PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برگزاري اردو بين افراد سايت

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۱۲:۵۱ قبل از ظهر
با توجه به اين كه بارها دوست داشتم بچه هاي سايت را از نزديك زيارت كنم و دوست داشتم راهي باشه تا صميميت بين همه ما بيشتر بشه در نظر داريم با توجه به نظر سنجي كه انجام ميشه بفهميم كه آيا مايليد اردويي تحت عنوان اردوي ورزشي در اين زمان مانده به مسابقات بهمن ماه برگزار كنيم يا نه ؟
شركت در اين اردو كاملا رايگان است .
البته همانجور كه گفتم شركت در اردو .
ما همه جوره سعي كرديم بچه هاي سايت را به شركت در مسابقات و پيشرفت اين ورزش تشويق كنيم اما متاسفانه بايد اعتراف كنم آن گونه كه خواستيم موفق نبوده ايم .
درسته كه تيم در مسابقات موفق بوده اما آيا به راستي اعضاي تيم از اين سايت بوده اند ؟
خير . اعضاي تيم از شاگردان من بوده اند اما از بچه هاي اين سايت به ندرت پيش آمده كه افتخار حضور در اين تيم را داده باشند .
غير از يكي دو مورد .
در هر صورت مسائلي كه بايد در اردو رعايت شود را عنوان ميكنم .
1 . موهاي بدن را بايد زده باشيد
2 . فيگور گيري توسط تك تك اعضا انجام ميشود تا هم ترس مسابقه بريزد و هم تشويقي باشد .
3 . با اجازه خود اشخاص عكس هاي حرفه اي از آن ها گرفته شده توي سايت گذاشته مي شود .
4 . فيگور گيري به همراه موزيك انجام ميشود .
5 . فيگوريست افتخاري از بين قهرمانان آسيا و جهان در اين اردو خواهيم داشت .
6 . براي كساني كه نحوه صحيح فيگور گيري را بلد نيستند به طور رايگان آموزش خواهيم داشت .
7 . كساني كه داراي بدن هاي ايده آل براي شركت درمسابقات بهمن باشند را شناسايي كرده و به صورت رايگان مربي گري اين دوستان را تا مسابقات انجام خواهيم داد .
8 . اين اردو ها به صورت هر هفته اي يا دو هفته يك بار انجام خواهد شد .
9 . به بهترين بدن و بهترين فيگوريست از سوي سايت هداياي نفيسي اهدا خواهد شد .
10 .چي كارتون كنم ديگه هر چي ميشد گذاشتم تا يه كم روحيه مسابقاتي را توي شما عزيزان زنده كنم .
حالا سوال ميكنم كه آيا در اين اردو حاضر ميشويد ؟؟؟؟؟؟
اگر ميشويد كي و چه گونه ؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن اگر تعداد به اندازه كافي نرسد هم باز برنامه فيگور گيري قهرمانان را خواهيم داشت كه اگر ز مسائل بالا استقبال نشود ديگه اون رايگان نخواهد بود .
حالا نظرات خود را بگوييد . البته در مورد خودتان . كه آيا توي اين اردو شركت ميكنيد يا نه ؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۰۱:۲۱ قبل از ظهر
لازم به ذكر است كه خواهشا حتما دليل اين جواب خود را بگوييد تا بهتر بتوانيم خدمت رساني كنيم .

ShaHiN.mY.LoVE
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۰۳:۰۹ قبل از ظهر
اقا اگه ما مبتدی ها رو هم راه میدید که من هستم . اصلا نفس اردو خودش خوبه حالا با بچه ها و قهرمانای بدن سازیم باشه که چه بهتر . ولی من میگم اول عکس بدنای بچه های سایت و بگیرید یه نگاه کنید اونایی که میبینید جای پیشرفت دارن دعوت کنید مثلا یکی میاد تا 6 طبقه شکم داره فیگور چی میخواد بگیره با آهنگ که هیچ اگه کنسرتم براش بزارید دردی ازش دوا نمیشه . ولی ابتکار جالبیه ایول

Mohsen
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۰۳:۵۰ قبل از ظهر
خیلی عالیه
ولی متاسفانه من تهران نیستم و نمی تونم شرکت کنم:ناراحت:...واقعا هر کسی استفاده نکنه ضرر کرده
درضمن گزینه "متاسفانه نمی توانم در این اردو شركت کنم" را به گزینه های نظر سنجی اضافه کردم

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۱۱:۴۷ قبل از ظهر
حيف كه من اونجا نيستم لا اقل بيايم تماشاچي باشيم.:ناراحت:
اگه هم بودم بدنم در اون حدي نيست كه فيگور بگيريم:پوزخند:
ولي خيلي كاره خوبي ميكنيد.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۰۵:۳۷ بعد از ظهر
خوب تا اينجا كه پيش رفتيم جواب ها نشون دهنده اينه كه همچين كاري بي فاييده هستش .
ببينيم بعدش چي ميشه .
در ضمن كساني كه مايلند عكسي از بدن خودشان ارائه دهند با گفتن سن و قد و وزن و سايز هاي بدن .

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۰۵:۴۵ بعد از ظهر
دمت گرم آقا پیمان
الحق و الانصاف که مربی و استاد لایقی هستید :تشویق:
واقعا جای تحسین داره که اینقدر به فکر و تشویق بچه های سایت هستید
والا ما که راهمون دوره وگرنه حتما می آمدیم
پیمان جان یه برنامه هم برای ما که قدرتی کار می کنیم بذارید ماهم دل داریم همه چیز شده زیبایی البته الان من یکساله زیبایی مشغولن قبلا یه 8 سالی پاور کار بودم
نوکرتیم داداش :گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۰۵:۵۸ بعد از ظهر
چشم . حتما . اتفاقا من هميشه طرفدار پاوركار ها بوده و هستم . همين اردو فكر نكنم استقبال بشه ازش . حيفه كه بخوام اين همه هزينه كنم . ميبينيد كه اكثر افراد براي تشريف فرمايي كلاس ميزارن و گويا شانشون مياد پايين اگر بخوان توي اين اردو بيان و شركت كنند .
تا الان فقط دو نفر اعلام آمادگي كردن كه شركت كنند .
سايت بيش از 3000 عضو داره ولي تا الان فقط 2 نفر .
واقعا من نميدونم چي بگم .
به خدا اون زمان هم كه مبتدي بودم با هر بدبختي يي بود ميرفتم تمام مسابقات را تماشا ميكردم . تمام همايش ها ميرفتم .
توي برف و يخبندان و آفتاب و گرما و ...... برام فرق نميكرد . باشگاهم فراموش نميشد . زندگيم بدنسازي بود . الان چيزهايي ميبينم كه نا اميد ميشم .

مهدی قلندری
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۰۶:۱۰ بعد از ظهر
آره واقعا حیفه این یک فرصت استثنایه واقعا اگر کسی بخواد خودشو محک بزنه حتما شرکنه وگرنه خیلی حیف میشه
ما که با اینکه پاورکاریم حاضریم شرکت کنیم :پوزخند:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۰۸:۱۳ بعد از ظهر
خدا شاهده کمتر کسی پیدا میشه اینهمه از جون و دل مایه بذاره
آقا پیمان بدون شک نتیجه اینهمه خوبی و زحماتت رو میگری
بنده در این اردو شرکت میکنم و این رو به فال نیک میگیرم که شرایطی برام مهیا شده که نواقصم رو برطرف کنم و با بقیه دوستان هم آشنا بشم
به امید دیدار در اردوی تیم بدنساز :جشن:

shahi
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۰۹:۳۸ بعد از ظهر
من فکر میکنم اکثره دوستان عینه من شهرستان زندگی میکنن وگرنه بعید میدونم کسی تهران باشه و نیاد:گل رز:

navid_a
۱۳۸۸-۰۷-۲۸, ۱۰:۲۶ بعد از ظهر
من يه پيشنهاد دارم
با توجه به اينكه بيشتره دوستان در شهرستان هستند همچنين خوده بنده
من ميگم در تابستان هم يك اردو به غير از اين برگزار كنين تا كسايه بيشتري بتونن بيان
من به شخصه ميگم اگه تابستون يه اردو باشه 100% با كله ميام:پوزخند:
حالا بازم نظره دوستان محترمه.

mehran_sfs
۱۳۸۸-۰۷-۲۹, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
سلام به همه
من عضو جديده اين سايت هستم (درواقع يک روزه)ولی واقعاً سايت خوبيه و از همه تشکر ميکنم.
من 2 تا سؤال داشتم.
1. تاريخ دقيق اين اردو مشخص شده.
2.من چطوری بايد يک عکس بفرستم که ببينين که اصلاً بدرد اين اردو ميخورم يا نه.
با تشکر.

mahmoud
۱۳۸۸-۰۷-۲۹, ۱۲:۴۸ بعد از ظهر
اقا پیمان اردو رو بزارین تو اذر من 100% میام

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۷-۲۹, ۰۲:۲۴ بعد از ظهر
سلام به همه

من عضو جديده اين سايت هستم (درواقع يک روزه)ولی واقعاً سايت خوبيه و از همه تشکر ميکنم.
من 2 تا سؤال داشتم.
1. تاريخ دقيق اين اردو مشخص شده.
2.من چطوری بايد يک عکس بفرستم که ببينين که اصلاً بدرد اين اردو ميخورم يا نه.
با تشکر.

ورود شما رو به سایت خودتون خوشامد میگم
در رابطه با سوال اول خدمتتون عرض کنم که جناب صادقی تصمیم دارن تا نفرات شرکت کننده به یه حد نصاب قابل قبول برسه بعد تاریخ و مکان اردو رو مشخص میکنن
و همچنین شما میتونید تو قسمت عکسها...عکس اعضاء سایت وجود داره که میتونید اونجا عکستون رو بذارین
موفق و موید باشید :گل رز:

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۷-۲۹, ۰۶:۴۹ بعد از ظهر
اين اردو اگر كه بچه هاي سايت ازش استقبال كنند يعني بيشتر از 50 نفر جواب بدهند كه در اين اردو شركت ميكنيم . در اواخر آذر ماه برگزار خواهد شد .
مكان برگزاري اردو احتمالا در كرج و يا پاكدشت خواهد بود .
اگر جاي ديگري را داريد ميتوانيد پيشنهاد بدهيد كه آنجا برگزار كنيم .
زمانش را براي اين گفتم اواخر آذر ماه كه تمام بچه هاي تيم به آمادگي نسبي حداقل 70% رسيده باشند .

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۰۳, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
خوب همان طور كه ديديد من خواستم حتي با هزينه شخصي براي بچه هاي سايت اردو بزارم . اما خوب اكثرا به دلايلي خودشان نخواستند كه شركت كنند.
حالا كاش دليل را ميدونستم . دوري راه تا حدي قابل قبول هست اونم نه براي شهر هاي نزديك مثلا شهر هاي شمالي تا تهران شايد نهايتا 5-6 ساعت فاصله داشته باشند . اما از كسي كه مشهد زندگي ميكنه و يا بندر عباس و ...... توقعي نبود .
يادم مياد براي اين كه يه مسابقه ببينم از كجا ميرفتيم به كجا تا فقط ببينيم .
سال 81 بود كه فقط براي تماشا رفتم رشت . اون موقع حتي فكر نميكردم كه يه زماني خودم هم مسابقه بدم . براي تماشاي مسابقه خيلي جاها رفتم . جالبه باز هم تاكيد كنم كه فقط تماشا .
سال 81 را مثال زدم براي اينكه اون زمان فقط 17 سالم بود . تنهاي تنها رفتم . هيچ دوستي من رو تا اون سالن حتي همراهي نكرد اما به خاطر عشقم به اين ورزش رفتم .
والله نميدونم ديگه چي كار كنيم . يه سري از بچه هاي سايت كلاس ميگذارن و حتي اگر آدم بخواد براشون كاري كنه بايد منتشون رو بكشه .
در هر صورت الان تقريبا 10 روز از اين نظر سنجي ميگذره و فقط 6 نفر گفتن كه ميايم و در اين اردو شركت ميكنيم . در حالي كه تعداد اعضاي اين سايت نزديك به چهار هزار نفر است و فقط 6 نفر . تازه يه نفرش هم كه خودم هستم .
گفتيم از قهرمانان آسيا و جهان مي آوريم كه فيگور افتخاري بگيره باز هم كلاس گذاشتيد .
خوب پس اين را هميشه به ياد داشته باشيد كه ما خواستيم اما شما نخواستيد .

mahdij
۱۳۸۸-۰۸-۰۴, ۰۱:۲۳ قبل از ظهر
با سلام و تشکر از آقا پیمان
اگه در این اردو برای افرادی مثل من که مایلند خودشونو با بادی کلاسیک کار ها مقایسه کنند جایی باشه من شرکت میکنم (55 درصد تماشاچی و 45 درصد برای مسابقه)
پاکدشت باشه فکر کنم بهتره چون به نظرم اکثر بچه هایی که میان تو اردو مال شرق و جنوب شرق باشند:خنده:( جو دادیم به بچه های غرب و کرج)
راستی هرچند هنوز تصمیمی برای برگزار شدن یا نشدن گرفته نشده ولی اگه یه شمه ای از اهداف و برنامه هایی که قرار تو این اردو انجام بشه ؛ تواینجا گفته شه بهتره و یه تبلیغ میشه واسه اردو
مهربون باهم یاور و یار هم میریم به اردو........

راستی برای این اردو میشه تو هم تاپیک پشنهادبدیم یانه؟ یک دوتا شو من دارم.

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۰۴, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر
من كه هم بدنم تعريفي نداره هم اينكه 1000 كيلومتر از تهران دورم. ولي اونهايي كه مي تونن اگر نرن مسلماً ضرر كردن.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۰۴, ۰۵:۳۷ بعد از ظهر
با سلام و تشکر از آقا پیمان
اگه در این اردو برای افرادی مثل من که مایلند خودشونو با بادی کلاسیک کار ها مقایسه کنند جایی باشه من شرکت میکنم (55 درصد تماشاچی و 45 درصد برای مسابقه)
پاکدشت باشه فکر کنم بهتره چون به نظرم اکثر بچه هایی که میان تو اردو مال شرق و جنوب شرق باشند:خنده:( جو دادیم به بچه های غرب و کرج)
راستی هرچند هنوز تصمیمی برای برگزار شدن یا نشدن گرفته نشده ولی اگه یه شمه ای از اهداف و برنامه هایی که قرار تو این اردو انجام بشه ؛ تواینجا گفته شه بهتره و یه تبلیغ میشه واسه اردو
مهربون باهم یاور و یار هم میریم به اردو........

راستی برای این اردو میشه تو هم تاپیک پشنهادبدیم یانه؟ یک دوتا شو من دارم.

همينجا ميتونيد پيشنهاد خود را بدهيد .
راستي در بالاي صفحه نظر سنجي بود كه بايد تيك ميزديد . تيك زدي ؟؟؟

mahdij
۱۳۸۸-۰۸-۰۶, ۰۱:۴۵ قبل از ظهر
توی یکی دو تا روزنامه تبلیغ کنید . مثل روزنامه بشیر یا اگه گرون بود توی همین چهار صفحه ای که روزنامه همشهری برای مناطق حومه تهران مثل کرج و پاکدشت منتشر میکنه . دفعه پیش که من آگهی دادم توی یه کادر با ابعاد مناسب 15 هزار تومان شد.
متن آگهی پیشنهادی:

جذب استعدادهای بدنسازی وپرورش اندام
سایت بدنساز در نظر دارد در جهت شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشکاران پرورش اندام برای اعزام به مسابقات کشوری بهمن ماه سال جاری ، پس از برگزاری اردوی آماده سازی تیمی را روانه مسابقات نماید. ازکلیه ورزشکاران محترم وعلاقمند جهت حضور در این اردو دعوت به عمل می اید . جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به http://www.bodybuilder.ir (http://www.bodybuilder.ir/) مراجعه یا با شماره های .... تماس حاصل فرمایید.
اولویت با عزیزانی است که زودتر ثبت نام می نمایند.

*تبلیغات اینترنتی هم با خود بچه های سایت ( هرکی وبلاگ داره بسم ا...)

پس از برنامه ریزی و تعیین سرفصل های اردو , از یکی از اساتید یا مربیان درجه اول جهت تدریس در یکی از مباحث مرتبط با پرورش اندام یا داوری مسابقات ( که من ندیدم که تاکنون در جایی برگزار شده باشد) استفاده شود.
پس از برگزاری کلاس ها به افراد شرکت کننده گواهینامه معتبر داده شود .( این قسمتش با من ، کاملا قانونی و معتبر و مهمور به مهر موسسه معتبرفرهنگی ورزشی)
از روند اردو وبرگزاری کلاس به فراخور فیلمبرداری شده و مستند گردد.(این قسمت هم با من با فیلمبرداری و تدوین حرفه ای ، فقط باید زودتر زمان اردو مشخص شه تا برنامه ریزی کنم و یک سری نکات که توافق می کنیم)
دادن پکیج اردو ( شامل بن تخفیف در خرید انواع مکمل و دستگاه های بدنسازی، مثلا یک مخلوط کن پروتئین با ارم سایت یا چیزی شبیه به این، تی شهرت ورزشی با نشان سایت، سی دی فیلم اردو و..)
امید رادفر هم عاشق این کاراست اگه کمکی خواستی فکر نکنم دریغ کنه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۰۸, ۰۹:۱۲ بعد از ظهر
مهدي جان واقعا نظرت عاليه و بايد با طلا نوشت .
اما ما اگر بخوايم توي روزنامه همشهري آگهي بديم كه بدنساز زيادي نميخونه چون بدنسازان معمولا بشير و البرز ميخونن و اگر بايد توي بشير بنويسيم فدراسيون دو سه روز بعدش پيداش ميشه و ميگه منم بازي . ميگه پول بايد بدين و ......... .
البته شايد اينجوري باشه . براي اطمينان بايد بازم زنگ بزنم .
مهدي جان واقعا لطف داري كه اين كارها را قبول كردي انجام بدي . اما اگر بخوايم اونجوري شلوغش كنيم بايد حتما سالن مناسبي بگيريم اما من يه باشگاه در نظر گرفته بودم .
اما نظرت خيلي خيلي خوبه . بازم روش بايد فكر كنم . ممنون بابت كمكي كردي . :گل رز:

mahdij
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۳:۰۵ قبل از ظهر
ممنون از ابراز لطفت
روزنامه همشهري صددرصد جواب میده چون این ویژه نامه ها همیشه شنبه ها منتشر میشه که روزنامه همشهری به خاطر آگهی های داخلش( حدود 200 صفحه!!) نیم ساعت نشده کلا به فروش می رسه.
به هیچ عنوان لازم نیست که فدراسیون مطلع بشه. چون فدراسیون که عملا با توجه به اینکه بدنسازی بیشترین ورزشکار را حداقل در تهران داره بخش آموزش را کنار گذاشته.(چند صد نفر از سال های قبل هنوز تو نوبت کلاس های آموزشی اونند) ولی به محض اینکه کسی بخواد کاری کنه طرف رو می برن تو روال پیچیده و طولانی اداری که عمرا به عمر من وشما قد نمی ده!( فدراسیون اگه راست میگه یه سر وسامونی با باشگاه های بدنسازی بده که هرکی...)
در ضمن شما می خوای برای اعضای سایت خودت کلاس آموزشی و اردو بذاری( هرکی هم که از طریق جراید اومد اجباری کن که توی سایت هم ثبت نام کنه نه امکاناتی از فدراسیون می خوای نه هزینه ای داری میگیری نه مدرکی که به فدراسیون ربط داشته باشه داری میدی و... ( کار کاملا خصوصیه)
در رابطه با سالن شما می تونی بخش عملی را از بخش تئوری جدا کنی یعنی بخش تئوری و استاد رو توی مثلایک کلاس درس یا سالن های سوله های مدیریت بحران شهرداری یا همچین چیزی در نظر بگیری و بخش دیگر رو هم توی باشگاه برگزار کنی ( کلاس درس و سوله های شهرداری رو میشه با رابطه رایگان تهیه کرد؛ رفقا کرده اند)
راستی اگه تا حالا زنگ به فدراسیون زدی از نتیجه اش خبرمون کن.
خدا بهت توفیق بده