PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قویترین بدنساز جهان مشخص شد

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۰۵, ۱۰:۳۷ بعد از ظهر
در المپیا 2009 یه بخش واسه قویترین بدنساز جهان قرار دادن امسال که واقعآ مهیج بود .
مسابقه در 2 حرکت پرس سینه و لیفت انجام شد .
در این رقابت دیدنی بن وایت با مهار وزنه 260 کیلوگرم در پرس سینه و جانی جکسون با مهار وزنه 223 تونستند حرکت پرس سینه رو تموم کنن.
در حرکت لیفت جانی جکسون ترکـــــــــــــــــــــــــــــوند وزنه 370 کیلویی رو لیفت کرد و بن وایت وزنه 260کیلویی رو.
در مجموع جانی جکسون با مجموع 593 کیلوگرم قویترین بدنساز جهان لقب گرفت.:گل رز:
جایزه جانی جکسون 10هزار دلار اعلام شد.

مجید
۱۳۸۸-۰۷-۱۹, ۰۲:۱۱ قبل از ظهر
بعید می دونم ، قویترین بدنساز دنیا باشند ... یعنی کاتلر ، رول ، شیلر کمپ و ... نمی تونند ، این وزنه ها رو بزنند ؟؟؟

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۷-۱۹, ۱۱:۵۳ قبل از ظهر
ركورد 260 كيلو براي پرس سينه چندان خارق العاده نيست. من از ركوردهاي جهاني اطلاعي ندارم اما توي يك مسابقه از فيزيك تي وي ديدم كه يك ورزشكار سوئدي 300 كيلو پرس سينه زد. اما به نظر مي رسه ركورد دد ليفت 370 كيلو ركورد خيلي خوبي باشه. ولي در كل با يك رقابت دو نفره نمي شه قويترين جهان رو انتخاب كرد.
راستي، لطفاً اگر ركوردهاي جهاني اين دو حركت رو مي دونيد ما رو هم در جريان بذاريد.

m_2010
۱۳۸۸-۰۷-۱۹, ۰۲:۵۷ بعد از ظهر
h_vardak راست میگه منم دیدم که داخل سالن خودمون 240 هم رکورد زدن البته باکمی کمک ولی 230 را راحت میزد ولی لیفت رکورد قوق العاده ای زده.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۱۹, ۰۵:۱۹ بعد از ظهر
دوستان عزيز لطفا كمي تحقيق كنيد بعد اظهار نظر كنيد .
اولا كه اين ها توي رژيم بودن . توي رژيم وزنه 60 كيلوگرمي هم سخته چه برسه به اين وزنه ها .
دوما پاورليفتر نيستن كه بدنسازن .
اونهايي كه شما ميبينيد پاوركار هستن .
من خودم سال 86 قبل از رژيمم وزنه 120 كيلويي به تعداد 8 تا پرس سينه ميزدم . اما هفته آخر رژيم وزنه 40 كيلويي را هم به زور ميزدم اونم فقط توي ست اول .
يعني به اندازه 60% زور توي رژيم كم ميشه .