PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمکم کنید

khoda
۱۳۸۷-۰۷-۲۴, ۰۲:۰۶ بعد از ظهر
سلام خوبی یکی از دوستانم ماسابقه پاورلیفتینگ داده و اول شده حالا می خواد ورزششو به کشتی تغییر بده ولی می خواد از تست دوپینگ داروهای که استفاده کرده بگوئید
1- سوسپانشن 17 میل چند ماه در بدن هست ایا میشود با داروئی کمش کرد .
2- دکا دورنابولین 3 میل نه زیاد چند ماه در بدن هست ایا میشود با داروئی کمش کرد .
3- ناندرون داروخانه سره هم 4 الی 5 عدد چند ماه تو بدن هست ایا میشود با داروئی کمش کرد
3- متان اکس (ایکس) 2 بسته چند ماه در بدن هست ایا میشود با داروئی کمش کرد
4- بولدنون 17 میل چند ماه تو بدن هست ایا میشود با داروئی کمش کرد .
5- تستولیک یا پروپیونات چند ماه تو بدن هست ایا میشود با داروئی کمش کرد .
6- stenandiol 3.0 جند ماه تو بدن هست و ایا میشود با داروئی کمش کرد .
7- دیانابول چند ماه تو بدن هست ایا میشود با داروئی کمش کرد .
8- وینسترول 2 عدد ایا میشود با داروئی کمش کرد
ترو بخدا کامل برام توضیح بدید که تست دوپینگش چطوره و میشود کمش کنم ترو خدا
هروروزبه سایت سر میزنم جوابشو بگیرم .منتظرتم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۲۴, ۰۵:۱۱ بعد از ظهر
سلام دوست عزيزم . تمام اين داروهايي كه گفتي به كنار و يكيش به كنار . اي كاش از ناندرلون كه همان دكادرابولين هست استفاده نمي كرد . چون كافي است شما يك ناندرلون بزني . اونوقت تا 18 ماه تست دوپينگت مثبت هستش . اما مي شه كمك كرد . راهش اينه كه شما كسي را توي آلمان آشنا داشته باشي و نمونه ادرار دوستت را به اونجا ارسال كني هزينه تست دوپينگ هم 150 هزار تومان مي باشد بعد از اين كه جواب را گرفتي براي ما اسكن كن و ارسال كن . تا بهت بگم چه قدر اپي تستسترون بايد استفاده كنه و چه زماني تا اين كه تست دوپينگش مثبت نشه . البته اين را بگم كه استفاده از اپي تستسترون براي مخفي كردن تست دوپينگ احتمال مثبت شدن تست دوپينگ را 50% كاهش ميده يعني باز هم 50% احتمال مثبت شدن باقي ميمونه . فكر نميكنم احتياجي باشه ماندگاري داروهاي ديگه را بگم . چون همون ناندرلون بيشترين ماندگاري را داره كه 18 ماه مي باشد . اما اگه خواستي در مورد اونها هم توضيح ميدم .
دليل اين هم كه گفتم نمونه را بفرست آلمان اينه كه ايران هنوز امكانات تست دوپينگ را نداره و تمام تست هايي هم كه در ايران گرفته مي شه به اونجا ارسال ميشه و بعد از يك ماه جوابش مياد .

khoda
۱۳۸۷-۰۷-۲۴, ۰۷:۳۹ بعد از ظهر
سلام من تو المان اشنا ندارم ولی درستش می کنم

پيمان صادقي پري
۱۳۸۷-۰۷-۲۴, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر
بعد از اين كه درست كردي و جواب آزمايش اومد . حتما براي من بفرستش تا بگم چي كار كني . البته يادت نره اين كه تستش منفي شه ميشه 50% نه اينكه بگم 100% با انجام اين كار ها منفي ميشه .

milad faridnia
۱۳۸۷-۰۷-۲۴, ۰۸:۵۷ بعد از ظهر
سلام خوبی یکی از دوستانم ماسابقه پاورلیفتینگ داده و اول شده حالا می خواد ورزششو به کشتی تغییر بده ولی می خواد از تست دوپینگ داروهای که استفاده کرده بگوئید
1- سوسپانشن 17 میل چند ماه در بدن هست ایا میشود با داروئی کمش کرد .
2- دکا دورنابولین 3 میل نه زیاد چند ماه در بدن هست ایا میشود با داروئی کمش کرد .
3- ناندرون داروخانه سره هم 4 الی 5 عدد چند ماه تو بدن هست ایا میشود با داروئی کمش کرد
3- متان اکس (ایکس) 2 بسته چند ماه در بدن هست ایا میشود با داروئی کمش کرد
4- بولدنون 17 میل چند ماه تو بدن هست ایا میشود با داروئی کمش کرد .
5- تستولیک یا پروپیونات چند ماه تو بدن هست ایا میشود با داروئی کمش کرد .
6- stenandiol 3.0 جند ماه تو بدن هست و ایا میشود با داروئی کمش کرد .
7- دیانابول چند ماه تو بدن هست ایا میشود با داروئی کمش کرد .
8- وینسترول 2 عدد ایا میشود با داروئی کمش کرد
ترو بخدا کامل برام توضیح بدید که تست دوپینگش چطوره و میشود کمش کنم ترو خدا
هروروزبه سایت سر میزنم جوابشو بگیرم .منتظرتم
در داروهي استفاده شده فقط ناندرلون از همه طولانيتر در بدن ميماند يعني 18 ماه بعد از استفاده
قابل ردگيري است
داروهايي براي فرار از تست دوپينگ است كه پيمان جان اطلاعات خوبي در موردش داره

Mohsen
۱۳۸۷-۰۷-۲۴, ۱۰:۴۰ بعد از ظهر
لطفا در تاپیک زدن دقت کنید و چنین اسم هایی برای عنوان نگذارید !