PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویری که هیچگاه از تلویزیون ایران پخش نخواهد شد

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۲۳, ۰۸:۱۱ بعد از ظهر
http://up.iranblog.com/2/1255684920.jpg

http://up.iranblog.com/2/1255691915.jpg

http://up.iranblog.com/2/1255613502.jpg

http://up.iranblog.com/2/1255695489.jpg

http://up.iranblog.com/2/1255676764.jpg

http://up.iranblog.com/2/1255645179.jpg

http://up.iranblog.com/2/1255674025.jpg

http://up.iranblog.com/2/1255644495.jpg

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۲۳, ۰۹:۵۶ بعد از ظهر
و همچنین اخبار ایران هیچوقت به عملیات های انتحاری که عربها انجام میدن و کودکان و زنان رو به کام مرگ میفرستن اشاره ای نمیکنه

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۰۷-۲۳, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
نوید جان این عکسا چه معنی میده یعنی شما با حضور نیروهای محترم آمریکایی تو عراق یا هر جای دیگه موافقی؟
خواهشاً موضع خودت رو بگو

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۲۳, ۱۱:۳۴ بعد از ظهر
نوید جان این عکسا چه معنی میده یعنی شما با حضور نیروهای محترم آمریکایی تو عراق یا هر جای دیگه موافقی؟
خواهشاً موضع خودت رو بگو

بنده به نیابت از آقا نوید جواب میدم :لبخند:
اینا معما نیستن و براحتی میشه با یه نگاه فهمید منظورش چیه
انسانیت
و چیز دیگه ای نیست که شما داری جبهه میگیری دوست عزیز
بهتره کمی با حقایق هم روبرو بشید

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۱۲:۱۴ قبل از ظهر
همونطور كه مهندس عزيز اشاره كرد:
موضع من مشخصه
شما چيزه غير قابله هضمي تو اون عكسا ميبيني؟:بیفایده:

mahdij
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۰۳:۵۶ قبل از ظهر
المامور المعذور:خنده:
همانطور که شاهدین عینی معتیر میگفتن که بعضی از سرباز های آمریکایی از داخل برجک بعضی از مردم عادی را با تیر می زدند( وحشی بودند- یا فشار عصبی - یا تفریح یا هر غلطی) بعضی از سرباز ها هم مثل این تصاویر هم نوع دوستند و ممکنه از این بدبخت بیچاره هایی باشند که یا به زور اومدن جنگ یا برای اقامت در آمریکا بنا بر قانون آونجا باید به عراق یا افغانستان یا ... اعزام می شدند.
این سرباز ها دارند کارهای خوبی می کنند ولی مطمئن باشید یک درجه دار آمریکایی هرگز چنین کارهایی نمی کند-- عکس های زندان ابوغریب راببینید تا بفهمید چکار میکنند:متفکر:
تو کل دنیا رابطه مردم عادی ( یعنی خودمون) با خودشون خوبه . مگه مسئولین نظام نمی گن ما با مردم آمریکا و حتی ....رائیل دوستیم :خنده: واسه همینه کار هاست دیگه!!!

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
یعنی شما اشغال عراق رو از روی انسانیت می دونید ؟
یعنی شما با این چندتا عکس که 100% به صورت اتفاقی گرفته نشده اشغال عراق رو خوب می دونید ؟

دوستان عزیز ما همه از ظلم و ستم خوشمون نمیاد من نمی خوام بگم الان داره همه اخبار و اتفاق هایی که تو عراق میفته برای ما گفته میشه یا در اعلام اخبار عراق که به ما میرسه از تلویزیون سانسور یا دروغی وجود نداره که 100% وجود داره و من منکر این نیستم ولی من میگم اگه شما 8 تا عکس از مثلاً انسانیت نظامی های آمریکایی به کاربران سایت نشون می دید من می تونم 1000 عکس از شکنجه یا کشتن افراد بی گناه یا ... به شما نشوم بدم .
در کل نمی خوام سرتون رو درد بیارم ولی بهتر دوستان واقع بین باشید و گول این تبلیغات دروغ رو نخورید.
درپایان از اینکه نظر بنده رو خوندید ممنون

