PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه حرفه ای کاپ جو ویدر

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۰۹, ۰۲:۰۵ بعد از ظهر
یک هفته بعد از المپیا 2009 مسابقه ای تحت عنوانJoe Weider'sPRO WORLD CUP در شهر برلین در کشور آلمان برگزار میشه که جایزه این مسابقه 100 هزار دلار اعلام شده ,این جایزه 100 % شرکت کنندگان المپیا 2009 رو وسوسه میکه واسه حضور در این رقابت که جو ویدر اسپانسرش هست .تاریخ دقیق این مسابقه 3 و4 اکتبر برگزار میشه که میشه شنبه و یکشنبه همین هفته.

mahdij
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۰۲:۱۹ قبل از ظهر
آقا از نتایجش مار را هم خبر کن

امیر رضا
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۱۲:۲۲ بعد از ظهر
به نظر من این مسابقه هم مثل مسابقه مستر المپیا سطحش بالا باشه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۱۰, ۰۹:۰۶ بعد از ظهر
هميشه توي اين نوع مسابقات 2-3 تا بدنساز نامدار در سطح المپيا بيشتر شركت نميكنند. به نظرم بهترين فرصته براي علي تبريزي.

امیر رضا
۱۳۸۸-۰۷-۲۰, ۰۶:۵۳ بعد از ظهر
پس چی شد مسابقه کاپ جو ویدر؟

eshaghgh
۱۳۸۸-۰۷-۲۱, ۰۸:۱۸ قبل از ظهر
اميدواريم اقاي تبريزي در اين مسابقات شركت كنه و از مسابقه دادن واهمه نداشته باشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۲۲, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر
همچين مسابقه اي امسال برگزار نميشه .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۲۲, ۱۲:۴۵ قبل از ظهر
تو تقویم مسابقات بود گفتم واسه اینکه شبهه ای به وجود نیاد بگم چون خبر رو خودم اعلام کرده بودم:

مسابقه انجام نشد دلیلشو نمیدونم ولی اینم مدرک صحبتم و مسابقه آخر که امسال (سال میلادی) برگزار میشه در رده حرفه ای در دبی هست که چند وقت هست تو نشریه البرز هم تبلیغشو میبینید که جایزشم همانطور که میبینید 46 هزار دلار است.

http://img98.com/images/0h3whkj9rvkim8zsgq3.jpg