PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تيم سايت جهت اعزام به مسابقات مختلف

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۰۴, ۰۲:۲۳ بعد از ظهر
با سلام خدمت شما دوستان و سروران گرامي عرض كنم كه تنهاهدف ما در زمينه ساخت اين سايت بالا بردن علم كاربران و همچنين كمك به پيشرفت كاربران در زمينه بدنسازي و پاورليفتينگ و فيتس و....... مي باشد . كه نهايت سعي خود را به كار بسته ايم تا بهترين باشيم . ما اولين نيستيم اما بدون ادعا تمام اطلاعات خود را در اختيار شما عزيزان ميگذاريم تا ثابت كنيم در راستاي پيشرفت پرورش اندام كشور تا حدودي سهيم بوده ايم . عنوان تيم سايت فكر ميكنم برازنده اين تاپيك باشد چون دوستاني كه قصد شركت در مسابقات مختلف را دارند مي توانند در اين قسمت با ما در تماس باشند تا ما با مشاوره حضوري بتوانيم به آنها تا حد زيادي كمك كنيم . تيم سايت فقط يك تيم جهت شركت در مسابقات نيست بلكه افرادي كه در اين تيم حضور يابند و در مسابقات مقام كسب كنند جايزه اي نيز از ما دريافت خواهند كرد .
اما سخن مهم اينست كه بعضي ها به خاطر اين كه نكنه مقام نيارند از شركت در مسابقات وحشت دارند اما حقيقت امر اين است كه اگر كسي در مسابقه اي شركت كند حتي اگر مقامي هم كسب نكند چيز با ارزشي به نام تجربه خواهد داشت . پس نترسيد . كمك علمي و برنامه از ما تمرينات و كسب افتخار از شما .پس كساني كه قصد حضور و مشورت با ما را دارند در همين تاپيك خود را معرفي نمايند .
فردا دير است

soheil_sadra
۱۳۸۷-۰۷-۱۲, ۰۳:۲۵ بعد از ظهر
آقا پیمان سلام. ایشالا و اگه شما قبول کنین خودم رو برسونم 75 یا 70... خلاصه ما خوشحال میشیم در خدمت شما باشیم. ممنون از بابت تاسیس سایتتون :X :x :x

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۱۲, ۰۸:۲۸ بعد از ظهر
آقا پیمان سلام. ایشالا و اگه شما قبول کنین خودم رو برسونم 75 یا 70... خلاصه ما خوشحال میشیم در خدمت شما باشیم. ممنون از بابت تاسیس سایتتون :x :x :x

آقا سهيل يكي از بچه هاي با اخلاق سايت هستند كه من به ايشون افتخار مي كنم . دورادور ايشون را ميشناسم . آقا سهيل گل 100% نزديك بهمن ماه شما را براي شركت در مسابقات خبر خواهم كرد . از اونجايي كه عكس هاي بدنت را ديدم . رژيم زيادي لازم نداري و با 1 ماه رژيم براي مسابقات آماده خواهي شد .

soheil_sadra
۱۳۸۷-۰۷-۱۳, ۱۰:۴۲ بعد از ظهر
حتماً همهء تلاش خودمو میکنم داش پیمان. بابت همهء راهنمایی هاتون هم ممنون. به قول خودتون ما همه باید کمک کنیم تا این ورزش تو ایران رشد کنه.

Mohsen
۱۳۸۷-۰۷-۱۴, ۰۴:۲۰ قبل از ظهر
آقا سهیل آرزوی موفقیت می کنم برایتون و اینشالله حتما نتیجه خوبی بدست میارین

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۷-۲۳, ۱۲:۴۶ بعد از ظهر
منم دارم خودم رو براي اولي اماده ميكنم
پدر اسماني هم كمكم ميكنه
اما مدتها پيش با پيمان جان با تماس تلفني اعلام امادگي كردم خدمتشون!!!!

bodybuilder
۱۳۸۷-۰۷-۲۳, ۰۷:۱۶ بعد از ظهر
بیشتر بگو... برای چه مسابقاتی... چه وزنی... کجا...

موفق و قهرمان باشی...

Mohsen
۱۳۸۷-۰۷-۲۳, ۰۸:۴۴ بعد از ظهر
میلاد جان موفق باشی
منم الان آسیب دیدم ...انشالله خوب بشم به امید خدا خودم را اماده میکنم
از پیمان جانم تشکر میکنم چون همه زحمت ها روی گردن پیمانه

mamal
۱۳۸۷-۰۷-۲۶, ۰۳:۱۱ قبل از ظهر
با سلام خدمت شما دوستان و سروران گرامي عرض كنم كه تنهاهدف ما در زمينه ساخت اين سايت بالا بردن علم كاربران و همچنين كمك به پيشرفت كاربران در زمينه بدنسازي و پاورليفتينگ و فيتس و....... مي باشد . كه نهايت سعي خود را به كار بسته ايم تا بهترين باشيم . ما اولين نيستيم اما بدون ادعا تمام اطلاعات خود را در اختيار شما عزيزان ميگذاريم تا ثابت كنيم در راستاي پيشرفت پرورش اندام كشور تا حدودي سهيم بوده ايم . عنوان تيم سايت فكر ميكنم برازنده اين تاپيك باشد چون دوستاني كه قصد شركت در مسابقات مختلف را دارند مي توانند در اين قسمت با ما در تماس باشند تا ما با مشاوره حضوري بتوانيم به آنها تا حد زيادي كمك كنيم . تيم سايت فقط يك تيم جهت شركت در مسابقات نيست بلكه افرادي كه در اين تيم حضور يابند و در مسابقات مقام كسب كنند جايزه اي نيز از ما دريافت خواهند كرد .
اما سخن مهم اينست كه بعضي ها به خاطر اين كه نكنه مقام نيارند از شركت در مسابقات وحشت دارند اما حقيقت امر اين است كه اگر كسي در مسابقه اي شركت كند حتي اگر مقامي هم كسب نكند چيز با ارزشي به نام تجربه خواهد داشت . پس نترسيد . كمك علمي و برنامه از ما تمرينات و كسب افتخار از شما .پس كساني كه قصد حضور و مشورت با ما را دارند در همين تاپيك خود را معرفي نمايند .
فردا دير است
agha dameshoma garm az babate in hame zahamati ke mikeshid baraye varzesh khate nabashid

mohamad hastam komak morrabiye ye bashgahe khob to shomale tehran khoshhal misham bishtar dar khedmate shoma basham

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۱۰, ۰۴:۵۴ بعد از ظهر
در اين قسمت به معرفي يكي از اعضاي تيم سايت كه عضو تيم سايت هم ميباشد و با سختي بسيار تمرين ميكند مي پردازيم .

جناب آقاي كيوان پيرزاده متولد سال 69 مي باشد كه با وجود اين سن كم با بهره وري از علم صحيح بدنسازي توانسته بدني اين چنين در فاصله بسيار زياد به مسابقات بسازد .
آقا كيوان حتي مي تواند در بزرگسالان هم عرض اندام كند .
اما بهتر ميدانيم كه چون سنش هنوز به جوانان مي خوره در اين رده شركت كند .
از همين الان با اطمينان ميگم آقا كيوان يكي از مدال هاي كشوري بهمن ماه را تصاحب خواهد كرد . براي وزن 70 جوانان احتمالا آماده مي شه .
كيوان جان با وجود اين سن كم در يكي از باشگاه هاي استاد معين تهران مشغول تدريس مي باشد . كيوان جان يكي از بچه هاي با اخلاق تيم هسش .
عزيزاني كه در حوالي استاد معين هستند مي توانند با آقا كيوان عزيز براي حجم رژيم و ... هماهنگ شوند تا راهنماييتون كن .

شماره تلفن تماس با كيوان عزيز 09365585880 هستش .

اينم چند تا از عكس هاي كيوان كه در سابقات بسيار آماده تر خواهد بود .

http://i37.tinypic.com/2po8dfp.jpg
http://i33.tinypic.com/akfqqh.jpg

saeids
۱۳۸۷-۰۸-۲۹, ۰۳:۱۲ قبل از ظهر
سلام من سعید هستم 19 سالمه از تهران.ایا شما واسه مسابقات پاور لیفتینگ هم تیم جمع میکنید که منم بیام چون پاور کارم.البته بدنم هم خوبه پاهای خیلی خشکی و بدن خشکی دارم اما پرورش فکر نکنم مقام بیارم پاورو بیشتر دوست دارم.
مشخصاتم=وزن:77 قد:178 سابقه:4سال
رکوردهام {بدون سوت}=پرس سینه:140 اسکات:210 لیفت:210 سرشانه هالتر:90 و.... تازه دارم واسه مسابقات پاور {جوانان}اماده میکنم که رکوردامو هر کودوم{ 50 کیلو حداقل }تا مسابقات در وزن 5/82 بیشتر میکنم.
نظرتون چی هستش ایا هماهنگی کنیم واسه تیم؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۸-۲۹, ۰۶:۵۲ بعد از ظهر
به طو حتم خوشحال ميشويم بيشتر با شما آشنا شويم و 100% از اين كه مي خواهيد از تيم ما براي مسابقات پاورليفتينگ شركت كنيد استقبال ميكنيم .
با من تماس بگيريد . ترجيها تا قبل از 5 شنبه چون مسابقات نظر آباد در راه است .
0919*******

saeids
۱۳۸۷-۰۸-۳۰, ۱۲:۱۱ قبل از ظهر
سلام پیمان جان از اینکه منو توی تیم راه دادید خیلی تشکر میکنم.من تا 2 هفته کیش هستم خیلی دوست داشتم بیام مسابقه بعدی کی هست تا خودمو برسونم و وسایل سوت پرس و اسکاتو بگیرم؟
من تا حالا مسابقه شرکت نکردم همه میگن مقام میارم .می خوام واسه مسابقه بعدی توی تیم شما باشم اگه اجازه بدبد.من برگشتم تهران دوست دارم 1 ملاقاتی با شما داشته باشم افتخار اشنای اگه بدید ممنون میشم.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۹-۰۷, ۱۲:۴۴ قبل از ظهر
سلام . چشم . حتما . من هم خيلي دوست دارم شما را ببينم .
به محض اين كه آمدي به من سر بزن . با من تماس بگير چون حتما بايد ببينمت .
مسابقات بعدي در راه است .
شما بيا من تاريخ مسابقات را حتما اعلام ميكنم .
براي پاورليفتينگ اولين كسي هستي كه توي تيم ما هستي .
من تا به حال شاگردان زيادي توي پرورش اندام داشتم اما توي پاورليفتينگ شما اولين كسي هستيد كه اعلام آمادگي ميكنيد .
اميدوارم بتوانم كمكي كنم .
در مورد وسايل پاورليفتينگ هم بگم كه اگر بگيري خيلي بهتره چون توي مسابقات همه وسايل دارند و 100% به زدن ركورد هاي بيشترت كمك ميكنه و احتمال آسيب ديدگي هم كم ميشه .

H I R B O D
۱۳۸۷-۰۹-۰۷, ۱۰:۰۴ قبل از ظهر
من هم که قبلا اعلام آمادگی کرده بودم .... دوره ای رو که پشت سر گذاشتم بد نبود ... تقریبا 9 کیلو اضافه کردم و دور بازوم هم 3 سانت بیشتر شد اما بخاطر آسیب دیدگی کمر نتونستم اونطور که باید و دوست داشتم فشار بیارم
ولی روی من حساب کن .... همونطور که قبلا قول داده بودم .... حتما دوستی ما به اینترنت محدود نخواهد شد

تمام سعیم بر این هست که برای بهمن ماه آینده با اقتدار بتونم برم بالا

nn1369
۱۳۸۷-۱۱-۱۷, ۰۶:۳۵ بعد از ظهر
سلام آقا پيمان من تازه عضو شدم واقعا مطالب جامع خوبي دارين فقط يه سوال دارم مصرف استروييد دز پايين مثلا 10 تا سوستالون ميتونه روي باروري تاثير بذاره

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۱۷, ۰۶:۵۴ بعد از ظهر
سلام آقا پيمان من تازه عضو شدم واقعا مطالب جامع خوبي دارين فقط يه سوال دارم مصرف استروييد دز پايين مثلا 10 تا سوستالون ميتونه روي باروري تاثير بذاره

آخه آقاي محترم من هزار بار توضيح دادم چرا توجه به نظم نميكنيد . اين تاپيك تاپيك تيم سايت هست .
تيم چه ربطي به سوال شما داره ؟
لطف كنيد رعايت كنيد و سوالتان را در جاي مربوطه بكنيد تا جواب شما را بدهم.

سلطانه سلاطين
۱۳۸۷-۱۱-۱۸, ۱۲:۰۹ بعد از ظهر
سلام داداش اجازه ميخوام در ركابتون خدمت كنم من قدم 1.76ووزنم90ميخوام سال ديگه تو مسابقات بهمن ماه شركت كنم ولي تيم ندارم.لطفان راهنماييم كن.ايولا داري

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۱۸, ۱۲:۱۹ بعد از ظهر
سلام داداش اجازه ميخوام در ركابتون خدمت كنم من قدم 1.76ووزنم90ميخوام سال ديگه تو مسابقات بهمن ماه شركت كنم ولي تيم ندارم.لطفان راهنماييم كن.ايولا داري

سلام دوست خوبم . بسيار خوشحال ميشم كه از نزديك ببينمت. هر چند كه از سايزهايي كه گفتيد و اعتماد به نفسي كه داريد كاملا مشخصه كه بدن بسيار خوبي داريد .
خوشحال ميشم با من تماس بگيري تا هماهنگ كنيم و از نزديك ببينمتون.
چون مي خوام بهترين نتيجه را بگيري .
كساني كه خودشان مي خواهند با ما كار كنند قول ميدم با كمترين هزينه ممكن آماده مسابقه بشن و نتايج خوبي هم به دست آورند .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۲۰, ۱۱:۲۹ بعد از ظهر
من اهل شهرستانم راستش پارسال براي مسابقه داشتم آماده ميشدم كه يك ماه قبلش آپانديسم درد گرفت و جراحي كردم وقسمت نشد تو مسابقه شركت كنم و كل حجمم رو از دست دادم الان حدود يك ماهه دوباره تمريناتمو بطور جدي شروع كردم و ميخوام حسابي غوغا كنم استيلم حرف نداره استعدادم فوقولعادست امروز يكي از مربيهاي شهرمون بهم پيشنهاد داد سال بعد تو تيمش باشم نميدونم چه كنم.مسابقات شما تو كدوم استان برگزار ميشه داداش؟

استان تهران

سلطانه سلاطين
۱۳۸۷-۱۱-۲۰, ۱۱:۵۶ بعد از ظهر
من اهل شهرستانم راستش پارسال براي مسابقه داشتم آماده ميشدم كه يك ماه قبلش آپانديسم درد گرفت و جراحي كردم وقسمت نشد تو مسابقه شركت كنم و كل حجمم رو از دست دادم الان حدود يك ماهه دوباره تمريناتمو بطور جدي شروع كردم و ميخوام حسابي غوغا كنم استيلم حرف نداره استعدادم فوقولعادست امروز يكي از مربيهاي شهرمون بهم پيشنهاد داد سال بعد تو تيمش باشم نميدونم چه كنم.مسابقات شما تو كدوم استان برگزار ميشه داداش؟

سلطانه سلاطين
۱۳۸۷-۱۱-۲۲, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر
نميتونم هم مازندران مسابقه بدم هم تهران؟آخه بايد پوز چند نفرو تو مازندران زمين بزنم خيلي مغرور شدن.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۲۲, ۱۲:۳۹ بعد از ظهر
نميتونم هم مازندران مسابقه بدم هم تهران؟آخه بايد پوز چند نفرو تو مازندران زمين بزنم خيلي مغرور شدن.

چرا نشه ؟
ميتوني دوست خوبم .
در ضمن اينو بگم كه شما با اين روحيه مبارزه طلبي قطعا به جاي خوبي خواهيد رسيد .
به شرطي كه اين روحيه را حفظ كني .

bodybuilder
۱۳۸۷-۱۱-۲۲, ۰۲:۴۰ بعد از ظهر
امسال تو قزوین کسانی که از تهران یا شهرهای دیگه میومدند رو اجازه شرکت بهشون نمیدادند...
میگفتند باید حداقل 3 سال اقامت داشته باشند...
البته فکر کنم فقط توی قزوین این طوری بود....

