PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصرف نادرست کراتین

azole
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۰۲:۲۵ قبل از ظهر
سلام بزارید راحت بگم بعضی ها کراتینو خرکی مصرف می کنن یعنی فکر می کنن که اگه تو یه روز بیشتر از کراتین استفاده کنن بیشتر حجم یا نیرو می گیرن که این فکر کاملا غلطیه کراتین رو باید یک قاشق چای خوری قبل از تمرین و یک قاشق بعد از تمرین مصرف کرد من خودم تو باشگاه رفیقم به من گفت که کراتین بیشتر از حد مجاز مصرف می کنه که بیشتر حجم و قدرت بگیره که این کاره اشتباهیه که ممکنه با عوارض جدی و جبران ناپذیری همراه باشه.:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۱, ۰۴:۰۳ بعد از ظهر
البته توي 5 روز اول براي بارگيري بايد روزانه 4 وعده مصرف بشه و بعد از آن روزي 2 وعده .
اين نظر تمام كارشناسان ورزشي و متخصص هاي كليه و ... هستش و به شرطي كه آب به مقدار كافي بنوشيد هيچ ايرادي كه نداره هيچ بايد اينجوري مصرف شه تا جواب بده . اگر روي خود كراتين ها هم ببينيد طرز مصرف را اينجوري نوشته . :گل رز:

azole
۱۳۸۸-۰۶-۲۱, ۱۱:۵۲ بعد از ظهر
البته توي 5 روز اول براي بارگيري بايد روزانه 4 وعده مصرف بشه و بعد از آن روزي 2 وعده .
اين نظر تمام كارشناسان ورزشي و متخصص هاي كليه و ... هستش و به شرطي كه آب به مقدار كافي بنوشيد هيچ ايرادي كه نداره هيچ بايد اينجوري مصرف شه تا جواب بده . اگر روي خود كراتين ها هم ببينيد طرز مصرف را اينجوري نوشته . :گل رز:
بله حرفتون کاملا درسته ولی این رفیقم خرکی مصرف می کنه چند بار بهش گفتم این جوری نکن ولی گوش نکرد