PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شكست عشقی

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر
با سلام :گل رز: لطفا همه يه نظري بدن ممنون:گل رز::قلب:

تا حالا شده يكي تو عشق گولتون بزنه يا شما اينجور فكر كنين كه اون گولتون زده :سوت: يا داره بهونه مياره يعنی وقتي رفتاراون فرد رو ميبينين فكر كنيد دوستون داره ولی آخر بفهمين دوست نداشت اگه يكی باهات اينجور رفتار كنه چيكار ميكنيد؟؟؟:بیفایده:

navid_a
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۲:۵۳ بعد از ظهر
سلام:گل رز:
راستش من به خودم اجازه نميدم كه همچين چيزي اتفاق بيوفته! اگه هم همچين چيزي باشه خودم زود تمومش ميكنم:چشمک:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۲:۵۷ بعد از ظهر
من شخصا اینطور تعبیر میکنم که اون فرد لیاقت با من بودن رو نداشته و همین رو هم بهش میگم

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۳:۲۸ بعد از ظهر
حق با مهندسه. اگر ما تو عشقمون صادق باشيم ولي طرف مقابل غير از اين باشه، پس لياقت اين صداقت در عشق رو كه چيز خيلي با ارزشي هم هست نداشته.
طبق تجربه من اينجور افراد بعدها جاي ديگه اي لطمه مي بينن. پس شايد اصلاً نيازي نباشه تا ما كاري بكنيم.

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
يعنی كنجكاو نميشين يه جا مچشو بگيرين يا يه جورايی امتحانش كنيد به خودش ثابت كنيد كه دوستون نداشت :023:

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۰۵, ۱۰:۱۸ بعد از ظهر
يعنی كنجكاو نميشين يه جا مچشو بگيرين يا يه جورايی امتحانش كنيد به خودش ثابت كنيد كه دوستون نداشت :023:

نه دیگه چه کاریه!!!!!!!
وقتی خود آدم بدونه که رو دست خورده و سرش کلاه رفته دیگه لزومی نداره بازم وقت بذاری تا به طرف ثابت کنی
مهم اینه که خودت به این موضوع پی بردی

mahdij
۱۳۸۸-۰۸-۰۶, ۰۱:۵۴ قبل از ظهر
البته تو مسایل عشقی خانوما خیلی حساسند و حتی وقتی هم که متاهل میشن دوست دارند هر چند وقت یکبار میزان علاقه شوهرشون رو به خودشون بسنجند ( حالا یکی با پرسیدن یکی هم با مچ گیری و تله گذاری)
به نظرمن صداقت تو 99 درصد عشقها قابل اثبات یا نفی هست.

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۰۸, ۰۸:۵۳ بعد از ظهر
اگه هر چي از اون بپرسيد دوستتون داره اون بگه آره چي ؟؟‌ باور ميكنين ؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۰۸, ۰۹:۱۸ بعد از ظهر
حرف باد هواست . عمل مهمه .

Yakuza6236
۱۳۸۸-۰۸-۰۸, ۱۰:۱۹ بعد از ظهر
هیچ وقت عاشق نشین ، شکست عشقی هم نمی خورین .

mahdij
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۱:۴۶ قبل از ظهر
امان از خانوما که اینجا هم دست هز سر ما برنمیدارن:لبخند:
لیلی خانوم ! خواهر من, اشتباهی رو که اغلب دخترا می کنند شما نکن. اینکه اکثرشون می بینن پسره بدرد نخوره, جلوی دختره سیگار و... می کشه, تو حرفاش معلمومه که رابطه اش با خانوادش مزخرفه، احتمالا یا دانشجو الکیه ( به زور و خرج پدر و مادر باز هم مشروط میشه) یا جزو اراذله یا با 25 سال سن هنوز عرضه کار نداره و جیره خور پدر ومادرشه و والدینشم به خاطر همین مسئله کلیه اختیاراتو از اون سلب می کنن ولی باز دختره فکر می کنه که نه من اینو عوضش می کنم , الهه عشق به یاری من می شتابه دور از جون چرا فلانی نامزد یا... داشته باشه من نداشته باشم مگه من چمه؟! تو این دوره هم همه پسرا میدونن با سر و زبون و دوست دارم های الکی میشه مخ دخترا ( نه همشون و با احترام به تمامی نسوان عزیز) رو زد. یه قسمت اقا پیمان درست کرده که آیا این یک مرد هست و راجع به پسرای سوسول صحبت میشه به نظرمن این پسرا که شاید به قول جوونا خیلی از دخترا براشون بمیرن باعث خیلی از این به قول شما شکست های عشقی اند . خیلی از دخترای اینجوری هم دارین که با عرض معذرت دنبال قر و فر هستند وخیلی از پسرا را بدبخت می کنن.
همیشه تو همه حال به خودت اعتماد به نفس داشته باش ! به خدا من یه دخترایی رو تو زندگی و فامیل دیدم که قسم میخوردم هرگز کسی با اینها ازدواج نمی کنه ولی مهندس و دکتر اونا روگرفته وبرو وزندگی هاشونو ببین! گول همچین شیاد ها رو نخور که وقتی به رفیقاشو میرسن حرفای عشقولانه بین شما را میگن و می خندن ! اگه هم واقعا دوست داشته باشه و واسه زندگی بخوادت امتحانش کن ! عشق یک دختر اگه واقعی باشه خودش دنبالش می یاد.
نکته آخر: 100 درصد دخترا بلا استثنا به حرف بیشتر از عمل اعتماد می کنن این رو حالا که متاهل ام یاد گرفته ام . مثلا هی براشون استدلال می کنی که ازاین کار و این کار همچین نتیجه ای برداشت میشه ولی باز میگه نه خودش گفته فلان بعد از چند روز که حرف مرده ثابت شد میگه تو راست می گفتی ولی دوبار یک روز بعد میگه فلانی گفت فلان....
لیلی خانوم بذار حواسمون به خود بدنسازی باشه:بامزه:

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۷:۵۸ قبل از ظهر
امان از خانوما که اینجا هم دست هز سر ما برنمیدارن:لبخند:
لیلی خانوم ! خواهر من, اشتباهی رو که اغلب دخترا می کنند شما نکن. اینکه اکثرشون می بینن پسره بدرد نخوره, جلوی دختره سیگار و... می کشه, تو حرفاش معلمومه که رابطه اش با خانوادش مزخرفه، احتمالا یا دانشجو الکیه ( به زور و خرج پدر و مادر باز هم مشروط میشه) یا جزو اراذله یا با 25 سال سن هنوز عرضه کار نداره و جیره خور پدر ومادرشه و والدینشم به خاطر همین مسئله کلیه اختیاراتو از اون سلب می کنن ولی باز دختره فکر می کنه که نه من اینو عوضش می کنم , الهه عشق به یاری من می شتابه دور از جون چرا فلانی نامزد یا... داشته باشه من نداشته باشم مگه من چمه؟! تو این دوره هم همه پسرا میدونن با سر و زبون و دوست دارم های الکی میشه مخ دخترا ( نه همشون و با احترام به تمامی نسوان عزیز) رو زد. یه قسمت اقا پیمان درست کرده که آیا این یک مرد هست و راجع به پسرای سوسول صحبت میشه به نظرمن این پسرا که شاید به قول جوونا خیلی از دخترا براشون بمیرن باعث خیلی از این به قول شما شکست های عشقی اند . خیلی از دخترای اینجوری هم دارین که با عرض معذرت دنبال قر و فر هستند وخیلی از پسرا را بدبخت می کنن.
همیشه تو همه حال به خودت اعتماد به نفس داشته باش ! به خدا من یه دخترایی رو تو زندگی و فامیل دیدم که قسم میخوردم هرگز کسی با اینها ازدواج نمی کنه ولی مهندس و دکتر اونا روگرفته وبرو وزندگی هاشونو ببین! گول همچین شیاد ها رو نخور که وقتی به رفیقاشو میرسن حرفای عشقولانه بین شما را میگن و می خندن ! اگه هم واقعا دوست داشته باشه و واسه زندگی بخوادت امتحانش کن ! عشق یک دختر اگه واقعی باشه خودش دنبالش می یاد.
نکته آخر: 100 درصد دخترا بلا استثنا به حرف بیشتر از عمل اعتماد می کنن این رو حالا که متاهل ام یاد گرفته ام . مثلا هی براشون استدلال می کنی که ازاین کار و این کار همچین نتیجه ای برداشت میشه ولی باز میگه نه خودش گفته فلان بعد از چند روز که حرف مرده ثابت شد میگه تو راست می گفتی ولی دوبار یک روز بعد میگه فلانی گفت فلان....
لیلی خانوم بذار حواسمون به خود بدنسازی باشه:بامزه:

ممنون از راهنماييت حرفات درست بود :لبخند: ‌ من از كنجكاوي اين سوال هارو پرسيدم بازم ممنون از همه كه نظر دادن :گل رز:

eshaghgh
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۸:۳۹ قبل از ظهر
خدا اين بلا رو سر ادم هاي داراي احساسات ظريف نياره
5 يا 6 سال پيش بود يادمه يه پسره جوان كه شغلشم زياد مناسب نبود عاشق يه دختر شده بود كه اتفاقا از فاميلهاي دورمان بود باور كنيد بخاطر اينكه خانواده دختره موافق نبودند اين پسره خودكشي كرد البته من از جزئيات باخبر نبودم ولي بعدا از فاميل شنيدم

m_2010
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۸:۴۷ قبل از ظهر
ولی لیلی خانوم راست میگه آدم وقتی کسی رو دوست داره میخواد ببینه که اونم اونو دوست داره یا نه؟
بالاخره کنجکاو میشه

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۷:۳۹ بعد از ظهر
ولی لیلی خانوم راست میگه آدم وقتی کسی رو دوست داره میخواد ببینه که اونم اونو دوست داره یا نه؟
بالاخره کنجکاو میشه

حالا مثلا دوست داشتن دو طرفه هم باشه . كه چي ؟ اول بايد ديد كه آيا طرف آدم درست و حسابي هست يا نه بعد آدم بره جلو . بعدشم دختر شانش خيلي بالاتر از اين حرف هاست و توي كشور ما متاسفانه با اين فيلم هاي آشغال عشق و عاشقي كه ميسازن دختران رو گول زده اند . دخترا فكر ميكنن واقعا همه چيز مثل فيلم هاست . به خدا نيست ..
دختر بايد در شانش عمل كنه يعني هميشه ناز كنه نه اين كه بياد و كنجكاوي كنه كه اگر اون پسر خدايي نكرده از اين كنجكاوي چيزي بفهمه و مخصوصا ازين دانشجو الكي ها كه مهدي جان گفت باشه ديگه اون دختر را بيچاره ميكنه .
من خودم دارم هر هفته ميرم قزوين كه خانومم را ببينم چون خانومم قزويني هستش و قزوينم كه شهر دانشجويي هستش و اكثر مسافران دانشجو هستن . به خدا وقتي سوار اتوبوس ميشم ميخوام بالا بيارم از بس كه اين پسر هاي سوسول كثافت سبك را ميبينم . بلند بلند قه قه ميزنن . سيگار ميكشن و هزار تا كثافت كاري ديگه كه فكرش هم سخته .
اميدوارم روزي رو ببينم كه مردم ما ( مخصوصا دختران ) كه واقعا هميشه حيله سياست ها را در هر دولتي كه آمده خورده اند ديگر حقه نخورند و عقلاني تصميم بگيرن .
به خدا پسري كه ميره زير ابرو هاشو برميداره داره غير مستقيم ميگه از مردي خسته شدم . خيلي ببخشيد ميخواد بكنه بندازه دور اون آشغال گوشتشو . اون چيزي كه اين ها از مردي دارن بلا نسبت سگ هم داره .
مردي به اين نيست . مردي به اينه كه واقعا مرد باشي . يه مرد واقعي .

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
ممنون :گل رز:
يه سوال ديگه !‌
دوس دارين سنتي ازدواج كنين يا نه ؟؟‌به نظرتون كدوم بهتره ؟اونايی كه ازدواج كردنم لطفا بگن ؟:لبخند:

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۵:۰۱ بعد از ظهر
نه كاملاً سنتي خوبه نه كاملاً مدرن، چون توي ازدواج هاي سنتي دختر و پسر تا قبل از ازدواج نمي تونن شناخت خوبي از هم پيدا كنند و در ازدواج هاي مدرن هم معمولاً خانواده ها موضع گيري مي كنند. بهتره كه دختر و پسر اول شناخت خوبي از هم پيدا كنند و زماني كه از انتخابشون اطمينان پيدا كردن، خانواده ها رو در جريان قرار بدن و ادامه كار رو به اونها بسپارن.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۵:۴۵ بعد از ظهر
به نظر من زمان ازدواج سنتي ديگه به پايان رسيده . البته اين كه ميگم در مورد همه صدق نميكنه .
اينم كه ميگي سنتي بهتره يا مدرن بازم بستگي به خودت داره و خانواده .
مثلا خود من طرفدار پر و پا قرص ازدواج مدرن هستم . البته نه به اين شكلي كه الان توي جامعه پيش اومده ها .
الان دختر ها چشماشون رو ميبندن و تصميم ميگيرن . فقط به خاطر عشق (كه اصلا مفهوم عشق رو خيلي هاشون نميدونن )
عشق بدون منطق مثل رها كردن كوري تو يه دشت زيبا ميمونه . درسته اون دشت زيبا و قشنگه اما اگر كسي دست اين آدم كور رو نگيره ممكنه بيوفته توي يه چاله و .......... . يا هزاران بلاي ديگه ممكنه توي همون دشت زيبا سرش بياد .
در مورد ازدواج مدرن هم بگم من خودم از سبك مدرن استفاده كردم و واقعا راضي هستم اما كساني را هم سراغ دارم كه مثل جريان همون كوره از مدرن استفاده كردن و بدبخت شدن . بايد چشمت باز باشه چه توي ازدواج مدرن و چه سنتي .
اينجور نباشه كه هر كس پدر و مادر گفتن بدون هيچ تمايلي بري و بگيري . بايد حداقل يه ذره علاقه وجود داشته باشه .
در مورد اين كه علاقه بعد از ازدواج به وجود مياد اصلا موافق نيستم . علاقه بايد قبل از ازدواج هم يه مقدار باشه . البته همونطور كه گفتم آدم ها و فرهنگشون با هم فرق ميكنه .
اما يه چيز رو بزار بهت بگم اگر خانوادت با ازدواج مدرن مخالفت كرد بدون هيچ بحثي تو هم قبول كن چون زندگيت رو همين خانواده به خاطر نظر غلطشون نابود خواهند كرد . اما اگر بهت سنتي هم پيشنهاد كردن و تمايلي به طرف نداشتي قبول نكن .
خود من كه اعتقاد داشتم بايد طرفم را بشناسم از همه لحاظ اخلاقي و فكري و مناسب با معيار هام و الانم به انتخابم افتخار ميكنم و خودم رو برنده ميدونم چون انقدر شناخته بودمش و ميدونستم با زندگي ورزشيم كنار مياد . البته اين يه نمونشه . هر هفته ميرم خونه مادر خانومم و غذاي رژيمي جلوم ميزارن چون دركم ميكنن و اگر من كه عاشق ورزشم هستم سنتي ازدواج ميكردم بايد قيد مسابقات را ميزدم . شايدم كلا ورزش . اما چون يك سال با هم دوست بوديم همه اين مسائل بين ما حل شده بود و در موردش با هم صحبت كرده بوديم .
ازدواج لباس نيست كه اگر كس ديگه برات انتخاب كرد خياليت نباشه و بگي ميپوشم نهايتش يه مدته دبگه ميندازمش دور.
ازدواج يك عمر زندگي هست و به نظر من قبل از ازدواج بايد به تفاهم رسيد نه بعد از ازدواج تازه ببيني يه جاي كار ميلنگه . :گل رز:

*f*
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۵:۵۱ بعد از ظهر
ممنون :گل رز:حتما خانم خوبی دارين چون شرايط يه ورزشكارو درك كرده و تحمل كرده ولی‌خيليها نميتونن :لبخند: