PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین نوع مصرف کراتین

azole
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۰۲:۳۶ قبل از ظهر
بهترین نوع مصرف کراتین مصرف نمودن کراتین همراه با آب میوه است که بهترین نتیجه را می دهد کراتین را خوب به هم بزنید تا حل شود
وقتی کراتین مصرف می کنید مایعات به خصوص آب زیاد بنوشید:چشمک:

khiali
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۰۳:۲۱ قبل از ظهر
لطف کنید توضیحات بیشتری دهید

azole
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۰۴:۲۷ قبل از ظهر
سلام khiali عزیز یعنی اگه کراتین رو با آبمیوه مصرف کنید جذبش خیلی بیشتر از آبه اگه شما از رانی مصرف کنید جذبش خیلی بیشتره

k_mehdi
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۰۳:۱۹ بعد از ظهر
سلام /. من کراتین رو با آب سیب (ساندیس ) مصرف میکنم /. این توصیه مربی بنده هستش /...
همیشه کراتین رو تو باشگاه همراه با تمرین میخورم -
:چشمک:

aliguitar7439
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۰۳:۳۲ بعد از ظهر
به نظر من قدرت جذب با آب بیشتره.چون آبمیوه خودش کربوهیدرات داره جذب کراتینو عقب میندازه

a.amir
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۰۴:۱۲ بعد از ظهر
نميدونم خودتون تاپيك باز ميكنيد و جواب ميديد. به نظرم كيفيت سايت رو مياريد پايين.

mahmoud
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۰۶:۱۴ بعد از ظهر
سلام /. من کراتین رو با آب سیب (ساندیس ) مصرف میکنم /. این توصیه مربی بنده هستش /...
همیشه کراتین رو تو باشگاه همراه با تمرین میخورم -
:چشمک:

كي بهت گفته كراتين رو با تمرين بخوري علي تبريزي بشنوه خود كشي ميكنه:پوزخند: همه نوع مصرف كراتين شنيدم تو اين 4 ساله نشنيده بودم عزيزم كراتين رو يا قبل تميرن يا بعد تمرين يا ناشتا ميخورن معمولا كه جديدا فهميدن بعد تمرينن مهم تره اگه ميگفتي كربو ميخوري با تمرين باز قابل هم تر بود

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۱, ۰۴:۴۶ بعد از ظهر
به خدا دفعه بعد اخراجت ميكنم . آقاي azole

azole
۱۳۸۸-۰۶-۲۱, ۱۱:۳۴ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز خوبه مربی تون درست گفته کراتین جذبش با آب سیب یا آب انگور و... خیلی بیشتره

چشم آقا پیمان اخراجم نکن

محمود خیلی باحالی:خنده:

عرفان 123
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۰۱:۱۷ قبل از ظهر
salam.mazerat mikham vali keratin dar ab hal nemishe.khatab be on dosty ke migam bayad enghadr ham bezanim ke kamel hal beshe.:کف کرده:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۰۱:۴۱ قبل از ظهر
بله درسته .
اما لطف كنيد فارسي تايپكنيد .
توي قوانين سايت اگر مطالعه كنيد ميبينيد كه فينگيليش طبق قوانين سايت نيست .

(mohammad)
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۱۰:۳۸ بعد از ظهر
سلام
یک سوال: بعد از چند وقت کار کردن میشه از ای مکمل ها مثلا کراتین استفاده کنیم.
یک سوال دیگه :مصرف این مکمل ها مشکل و عوارضی برای بدن نداره.

Senior Manager
۱۳۸۹-۱۱-۱۹, ۱۱:۴۵ بعد از ظهر
زمان خاصی براش تعریف نشده
برای شما مناسبه الان
و هیچ خطری شمارو تهدید نمیکنه
البته درصورت سالم بودن محصول