

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۹, ۱۲:۳۶ قبل از ظهر
:پوزخند:
6.الف.اين موضوع رو يه چند سالي هست كه دانشمندان وكارشناسان دارن روش تحقيق ميكنن:بامزه:
ب.اين كلماتو كه اگر كنار هم بزاريم حد اقل 4 5 تا جمله ميشه!!:نمیبینم:پس يه داستان بگم
يكي بود يكي نبود.يه روز يه فيلسوف بود كه تو جزايره سليمان زندگي ميكرد:پوزخند:تو اون جزيره يه مزر عه ي گندم داشت كه با بيل مكانيكي تو مزر عه كار ميكرد.روزي يه بوفالو لگد ميزنه به بيلش.بيلش خراب شد بازش كرد ديد كه مادربورد كامپيوترش سوخته. يه كم كه دقيق شد يه كاغذ تو دستگاه ديد بازش كرد ديد ضمانت نامه ي مادر بوردشه!!فرداش رفت تو اون شركت كه اسمش شركته فني مهندسيه سنگه عقيق بود اتفاقا يه باشگاهه بدنسازي كنارش بود رفت تو شركت رو ديوار شركت عكسه مريخ رو ديد كه سطحش با جلبك پوشيده شده بود.كارشو راه انداختن تو راهه برگشت به خونه يه اردك ماهي ديد كه رويه يك تشك داشت جون ميداد.ورش داشت اووردش خونه يه آشه سبزي كه توش زرشك ريخته بود براش درست كرد همزمان كه آش ميخورد زد كانال 2 شمس العماره رو ببينه كه ديد داره كارتونه سرندي پيتي نشون ميده.
قصه ي ما به سر رسيد اردك ماهيه به خونش نرسيد:پوزخند:
حال كردي عليرضا جان؟؟؟؟
ج.خورشيد برايه اين ميتابه كه به زمين وسايره كرات گرمايه لازمو بده. زمين برايه اين ميچرخه كه نوره خورشيد به همه جاش برسه!!
د.اين روابطو من قبول داشتم برايه پسرها اما الان ديگه نه.
ذ.نه بيمار بودم:پوزخند:
ر.آره الان نميدوني چه احساسي دارم :جشن:
ز.چون مشكي رنگه عشقه.
س.چون بابام شناسناممو به اسمه نويد گرفته و به اسمه اصغر نگرفته:پوزخند:
ش.خدا اينجوري حال كرده زمينو طراحي كنه!
ص.نه اتفاقا دارم حال ميكنم:خنده:
ض.آره اگه اينجا بودين يه دست حكم ميزيديم:چشمک:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۲۳, ۱۱:۵۴ قبل از ظهر
7- به نظرت تو بدنسازی آخرش به کجا میرسی؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۲۳, ۱۲:۰۹ بعد از ظهر
7.به نظره من اگه خيلي پشتكار و جديت به خرج داد حالا خودمو نميگم همه به همه جا ميشه رسيد حتي قهرماني.
اما من خيلي هنر بكنم وزنمو بيارم پايين:پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۰۲:۵۲ بعد از ظهر
8- قشنگ ترین جمله که پشت ماشینا مینویسن و تو خوندی چی بوده؟؟
9- تو زندگی پز چه چزهایی رو به مردم دادی؟؟
10- تا حالا الگوی شخص یا اشخاصی بودی؟؟
11- اولین سوتی که تو اینترنت دادی چی بوده؟؟ :پوزخند:
12- اولین باری که ریش و سبیلت رو زدی چه حسی بهت دست داد؟؟ :خنده:
13- اولین مکملی که مصرف کردی چی بود و چه توقعی ازش داشتی؟؟
14- به نظرت سایت چه رنگیه؟؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۰۳:۱۷ بعد از ظهر
8.ياور هميشه مومن مادر
9.والا من اصلا اهله پز دادن نيستم:بامزه:اما تو تو دبيرستان وقتي نمره هام خوب بود به دوستام پز ميدادم:پوزخند:
10.راستش نه!هنوز به اون حدي نرسيدم كه الگويه كسي باشم.
11.والا اولا تو هر سايتي ميخواستم برم ميرفتم تو گوگل اسمشو سرچ ميكردم بعد ميرفتم توش:پوزخند:
12.حسه خوبي نداشتم:پوزخند:شبش رفتيم باشگاه همش تو آيينه هايه باشگاه خودمو ميديدم!!!
13. 3 4 سال پيش بود كه يه كراتين گرفتم 12 تومن هدفمم افزايش انرژي كه واقعا كارساز بود:کف کرده:
14.نارنجي!!!

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۲۵, ۱۰:۴۸ بعد از ظهر
15- تا حالا پول پدا کردی؟؟ چیکارش کردی اگه جوابت آره هستش
16- به نظرت چند سالگی متاهل میشی؟؟
17- اخرین بازیه کامپیوتری که کردی چی بود؟؟
18- اولین روزی که کامپیوتر خریدی چه حسی داشتی؟؟
19- به نظرت پیمان صادقی امسال چندم میشه؟؟
20- دوست داری کجا خدمت کنی؟؟(سربازی)

دوستان لطف کنن یکم هیزم بیارن این صندلی داره سرد میشه به مرور

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۲۵, ۱۱:۱۰ بعد از ظهر
15.آره پيدا كردم ولي ورنداشتم بي تفاوت از كنارش رد شدم:پوزخند:
16. 26 27 سالگي.
17.pes 2009
18.خيلي خوشحال بودم :پوزخند:تا جند روز اول تا صبح پاش بودم.
19.اگه خدا باهاش يار باشه و خودشم تلاش كنه ايشالا اول.:جشن:
20.شماله كشور.:پوزخند:

Mohsen
۱۳۸۸-۰۷-۲۶, ۰۲:۴۱ قبل از ظهر
21. مشهد آمدی؟ اگر امدی بگو چجوری بود؟خوش گذشت؟اگرم نیامدی که نصف عمرت برفناست

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۲۶, ۰۳:۳۰ بعد از ظهر
21.اومدم خيلي خوش گذشت هر بار اومدم.عالي بود.مخصوصا شيشليكاش كه معركست. پاساژ زيست خاور و الماسشو....
ولي بازار رضاش نه اصلا خوش نگذشت:پوزخند:

