PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاهش سریع وزن؟؟؟؟/

anjel
۱۳۸۸-۰۶-۲۴, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
سلام
حدوده 1 ماهه دیگه مسابقات سنگ نوردی دارم باید حدوده8 کیلو کم کنم اوایل فروزماید استفاده می کردم خیلی ضعیفم کرد از هیدروکسیدو ال کارنیتینم استفاده کردم جوابی نگرفتم راه حلی هست؟
تمریناتم 3 روز در هفته 3 ساعت
وزنم 70 قدم170

bodyguard
۱۳۸۸-۰۶-۲۵, ۱۲:۱۳ قبل از ظهر
سلام
حدوده 1 ماهه دیگه مسابقات سنگ نوردی دارم باید حدوده8 کیلو کم کنم اوایل فروزماید استفاده می کردم خیلی ضعیفم کرد از هیدروکسیدو ال کارنیتینم استفاده کردم جوابی نگرفتم راه حلی هست؟
تمریناتم 3 روز در هفته 3 ساعت
وزنم 70 قدم170
کم کردن 8 کیلوگرم در یک ماه اونم برای وزن شما بیشتر شبیه به نوعی خود کشی است.
پیشنهاد میکنم از روشهای ساده تر و راحت تر برای کشتن خود استفاده کنید.
اگر توجه کنید و نگاهی به المپیک قبل داشته باشید میبینید که آقای ارش میر اسماعیلی و آقای حمید ریحانی به دلیل همین وزن کم کردنهای دیمی چطور باعث سرافکندگی جامعه ورزش ایران شدند.غیر ممکن است که چنین وزنی را در این مدت کم کنید و تاثیری در قدرت شما نداشته باشد.
موفق باشید

arashO_o
۱۳۸۸-۰۶-۲۵, ۱۲:۴۵ قبل از ظهر
شما بجایی که سه ساعت سه روز در هفته تمرین کنید روزی 2 ساعت تمرین کنید .. 8 کیلو وزن خیلی زیادی برای کم کردن به وقت بیشتری احتیاج دارید .. تمرینات هوازی صبح ناشتا به شما کمک خواهد کرد. اگر وی دارید متونید بخورید بعد برید برای هوازی که باید به صورت کاملاً پر فشار انجام بدهیدو وعده های ک.چک زیادی مصرف کنید و همه از نوع پروتین و کربو دیر هضم باشه بهتر تا سیستم دفاعی بدنتون خیلی ضعیف نشه !