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۰۲:۰۲ بعد از ظهر
آقا شما چرا به حاشیه میرین؟؟؟
تو این عکس محبت و انسانیت رو به من و شما نشون داده
همین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا هی بحث رو بکشونید به جنگ و زندادن ابوغریب و این حرفا
کسی گول تبلیغ و 4 تا دونه عکس رو نخورد.......
شما اگه سند شکنجه گران آمریکایی رو دارین دلیل نمیشه پیام این عکس ها رو نادیده بگیری

eshaghgh
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۰۲:۰۸ بعد از ظهر
منم با نظر اقاي مونارو كاملا موافقم اگه ادم با چند تا عكس بخواد عليه تلويزيون ايران موضع بگيره اين كه نميشه عزيز دل
بايد ادم دو تا نيمه ليوانو ببينه:گل رز:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۰۲:۲۷ بعد از ظهر
نمیدونم شماها دلتون به چی خوشه.........
رسانه ای ملی که همین چند وقت پیش چهره واقعیه خودشو نشون داد؟؟؟
شایدم من از سیاست خیلی دورم.........هوم؟؟
در کل این بحث رو خاتمه بدین تا وارد مسائل سیاسی نشیم....اینجوری بهتره
نمیخوام تموم کننده بحث من باشم اما شما مو رو میبینی و من پیچش مو رو....سلامت و تخصصی بودن سایت برای من مهمه نه بحثهایی که سالهاست بین مردم هست و نتیجه ای نداشته و نداره....این روزا همه جور وطن پرست پیدا میشن....هرکی یه سازی میزنه و دنبال یه چیزه
پاینده باشید

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۰۲:۴۱ بعد از ظهر
یعنی شما اشغال عراق رو از روی انسانیت می دونید ؟
یعنی شما با این چندتا عکس که 100% به صورت اتفاقی گرفته نشده اشغال عراق رو خوب می دونید ؟

دوستان عزیز ما همه از ظلم و ستم خوشمون نمیاد من نمی خوام بگم الان داره همه اخبار و اتفاق هایی که تو عراق میفته برای ما گفته میشه یا در اعلام اخبار عراق که به ما میرسه از تلویزیون سانسور یا دروغی وجود نداره که 100% وجود داره و من منکر این نیستم ولی من میگم اگه شما 8 تا عکس از مثلاً انسانیت نظامی های آمریکایی به کاربران سایت نشون می دید من می تونم 1000 عکس از شکنجه یا کشتن افراد بی گناه یا ... به شما نشوم بدم .
در کل نمی خوام سرتون رو درد بیارم ولی بهتر دوستان واقع بین باشید و گول این تبلیغات دروغ رو نخورید.
درپایان از اینکه نظر بنده رو خوندید ممنون

كي به شما گفته ما اشغاله عراق رو از رو انسانيت ميدونيم؟يعني شما از رو اين عكس ها تشخيص دادي كه ما اشغاله عراق رو خوب ميدونيم؟
شما قبول نداري از بين اين همه سرباز تو عراق توشون انسانه خوب هم هست؟
گوله چجور تبليغي رو نبايد بخوريم؟
اينو همه ميدونن كه بعضي از خبرهايي كه از صدا سيما پخش ميشه واقعي نيست.ما خودمونم ميدونيم چه جناياتي در حاله اتفاق هست اما آدمه خوب هم توشون هست.
حالا نمي خوام بحث رو زياد سياسي كنم تايپك بسته بشه.

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۱۰:۰۵ بعد از ظهر
اگه 8 تا عکس هست که داره چندتا سربازه خوب ! رو نشون میده . 800000 عکس هم هست از جسد بچه های سوخته درکودکستان بغدا د ، تیکه تیکه شدن اعضای یه خانواده در خونشون همگی با هم ، شکنجه توسط امریکای ها و انگلیسی ها در زندان ها از صبح تا شب ، تجاوز به دخترهای افغان و عراقی ، زندان انداختن خیلی از افراد بی گناه در حالی که بعشی از بزرگان رژیم طالبان در افغانستان آزاد و تحت حمایت پلیسن ! ... .
همین چند وقت پیش بود که برای کشته شدن یه نفر از افراد طالبان که با یه هامر به یه روستا فرار کرده بود . ، ناتو یه روستا رو با جت آتیش زد و بیش از 120 نفر کشته شدن و تنها چیزی که هیلاری کلینتون گفت : (با لبخند) ابراز نگرانی کرد از این که چرا این قدر غیر نظامی کشته میشه ! و جالب اینه که جسد اون فرمانده طالبان رو هم پیدا نکردن ! و بعد ها طی یه نوار ویدیویی اعلام کرد که زندست ! یا در هلمند چند تا از سربازان طالبان اعلام تسلیم شدن می کنند و همگی توسط نیروها ی ناتو به گلوله بسته میشن !

وقتی شما دوستان عزیز برای این چند تا عکس واژه ی انسانیت رو به کار می برین ! خوب طبیعی بحث سیاسی بشه ، دوستی ها در سایت از بین بره و احساسات بعضی ها جریحه دار بشه !

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۱۰:۲۰ بعد از ظهر
من كه هنوز سره قضيه ي اين اعدام بهنود وبهنود ها احساسم جريحه دار هست به قوله شما.
اينقدر مشكل و بحثو بدبختيو سختي تو جامعه ي خودمون هست كه باعثه جريحه دار شدنه احساسات ميشه كه آدم نميتونه به مشكلاته كشورهاي ديگه فكر كنه.
اينم قبول دارم كه آمريكا اينكارارو ميكنه مثله تجاوز در زندان شكنجه در حده مرگ و كشتن افراد در زندان و....

