PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدن سازی و دزدی

Ghodret
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۳:۳۶ قبل از ظهر
سلام بیشتر این بدن ساز ها وقتی تو باشگاه هستن دزدی می کنن من خودم خیلی دیدم نمی خوام به شما توهین کنم ولی واقعا بیشترشون دزدن

azole
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۳:۴۱ قبل از ظهر
سلام بیشتر این بدن ساز ها وقتی تو باشگاه هستن دزدی می کنن من خودم خیلی دیدم نمی خوام به شما توهین کنم ولی واقعا بیشترشون دزدن
آقای قدرت شما حق نداری به ما توهین کنی این خودش یه توهین بزرگیه من به مدیر سایت گزارش دادم شما باید قوانین انجمن رو میخوندی این کارت بی ادبیه

Ghodret
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۳:۴۸ قبل از ظهر
آقای قدرت شما حق نداری به ما توهین کنی این خودش یه توهین بزرگیه من به مدیر سایت گزارش دادم شما باید قوانین انجمن رو میخوندی این کارت بی ادبیه
عضله مگه تو فضول منی تو که مدیر سایت نیستی اصلا به تو چه ربطی داره؟ها؟

Mohsen
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۵:۱۱ قبل از ظهر
Ghodret باید خدمتون عرض کنم خیلی احمق تشریف دارین و اخراج
و شما دوست عزیز آقا/خانم azole که خود همان Ghodret تشریف دارین! کمی فرصت دارین دلیل اینکار احمقانه تون را بگین تا اینبار استثناً عف بخورید وگرنه این یوزر شما هم برای همیشه اخراج میشه

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۷:۲۷ قبل از ظهر
ترسو ها درجنگ به حساب نمیان>>>>>>>آکیلیس
اگه تو دیدی چرا مچ دزد رو نگرفتی؟؟؟؟
لابد داداشت بوده یا از فک و فامیلت بوده.....هوم؟؟
امثال شما دزدای لانتوری زیاد میان تو باشگاه سرک میشکن میرن
لطفا خودتو به بدنسازها نچسبون

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۱۲:۳۴ بعد از ظهر
هم خندیدم بابت این قضیه هم متاسف شدم هم تعجب کردم
Mohsen خیلی بهت حال داد اخراجت نکرد من بودم سریع مینداختمت بیرون چون که فکر کردی خیلی زرنگی.
ایشاا... خدا شفا بهت بده:عبادت:

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۱:۵۳ بعد از ظهر
من دوست ندارم زیر اب کسی رو بزنم ولی واقعا حضور این آقا تو این سایت لازمه؟به خدا دیگه اعصاب برام نمونده هر وقت میام تو سایت 10 تا مقاله گذاشته که همش هم با هم در تناقضه...اینم از تاپیک زدنش حالا من آخرش نفهمیدم منظورش از زدن این تاپیک اصلا چی بود؟

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۳:۲۰ بعد از ظهر
بحث زیراب زدن نیست دوست خوبم
شما داری به سایت خودت کمک میکنی
به نظر منم به این آدما رحم و مروت نیومده
البته این بخشش رو به حساب بزرگیه آقا محسن میذاریم....بخشش از بزرگانه دیگه:گل رز:

mahan
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۴:۱۸ بعد از ظهر
داداش ما هر وقت میریم استخر کلی با ترس و لرز میریم چون همه جور آدمی مثل تو میاد شنا میکنه
اما هر آدمی نمیتونه بیاد وایسه بدنسازی و کلا ورزش های قدرتی کار کنه، این ورزشا یه جورایی مردی میخواد
طرف دزدم باشه بیاد تو باشگاه غیرت میکنه فکر این چیزارم نمیکنه...
حالا بگزریم هله حوله هایی مثل تو اومدن جو رو یکم خراب کردن...اما بازم بدنسازی مردونگی میخواد... امثال تو تا جلو بازو و سینه هاتون آب کشید باشگاهو ول میکنین میریدسر کوچه وای میسین واسه دخی های مردم ... اما اونی که مرده میمونه...
خلاصه کافر همه را به کیش خود پندارد

azole
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۸:۱۵ بعد از ظهر
ghodret باید خدمتون عرض کنم خیلی احمق تشریف دارین و اخراج
و شما دوست عزیز آقا/خانم azole که خود همان ghodret تشریف دارین! کمی فرصت دارین دلیل اینکار احمقانه تون را بگین تا اینبار استثناً عف بخورید وگرنه این یوزر شما هم برای همیشه اخراج میشه
فقط این بار منو ببخشید آقا محسن برای آخرین بار

Mohsen
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۸:۵۵ بعد از ظهر
فقط این بار منو ببخشید آقا محسن برای آخرین بار
همین که شما دو تا یوزر ساختید باید اخراج میشدین حالا از این که بگذریم خودتون ببنید چه کار مسخره ایی کردین و به جماعت پاک بدنساز هم توهین کردین
من شما را بخشیدم امیدوارم همه بچه ها هم شما را ببخشند

alec
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۰۹:۴۳ بعد از ظهر
والله من تو حیرتم از کارای این کاربر .یه تاپیک باز میکنه بعد بد و بیراه میگه وبعد خودشم جواب میده! .به واقع کاراش عجیبه.

azole
۱۳۸۸-۰۶-۲۸, ۱۱:۵۲ بعد از ظهر
همین که شما دو تا یوزر ساختید باید اخراج میشدین حالا از این که بگذریم خودتون ببنید چه کار مسخره ایی کردین و به جماعت پاک بدنساز هم توهین کردین
من شما را بخشیدم امیدوارم همه بچه ها هم شما را ببخشند
آقا محسن من حواسم به ip کامپیوتر نبود واسه همین مثلا می خواستم مچ یکی رو گرفته باشم اگه تو کافی نت این کارو میکردم بازم میفهمیدید؟ خلاصه واقعا نمی دونم چی بگم و ا این کارم خیلی خیلی خیلی خیلی پشیمونم

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۶-۲۹, ۱۲:۰۴ قبل از ظهر
حالا که عضله رو بخشیدین ، پیشنهاد میکنم این تاپیک رو یا ببندین یا سر به نیست کنید تا بیشتر از این ضایع بازی نشه . تا هممون هم این موضوع رو فراموش کنیم .

navid_a
۱۳۸۸-۰۶-۲۹, ۱۲:۱۲ قبل از ظهر
عضله چند سالته؟
فكر نكنم زياد باشه سنت:متفکر:
اين كارا يعني چي؟
اين كارا رو ميكني كه ازت تشكر كنن؟:متفکر::منتظر:
برات متا سفم

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۶-۲۹, ۱۲:۱۸ قبل از ظهر
دوستان چیزی که گذشت زیاد موضوع رو کش ندین و طرف رو گوشه گیر نکنین و منزوی به بزرگی خودتون ببخشین.همین که اشتباهشو فهمید کافیه.امیدوارم دیگه از این کارا نکنه و به مرور اخلاقت بهتر شه..ممنون همه دوستان.این گل تقدیم به همه:گل رز:این تایپیک هم قفل شد.