PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حضور پر قدرت تيم سايت در مسابقات بهمن ماه 88

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۱۱:۱۸ بعد از ظهر
همانطور كه ميدانيد هر سال بهمن ماه و مرداد ماه مسابقات حوزه ها و استان ها و كشور برگزار ميشود .
در اين مدتي كه سايت راه افتاده با كمك شما عزيزان تيم سايت هميشه سربلند به خانه بازگشته هرچند كه تعداد شاگردان كم بوده اند اما هميشه با افتخار و در جهت پيشرفت روز افزون بوده ايم .
لازم به ذكر است از همين حالا براي مسابقات بهمن ماه نقشه داريم و ميخواهيم انشالله در همه مسابقات تيم سايت سربلند باشد .
براي مثال نام چند تن از شاگردانم كه براي بهمن ماه شركت خواهند كرد را مي گويم .
1. هاشم آگاهي در وزن 65 يا 70 كيلوگرم
2. پيمان صادقي پري وزن 70 يا 75 كيلوگرم
3. حميد اكبري وزن 75 كيلوگرم و يا 80 كيلوگرم .
4. رضا تيموريان در وزن +100 كيلوگرم
در بخش بادي كلاسيك و جوانان هم متعاقبا اعلام خواهد شد .
حضور اين عزيزان تا الان قطعي شده .
اميدوارم شما عزيزان نيز اعلام آمادگي كنيد و در اردويي كه تدارك ديده ايم شركت كنيد تا ليست نهايي كساني كه خط ميخورند و كساني كه شركت ميكنند مشخص شود .
لازم به ذكر است براي عزيزان مدال آور نيز جوايز نفيسي در نظر گرفته ايم .
به مدال آوران در مسابقات حوزه مثل پاكدشت به ميزان 100000 تومان مكمل اهدا خواهيم كرد .
به مدال آوران در استان به ميزان 500000 تومان مكمل اهدا خواهيم كرد و به مدال آوران در رده كشوري 2 مليون تومان مكمل اهدا خواهيم كرد .
البته شرط تمام اينها اين است كه با ما كار كنيد و در تيم ما باشيد .
ما منتظريم تا با كمترين هزينه شما را براي مسابقات آماده كنيم.
وقت تنگ است .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
داداش ما واسه تشویق بیایم چند تا قوطی خالی مکمل میدی بهم ترشی بندازیم :خنده:
ولی داداش ایولا امسال دیگه خودت شرکت میکنی به امید قهرمانی.ولی اون قوطی مکملو بدی جون پیمان:بامزه:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۲۳, ۱۱:۵۳ بعد از ظهر
داداش ما واسه تشویق بیایم چند تا قوطی خالی مکمل میدی بهم ترشی بندازیم :خنده:
ولی داداش ایولا امسال دیگه خودت شرکت میکنی به امید قهرمانی.ولی اون قوطی مکملو بدی جون پیمان:بامزه:
ما مخلصتيم مسعود جان . شما دعا كن تيم اول شه من قوطي پربهت ميدم . قوطي خالي مال ماست داداش مسعود .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۱۲:۴۴ قبل از ظهر
من نوکرتم این هوا:آغوش"
دعای ما پشت سرت بوده و هست داداشی:گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۱۲:۳۳ قبل از ظهر
واقعا متاسفم كه هيچ كس اعلام آمادگي براي شركت در مسابقات نكرده .
هميشه اين را در نظر داشته باشيد كه تا امتحاني در پيش نباشد درس خواندن بي معنيست .
ورزش هم همينه . حداقل بياييد خودتان را بسنجيد و ببينيد چند مرده حلاجيد .
آخه غرور تا چه حد ؟
مگه باختن مساوي با اعدام هست ؟
از چي ميترسيد غير از باختن ؟

mamad
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۱۲:۴۹ قبل از ظهر
داداش ما که بدنمون تعریفی نداره.ولی اگه شریط مهیا بشه یه دوست نزدیک دارم که میشه روش حساب کرد ببینیم خدا چی میخواد.اگه بشه جا واسه استراحت هست.

مجید
۱۳۸۸-۰۷-۲۹, ۰۱:۲۶ قبل از ظهر
آقا پیمان ، قبلش با تیم تون برین مسابقات شرق تهران ، که یک ماه قبل از مسابقات استانیه ، برین اونجا محک بخورین

mahmoud
۱۳۸۸-۰۷-۲۹, ۰۹:۲۱ قبل از ظهر
من یه 3 هفته تمرین نداشتم:ناراحت: از امروز میرم تو حجم و حتما وا میسم حتی بدون سوما

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۲۹, ۰۶:۳۷ بعد از ظهر
آقا پیمان ، قبلش با تیم تون برین مسابقات شرق تهران ، که یک ماه قبل از مسابقات استانیه ، برین اونجا محک بخورین

زمان و مكان سابقات امسال شرق تهران را بي زحمت برامون بگو . البته اگر بخش نامش رو داري .

مجید
۱۳۸۸-۰۸-۰۲, ۰۵:۰۸ بعد از ظهر
سلام آقا پیمان ... فکر کنم همون زمونهای سال پیش برگزار بشه ، الان که تهران نیتسم ، اما از بچههای باشگاه پرس و جو می کنم ، چیزی دستگیرم شد ، تو اولین فرصت خبردارتون می کنم ...

mamad
۱۳۸۸-۱۰-۰۲, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
اقا پیمان اردو چی شد برگزار میشه.

mamad
۱۳۸۸-۱۰-۰۲, ۱۱:۴۵ بعد از ظهر
پیمان چان اردو برگزار میشه یا نه.