Mohsen
۱۳۸۸-۰۸-۰۱, ۰۳:۲۸ قبل از ظهر
22. در بازار رضا مشهد چی گذشت !؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۰۱, ۰۹:۴۱ قبل از ظهر
23- چقدر شبیه آواتارت هستی؟؟
24-اخرین کادو رو از چه کسی گرفتی؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۰۱, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
22.تو بازار رضا يه انگشتر خريدم 30 تومن رفتم بيرون قيمت كردم گفتن 15 تومن تازه تو ويترينشونم داشتن:ناراحت:
كلا محسن جان قبول داري تو بازار رضا خيلي از اين اتفاقا ميفته؟حالا شايد با مسافرا اينجوري ميكنن....
23.الان كه هيچ شباهتي نيست:پوزخند:ولي اگه موهامو بلند كنم يه ته ريشم بزارم تا يه حدودايي شبيش ميشم:چشمک:
24.روز تولدم بود كه مادر بزرگم (در عينه ناباوري):پوزخند: يه پلاك طلا بهم داد تازه جالبيش اينه كه بعد از 1 ماه گم شد و ديگه هر چي گشتم پيدا نشد:نمیبینم:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۰۲, ۰۸:۳۱ قبل از ظهر
25. امسال كه دانشجو شدي، چقدر اشتياق داري تا توي دانشگاه با يك دختر دوست بشي؟
26. اگر بخواي از كرمان مهاجرت كني، كدوم شهر رو انتخاب مي كني؟
27. اگر مسئله پول مطرح نبود چه ماشيني رو انتخاب مي كردي؟
28. دوست داشتي جاي كدوم ورزشكار بودي؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۰۲, ۰۲:۵۴ بعد از ظهر
29- ازدواج کنی بازم ورزش میکنی؟؟
30- با کی از همه بیشتر رودرواسی داری؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۰۲, ۰۸:۳۹ بعد از ظهر
25. امسال كه دانشجو شدي، چقدر اشتياق داري تا توي دانشگاه با يك دختر دوست بشي؟
26. اگر بخواي از كرمان مهاجرت كني، كدوم شهر رو انتخاب مي كني؟
27. اگر مسئله پول مطرح نبود چه ماشيني رو انتخاب مي كردي؟
28. دوست داشتي جاي كدوم ورزشكار بودي؟

25.والا دختر كه هميشه بوده:پوزخند:من زياد طرفه اين چيزا نميرم نه اينكه اصلا نرم ولي كم.
26.مشهد
27.اون ماشين آودي تو فيلمه ترانسپورتر3:پوزخند:
28.c.Ronaldo:بامزه:

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۰۲, ۰۸:۴۳ بعد از ظهر
29- ازدواج کنی بازم ورزش میکنی؟؟
30- با کی از همه بیشتر رودرواسی داری؟
29.اگه كه مشكلي پيش نياد و خدا بخواد چرا كه نه.:گل رز:
30.عجب سواله خفني!!! والا تو فاميلمون با شوهر عمم:پوزخند:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۰۳, ۰۱:۱۶ بعد از ظهر
31. اگر جاي كريس رونالدو بودي چه كار مي كردي؟
32. تصورت از 30 سالگي چه جوريه؟
33. اگر يك دختري رو بخواي و پدر و مادرت بهت بگن نه در حالي كه استقلال مالي هم داري، چه كار مي كني؟
34. اگر پليس بودي بيشتر به چه كسايي گير مي دادي؟ ( البته منظورم از كسايي مهندس نيست:پوزخند:)
35. نظرت راجع به علي كريمي چيه؟ (جوابت تو ادامه دوستيمون خيلي تأثير داره:متفکر:)

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۰۳, ۰۳:۵۲ بعد از ظهر
31. اگر جاي كريس رونالدو بودي چه كار مي كردي؟
32. تصورت از 30 سالگي چه جوريه؟
33. اگر يك دختري رو بخواي و پدر و مادرت بهت بگن نه در حالي كه استقلال مالي هم داري، چه كار مي كني؟
34. اگر پليس بودي بيشتر به چه كسايي گير مي دادي؟ ( البته منظورم از كسايي مهندس نيست:پوزخند:)
35. نظرت راجع به علي كريمي چيه؟ (جوابت تو ادامه دوستيمون خيلي تأثير داره:متفکر:)

31.اون لذتي كه بعد از گل زدن به آدم دست ميده خيلي حال ميده:پوزخند:البته هر عشق و حالي كه ميخواستم ميتونستم بكنم:چشمک:
32.اينكه زن گرفتمو يه دونه بچه هم دارم:بامزه:
33. والا بستگي داره اگه خيلي عاشقش باشم در حده تيم ملي خوب هر كاري ميكنم تا بهش برسم اگه كه نه ميرم يه دونه بهترشو پيدا ميكنم:صلح:
34.بيشتر به سوسولا(اونايي كه ابرو بر ميدارن و آرايش ميكننو....).
35.به نظره من بهترين بازيكن فوتباله ايرانه خيلي بازيكنه با استعدادايه به طوريكه يه تيمو تنهايي ميتونه بچرخونه(حيف كه از تيم ملي خداحافظي كرد):گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۰۳, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
36- اولین پول تو جیبیت چقدر بود؟؟
37- به نظرت دلیل سرماخوردگیه پیمان چیه؟؟ :بامزه:
38- بی ارزش ترین ساخته دست بشر چیه؟؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۰۴, ۱۲:۴۲ قبل از ظهر
36.اولين پول تو جيبي كه گرفتم يادمه 200 تومن بود.
37.به نظرم تو باشگاه كه يه نفر سرما خورده بود با پيمان دست داده واگير گرفته پيمان:پوزخند:
38.آخه اين چه سوايه مهندس جان:پوزخند:
به نظرم بي ارزشترين ساخته دست بشر كمربند لاغريه:پوزخند::گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۰۴, ۰۷:۱۸ بعد از ظهر
دیگه یواش یواش داریم به آخراش میرسیم پس گلایه نکن از سوالها :چشمک:
39- تا حالا دلت به حال خودت سوخته؟؟
40- آخرین ضدحالی که خوردی کی بود؟؟ مختصر هم شرح بده
آقا همش 10 تا سوال مونده جیگرش رو در بیارین با این 10 تا سوال :خنده:

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۲:۱۸ قبل از ظهر
نوكرتيم مهندس:گل رز:
39.والا تا مياد دلم به حاله خودم بسوزه به فكر اين ميوفتم كه از من بدتر هم تو اون شرايط هست پس نميسوزه:بامزه:
40.والا آخريش تو همين تير بود كه دانشگاه ملي قبول نشدم 2 ماه بعدشم دانشگاه آزاد اون رشته اي كه ميخواستم قبول نشدم (ولي ناشكري نميكنم راضيم)
قبلنشم چنتا از دوستامون بهم نارو زدند كه داستانش خيلي طولانيه:نمیبینم::گل رز:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۳:۳۳ بعد از ظهر
41- نظرت راجع به ازدواج تو دوران دانشجويي چيه؟
42- نظرت راجع به كار تو دوران دانشجويي چيه؟
43- حاضري براي رسيدن به اهدافت توي بدنسازي استروئيد هم مصرف كني يا تا حالا مصرف كردي؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۳:۵۳ بعد از ظهر
41- نظرت راجع به ازدواج تو دوران دانشجويي چيه؟
42- نظرت راجع به كار تو دوران دانشجويي چيه؟
43- حاضري براي رسيدن به اهدافت توي بدنسازي استروئيد هم مصرف كني يا تا حالا مصرف كردي؟

