PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همیاری با سایت

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۳, ۰۱:۳۰ قبل از ظهر
به نام خداوندیکتا

با درود فراوان خدمت کاربران گرامی سایت بدنساز:گل رز:
با توجه به گذشت 1سال از تاسیس سایت و نظر به رشد روز افزون سایت و تامین هزینه های سایت , برای رشد بیشتر تنها مشکل ما بودجه است و اینکه همه ما باید به فکر این مرجع مهم خودمان باشیم.

طبق مشورت تیم مدیریت سایت قرار بود سایت به صورت پولی درآید و بخش هایی از سایت که در هیچ سایتی نمیتوانید جستجو کنید مانند عکس های مسابقات داخلی و... به صورت حق عضویت درآید که توافق شد قبل از این کار ابتدا موضوع همیاری را مطرح و اگر با استقبال مواجه نشد متاسفانه به ناچار مجبور به پولی کردن سایت شویم.

البته تا کنون تیم مدیریت سایت (مخصوصآ جناب Mohsen ) تا به حال سعی کردیم هزینه های سایت را از منابع مالی شخصی خودمان تامیننماییم که دیگر این مهم میسر نمیباشد.
همیاریهای فوق می توانند به عنوان مثال از ده هزار تومان شروع شده و هر شخصی که توانایی مالی بیشتر داشت مبلغ بیشتری به سایت کمک کند،که البته این فقط به عنوان پیشنهاد می باشد زیرا هر گونه همیاری شمافقط لطفی در حق سایت خودتان هست و اگر توان پرداخت مبلغ فوق را نداشته باشید,می توانیدمبالغ کمتری نیز پرداخت نمایید .

:گل رز:سربلند و سر افرازباشید:گل رز:

تیم مدیریت سایت بدنساز

http://www.bodybuilder.ir/forum/images/misc/bodybuilder.ir.jpg (http://www.bodybuilder.ir/forum/index.php)

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۷-۱۳, ۰۷:۴۷ قبل از ظهر
به نظرم همیاری چندان فایده ای نداره و مشکل رو حل نمیکنه همون حق عضویت بهتره.مثل همه جای دنیا باید یاد بگیریم هر چیزی یه قیمتی داره و دلیل نداره کسی اینجا بشینه از جیبش پول بده تا بقیه فقط استفاده کنن.به نظرم حق عضویت رو مثلا بذارید 6 ماهه و یک ساله.مثلا همین 10 تومن رو بذارید برای حق عضویت یک ساله.البته باید نواقص سایت هم برطرف بشه تا کسی که میاد ثبت نام میکنه مجاب بشه که این پول رو بده

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۷-۱۳, ۱۰:۰۱ قبل از ظهر
به نظر من هم حتي اگر شده 5000 تومن ولي همه بدن. چون در غير اينصورت يك عده كمك مي كنن يك عده هم استفاده مي برن. بعدش هم اين مبلغ حق شماست. اين همه وقت و انرژي كه نبايد بدون پاسخ بمونه.

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۳, ۱۰:۰۹ قبل از ظهر
منم موافقم كه هر كس در حده توانه خودش گرچه هر قدر كمم باشه كمك كنه:صلح:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۱۳, ۰۵:۵۹ بعد از ظهر
به نظر من حرف آقاي h_vardak (http://www.bodybuilder.ir/forum/member.php?u=2414) از همه منطقي تر بود .
بايد عدالت رعايت بشه .

JacksoN
۱۳۸۸-۰۷-۱۳, ۰۶:۱۸ بعد از ظهر
هیچکس پول نمیده مطمئن باشید بیخود دارین وقت میذارین به عنوان همیاری.پولی کنین بره هر کی داد استفاده کنه همه سایتا اینجورین.هر کیم نداد استفاده نکنه و مثل گفتگو تو سایت با بقیه کاربرا چت کنن و گفتگو هر کیم سوال داشت پولی میکنه که مدیرا جواب بدن بلاخره وقت میزارین باید یه پولی هم کنارش واسه خودتون داشته باشه

hagear
۱۳۸۸-۰۷-۱۳, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
شما میتونید اشتراک بگذارید برای مثال 7 هزار تومان برای 6 ماه بعد کاربر رو بکنید کاربر پرمیوم اون هایی که پول مکیدن کاربر عادی سایت بشن مثل سایت bazicenter که همین کارو کرده

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۱۲:۵۶ قبل از ظهر
من ميگم حق عضويت ها هر 3 ماه باشه و به ازاي هر سه ماه مبلغ 10000 تومان . اما اگر طرف خواست سالانه ثبت نام كنه براي تقدير و تشكر به جاي 40000 تومان با 20000 تومان ثبت نام كنيد .
حالا نميدونم نظر دوستان چيه .
اين كه كيا موافقن و كيا مخالف و دوستان مبلغ چه قدر را پيشنهاد ميكنند بازم بايد منتظر باشيم ببينيم .
خواهشا همه نظر بدين .
اما اين را هم در نظر داشته باشيد كه همه ما كار و زندگي داريم بالاخره بايد يه دل خوشي در ميون باشه تا آدم اميدي براي ادامه داشته باشه . به خدا قسم خوردن نداره براي هر بار عكس انداختن از مسابقات داخلي كلي دردسر ميكشيم تا اجازه بدن رديف جلو بشينيم و ........ .
تنها سايتي كه اين عكس ها را در اختيار شما دوستان عزيز ميذاره ميدونيد كه همينه .
حالا خيلي نامرديه كه همه اين كارها را بكنيم باز هم پول ماهانه سايت را هم خودمان از جيب بديم .
پس لطفا كمك كنيد تا سايت روز به روز پيشرفت كنه . در ضمن مطمئن باشيد كه مطالب مفيد سايت روز به روز بيشتر خواهد شد .

aikido
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۰۱:۰۵ قبل از ظهر
من واقعا متاسفم که تا حالا همه چی ارزون و رایگان بدستمون رسیده.. و حالا سخته که

بخوایم بابت چیزی پول بدیم... من پیشنهادم اینه که روی تبلیغات بیشتر متمرکز بشین و سعی بشه که

فقط از طریق آگهی ها هزینه سایت تامین بشه ... اگه کل سایت پولی بشه.... سرنوشت جالبی

رو نمیشه تصور کرد

یادآوری میکنم : اینجا ایرانه

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۱۱:۴۷ قبل از ظهر
من هم با تبليغ تو سايت موافقم هم حقه عضويت.
ولي اگه يكم نرخشو دوستان بييارن پايينتر.:متفکر:

matins
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۰۱:۳۴ بعد از ظهر
شما نیازی نیست برای گرفتن عکس زحمت بکشید هر کسی خواست می تونه به این مرده که تو البرز و بشیر هم آگهی می ده مراجعه کنه و عکس ها رو دونه ای کمتر از 1000 تومن بخره. عکس های حرفه ای و عالی. هزینه اش خیلی کمتر از اشتراک سایت در میاد. در ثانی یکی بخره می تونه بذاره سایت همه ببینند. این از این ولی در مورد مطالب هم باید بگم مطالب اولا زیاد نیست در ثانی جز کپی برداری از سایت ها و وبلاگ ها نیست که یه چرخ تو اینترنت بزنی همه جا پیدا می شه و خودتون هم می دونید. از همه مهم تر مگه این سایت چقدر هزینه داره که اینهمه داد و قال می کنید. سالی 50 تومن دیگه این حرف ها رو نداره. شماها که ابتدای کار از اینکه قراره سایت رایگان باشه و پولی نیستید و از این حرف ها دم می زدید دیگه چرا؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۰۵:۳۶ بعد از ظهر
الان اخراج ميشي تا بفهمي كي داد و قال ميكنه
قوانين سايت را كاش ميخوندي : بي احترامي = اخراج
تا اونجا كه ميدونم واق واق مخصوص شما بچه سوسول هاي كودنه كه حتي قيمت عكس هاي رامك عبادي را نمي دانيد . براي اطلاعت ميگم دونه اي 4000 تومان .

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۰۶:۰۵ بعد از ظهر
شما نیازی نیست برای گرفتن عکس زحمت بکشید هر کسی خواست می تونه به این مرده که تو البرز و بشیر هم آگهی می ده مراجعه کنه و عکس ها رو دونه ای کمتر از 1000 تومن بخره. عکس های حرفه ای و عالی. هزینه اش خیلی کمتر از اشتراک سایت در میاد. در ثانی یکی بخره می تونه بذاره سایت همه ببینند. این از این ولی در مورد مطالب هم باید بگم مطالب اولا زیاد نیست در ثانی جز کپی برداری از سایت ها و وبلاگ ها نیست که یه چرخ تو اینترنت بزنی همه جا پیدا می شه و خودتون هم می دونید. از همه مهم تر مگه این سایت چقدر هزینه داره که اینهمه داد و قال می کنید. سالی 50 تومن دیگه این حرف ها رو نداره. شماها که ابتدای کار از اینکه قراره سایت رایگان باشه و پولی نیستید و از این حرف ها دم می زدید دیگه چرا؟
درباره جواب اولت اینکه عکس ها رو دونه ای 1000 تومن میده؟تازه حرف شماست قیمتش که 4000 تومنه پیمان میگه
پس یه مسابقه که واسش لااقل کم کم باید 50 تا باشه میشه 50 هزار تومن شما پولشو میدی قبول برو بخر شما بذار,اون یکی که میگید بخره کیه؟مگه عاشق چشم ابروی منو تو بخره مفت بده به تو ببینی؟
در مورد مطالب کپی اگه همه مطالب کپی هست و اینکه همه جا هست شما واسه چی عضو این سایت شدی؟میرفتی سایت های دیگه
در رابطه با حرف محسن جوابت محسن میاد میگه خرج سایت ماهی چنده نه سالی , سالی 50 هزار تومن اصلا باشه تو راست میگی ما گدا و فقیر هستیم پول نداریم شما بیا این 50 هزار تومنم بده.
پول وقتمونم شما میدین؟
هر چی مفتر باشه کارای تو سایت ارزشم میاد پایین
از بس مفت کار کردیم و مفت بوده همه چیز عادت کردی که دیگه خبری از این عادت نیست ما کار کنیم تو استفاده کنی نه داداش نوکر بابات غلام سیاه
هر کی خواست ویژه میشه هر کیم نخواست نمیشه زور که نکردیم.
شما هم نمیخواد واسه ما تعیین تکلیف کنیم چی کار کنیم چی کار نکنیم
چون دعوت نامه نفرستادیم بیای اینجا
در ضمن سایت پولی میشه و قیمت ها مشخص کردیم وسلام

matinss
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۰۸:۵۲ بعد از ظهر
همه چی به کنار دلیل اخراجی که این دانشمند با شخصیت ذکر کرده رو ببینید. برادر جان اولا شعور داشته باش و ادب و در ثانی خاریدن هست نه خواریدن!

آقا تختی
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۰۹:۳۰ بعد از ظهر
باقالی که الان تو مهمون ها هستی و جیگر نداری بیای تو سایت احمق ip معلومه حرف میزنی وایسا جوابتم بگیر
اولآ الان فهمیدم خود بیشعورشی چون تو اگه نمیشناختیش آقای x رو از کجا فهمیدی با تو هستم تابلو کردی خاک تو سرت که با این لفظ صحبت میکنی به تو میگن استاد .
و اینکه کی تورو آدم حساب میکنه تا حالا 20 بار قهوه ایت کردم با یوزر های مختلف میای تو سایت واسه اینکه چیو ثابت کنی؟
1 ضرب المثل ژاپنی میگه وقتی کسی زیاد خواست به پات بپیچه بدون قدرت تو زیاد شده
خدا وکیلی خدومونیم تا حالا شده من بیام تو سایتت بهت توهین کنم چون عددی حسابت نمیکنم
میای زرت زرت اینجا عقده ای شدی بد بخت مرغ عشق !!
این همه ضایع شدی بست نیست؟
این لحن حرف زدنتو درست کن و از این بچه بازیات دست ور دار.
پستتو پاک کردم چون فحش دادی بعد میای تو پست قبلیت میگی با ادب باش شعور داشته باش !!!!!!!!!!!
بدبخت و گرنه پاک نمیشد.الحق که شعورت در حد 0 واقعآ متاسفم واست لقب استادی رو بهت دادن

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۰۹:۵۱ بعد از ظهر
شیر که تو بیشه نباشه؛ شغال قد علم میکنه

مرتیکه فکر کردی اینجا هم خونه باباته>> (طویله) سرتو مثل گاو میندازی پایین میای هرچی دلت میخواد میگی؟؟
من که میدونم دوباره میای تا ادامه بحث رو بخونی پس بیا بخون تا ماتحت مبارکت بسوزه
آدمای پیزوری مثل تو زیادن میان اینجا حرف مفت میزنن میرن

hagear
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۱۰:۵۸ بعد از ظهر
آقا ولش کنید بچه که دیگه زدن نداره مردیکه ..................... اومده به داداش پیمان توهین میکنه فحش بچه صلواته بزارید بره دنبال ................ بازیش اصلا در حدی نیست که بخواد به پیمان جان - مسعود جان و همه دوستان اینجا بی احترامی کنه مهندس جان شکسته نفسی میکنه طویله خیلی براش زیاده دستشوئی عالیه من جا زیاد دارم (دستشوئی) خواست بیاد با یهترین قیمت در خدمتش هستیم

hagear
۱۳۸۸-۰۷-۱۴, ۱۱:۰۸ بعد از ظهر
این ها دقیقن میدونید مثل چین شما تو کانال های ماهواره ببنید یکی زنگ میزنه فحش میده بعد قعط میکنه این بابا هم این طوریه فلان مربی چون از داداش گلم آقا پیمان خوشش نمیاد میگه برو تو وب سایتش هر چی از دهنت در اومد بهش بگو بعد اخراجت میکنند بعد با یک آیدی جدید میری

shahi
۱۳۸۸-۰۷-۱۵, ۰۹:۴۰ بعد از ظهر
سلام .
نظره من اینه که بعضی از بخش های سایت باید پولی بشه شاید من جزو اون دسته هستم که نمی تونم کاربر ویزه شم و از همه ی بخش های سایت استفاده کنم اما به نظرم رشد و پیشرفت سایت مهمتره.
در مورد هزینه هم به نظره من از حد کم شروع بشه ببینین استقبال چه جوریه
بازم مدیران خودشون بهتر میدونن

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۷-۱۶, ۰۷:۰۸ بعد از ظهر
به نظر من هم بهتره از مبالغ کم شروع کنیم تا استقبال بیشتری بشه. اگر 100 نفر با 5000 تومن عضو بشن بهتره تا 20 نفر با 10000 تومن عضو بشن. هم درآمد سایت بیشتره هم اعضای بیشتر مساویه با حجم اطلاعات بیشتر.

aliii
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
من با با حق عضویت موافقم:جشن:

مجید
۱۳۸۸-۰۷-۱۷, ۰۹:۱۷ بعد از ظهر
سلام .. به شدت ، سرم شلوغ بود این چند وقت ، نتونستم بیام سایت .... آقا پیمان ، شما باید دو کاربر ویژه داشته باشی و معمولی ، مطالب خیلی تخصصی و عکس های تخصصی برای کاربران ویژه و مطالب عادی و معمولی ، برای کاربران عادی ... ( این جوری خوبیش اینه که عکس ها بی خود تو اینترنت پخش نمی شه )
سایت خیلی قشنگ شده ، اگه قرار بشه ، همه از دم ویژه بشند ، خیلی ها می پرند و این به نفع سایت نیست که داره مستحگم تر از قبل میشه ، تازه خیلی ها ، بعد از اینکه عضو شدند و دیدند سایت چه مطالب تخصیی ائی داره ، بعدش ویژه می شند .....
راستی ، آقا پیمان ، هر کی اومد فحش داد و ... راه انداخت ، پستش رو حذف کنید ، نزارین باقی بمونه ، برای سایت وزینی چون شما ، خوب نیست .... ( به این طور آدم ها بی محل کردن ، هزار بار از جواب دادن سنگین تره )
بلاخره ، شما خودتون تصمیم گیرنده ائی و صلح سایت رو بهتر می دونی ، نظر من همین بود ( راجع به کاربران ویژه )
( یک پیشنهاد : اگر کسی انگلیسیش فوله ، می تونید یک قسمت پرسش و پاسخ و یا گفتگو با یکی از مدیران فروم های بدنسازی خارجی یا دبیران مجله های بدنسازی خارجی یا بدنسازان نیمه آماتور انگلیسی ( در حد بازیکنان تیم ملی بدنسازی ایران ) یا مربی بدنسازان تیم های باشگاهی فوتبال یا ورزشهای قدرتی خارجی و .... ترتیب بدهید و برای کاربان ویژه بزارین )

Mohsen
۱۳۸۸-۰۷-۱۸, ۰۱:۱۸ قبل از ظهر
تایپیک قفل شد
به زودی تغییراتی در سایت داده می شود