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۲۴, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
خواهشا سايت را سياسي نكنيد .
***** ميشه همه با همه جور عقايد ديگه جايي براي تبادل اطلاعات نداريم ها .
عراقي ها هم دارن تاوان جنگ با ايران رو ميدن . اين بچه هاي تيكه تيكه شده همون بچه هايي هستن كه پدرانشان ميومدن ايران را بمب باران ميكردن .
هيچ ظلمي پايدار نميمونه .
اين افغاني ها هنونايي هستن كه مليون ها جوانان ما از طريق محصولات آنها به اعتياد كشيده شده اند .
اين افغاني ها همان هايي هستند كه به دختري توي يك خرابه تجاوز كردند و اون دختر ايراني بود و كليپش توي موبايل ها موجود است .
خواهش ميكنم از كساني كه پرونده شان مشخص است حمايت نكنيم .
من طرف دار هيچ كدوم نيستم اما همه ميدونيم ايران از افغاني و عراقي خيلي بيشتر ضربه ديده پس فقط ميشه گفت كه سايت را سياسي نكنيد .

ahad
۱۳۸۸-۰۷-۲۵, ۱۲:۳۵ قبل از ظهر
فقط میشه صحبت کرد
ودیگر هیچ

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۷-۲۵, ۰۶:۲۲ بعد از ظهر
...شاید جنگ ایران و عراق هم تاوان اون اعدام هایی بود که با محاکمه های چند ثانیه ای انجام میشد و مردم به خاطر داشتن عکس با شاه ، درجه داشتن در ارتش ، فامیل بودن با هویدا و... تیر بارون میشدن ... .

مصطفی خانی
۱۳۸۸-۰۷-۲۵, ۰۹:۴۲ بعد از ظهر
با اینکه من هنوز از نظرم دست نکشیدم و می خواستم جلوی بعضی از نظرهای اشتباه روبگیرم ولی با نظر مدیران محترم سایت موافقم و دیگه در مورد این مسئله نظر نمیدم .

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۲۵, ۱۰:۰۱ بعد از ظهر
و از این نکته نباید غافل شد که هرکس یه نظری داره و نباید نظراتمون رو چه درست و یا غلط به دیگران تحمیل کنیم
نظر دادن با تحمیل کردن قضیش فرق میکنه

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۲۵, ۱۰:۴۴ بعد از ظهر
به نظرت شما ميتوني جلويه نظره كسي رو بگيري؟
اگه ميشد گرفت اينكه ديگه نميشد نظر. نظره هر كس برايه خودش محترمه

poor
۱۳۸۸-۰۷-۲۶, ۱۲:۴۸ قبل از ظهر
تو هر قشری بد و خوب هست دیکه سربازای امریکایی ایرانی معلم و...

gaara
۱۳۸۸-۰۸-۰۴, ۰۷:۲۴ بعد از ظهر
سلام دوستان
بنظره من در همه جای دنيا حتی ايران هم آدمه خوب هست و هم بد.و لی اينکه تلوزين ايران فقط از بد بودن امريکا نشون ميده برايه من قابل فهم نيست.(همون طور که در وقايه بد از انتخابت عمل کرده صدا و سيما رو ديديم).
2. اينکه کشوره امريکا يک کشوره ابر قدرته فکر ميکنم همه با من موافق باشن،و اينکه امريکا کشوريه که زور ميگه هم شکی توش نيست ولی اون کشور هر کاری که ميکنه برايه منافه کشوره خودشه.(به نظره شما کشوری ما چقدر حاضره برايه منافه خودش کار انجام بده).بطوره مثال: نزديکی با دولت اسرايل و امريکا.
3. ما فرض ميکنيم که امروز کشوره عزيزمون بجای امريکا ابر قدرت بود.به نظره شما چه حالو روزی دنيا پيدا ميکرد.(بدونه شرح)
4. و از نظره من بهتره که دنيا فقط يه ابر قدرت داشته باشه (تک قطبی)چون دنيايه چند قطبی جنگه جهانی رو بهمراه مياره.
با تشکر از همه دوستان.

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۸-۰۴, ۱۰:۲۲ بعد از ظهر
اول این که آمریکادر قدرت تنها نیست ! روسیه با 1600 کلاهک هسته ای و چین با ارتشی دو برابر ارتش ناتو و ... از قدرت های جهان به حساب میان که به آمریکا هم باج نمیدن .
دوم این که ابر قدرت بودن دلیل نمیشه که آدم جانی باشه !

حالا آدم جانی باشه ، جایزه صلح نوبل هم بگیره ! چی میشه ... .