41.خوب اگه 2 نفر عاشقه واقعي باشند طوري نيست.البته اينو هم بايد در نظر داشت كه طرف كار و خونه و ..... داشته باشه.كه اونو بايد خونواده ي دختر تاييد كنن.
42.اگه كسي بتونه هم كار كنه هم درس بخونه واقعا عاليه.هم ميتونه برايه آينده پس انداز كنه هم خرج عشقو حالش كنه.
43.تا حالا كه قسمت نشده:پوزخند: ولي فكر نكنم مصرف كنم.:متفکر:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۲:۵۲ بعد از ظهر
44- تا حالا شده به كسي حسودي كني؟ اون كي بوده؟
45- يكم در مورد خانوادت بگو (چند تا بچه ايد، تو چندمي هستي و ...)؟
46- با توجه به شناختي كه تا حالا از بچه هاي سايت پيدا كردي، نظرت رو راجع به افراد زير خيلي كوتاه بگو:
پيمان صادقي پري
Mohsen
مهندس كسايي
mehdi.powerlifter
shahi
خودم (h_vardak)

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۳:۱۲ بعد از ظهر
47- به نظرت حسام واسه نفر بعدی گزینه مناسبیه؟؟ اگه آره چرا اگر هم نه توضیح لطفا..( این سوال بیشتر جنبه به دام انداختن حسام رو داشت):پوزخند:

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۱۰:۳۱ بعد از ظهر
44.حسودي كه بشه اسمشو گذاشت حسودي نه:بامزه:بازيكنان فوتبال چون هم ورزش ميكنن پول خوبي ميگيرن معروف و مشهور ميشن كلا حال ميكنن.
45.والا 2 تا بچه ايم من اوليم 2 تا داداشيم.و....:چشمک:
46.پيمان صادقي پري:يه مربي و بدنساز با پشتكار فراوان كه هر كاري از دستش بر مياد برايه پيشرفته اين ورزش ميكنه.
mohsen: مدير سايت ولي كمي كم فعاليت هست تو سايت:پوزخند:
مهندس كسايي:يك مهندس مجرد كه اصلا بهش نميخوره 28 سالش باشه و داره از زندگي لذت ميبره:پوزخند:
shahi:تنها چيزي كه ميتونم بگم شكم 6 تيكه ي زيبايي داره.
h_vardak:مهدس صنايعي كه عاشقه علي كريميه وبا سوالاش داره حال ميده و نميدونه اگه بشينه رو صندلي چه سوالايه وحشتناكي از طرفه من در انتظارشه:خنده::پوزخند:

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
47.گزينه ي بدي نيست:پوزخند:بايد فكر كنم ببينم ميتونه تحمله سوالايه منو داشته باشه:پوزخند::گل رز:

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۱:۳۱ قبل از ظهر
راستي تو اون سوالم يه چيز يادم رفت:گل رز:
mehdi.paverlifter:يه همشهري كه اطلاعاتش خوبه و پاور كاره.

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۷:۴۱ قبل از ظهر
منم چند تا سوال : :لبخند:

48_ كدوم بازيكن كشتی‌كج رو دوس داريد؟
49_ اگر سعيد پانتر كنارت بود بهش چي می گفتيد؟ :بامزه:
50_از مرگ ميترسی؟‌چرا؟

mahmoud
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۱۰:۰۸ قبل از ظهر
دیر رسیدم 50 تا سوال رو پرسیدن ازت:پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۲:۱۵ بعد از ظهر
دوستانی که تازه عضو سایت شدن محبت کنن قوانین هر تاپیک رو ابتدا مطالعه کنن ....با تشکر :گل رز:
خب ....آقا نوید هم این دفتر رو به پایان رسوند اما حکایت همچنان باقیست به قول معروف

:تشویق: نوید جان خسته نباشی :تشویق:

نفر بعدی رو معرفی کن که حسابی از خجالتش در بیایم :لبخند:

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۳:۵۲ بعد از ظهر
48.والا اولايه كار كه راك خداحافظي نكرده بود طرفداره راك بودم ولي الان باتيستا
49.بهش ميگفتم برنامت چيه؟:خنده:و.......(اونكاريكه همه دوست دارن باهاش بكنن):نمیبینم:
50.اگه راستشو بگم آره. خيلي ميترسم.چون گناهانه زيادي دارم.:ناراحت:

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۴:۰۶ بعد از ظهر
دیر رسیدم 50 تا سوال رو پرسیدن ازت:پوزخند:

طوري نيست دوسته من الان از حسام جان بپرس:پوزخند:

دوستانی که تازه عضو سایت شدن محبت کنن قوانین هر تاپیک رو ابتدا مطالعه کنن ....با تشکر :گل رز:
خب ....آقا نوید هم این دفتر رو به پایان رسوند اما حکایت همچنان باقیست به قول معروف

:تشویق: نوید جان خسته نباشی :تشویق:

نفر بعدی رو معرفی کن که حسابی از خجالتش در بیایم :لبخند:

ما كوچيكتيم مهندس:گل رز:
نفر بعد h_vardakبايد بشينه رو صندلي:گل رز:
همونطور كه گفتم سوالايه من كمي زهر دارن:پوزخند:
1.مطلوبست در سوالاته زير:
1لف.بيوگرافيه كامل از خودت؟
ب.چند ساله بدنسازي كار ميكني؟
ج.ماشينت چيه؟ودوست داشتي چه ماشيني داشتي؟ همينطور گوشي؟
د.تو كدوم دانشگاه مدرك گرفتي؟
ه.نظرت رو بگو:
سعيد پانتر:کف کرده:-مهندسي صنايع.مهندسي مكانيك-مهندسي معماري-فرار از زندان

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۴:۳۴ بعد از ظهر
خدايا به اميد تو!
1-الف: حسام وردك، متولد 26 دي 1360، محل تولد: شيراز ( از دو سالگي اهواز زندگي مي كنم)، متأهل، پدرم استاد دانشگاه صنعت نفته، مادرم فرهنگي بازنشسته است، برادرم كه بزرگتر از منه فوق ليسانس عمرانه، خودم ليسانس مهندسي صنايع، خواهرم دانشجوي دندانپزشكي، خانومم هم مهندس معماريه، قد 173، وزن 80، دور بازو 40. (ديگه از اين كاملتر؟)
ب: من سال 76 بدنسازي رو توي باشگاه مردان آهنين در اصفهان زير نظر سعيد ارباب شيراني قهرمان پاور ليفتينگ اصفهان شروع كردم (اون موقع تابستون ها مي رفتيم اصفهان) بعد از اون هم مدتي رو در تهران باشگاه ركورد زير نظر مهدي فاطمي و مدتي هم در اهواز زير نظر عليرضا نيسي قهرمان +90 خوزستان كار كردم. اما متأسفانه تا بدنم يك مقدار روي فرم ميومد، درس و دانشگاه و ... .
ج: فعلاً ماشين ندارم، اما پدرم يك 206 داره و يك زانتيا كه معمولاً 206 دست منه. دوست داشتم يك بنز s600 داشته باشم. فعلاً يك گوشيه p990i دارم كه واقعاً ازش راضيم.
د: دانشگاه آزاد مسجد سليمان
ه: سعيد پانتر، اميدوارم با مادرش آشتي كنه و دست از خوانندگي برداره:چشمک:
مهندسي صنايع رشته خيلي جالبيه كه تازه داره توي ايران جا ميوفته
مهندسي مكانيك رشته مورد علاقه من بود كه متأسفانه قبول نشدم:گریه:
مهندسي معماري رشته بسيار باقلوا و گرونيه:بیفایده:
فرار از زندان و سريال هاي مشابه رو به دليل اعتياد آور بودن ازشون دوري مي كنم.

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۴:۴۳ بعد از ظهر
آقا نويد براي سوالاتون شماره نذاشتين ؟:سوت::لبخند: از 6 بايد شروع شه الان؟

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۴:۴۵ بعد از ظهر
نويد زرنگه، همه رو توي شماره 1 جا داده!

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۸:۲۴ بعد از ظهر
بسم الله رحمان رحیم.....مثل قصابها بذار چاقومو تیز کنم :پوزخند:

2- تو بازیه استیل آذین و پیروزی چه حالی شدی علی کریمی کارت قرمز گرفت؟؟
3- منو تو 26 به دنیا اومدیم به نظرت وجه اشتراکمون چی میتونه باشه؟؟
4- با عکس جدیدی که پیمان صادقی گذاشته به نظرت امسال توی کشوری چندم میشه؟؟
5- بد اخلاق ترین نفر توی سایت؟؟

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۹:۳۴ بعد از ظهر
آقا نويد براي سوالاتون شماره نذاشتين ؟:سوت::لبخند: از 6 بايد شروع شه الان؟

نه ليلي خانوم من سوالام چند بند داره.شماره بالاشون هست.:گل رز:

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
6.الف.از اون 3تا رشته اي كه گفتم مزيت ها و معايب هر كدوم رو بگو؟واينكه كدوم پولسازتره به ترتيب؟
ب.به نظرت استيل آذين تو كرمون در برابره مس چه كار ميكنه؟
ج.تا حالا به چه شهرايي سفر كردي؟
د.به غير از اين سايت تو كدوم سايت ها بيشتر ميري؟
ه.اينترنتت دايل آپه يا adsl؟
ي.دوست داري رئيس جمهور بعدي كي بشه؟

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۱۰:۴۵ بعد از ظهر
7_مهربونترين افراد توي اين سايت ؟؟؟ :لبخند:
8_فرض كنيد تو يه موقعيت بدين كه بايد يا خانمتونو نجات بدين يا مادرتون كدومو انتخاب مي كنيد فقط يكی بگين:نمیبینم:
9_از چه فيلم هايی خوشت مياد؟‌
10_ تا حالا شده فكر كنی به آخره خط رسيدی ؟
11_جوراباتو كی‌ميشوره؟:خجالت:

مرسی:گل رز:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۷:۳۱ قبل از ظهر
2- دلم مي خواست اون لحظه مرادي دم دستم بود تا حسابي از خجالتش در بيام.
3- اين طور كه شناختمت طرز فكر و ديدگاه هامون توي اكثر مسائل مثل همه.
4- فقط كافيه اون لبخند مليحش رو داشته باشه، 100% قهرمانه:صلح:.
5- مسلماً بين اخراجي هاست، شايد پويا.

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۸:۰۰ قبل از ظهر
6- الف- معماري از همه پولساز تره، مزيت ها: يك رشته خلاقانه است كه آدم مي تونه تمام هنرش رو توش نشون بده، ضمناً نياز به پايه رياضي خيلي قوي نداره و كلاً رشته ساده ايه. معايب: تا زماني كه بتوني يك دفتر بزني و براي خودت كار كني زمان نسبتاً زيادي طول مي كشه.
صنايع از لحاظ پولسازي مي تونه بهتر از مكانيك باشه به شرطي كه توي چند تخصصش سر رشته داشته باشي. مزيت ها: رشته ايه كه همه جا كاربرد داره، از يك بنگاه اقتصادي كوچك تا يك كارخانه بزرگ. بعد از مدتي مديران سازمان به شدت به شما وابسته مي شن و كلي مهم مي شي، مثل من:بامزه:. معايب: هنوز توي ايران به اون شكل كه بايد اهميتش درك نشده.
مكانيك، مزيت ها: به نوعي مي تونه حكم يك آچار فرانسه رو داشته باشه، يك رشته كاملاً فنيه و بيشتر توي صنعت نقش داره. معايب: اون طور كه بايد پولساز نيست و با وجود تكنسين ها و گرايش هاي مختلفي كه وجود داره، كمي بازار كارش اشباع شده.
ب- چون علي كريمي توي اين بازي نيست بعيد مي دونم كه نتيجه خوبي بگيره.
ج- من و خانوادم بين سالهاي 76 تا 79 تابستونها رو اصفهان زندگي مي كرديم و بعد از اون هم تا سال 85 كه ازدواج كردم تابستونها تهران بوديم. غير از اين دوشهر تقريباً تمام شهرهاي شمالي، شيراز، بروجرد، همدان، بوشهر و ...، البته متأسفانه هنوز نتونستم به مشهد و كرمان سفر كنم.
د- اين سايت كه واقعاً معتادم كرده و حسابي از كار و زندگي انداختتم. فكر كنم اگر مدير عاملمون عضو سايت بشه و تعداد تاپيك هام رو ببينه درجا اخراجم كنه.:نمیبینم: ولي غير اين سايت به www.abrarnews.com و www.hattrick.org هم سر ميزنم.
ه- خونه دايل آپ دارم ولي سركار وايرلسه.
ي- دوباره خاتمي:صلح:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۸:۲۲ قبل از ظهر
7- پيمان، البته اگه كسي نره روي اعصابش
محمود، به نظرش همه چيز خنده داره
نويد، البته به غير از سؤالاش كه خيلي بي رحمانست
مهندس (افشين)، كلاً حرف نداره.
8- خيلي منطقي باهاشون صحبت مي كنم و مي گم كه فقط يكيتون رو مي تونم نجات بدم، خودتون با هم به توافق برسيد. (با اين سؤال نفر بعدي كه بايد بشينه رو صندلي معلوم شد.) :متفکر:
9- فيلمهايي كه بهرام بيضايي ساخته باشه. :پوزخند:
10- گاهي وقتها البته فقط گاهي وقتها فكر مي كنم كه هنوز به ته خط نرسيدم.
11- hitachi، ماشين لباسشوييمون رو مي گم.:چشمک:

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۱۰:۴۵ قبل از ظهر
12_چرا دخترا كم ميان اينجا؟
13_اگه دختر به دنيا مي اومدی چكاره ميشدی؟
14_به نظرت چرا ميگن صندلي داغ؟
15_چرا علي كريمي آواتارته؟
16_مرگ _زندگي با بدبختي_ زندگي بدون احساس ؟؟؟‌كدوم ؟

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۱۱:۲۳ قبل از ظهر
12- چون بدنسازي توي ايران (البته تقريباً همه جاي دنيا) بيشتر يك ورزش مردونست، در صورتي كه شاخه هاي ديگه بدنسازي غير از پرورش اندام مي تونه براي خانوم هاي ايراني هم مفيد باشه. در ضمن شما مي تونيد بين دوستانتون تبليغ كنيد تا اونها هم علاقمند بشن.
13- اگر دختر به دنيا ميومدم به خانوم هاي ديگه آموزش گيتار مي دادم.
14- شايد چون وقتي مي شيني روش، مي خواي زودتر بلند بشي. حالا خودت كه نشستي بيشتر متوجه مي شي.:منتظر:
15- چون عاشقشم! خانومم بهش مي گه هوو:بامزه:.
16- مرگ و زندگي بدون احساس با هم فرقي ندارن، ولي از زندگي با بدبختي بهترن.

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۱:۳۵ بعد از ظهر
خانمت راس ميگه اگه من بودم ميكشتمش پس:صلح:
17_ مخ زنيت خوبه ؟ :متفکر:
18_كاراي خونه رو هم انجام ميدي مثلا ظرف شستنو اينا؟:لبخند:
19_شطرنج - فوتبال _ اسكي ؟
20_يه شكلك برام بزار ؟:بامزه:

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۱:۴۰ بعد از ظهر
راستي ببخشيد من اينقد سوال ميپرسم اگه سوالامم بيمزه بودن شرمنده :لبخند:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۱:۵۴ بعد از ظهر
17- نه بابا، اگه خوب بود مخ رئيسمون رو مي زدم كه حقوقم رو يخورده بيشتر كنه.
18- خانومم اجازه نمي ده دست به چيزي بزنم. چون من ساعت هفت مي رسم خونه، يكم استراحت مي كنم، يك غذاي مختصري مي خورم و مي رم باشگاه. بعد از باشگاه هم كه ديگه چند تا سفيده تخم مرغ و لالا.
19- شطرنج كه نه، فوتبال هم اگه پا بده مي رم، ولي اسكي رو هرطوري هست هرهفته مي ريم!!! آخه دختر خوب من مي گم اهواز زندگي مي كنم، تو مي گي اسكي؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!:خنده:
20- :صلح:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۱:۵۵ بعد از ظهر
راستي ببخشيد من اينقد سوال ميپرسم اگه سوالامم بيمزه بودن شرمنده :لبخند:
بالاخره بايد 50 تا سؤال بشه تا بتونم بلند شم، پس هرچه زودتر بهتر.:چشمک:

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۱:۵۸ بعد از ظهر
21.:پوزخند:
الف.چه تخصص هايي بايد داشته باشه مهندس صنايع؟
ب.به نظرت من چرا سوالامو اينجوري ميپرسم؟
ج.نظرت درباره ي موسيقي رپ فارسي واقعي چيه؟(نه از اين سوسول هايي كه رپو بردن زيره سوال)

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۲:۱۶ بعد از ظهر
21- الف- يك مهندس صنايع با هر كدوم از اين تخصصها مي تونه تا ماهي بين 1 تا 2 ميليون تومن درآمد داشته باشه (البته اگر وقتش بهش اجازه بده): كنترل پروژه، كنترل كيفيت، كنترل موجودي، تضمين كيفيت، اقتصاد مهندسي، مديريت استراتژيك، سيستمهاي اطلاعات مديريت، پژوهش عملياتي و ...
ب- اگر منظورت اينه كه چرا در مورد رشته هاي مهندسي مي پرسي، خب چون مي خواي بري دانشگاه، اما اگر منظورت اينه كه چرا با الف و ب مي پرسي، احتمالاً چون (بلانسبت) خرت از پل گذشته، داري اين بدعت رو مي ذاري تا از هر كس به جاي 50 تا 500 تا سؤال پرسيده بشه.:چشمک:
ج- ببين من چند ساله كه به صورت آماتور گيتار مي زنم و سبكم هم فلامنكوست. اگر يك بار به موسقي سبك فلامنكو گوش بدي، ديگه اصلاً به رپ نمي گي موسقي. واقعاً هم موسقي نيست، چون تشكيل شده از يك ريتم و ملودي خيلي ساده كه فرقي با سبك پاپ يا تكنو نداره و فقط شعرش متفاوته، به شعر هم كه نمي شه گفت موسقي.:متفکر:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۲:۲۷ بعد از ظهر
جیگرش رو در بیارین .....نذارین مفتی در بره از روی صندلی :پوزخند::خنده:

22- اولین باری که اومدی تو سایت چشمت به نوشته کی خورد؟؟
23- به نظرت 40 سالگیت چه شکلی هستی؟؟( یه کچل شکم گنده یا هنوز استیل خودتو داری؟)
24- تو محل کارت زیرآب زن که دارین....( یه چیز عادیه) بچه کجاست؟؟ :سوت:

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۲:۲۹ بعد از ظهر
17- 19- شطرنج كه نه، فوتبال هم اگه پا بده مي رم، ولي اسكي رو هرطوري هست هرهفته مي ريم!!! آخه دختر خوب من مي گم اهواز زندگي مي كنم، تو مي گي اسكي؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!:خنده:
20- :صلح:

منظورم نظرت بود يعني كدومو ترجيح ميدادين :چشمک::لبخند:

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
25_ اگه خواستن ببرنت جهنم اون روز چي ميگي ؟ گريه ميكني؟:چشمک:
26_ از غذاها چي بلدي درست كني؟(احتمالا نيمرو اونم سوخته):پوزخند:
27_بچه كه بودي شيطون بودي؟
28_يكي از سوتي هايي كه تا حالا دادي تعريف كن:لبخند:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۲:۴۴ بعد از ظهر
22- درست يادم نيست ولي فكر كنم يك درگيري لفظي بين پيمان و يكي از اخراجيها بود.
23- موهام كه نمي ريزه چون فيناسترايد مصرف مي كنم، ولي ماهيچه هام احتمالاً خيلي حجيم تر شده (البه بدنم هنوز يه مقدار چربي اضافه داره).
24- زير آب زن ترينشون بچه دزفوله.

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۲:۴۵ بعد از ظهر
منظورم نظرت بود يعني كدومو ترجيح ميدادين :چشمک::لبخند:
فقط فوتبال :تشویق:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
25_ اگه خواستن ببرنت جهنم اون روز چي ميگي ؟ گريه ميكني؟:چشمک:
26_ از غذاها چي بلدي درست كني؟(احتمالا نيمرو اونم سوخته):پوزخند:
27_بچه كه بودي شيطون بودي؟
28_يكي از سوتي هايي كه تا حالا دادي تعريف كن:لبخند:
25- ما اهوازيها تابستونمون يكم از جهنم گرم تره، گريه هم نمي كنيم :خنده:.
26- من مي تونم نيمرو رو بدون روغن درست كنم، شما كه نمي تونيد:صلح:. (اگه گفتي چه جوري؟)
27- بچه كه بودم از ديوار صدا در ميومد از من نه!
28- يه بار به يه خانمي كه فاميلمون بودم خواستم بگم ما ظرفهامون رو با ماشين ظرفشويي مي شوريم (ولي به شوخي)، گفتم ما يه كلفتي داريم ظرفهامون رو مي شوره اسمش فلانيه، حواسم نبود اسم خانومه هم همونه! :بامزه:

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۲:۵۲ بعد از ظهر
25- :خنده:.
26- من مي تونم نيمرو رو بدون روغن درست كنم، شما كه نمي تونيد:صلح:. (اگه گفتي چه جوري؟)
!