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۱-۲۲, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
امسال تو قزوین کسانی که از تهران یا شهرهای دیگه میومدند رو اجازه شرکت بهشون نمیدادند...
میگفتند باید حداقل 3 سال اقامت داشته باشند...
البته فکر کنم فقط توی قزوین این طوری بود....

توي تهران اينجوري نبود فرزاد جان .
تهران از همه جا اومده بودن .
امين كيان هم از قزوين اومده بود .

vahid king
۱۳۸۷-۱۲-۲۲, ۱۲:۱۵ قبل از ظهر
ma ke to mashhadim bayad chikar konim agha peyman?
albate man 6 sale ke dige kar nemikonam, nemidonam hanozam mitonam vase mosabeghat amade sham!!

vahid king
۱۳۸۷-۱۲-۲۲, ۱۲:۴۴ قبل از ظهر
عذر میخوام طبق عادت متن بالا رو انگلیسی تایپ کردم. شرمنده ام

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۲۲, ۱۲:۴۸ قبل از ظهر
عذر میخوام طبق عادت متن بالا رو انگلیسی تایپ کردم. شرمنده ام

مشكلي نداره كه از شهرستان باشي .
اما اگر براي هماهنگي به تهران بياي خيلي خوب ميشه .

vahid king
۱۳۸۷-۱۲-۲۲, ۰۱:۰۱ قبل از ظهر
حتما سعی میکنم خدمتتون برسم. واقعا باعث افتخاره شمارو از نزدیک ببینم.
ولی فعلا میتونم تلفنی یا از طریق سایت ازتون کمک بگیرم و عکسامو واستون بفرستم ببینین اصلا امیدی به من هست؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۱۲-۲۲, ۰۳:۴۷ بعد از ظهر
حتما سعی میکنم خدمتتون برسم. واقعا باعث افتخاره شمارو از نزدیک ببینم.
ولی فعلا میتونم تلفنی یا از طریق سایت ازتون کمک بگیرم و عکسامو واستون بفرستم ببینین اصلا امیدی به من هست؟

عكس هاتو بزار ببينم . در ضمن يك سال وقت داري و اگر به تمام برنامه هايي كه به شما داده ميشه مو به مو توجه كني . مطمئن باش مقام هاي خوبي كسب خواهي كرد . عكستو بزار و قد و وزنتم بگو

yshahab
۱۳۸۸-۰۱-۲۱, ۰۷:۱۹ بعد از ظهر
پيمان جان بيشتر توضيح بده عزيزم ، تيم مي خواي بدي ، من حداقل تا تيرماه طول مي كشه به 50 درصد آمادگي برسم !

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۱-۲۱, ۱۱:۴۶ بعد از ظهر
پيمان جان بيشتر توضيح بده عزيزم ، تيم مي خواي بدي ، من حداقل تا تيرماه طول مي كشه به 50 درصد آمادگي برسم !

هيچ مشكلي نداره . ما براي بهمن ماه هم تيم داديم كه تيم من در مسابقات شمال شرق تهران مقام سوم را كسب كرد كه انصافا با حق خوري بود . چون براي آقايون زور داشت كه كسي با سن و سال پايين بتونه تيمش قهرمان شرق تهران بشه . در تمام مسابقات شاگرد داشتم كه به دلايلي از تيم مربيان ديگر هماهنگ كردم كه شركت كنند .
براي تير ماه امسال هم چند شاگرد دارم كه روي 3 تاشون در وزن هاي 60 و 85 و -170 بادي كلاسيك حساب ويژه اي باز كردم .
انشالله كه براي تير ماه برسي و افتخار بدي از تيم ما در مسابقات شركت كني . اما اگر براي تير ماه نرسيدي با هم توي بهمن ماه شركت خواهيم كرد .

yshahab
۱۳۸۸-۰۱-۲۲, ۰۷:۴۶ قبل از ظهر
عزیز افتخاریه واسم ، اگه تا تیرماه آماده شدم می یام ببین بدرد بخور بود می ایستم اگه نه برای بهمن .

mamad
۱۳۸۸-۰۲-۰۱, ۱۱:۲۸ بعد از ظهر
با سلام میخواستم بدونم ایا خرداد ماه مسابقات کشوری داریم؟چون تو باشگاه ما نوشته بود استانی هست.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۲-۰۲, ۰۴:۳۶ بعد از ظهر
با سلام میخواستم بدونم ایا خرداد ماه مسابقات کشوری داریم؟چون تو باشگاه ما نوشته بود استانی هست.

سلام . شما از كدام استان هستيد ؟
خرداد ماه مسابقات كشوري نداريم . تيرماه يا مرداد ماه هستش .

mamad
۱۳۸۸-۰۲-۰۳, ۱۰:۴۴ بعد از ظهر
با عرض سلام مازندران

Mohsen
۱۳۸۸-۰۲-۰۴, ۰۱:۱۷ قبل از ظهر
همه دوستان اگر در قسمت اطلاعات خود را ویرایش کنیدhttp://www.bodybuilder.ir/forum/images/misc/usercp_icons/user_edit.gif (http://www.bodybuilder.ir/forum/profile.php?do=editprofile) اطلاعات خود(مثلا محل سکونت و...) را وارد کنند خیلی خوب میشه

كرمانشاهي
۱۳۸۸-۰۴-۲۴, ۰۷:۲۲ بعد از ظهر
سلام اقا پيمان اميدوارم كه حالتون خوب باشهبعد از مدت ها دوباره برگشتم اسم من محمد هستش اميدوارم كه يادتون باشم بگذريم اگر هم نشناختي بهتون مي گم منم يه موقعه ارزوه ها داشتم و مي خواستم با كمك شما به ارزو هام برسم اما يك دفعه يه اتفاق تلخ افتاد و منو تا يك سال توي حلقه غم اسير كرد اما باز اون روحيه رو به دست آوردم و مي خوام به من كمك كنيد اگه حاضرين باز هم كمكم كنيد برام توي سايت يا ايميلم پيغام بزارين . اميدوارم هر جا كه هستين تن درست و شاد باشيد . چاكر شما محمد *

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۵, ۱۲:۲۳ بعد از ظهر
سلام اقا پيمان اميدوارم كه حالتون خوب باشهبعد از مدت ها دوباره برگشتم اسم من محمد هستش اميدوارم كه يادتون باشم بگذريم اگر هم نشناختي بهتون مي گم منم يه موقعه ارزوه ها داشتم و مي خواستم با كمك شما به ارزو هام برسم اما يك دفعه يه اتفاق تلخ افتاد و منو تا يك سال توي حلقه غم اسير كرد اما باز اون روحيه رو به دست آوردم و مي خوام به من كمك كنيد اگه حاضرين باز هم كمكم كنيد برام توي سايت يا ايميلم پيغام بزارين . اميدوارم هر جا كه هستين تن درست و شاد باشيد . چاكر شما محمد *

سلام محمد جان من در خدمتم خيالت راحت . با من تماس بگير تا هر كمكي تونستم كنم .
0919*******

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۴-۲۵, ۱۰:۵۸ بعد از ظهر
ضمن عرض سلام و خسته نباشيد خدمت مديريت محترم سايت بدنساز
جناب اقاي صادق پري خدمت حضرتعالي عارضم كه بنده هم الان سخت مشغول تمرينم و اگه قابل بدونيد و قبول زحمت بفرمائيد بنده رو هم براي مسابقات بهمن ماه آماده كنيد
فردا هم چنتا عكس جديد ميذارم تو سايت تا نظر كارشناسانه شما و ديگر دوستان بزرگوار رو شاهد باشم
ممنون از زحماتي كه شما مديران بزرگوار متحمل ميشين

arashO_o
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۱۲:۴۹ قبل از ظهر
خیلی عالیه بچه ها اگر همکاری کنند تیم خوبی تشکیل داده میشه .. من فعلاً آماده نیستم مگه خوشحال میشدم با شما باشم لطفاً تاریخ مسابقات رو دقیقاً بگین که بیام و از نزدیک شما رو ببینم .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۹:۳۰ قبل از ظهر
ضمن عرض سلام و خسته نباشيد خدمت مديريت محترم سايت بدنساز
جناب اقاي صادق پري خدمت حضرتعالي عارضم كه بنده هم الان سخت مشغول تمرينم و اگه قابل بدونيد و قبول زحمت بفرمائيد بنده رو هم براي مسابقات بهمن ماه آماده كنيد
فردا هم چنتا عكس جديد ميذارم تو سايت تا نظر كارشناسانه شما و ديگر دوستان بزرگوار رو شاهد باشم
ممنون از زحماتي كه شما مديران بزرگوار متحمل ميشين

