PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شش تکه کردن شکم بدون ورزش+عکس

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۷-۰۹, ۱۲:۵۲ قبل از ظهر
آقایون از این به بعد دیگه نمیخواد برای شکم شش تکه این همه زور بزنید و تمرین کنید.فقط کافیه این کار رو بکنید:خنده:

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۰۹, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
من که نفهمیدم این یعنی یه شوخی و طنز و یا یک روش.
لطفا توضیح بدید.

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۷-۰۹, ۰۶:۱۱ بعد از ظهر
من که نفهمیدم این یعنی یه شوخی و طنز و یا یک روش.
لطفا توضیح بدید.
این یک عمل واقعی هست کلا الان تو کشورهای پیشرفته هر جای بدنشون رو که بخوان میتونن از این ماده بذارن و درست کنن.من خودم دو سال پیش یه برنامه دیدم که پسره بدنساز بود ولی ساق پای خوبی نداشت و رفت از همین چیزها گذاشت تو پاش

bodyguard
۱۳۸۸-۰۷-۰۹, ۰۶:۴۶ بعد از ظهر
این یک عمل واقعی هست کلا الان تو کشورهای پیشرفته هر جای بدنشون رو که بخوان میتونن از این ماده بذارن و درست کنن.من خودم دو سال پیش یه برنامه دیدم که پسره بدنساز بود ولی ساق پای خوبی نداشت و رفت از همین چیزها گذاشت تو پاش
من این عمل رو در مورد سینه خانمها در تلویزیون rtl دیده بودم.ولی نمیدونستم در مورد شکم هم انجامش میدن.به نظر منکه کار بسیار مسخره و بی خودی هست.مثل این میمونه که عمری زیر نقاب زندگی کنی.وقتی خودت با ورزش بتونی این کارو کنی یه اعتماد به نفس و غرور خاص بهت میده که کاریو کردی که خیلی ها آرزوشو دارن ولی نمیتونن.
در ضمن من یه جا خوندم که این مواد تاریخ مصرف دارند و باید بعد از چند مدت از بدن خارج بشن.راست و دروغشو نمیدونم.
ولی بازم میگم.در ورزش رزمی من همیشه به شاگردام میگم سعی کنید که جوری کمربند بگیرید که هیچ وقت شرمنده کمربندتون نشید و حس نکنید کمربندتون از شما درجش بالاتره.
در مورد عضله هم من ترجیح میدم عضله ای داشته باشم که شرمندش نباشم و خودم اونو ساخته باشم..نه اینکه عمری شرمنده باشم که عضلم ویترینی هست .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۰۸:۵۹ بعد از ظهر
توي خود ايران هم يه بار يكي از شركت كننده ها اين كار را كرده بود كه براي مادام العمر محرومش كردن . اون زمان ابولقاسم كاكلي سر داور بود كه با زيركي خاصي داشتن شكم مصنوعي شركت كننده را تشخيص داد . البته اون شركت كننده اين كار را نكرده بود بلكه گريم كرده بود شكمشو .

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۱۱:۱۲ بعد از ظهر
هيچ چيز بهتر از ورزش نيست و اين كارهاي بيخود هيچ فايده اي ندارد فقط براي گول زدن شخص است :متفکر:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۷-۱۱, ۰۱:۳۵ بعد از ظهر
دو روز ديگه يك لايه چربي كه بياد روي اين پروتزها ديگه كي بياد جعمش كنه.:نمیبینم:

bigboy
۱۳۸۸-۰۷-۱۱, ۰۸:۵۰ بعد از ظهر
با سلام
چند وقت پیش خانومها با یه تلوزیون ورزشی(بدنسازی)تماس میگرفتند و در مورد کوچک و بزرگ کردن سینه سوال میپرسیدن مجری برنامه اعصاب خورد شد و گفت اگه من داور بین المللی فیتنس هستم پس میگم شما
استانداردید (می گفت چرا اینقدر تو کار خدا دخالت میکنید)

متاسفانه الان اقایون هم دارن این طرز تفکر رو پرورش میدن که به نظر بنده چیزی جز یه(بی عاری) به تمام
عیار نیست و بس.
مثال:شخص بنده در طول کمتر از یک1 هفته بدنم با تغیراتی در زندگی شدیدا تغیراتی میکنه چطور میتونم
یه همچین جنایتی در حق خودم و جامعه پروش اندام انجام بدم وقتی با این تغیرات ورزش زده بشم مثلما
خیلی از هم باهشگاهی های خودم هم ورزش زده میکنم .
این مطلب توسط جو ویدر و ارنولد الیوس شوارتزینگر در مورد ورزش زدگی از جانب دوستان تایید شده!

و در اخر:::هر کس فیزیک خاص بدنی خودش رو داره پس به اندام دیگران نباید نگاه کنه و بگه من هم میخوام
این فرم بشم باید به پیشرفت دیگران نگاه کنید و بگید من میخوام بیشتر از این پیشرفت کنم
همگی موفق و پیروز باشید:گل رز:

mohammad123411
۱۳۸۸-۰۸-۲۸, ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
چه حرکت مسخره ای آدم باید خودش هیکل بیاره نه با این مسخره بازی ها

taker_
۱۳۸۸-۰۸-۲۹, ۱۲:۲۲ قبل از ظهر
این روش عوارض خاص خود رو داره
عمل لیپوساکشن رو چندان تایید نمیکنن(خارج کردن چربی اضافه درون شکم) چه برسه به این عمل:خنده: این کار مثل بلند کردن قد بصورت مصنوعی یعنی کار گذاشتن میله تو پا میمونه که عوارزشم بعد از این عمل مشخص میشه:نمیبینم:

mahdij
۱۳۸۸-۰۹-۰۱, ۰۳:۳۰ قبل از ظهر
پیرو صحبت آقا پیمان توی فیلم های جنگی و رزمی هم معمولا با گریم ( رنگ کم رنگ یا با در افراد پر مو با نوعی تراشیدن موی شکم) طوری طرف رو درست می کنند که انگار شکمش شش تیکه است . بیشترین پروتزی هم که بدنسازان در آمریکا استفاده می کنند برای جلو بازو و پیک اون هست که body time tv هفت هشت ماه پیش نشان داد ماه قبل نشان داد.