PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جوانی کجایی که یادت بخیر...عکسی از آرنولد شوارتزنگر

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۰۵:۲۸ بعد از ظهر
آرنولد شوارتزنگر فرماندار ایالت کالیفرنیای آمریکا هنگامی که برای بازدید از خانه های سوخته شده در اثر آتش سوزی اخیر در جنگل های این ایالت به مناطق آسیب دیده رفت به هنگامی که چشمش به یک دمبل بدن سازی در بین اثاث خانه های ویرانه افتاد نتوانست خود را کنترل کند و چند حرکت جلو بازو و پشت بازو با دمبل زد.
http://www.asriran.com/files/fa/news/1388/6/18/117658_998.jpg

mahmoud
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
ايول خدايي

khiali
۱۳۸۸-۰۶-۲۰, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
عشقه بدنسازی این جوریه

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۱, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
هنوزم از روی پیراهن مشخصه اون زیر چه عضلاتی داره

haj kamran
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۲:۱۹ قبل از ظهر
هنوزم از روی پیراهن مشخصه اون زیر چه عضلاتی داره

عضله داره اما...

پیر پیر است گرچه شیر بود:

http://i32.tinypic.com/4zteev.jpg

یا حق...

haj kamran
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۲:۲۴ قبل از ظهر
و یکی دیگه

http://forum.iranblog.com/attachments/14911d1224261867-arnoldschwarzenegger_1.jpg

فکر کنم این جدیدتره.

یا حق...

bodybuilder
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۲:۳۲ قبل از ظهر
این عکس ها فکرکنم ساختگیه..

چنگیز
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۱۱:۴۶ قبل از ظهر
صد در صد ساختگیه اصلا همچین چیزی امکان نداره

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۲, ۰۳:۴۹ بعد از ظهر
همانطور كه توي ايران آدم هاي حسود فراوان هستن و تا يه بدنساز ميبينن زحمت چندين ساله اون رو نميبينن و سريعا ميگن طرف با دارو به اينجا رسيده ممكنه توي خارجم اين افراد وجود داشته باشن .
چند روز پيش توي فيزيك تي وي داشت مسابقه پيشكسوتان جهاني را پخش ميكرد كه زيرش نوشت بالاي 65 سال . بايد ميديديد كه چه بدن هايي داشتند . بدون حتي يك چروك . بدن هاي زيبا كه بعضي از پسران سوسول ايراني (مايع ننگ ) بايد ميديدند . امكان ندارزه آرنولد اينجوري شده باشه .

arashbandegan
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۱۰:۳۳ قبل از ظهر
این عکس های ارنولد، واقعی هستند. اینها رو بعد از عمل جراحی باز قلبش انداختند. البته جالبه بگم که بعد عمل شروع به تمرین شدید کرد و دوباره بعلت فشاری که وارد شد مجبور شدند دوباره عمل کنند (عمل جراحی قلب ارنولد ربطی به مصرف استروئید نداشته چون دریچه قلبی مادرش هم 3 تایی بود) بنابراین دیگه نمی تونه فشار زیادی به خودش بیاره چو ن دریچه ای که براش گذاشتن از نوع طبیعی و زود فرسوده میشه اگه قلبش زیاد کار کنه.
اینم یه توضیح کوچیک از من.

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۱۲:۱۴ بعد از ظهر
هرچی باشه بازم اسطوره پرورش اندامه

MarshaL_AtinnE
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۰۲:۳۴ بعد از ظهر
من فکر کنم بدن قشنگ آرنولد به فلاکت پیریش نمی ارزه
کلاً بدنی که با استروئید بالا بیاد به درد هیچی نمی خوره جز قشنگی
بدن سیلوستر استالون غوغا میکنه
کسی که واقعاً استالون رو بشناسه و بدنساز باشه می دونه من چی میگم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۰۳:۴۸ بعد از ظهر
من فکر کنم بدن قشنگ آرنولد به فلاکت پیریش نمی ارزه
کلاً بدنی که با استروئید بالا بیاد به درد هیچی نمی خوره جز قشنگی
بدن سیلوستر استالون غوغا میکنه
کسی که واقعاً استالون رو بشناسه و بدنساز باشه می دونه من چی میگم

قابل توجه شما دوست عزيز بگم كه سيلوستر استالونه 2 بار به خاطر حمل استروئيد بازداشت شده . كاش كمي تحقيق ميكرديد .
حتي ساختن بدني مثل استالونه هم بدون استروئيد امكان نداره . البته متاسفم كه اين حقيقت را گفتم .

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
ااگه از لحاظ هنری بخوایم این دو رو با هم مقایسه کنیم که بحثش جداس
اما آرنولد شواتزنگر با اینهمه عناوین و عضلات مثال زدنی رو اصلا با سیلوستر استالونه مقایسه نکن تو ورزش
هنوز که هنوزه میگن بهترین عضلات سینه و جلو بازو به آرنولد تعلق داره و از تکنیکهای آرنولدی داره استفاده میشه
خیلی باید بزرگ باشی که اسم و تکنیک یه حرکت رو بنامت کنن

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
ميدونستيد موفق ترين انسان روي زمين آرنولد بوده ؟
كسي بوده كه 3 حرفه خيلي سخت را تا عرصه حرفه اي پيش رفته . 1.بازيگري 2.قهرماني 7 دوره مسترالمپيا 3. سياست
با اين كه آرنولد اتريشي هستش اما الان فرمانده كاليفرنياست و اين يعني آخرش .

arashO_o
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۰۱:۲۹ قبل از ظهر
بدن آرنولد واقعاً زیبا بوده و استعداد اون .. آرنولد فعل خواستن رو در زندگیش به کار برد تا بگه رسیدن به قله موفقیت چه قدر راحته ! در بدن سازی که با توجه به علم اون موقع بدن فوق العاده ای داشت و بهترین عضلات سینه هنوز هم مال ارنولد هست .. در بازیگری هم که نزدیک 500 میلیون دلار از فیلمهاش در آمد داشت در مورد سیاست هم که موفق! میگن تنها آرزوی آرنولد اینه که رئیس جمهور آمریکا بشه !

aliguitar7439
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۱۲:۰۰ بعد از ظهر
:سوت:

hagear
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۱۲:۵۶ بعد از ظهر
میدونید چیه از این بدنسازی ورزشی بی معرفت تر پیدا نمیکنی بگو چرا؟
طرف میره چندین سال زحمت میکشه میشه برای خودش اسم و رسم دار بعد یک مریضی کوچیک میگیره چند ماه نمیتونه ورزش کنه بعد بدن انگار نه انگار عضله داشته.

3lyar
۱۳۸۹-۰۱-۲۰, ۰۱:۳۶ بعد از ظهر
جالب بود

mohsen_sh
۱۳۸۹-۰۱-۲۱, ۰۷:۱۵ بعد از ظهر
یه مستند شبکه voa از ارنولد پخش میکرد واقعا ادم کلش سوت میکشید که این بشر چقدر سختی کشیده تا به اینجا رسیده