سلام . من در خدمت شما و همه دوستان هستم و مطمئن باش اگر شما بخواي با يه بدن خيلي خوب ميتوني آماده شي . منم هر چي در توان داشته باشم كم نميزارم :گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۴-۲۶, ۰۹:۳۱ قبل از ظهر
خیلی عالیه بچه ها اگر همکاری کنند تیم خوبی تشکیل داده میشه .. من فعلاً آماده نیستم مگه خوشحال میشدم با شما باشم لطفاً تاریخ مسابقات رو دقیقاً بگین که بیام و از نزدیک شما رو ببینم .

اين قسمت را بخون مسابقات پاكدشت مرداد 88 (http://www.bodybuilder.ir/forum/showthread.php?t=1246) :گل رز:

mohammad_srt
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۱۱:۰۰ قبل از ظهر
با عرض سلام
من محمد هستم بدن مستعدي دارم . اگر افتخار بديد در خدمتتون هستم..

delta4049981
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۴:۵۲ بعد از ظهر
اين تيم فقط براي حرفهاي ها جا داره و يا من هم كه تازه كارم ميتونم فعاليت كنم و در مسابقات بعدي شركت كنم ببخشيدي اگر سوال جالبي نبود

Mohsen
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۶:۳۵ بعد از ظهر
تیم برای تمام اعضای سایت بدنساز و کسانی که قصد مسابقه دارند می باشد

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۶:۴۱ بعد از ظهر
با عرض سلام
من محمد هستم بدن مستعدي دارم . اگر افتخار بديد در خدمتتون هستم..

اگر آماده اي بيا از نزديك ببينمت تا در مسابقات بعدي از اين تيم شركت كني. حضور شما باعث افتخار ماست .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۶:۴۳ بعد از ظهر
اين تيم فقط براي حرفهاي ها جا داره و يا من هم كه تازه كارم ميتونم فعاليت كنم و در مسابقات بعدي شركت كنم ببخشيدي اگر سوال جالبي نبود

هيچ كس از اول حرفه اي نبوده . شما هم ميتونيد توي مسابقات شركت كنيد اما بهتره كه اول بياييد تا از نزديك ببينمتون تا بتونم كمك كنم خيلي خيلي بهتر آماده شي و انشالله مقام هاي خوبي بياري . در هر صورت تيم سايت پذيراي شما عزيزان ميباشد .

nixon
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۷:۰۵ بعد از ظهر
اقا پیمان اگه افتخار بدین منم میخوام بیام با شما کار کنم اگه 2 سالم طول بکشه تا برای مسابقه اماده بشم مهم نیست.فقط بگید باید چه کنم؟

delta4049981
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۰۷:۲۰ بعد از ظهر
پيمان خان كجا بيام دستور بده

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۵-۱۸, ۱۱:۲۸ بعد از ظهر
پيمان خان كجا بيام دستور بده

به شماره همراهم زنگ بزن ميگم چي كار كنيد . 0919*******

اقا پیمان اگه افتخار بدین منم میخوام بیام با شما کار کنم اگه 2 سالم طول بکشه تا برای مسابقه اماده بشم مهم نیست.فقط بگید باید چه کنم؟

به شماره من تماس بگير تا بگم چي كار كني 0919*******

Arsalan shadkam
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۰۳:۵۹ بعد از ظهر
من قصد شرکت در مسابقات فیتنس دارم ، خواهش می کنم راهنماییم کنید.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۶-۰۷, ۰۴:۰۵ بعد از ظهر
من قصد شرکت در مسابقات فیتنس دارم ، خواهش می کنم راهنماییم کنید.

با اين شماره تماس بگيريد و بيايد تا حضوري شما و شرايط بدنيتان را ببينم و برنامه مربوطه را به شما بدهم . 0919*******

hamid1985
۱۳۸۹-۰۲-۲۷, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر
سلام خدمت دوستانم. چقدر دلم می‌خواست منم می‌تونستم تو مسابقاتتون شرکت کنم ولی‌ حیف که نمیتونم. خدا پشتو پناهتون باشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۲۷, ۰۹:۳۱ قبل از ظهر
دوست عزيزم دليل اينكه نميتواني مسابقه بدي را نميدانم . اما خيلي كنجكاو شدم بدونم كه دليلش چيه .

Mohsen
۱۳۸۹-۰۲-۲۷, ۰۱:۱۲ بعد از ظهر
دوست عزيزم دليل اينكه نميتواني مسابقه بدي را نميدانم . اما خيلي كنجكاو شدم بدونم كه دليلش چيه .
فکر کنم برای اینکه ایران نیستن باشه... محل سکونت: USA,California

mahmoud
۱۳۸۹-۰۲-۲۹, ۰۸:۳۹ بعد از ظهر
اقا پیمان اگه واسه مسابقات تابستون برنامه ای دارین اعلام کنین منظورم اینه که تیم میدین امسال؟ اگه میخواین تیم بدین حتما خبر بدین

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۲-۲۹, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
اقا پیمان اگه واسه مسابقات تابستون برنامه ای دارین اعلام کنین منظورم اینه که تیم میدین امسال؟ اگه میخواین تیم بدین حتما خبر بدین

اگر تيم كامل باشه يعني نفرات كامل شه حتما تيم ميديم . اما در حال حاضر نميشه با قاطعيت بگم تيم . اما نفراتي را دارم براي مسابقات تير ماه آماده ميكنم . خيلي خوشحال ميشم كه بچه هاي سايت هم اعلام آمادگي كنند تا با ديدن بدنشان سعي كنيم تا تير ماه برسونيمشون تا افتخاري بشه براي سايت .
راستي يه بر دست اول بدم و سكرت سكرت . مسابقات امسال تير ماه برگزار نميشه بلكه اوايل شهريور يا اواخر شهريور چيزي كه شايد شايد تازه اوخر تير ماه مطبوعات اعلام كنند پس وقت براي كساني كه به مسابقه فكر نكرده اند زياده .

hamid1985
۱۳۸۹-۰۲-۳۱, ۰۵:۳۲ قبل از ظهر
آقا پیمان عزیز نمیتونم چون هنوز نه بدنشو دارم و تو ایران هم نیستم که ازتون کمک بگیرم

morteza_1365
۱۳۸۹-۰۳-۰۲, ۱۲:۳۶ بعد از ظهر
خیلی تاپیک خوبیه برای مسابقات پاورلیفتینگ و تک پرس هم تیم دارین؟؟من بدون بنچ 180 کیلو پرس میزنم میتونم تو رده +125 شرکت کنم البته یه مدت درگیر سربازی بودم رکوردام افت کرده ولی اگر تمرین کنم خودمو میرسونم

morteza_1365
۱۳۸۹-۰۳-۰۲, ۱۲:۳۸ بعد از ظهر
فقط یک سوال اقا پیمان شما برنامه پاور و تک پرسم میدین یا فقط فیتنس و پرورش اندام

پيمان صادقي پري
۱۳۸۹-۰۳-۰۲, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
در زمينه پاور متاسفانه سر رشته اي ندارم . در حد برنامه دادن به پاور كار مبتدي ميتونم كمك كنم اما پاور كار حرفه اي كه ميخواد مسابقه بده كار من نيست . كار ما بيشتر پرورش اندام و بادي كلاسيك هستش . اگر ميخواي پاور را ادامه بدي توصيه ميكنم بري پيش آقاي فرهاد صابر كه يكي از بهترين مربيان پاور هستش .

mohammadjavad
۱۳۸۹-۰۶-۲۴, ۰۵:۳۳ قبل از ظهر
برای وزن 80 جای خالی دارید یا نه دوست دارم شرکت کنم

Senior Manager
۱۳۸۹-۰۶-۲۴, ۰۸:۳۱ قبل از ظهر
برای وزن 80 جای خالی دارید یا نه دوست دارم شرکت کنم

تو اين فصل مسابقه اي نيست
براي برج 11 آماده شو دوست عزيز