PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمرین شکم با دارم چالز

azole
۱۳۸۸-۰۶-۲۵, ۰۳:۳۵ قبل از ظهر
تمرین شکم با دارم چالز

http://paeez1.persiangig.com/1385/azar/7%20azar%20-%203.jpg

عضلات تراشیده شکم بیشتر از آنکه به اینکه چه انجام دهیم بستگی داشته باشد , به اینکه چگونه انجام می دهیم بستگی داردد . از انجا که عضلات شکم مفصلی خاصی ندارد که با تغئیر زاویه در آن بتوان این عضله را به انقباض کشید لذا لازم است از لحاظ روانی روی تفکیک این عضلات حین تمرین تمرکز داشت . داشتن انقباضی قوی در عضلات شکم نیاز به تمرینی شبیه به خود هیبنوتیزم دارد . باید تکرار های حرکت شکم را آنقدر ادامه دهید که سرانجام به سوزشی مثل استیل داغ شده برسد .
برای عضلات شکم , اکثر بالا کشیدن پاها روی یک میز عمودی را به همراه کرانچ اجرا می کنم .
برای عضلات سراتوس ( مورب روی دنده ها ) کرانچ از پهلو می روم .
در هر حرکت سعی میکنم از منقبض کردن عضلات لگن خود داری کنم .
بین ست های تمرینی شکم حداکثر 30 ثانیه اصتراحت دارم . در تمام طول سال بدن خود را کم چرب نگه می دارم . در دوران حجم روی عضلات شکم کار میکنم تا عضلات پشتم قوی شود . برای یک برنامه ی قوی توصیه می کنم هر یک روز در میان و حتی برای یک شوک خیلی قوی 3 روز پشت سر هم روی شکم تمرین کنید سپس یک روز استراحت کنید و مجددا ان را تکرار کنید . هر زمان که در حالتن حرکت کرانچ قرار می گیرید زمانی که بالا تنه به پاها نزدیک می شود باید عمل بازدم را اجرا کنید .

تمرین شکم با دارم چالز

حرکت تکرار (ست )

بالا کشیدن پاها

50 - 30
(4 - 3)

در حالت اویزان
کرانچ

50 - 30
(4 - 3)

کرانچ از پهلو
50 - 30

(4 - 3)