PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گيج شده

sa32d
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۰۳:۱۷ بعد از ظهر
بابا اخر نفهميديم كدوم امينو براي ساختن ماهيچه و عضله خوبه .

يكي ميگه امينو ٢٢٢٢ براي خشك كردنه يكي ميگه براي عضله سازي

اما من super amino را ترجيح مي دم . نظر بزرگان در اين مورد چيه ؟

اين اقاي عضله خيلي مرموزه.اخه اين عضله با يه سري ادما مثله شهرام مرموز و مهدي سلتچ كه خيلي مرموزن و فقط ادعاي بدن سازي و مربيگري دارن مي پلكه و به همين دليل امينو هاي اشغالي ( ٤٦٠٠ شركت پويان ) را كه اونا ميگن تبليغ ميكنه .

من از مديراي سايت خواهش ميكنم كه يه سري اطلاعات جامع و كامل درباره ي امينو در اختيار من و بقيه ي اعضاي سايت قرار بدن . ممنون.

mahan
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۰۴:۲۷ بعد از ظهر
هولو برو تو گلو میخوای دیگه
خب این بنده های خدا این همه تاپیک زدن برو یکم بخون دیگه:گل رز:
اون عضله رو هم زیاد جدیش نگیر هیچ کدوم از تاپیک هاش بار علمی نداره فقط یچیزی زده کلا شلوغ کرده انجمن ها رو

azole
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۰۶:۵۴ بعد از ظهر
هولو برو تو گلو میخوای دیگه
خب این بنده های خدا این همه تاپیک زدن برو یکم بخون دیگه:گل رز:
اون عضله رو هم زیاد جدیش نگیر هیچ کدوم از تاپیک هاش بار علمی نداره فقط یچیزی زده کلا شلوغ کرده انجمن ها رو
اول برو ببین بدن سازی چیه بعد بیا تو سایت ماهان:شیطان:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۰۸:۳۹ بعد از ظهر
دوستان محبت کنید احترام همدیگرو نگه دارین که نظم فروم بهم نخوره
در مورد آمینو هم تاپیک مربوط به خودش هست و توضیحات درش وجود داره
پاینده باشید:گل رز:

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۲۶, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
بابا اخر نفهميديم كدوم امينو براي ساختن ماهيچه و عضله خوبه .

يكي ميگه امينو ٢٢٢٢ براي خشك كردنه يكي ميگه براي عضله سازي

اما من super amino را ترجيح مي دم . نظر بزرگان در اين مورد چيه ؟

اين اقاي عضله خيلي مرموزه.اخه اين عضله با يه سري ادما مثله شهرام مرموز و مهدي سلتچ كه خيلي مرموزن و فقط ادعاي بدن سازي و مربيگري دارن مي پلكه و به همين دليل امينو هاي اشغالي ( ٤٦٠٠ شركت پويان ) را كه اونا ميگن تبليغ ميكنه .

من از مديراي سايت خواهش ميكنم كه يه سري اطلاعات جامع و كامل درباره ي امينو در اختيار من و بقيه ي اعضاي سايت قرار بدن . ممنون.
دوست عزیز اولآ میخوای پست بدی همه حرفاتو تو یک پست بده نه اینکه توی 5 تا پست پشت سر هم بدی من پستاتو ترکیب کردم.
دومآ واسه هر سوال تایپیک باز نمیکنن میتونستی توی تایپیک سوالات درباره مکمل ها مطرح کنی
سومـا یه بخش مختص به آمینو داریم همه اطلاعاتی هم که میخوای هست یه کم به خودتون زحمت بدین.میتونید واسه اطلاعات درباره آمینو به اینجا (http://www.bodybuilder.ir/forum/forumdisplay.php?f=11) برید..لطفآ دقت کنید.با سپاس:گل رز: