PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت شخصی سامان سرابی راه اندازی شد

Mohsen
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۱۲:۱۸ قبل از ظهر
سلام دوستان
نمی خواستم اعلام کنم ولی حیفم آمد به دوستانم نگم...سایت شخصی سامان سرابی از امروز راه اندازی شد

www.samansarabi.com
www.samansarabi.ir

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۱۱:۴۹ قبل از ظهر
بد نیست
اما امیدوارم برای این سایت تیغش نزده باشن
حتی با cms های رایگان از قبل MT و WP و ... کار خیلی بهتر از این میشه در بیاری با یک طراحی قالب مناسبتر با عنوان سایت

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۵:۲۴ بعد از ظهر
نه . مطمئنم اينجوري نميشه . سامان سرابي شخصيتش خيلي بيشتر از اين حرف هاست كه بخواد سايت كس ديگري را خراب كنه . اگرم بخواد اين كار را كنه مطمئن باشيد هدف حمله ما نيستيم بلكه سايت هايي هستند كه چيزي از بدنسازي نميدونن و فقط نوشتن مشق و ترجمه را بلد هستن .
البته اينم بگم كه اگر سامان سرابي از من بخواد من خودم سايت را دو دستي تحويلش ميدم .
ايشون خيلي خيلي بزرگوار هستند و يكي از الگوهاي خود بنده . ه از لحاظ اخلاق و مرام و هم از لحاظ بدني .

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۵:۴۵ بعد از ظهر
نه . مطمئنم اينجوري نميشه . سامان سرابي شخصيتش خيلي بيشتر از اين حرف هاست كه بخواد سايت كس ديگري را خراب كنه . اگرم بخواد اين كار را كنه مطمئن باشيد هدف حمله ما نيستيم بلكه سايت هايي هستند كه چيزي از بدنسازي نميدونن و فقط نوشتن مشق و ترجمه را بلد هستن .
البته اينم بگم كه اگر سامان سرابي از من بخواد من خودم سايت را دو دستي تحويلش ميدم .
ايشون خيلي خيلي بزرگوار هستند و يكي از الگوهاي خود بنده . ه از لحاظ اخلاق و مرام و هم از لحاظ بدني .
نه پیمان جان
سو تفاهم شد ..... کمظورم این بود که امیدوارم برای این سایت که برای سامان سرابی طراحی شده پول زیادی ازش نگرفته باشند .... چون کار انجام شده از نظر طراحی چنگی به دل نمیزنه

همین

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۱۷, ۰۸:۱۳ بعد از ظهر
بله جناب هیربد
به نظر منم طراحی این سایت میتونست خیلی بهتر ازینا باشه
در کل امیدوارم سایت بروزی باشه تا همه علاقمندان به این ورزش و قهرمانانش ازش بهره مند بشن
و در نهایت هم آرزوی موفقیت سامان و پدرش رو در انتخابات اینده فدراسیون دارم

Mohsen
۱۳۸۸-۰۶-۱۸, ۱۲:۵۲ قبل از ظهر
نه پیمان جان
سو تفاهم شد ..... کمظورم این بود که امیدوارم برای این سایت که برای سامان سرابی طراحی شده پول زیادی ازش نگرفته باشند .... چون کار انجام شده از نظر طراحی چنگی به دل نمیزنه

همین

دوست عزیز پول زیاد که هیج من اصلا هیچ پولی برای طراحی نگرفتم
سامان سرابی خیلی بیشتر از این حرفا برای من ارزش داره که بخوام ازش پول بگیریم
در مورد طراحی هم بله ساده است...بعضی از قسمت ها به سلیقه خود سامان جان بوده
احتمالا دیگه در صفحه اصلی چیز خاصی اضافه نخواهد شد و هر گونه مطلبی در فروم قرار خواهد گرفت... درضمن برای این مورد استفاده از سیستم محتوا از نظر من کار درستی نبود وگرنه خیلی راحت ترم هستش:چشمک:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۱۸, ۰۳:۰۱ قبل از ظهر
احتمالا دیگه در صفحه اصلی چیز خاصی اضافه نخواهد شد و هر گونه مطلبی در فروم قرار خواهد گرفت... درضمن برای این مورد استفاده از سیستم محتوا از نظر من کار درستی نبود وگرنه خیلی راحت ترم هستش:چشمک:
ایولا داداش,محسن داداش ایولا پس تو ردیفش کردی سایت سامان سرابی عزیزو.:تشویق:
میگم دیگه با ما نمیپری:خنده:شوخی کردم.ولی داداش واقعآ خوشحال شدم.:گل رز:

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۱۸, ۱۰:۴۹ قبل از ظهر
من شرمنده ام محسن جان
نمیدونستم شما دیزاین کردی عذر خواهی میکنم

منظوری نداشتم .... خودت حتما خوب میدونی توی این روزگار در هر زمینه ای آدمای سودجو زیادند
بازم معذرت ، اصلا قصد جسارت نداشتم

H I R B O D
۱۳۸۸-۰۶-۱۸, ۱۲:۱۸ بعد از ظهر
پیشنهاد میکنم اگه ارسالهای این تاپیک به اینجا (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=492) انتقال پیدا کنه بیشتر موضوعیت داره ....