خب معلومه آبپز ميكني ؟:سوت:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۲:۵۶ بعد از ظهر
خب معلومه آبپز ميكني ؟:سوت:
نيمروي آب پز؟؟؟؟؟؟:نمیبینم:

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۳:۰۱ بعد از ظهر
29_ حواسم نبود گفتي نيمرو :خنده:خب چطوري ايمكارو مي كني؟
30_اگه يكي همينجوري بزنه تو گوشت اونم غافلگيري چكار مي كني؟
در مورده اون نيمرو هم يه راهي هست مدرن دانشمندا گفتن يه موبايل ميتونه با حرارتش حتي يه تخم مرغم بپزه :پوزخند:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۴:۳۳ بعد از ظهر
29_ حواسم نبود گفتي نيمرو :خنده:خب چطوري ايمكارو مي كني؟
30_اگه يكي همينجوري بزنه تو گوشت اونم غافلگيري چكار مي كني؟
در مورده اون نيمرو هم يه راهي هست مدرن دانشمندا گفتن يه موبايل ميتونه با حرارتش حتي يه تخم مرغم بپزه :پوزخند:
29- چند تا تخم مرغ رو توي يك كاسه مي شكني، بعد اون رو كاملاً مي زني تا زرده و سفيده با هم مخلوط بشن. بعد اون رو مي ريزي توي يك ظرف گود شيشه اي، يك بشقاب مي ذاري روش و مي ذاريش توي مايكروفر. بعد مايكروفر رو ميذاري روي 2 دقيقه و روشنش مي كني. بعد از حدود 1 دقيقه تخم مرغ شروع مي كنه به پف كردن. زماني كه تمام تخم مرغ پف كرد مايكروفر رو خاموش مي كني. غذاي شما آمادست:تشویق:. ديدي نيمرو هم تخصص مي خواد.
30- بستگي داره اون طرف كي باشه. ممكنه هيچي بهش نگم، ممكن هم هست كار به كلانتري بكشه.:نمیبینم:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۵:۵۰ بعد از ظهر
منم ميتونم نيمرو بدون روغن درست كنم و الانم كه رژيمم تخم مرغ هام رو اينجوري ميخورم . :چشمک:

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۷:۲۸ بعد از ظهر
31.
الف.تا حالا استروئيد مصرف كردي؟اگه آره چي؟
ب.شبها توي جات با چه استيلي ميخوابي؟(منظورم اينه به پهلو يا به شكم يا...)
ج.تا حالا با كسي دعوا كردي؟اگه آره كمي شرح بده
د.نظرت رو بگو:
آووتورت-آووتورم_آووتورش.تظاهرات 13 آبان.
ه.بيشتر چجوري لباس ميپوشي؟اسپرت ,پارچه اي ....

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۷:۴۷ بعد از ظهر
32.
الف.اسم بشقاب از بشقاب پرنده گرفته شده یا اسم بشقاب پرنده از بشقاب؟
ب.الان اگه 10 ميليارد داشتي چكار ميكردي؟
ج.آخرين باري كه گريه كردي كي بود؟
د.اگه بهت بگن 24 ساعت ديگه ميميري تو اين فاصله چكار ميكني؟
ه.نظرت چيه
من اثباتم ، تو خود را ثابت کن ، این چه سخن باشد که او هست یا نه ، تو هستی حاصل کن
بهنود شجاعي.ندا آقا سلطان.
ي.آخرين اس ام اسي كه برات اومد دقيقا چي بود؟
ص.اگه آنفلونزايه آ بگيري چكار ميكني؟
ض.دوست داشتي الان مو قعيته كيو داشتي؟
ث.سایز شلوار - کفش - لباس رو بگو و آخرین باری که ریشت رو زدی هم ذکر کن :پوزخند:

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۷:۵۵ بعد از ظهر
21- ج- ببين من چند ساله كه به صورت آماتور گيتار مي زنم و سبكم هم فلامنكوست. اگر يك بار به موسقي سبك فلامنكو گوش بدي، ديگه اصلاً به رپ نمي گي موسقي. واقعاً هم موسقي نيست، چون تشكيل شده از يك ريتم و ملودي خيلي ساده كه فرقي با سبك پاپ يا تكنو نداره و فقط شعرش متفاوته، به شعر هم كه نمي شه گفت موسقي.:متفکر:

اتفاقا منم يه 6 ماهي ميزدم سبكمم كلاسيك بود.فلامنكو خيلي سخته ولي به نظره من اصلش همون فلامنكوست.ولي يه بار تركيب گيتار فلامنكو با صدايه سنتي ايرانيرو ديدم واقعا كف كردم.خيلي زيبا ميشه.
ولي رپ هم زيبايي خودش رو داره مثل آهنگايه ياس ويا هيچكس.

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
منم ميتونم نيمرو بدون روغن درست كنم و الانم كه رژيمم تخم مرغ هام رو اينجوري ميخورم . :چشمک:
پيمان جان يه سوال
شما كه تو رژيم برايه مسابقات هستي زرده تخم مرغ هم ميخوري يا همش سفيده؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۲, ۱۲:۰۹ قبل از ظهر
پيمان جان يه سوال
شما كه تو رژيم برايه مسابقات هستي زرده تخم مرغ هم ميخوري يا همش سفيده؟

روزي يك عدد زرده هم بيي سفيده هام ميخورم

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۲, ۰۸:۳۹ قبل از ظهر
31.
الف.تا حالا استروئيد مصرف كردي؟اگه آره چي؟
ب.شبها توي جات با چه استيلي ميخوابي؟(منظورم اينه به پهلو يا به شكم يا...)
ج.تا حالا با كسي دعوا كردي؟اگه آره كمي شرح بده
د.نظرت رو بگو:
آووتورت-آووتورم_آووتورش.تظاهرات 13 آبان.
ه.بيشتر چجوري لباس ميپوشي؟اسپرت ,پارچه اي ....
الف. تا حالا استروئيد مصرف نكردم و هيچ وقت هم مصرف نمي كنم. ورزش قبل از هر چيز براي سلامتيه نه آسيب رسوندن به بدن. به نظر من ارزشش رو نداره.
ب. به پهلو و دستم هم بايد حتماً زير سرم باشه.
ج. تا حالا دعوا نكردم، به خاطر اينكه مي دونم اگه دعوا كنم بدجوري درگير مي شم. پس سعي مي كنم بي خيال شم.
د. با آووتورت خيلي حال مي كنم، آووتورم كه ديگه آخرشه و در مورد 13 آبان هم اميدمون به تهرانيهاست، اينجاها كه خبري نمي شه.
ه. سركار معمولاً پارچه اي ولي بيرون اسپرت.

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۹:۴۶ قبل از ظهر
32.
الف.اسم بشقاب از بشقاب پرنده گرفته شده یا اسم بشقاب پرنده از بشقاب؟
ب.الان اگه 10 ميليارد داشتي چكار ميكردي؟
ج.آخرين باري كه گريه كردي كي بود؟
د.اگه بهت بگن 24 ساعت ديگه ميميري تو اين فاصله چكار ميكني؟
ه.نظرت چيه
بهنود شجاعي.ندا آقا سلطان.
ي.آخرين اس ام اسي كه برات اومد دقيقا چي بود؟
ص.اگه آنفلونزايه آ بگيري چكار ميكني؟
ض.دوست داشتي الان مو قعيته كيو داشتي؟
ث.سایز شلوار - کفش - لباس رو بگو و آخرین باری که ریشت رو زدی هم ذکر کن :پوزخند:
32- الف. اصولاً به بشقاب پرنده اي كه نمي پره مي گن بشقاب!
ب. اول يك بنز s600 مي خريدم، بعد يك كارخونه توليد قطعات خودرو مي زدم، آخر سر هم اگر چيزي موند يك باشگاه بدنسازي خيلي مدرن مي زدم.
ج. حدود 25 روز پيش كه عموم فوت كرد. خيلي دوستش داشتم.:گریه:
د. تا مي تونم استروئيد مصرف مي كنم.:پوزخند:
ه. اميدوارم خون تمام كساني كه جونشون رو توي اين راه دادن بي ثمر نمونه.
ي. نظر شما: خير (از برنامه نود)
ص. راستش خيلي بهش فكر كردم. احتمالاً مي رم بيمارستان تا بستري بشم و به هيچ كس هم اجازه ملاقات نميدم.
ض. دوست داشتم موقعيت رئيس جمهور رو داشته باشم تا سريعاً استعفا بدم.:خنده:
ث. شلوار 30 يا 32، كفش 42، پيراهن هم معمولاً xlarge. در ضمن من چون به خاطر استرس شغلي دچار طاسي توي ريش هام شدم، مجبورم هر روز اصلاح كنم. (دعا كنيد زودتر بهبود پيدا كنه)

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۱۲:۲۰ بعد از ظهر
اتفاقا منم يه 6 ماهي ميزدم سبكمم كلاسيك بود.فلامنكو خيلي سخته ولي به نظره من اصلش همون فلامنكوست.ولي يه بار تركيب گيتار فلامنكو با صدايه سنتي ايرانيرو ديدم واقعا كف كردم.خيلي زيبا ميشه.
ولي رپ هم زيبايي خودش رو داره مثل آهنگايه ياس ويا هيچكس.
اوج اين نوع موسقي تلفيقي اجراي برادران خواجه نوري با استاد ذوالفنون توي كنسرت سال 84 بود. آخرين استاد من هم داريوش خواجه نوري بود. حيف كه ديگه وقت نمي كنم كلاس برم!:ناراحت:
.
.
.

آقا سؤال نپرسيد بلند مي شما.:منتظر:
مهندس فعاليتت كم شده.:متفکر:
ليلي خانوم هم كه خبري ازش نيست.:پوزخند:
آقا پيمان هم كه ما رو قابل نمي دونه. :ناراحت:

gaara
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۲:۲۰ بعد از ظهر
33- بنظره تو دخترهايه ايرانی بيشتر به يک پسره پولدار اهميت ميدن يا يک پسره خوش هيکل بی پول؟(بدونه در نظر گرفتنه اينکه پول براحتی يک هيکله خوبو دروست ميکنه و شخص بی پول خواب داشتنه يک هيکله خوب رهم نميتونه ببينه)

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۲:۲۸ بعد از ظهر
بنظره تو دخترهايه ايرانی بيشتر به يک پسره پولدار اهميت ميدن يا يک پسره خوش هيکل بی پول؟(بدونه در نظر گرفتنه اينکه پول براحتی يک هيکله خوبو دروست ميکنه و شخص بی پول خواب داشتنه يک هيکله خوب رهم نميتونه ببينه)
33. نه فقط توي ايران، بلكه همه جاي دنيا پول حرف اول رو ميزنه. خداييش هم حق دارن ديگه، هيكل خوب بيشتر يك چيز شخصيه تا اينكه براي ديگران كاربرد داشته باشه.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
عاجزانه تقاضا دارم دوستانی که تازه عضو شدن اصول شماره گذاری رو رعایت کنند
با تشکر

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۳:۱۳ بعد از ظهر
مهندس وردک چه زود خسته شدی.........صبر کن برادر داریم فکر میکنیم چطور پوستت رو بکنیم :پوزخند:

34- دوست داری چقدر عمر کنی؟؟
35- به آدما از پشت مانیتورت اعتماد داری؟؟ اگه آره چقدر و اگر هم نه چرا؟
36- تو خونه هم 5s رو رعایت میکنی؟؟

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر
مهندس وردک چه زود خسته شدی.........صبر کن برادر داریم فکر میکنیم چطور پوستت رو بکنیم :پوزخند:

34- دوست داری چقدر عمر کنی؟؟
35- به آدما از پشت مانیتورت اعتماد داری؟؟ اگه آره چقدر و اگر هم نه چرا؟
36- تو خونه هم 5s رو رعایت میکنی؟؟
34- دوست دارم تا زماني عمر كنم كه هنوز مي تونم حركات بدنسازي رو انجام بدم.
35- راستش من كلاً يه خورده زود اعتماد مي كنم و از اين بابت هم زياد ضربه خوردم، ولي خوب تا حدي مي شه افراد رو از روي حرفهاشون شناخت. اين صندلي داغ هم خوب وسيله ايه براي به حرف كشوندن آدما:چشمک:!
36- قابل توجه دوستان: 5s= نظام آراستگي محيط كار
راستش توي خونه از 5تا s شايد يه دونش هم رعايت نكنم. بنده خدا خانومم جور منو مي كشه.:بامزه:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۳:۴۴ بعد از ظهر
بدو بابااااااا :تشویق: 14 تا بيشتر نمونده!

ali73
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۵:۰۱ بعد از ظهر
دوست داشتی بدنت مثله دکستر جکسون باشه ولی هیشکی تا اخر عمر ورزشیت بدنتو نبینه؟:متفکر:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۵:۱۴ بعد از ظهر
دوست داشتی بدنت مثله دکستر جکسون باشه ولی هیشکی تا اخر عمر ورزشیت بدنتو نبینه؟:متفکر:
دادش من شماره بذار براي سؤالات.:چشمک:
37- من كه با اين وقتي كه براي ورزش مي ذارم و هزينه اي كه نمي كنم بعيد مي دونم حتي توي فاميلمون هم مقام بيارم. پس بهتره حداقل يك بدن توپ داشته باشم ولي مسابقه ندم.:صلح:

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
بدو بابااااااا :تشویق: 14 تا بيشتر نمونده!
38.چشم حسام جان:چشمک::پوزخند:
الف.دره خونتون چه رنگيه؟
ب.مشخصاته سيستمه تو خونت چيه؟
ج.آخرين بازي رايانه اي كه كردي چي بود؟
د.آخرين اس ام اسي كه فرستادي چي بود؟
ص.الان چي تنته؟
ض.چپ دستي يا راست دست؟
ث.اگه شب خوابيدي ساعت 2 ديدي دارن در ميزنن رفتي درو وا كردي ديدي سعيد پانتره ميگه ميتونم امشب پيشت بمونم حسام جان؟چكار ميكني؟
ق.نماز ميخوني؟شرح بده
غ.4 شماره آخره گوشيت چنده؟
ع.فنر ماشین بیگلی بیگلی از چی بوده که گوریل انگوری رو تحمل میکرد؟:پوزخند:
خ.نظرت درباره رابطه ج ن س ي قبل از ازدواج چيه؟
ح.يه جمله بساز كه كلماته زير توش باشه(من اينو جواب دادم كه اينجوري شدم:پوزخند:)

بدنسازی-فیلسوف-آش سبزی-مریخ-جلبک-سرندپیتی-جزایر سلیمان-سنگ عقیق-بیل میکانیکی-گندم-تشک-مادر بورد-کاغذ-زرشک-اردک ماهی-بوفالو

eshaghgh
۱۳۸۸-۰۸-۱۴, ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
39-بدترين خاطره تلخ زندگيت؟

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۴, ۱۱:۱۱ قبل از ظهر
38.چشم حسام جان:چشمک::پوزخند:
الف.دره خونتون چه رنگيه؟
ب.مشخصاته سيستمه تو خونت چيه؟
ج.آخرين بازي رايانه اي كه كردي چي بود؟
د.آخرين اس ام اسي كه فرستادي چي بود؟
ص.الان چي تنته؟
ض.چپ دستي يا راست دست؟
ث.اگه شب خوابيدي ساعت 2 ديدي دارن در ميزنن رفتي درو وا كردي ديدي سعيد پانتره ميگه ميتونم امشب پيشت بمونم حسام جان؟چكار ميكني؟
ق.نماز ميخوني؟شرح بده
غ.4 شماره آخره گوشيت چنده؟
ع.فنر ماشین بیگلی بیگلی از چی بوده که گوریل انگوری رو تحمل میکرد؟:پوزخند:
خ.نظرت درباره رابطه ج ن س ي قبل از ازدواج چيه؟
ح.يه جمله بساز كه كلماته زير توش باشه(من اينو جواب دادم كه اينجوري شدم:پوزخند:)

بدنسازی-فیلسوف-آش سبزی-مریخ-جلبک-سرندپیتی-جزایر سلیمان-سنگ عقیق-بیل میکانیکی-گندم-تشک-مادر بورد-کاغذ-زرشک-اردک ماهی-بوفالو
38- الف. در خونمون مشكيه
ب. amd 3800 با هارد 250 و كارت گرافيك 1gb
ج. فوتبال (pes)
د. are (همين):بامزه:
ص. يك پيراهن قهوه اي با يك شلوار جين آبي.
ض. راست دست
ث. وقتي اون ساعت شب بياد مي فهمم كه دوباره با مادرش حرفش شده و ممكنه كه دوباره بخواد خواننده بشه و براي پيشگيري از اين موضوع و نجات جامعه جهاني، سريعاً تلاتش مي كنم تا با مادرش آشتيش بدم.
ق. يه مدت مي خوندم، ولي الان نمي خونم. نه فهميدم كه چرا مي خونم و نه فهميدم كه چرا ديگه نمي خونم. شايد چون احساس خاصي بهم نمي داد.:متفکر:
غ. 3171
ع. احتمالاً همون فنرهايي بود كه الان زير ال 90 گذاشتن (از بس خشكه:بیفایده:).
خ. من كه رابطه نداشتم و از اين موضوع خوشحالم.:صلح:
ح. يك فيلسوف مريخي كه زير نظر سرنديپيتي بدنسازي كار مي كرد، خودش رو براي مسابقات جزاير سليمان آماده كرده بود. حيف كه مادربورد دستگاهم خرابه وگرنه عكس هيكلش رو كه عين بوفالو جلبك خور شده بود، براتون مي ذاشتم. عضلاتش به سفتي سنگ عقيق، قدرت بيل مكانيكي و حجم سينش مثل اردك ماهي بود. تمرينات رو روي يك تشك كاغذي زرشكي رنگ انجام مي داد و غذاش هم فقط نون گندم با آش سبزي بود. (نويد جان لازم شد يه سر بيام كرمان.:منتظر:)

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۴, ۱۱:۱۳ قبل از ظهر
39-بدترين خاطره تلخ زندگيت؟
39- فوت مادربزرگم كه برام خيلي عزيز بود.:ناراحت:

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۴, ۱۲:۵۴ بعد از ظهر
.
.

ليلي خانوم هم كه خبري ازش نيست.:پوزخند:

ببخشيد يكم حالم بد بيد حالا اومدم ::بامزه:

40_ تو راهپيمايي شركت كردي:صلح:؟
41_برا اينا يه چيزي بگو؟
آدم مغرور:
بچه پررو:
علي دايي:
سعيد پانتر::پوزخند:

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۴, ۰۳:۳۸ بعد از ظهر
بازم اومدم
42_ يه تيكه شعر بگو كه خيلي دوسش داري ؟
43_تا حالا قسم دروغ خوردي؟
44_اگه يه جا دعوت باشي بهت غذاي بيمزه بدن چيكار ميكني؟:پوزخند:

mahmoud
۱۳۸۸-۰۸-۱۵, ۰۱:۱۴ بعد از ظهر
شما هی میای:پوزخند:خوش اومدی

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۶, ۰۹:۰۶ قبل از ظهر
ببخشيد يكم حالم بد بيد حالا اومدم ::بامزه:

40_ تو راهپيمايي شركت كردي:صلح:؟
41_برا اينا يه چيزي بگو؟
آدم مغرور:
بچه پررو:
علي دايي:
سعيد پانتر::پوزخند:
40- نه، اينجا فقط توي دانشگاهها راهپيمايي شد.
41- آدم مفرور: علي دايي
بچه پررو: علي دايي
علي دايي: آدم مغرور، بچه پررو :پوزخند:
سعيد پانتر: جانشين بر حق پاواروتي:سوت:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۶, ۰۹:۲۷ قبل از ظهر
بازم اومدم
42_ يه تيكه شعر بگو كه خيلي دوسش داري ؟
43_تا حالا قسم دروغ خوردي؟
44_اگه يه جا دعوت باشي بهت غذاي بيمزه بدن چيكار ميكني؟:پوزخند:

42- بشنو از ني چون حكايت مي كند از جدايي ها شكايت مي كند

43- آره، قسم خوردم كه ديگه عاشق نشم ولي ...:خجالت:.
44- مي خورم صدامم در نمياد. :سوت: