PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Jeff Rodriguez بهترین بدنساز طبیعی جهان

mahdij
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۳:۴۹ قبل از ظهر
http://www.bodybuilding.com/contest_media/11152/7974/d/img_50051253340694.jpg

eshaghgh
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۸:۴۰ قبل از ظهر
منظور از بهترين بدنساز طبيعي چيه؟ مرسي ممنون

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۲:۴۴ بعد از ظهر
منظور از بهترين بدنساز طبيعي چيه؟ مرسي ممنون

بدنسازیه طبیعی یا natural bodybuilding یا drug-freeاز مصرف دارو یا مواد غیر مجاز اجتناب میکند
هدف هم پرورش ماهیچه های بدن برای داشتن اندامی زیبا و متناسب است

imanfitness
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۴:۰۲ بعد از ظهر
متاسفانه تو همین کشور خودمون بدنسازهای طبیعی بهتر از ایشون داریم ولی تو کشور ما فقط به بدنسازی با دارو اهمیت داده میشه.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۰۹, ۰۷:۴۲ بعد از ظهر
متاسفانه تو همین کشور خودمون بدنسازهای طبیعی بهتر از ایشون داریم ولی تو کشور ما فقط به بدنسازی با دارو اهمیت داده میشه.

موضوع اينه كه به با داروشم اهميت داده نميشه چه برسه به بدون دارو .

imanfitness
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۱۲:۳۶ بعد از ظهر
آره پیمان جان باهات موافقم.اصلا به ورزش تو ایران بودجه نمیدن.فقط فوتبال که اونم به درد عمشون میخوره.

mahdij
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۴:۲۰ بعد از ظهر
در بدنسازی طبیعی که خصوصا در اروپا کم کم داره جون میگیره در تمامی زمان های بدنسازی حجم و کات استفاده از دارو و استروئید ممنوع است و مهم تر آنکه تست دوپینگ هم گرفته می شود.

imanfitness
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۲:۰۹ قبل از ظهر
اره.جدیدا با یکی از قهرمانهای طبیعی جهان چت می کردم.می گفت تستی دارن که اگه تا 7 سال پیش از استروئید استفاده کرده باشی نشون میده.دارم تلاش می کنم برم مسابقه بدم از wnbf کارت حرفه ای بگیرم.اگه تا سال بعد که لیسانس میگیرم نتونم این کارو بکنم احتمال زیاد وارد پرورش اندام میشم.راستی کسی اینجا هست که شاگرد بیت اللاه عباسپور باشه؟

mahdij
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۲:۲۸ قبل از ظهر
چند تاشون رفقای منند سوالی داری کمکت کنم؟؟

imanfitness
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
فدات شم می خوام بدونم علم داروشناسیش چطوره.به سلامت شاگرداش بیشتر فکر می کنه یا قهرمانیشون؟
کلا با مرام هست یا نه.راستش من دانشجوی تهران هستم و تا کرج راه زیادیو باید برم می خوام بدونم تهران هم میاد یا نه.مرسی مهدی جان.

hamidbarca
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۸:۲۱ بعد از ظهر
آیا مکمل هم مصرف میکنن یا اونم ممنوعه؟
آخه اگه فقط با مکمل بشه به همچین بدنی رسید که خیلی خوبه

Senior Manager
۱۳۸۸-۰۸-۱۱, ۰۹:۰۸ بعد از ظهر
مکمل مصرف میکنن

mahdij
۱۳۸۸-۰۸-۱۲, ۰۲:۲۹ قبل از ظهر
ایمان جان!
بیت الله عباس پور کسیه که ملی پوش ها جزو شاگرداشن و یکی از بهترین شاگرداش هم کسی نیست جز حسن رهنماییان که قهرمان قهرمانان سنگین وزن آسیا شد پس علم دارو شناسی او هم عالیه.
معمولا وقتی باید بری پیش این بزرگ ها که خودتو برای قهرمانی بخوای آماده کنه نه همینجوری بخوای بری در ضمن باید پول حسابی هم تو دست و بالت باشه ( یکی از رفقا برای سه چهار ماه 2 میلیون هزینه کرد)
البته نه اینقداری که مثال زدم --- ته ته مرامه---- تهران را نمی دانم برایت می پرسم..

imanfitness
۱۳۸۸-۰۸-۱۲, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
ممنون مهدی جان.ولی‌ ببین علم داروشناسی چیزی نیست که بشه با دیدن بدن شاگرد طرف تشخیص داد.خیلیش مربوط به سلامتی شاگرد هست.برای اینکه خوب منظورم رو بگم یه چیزی برات تعریف کنم:تقریبا ۱ سال پیش پیش یکی‌ از مطرحترین مرببیان تهران رفتم بهم برنامه دارویی داد و چیز جالب اینکه از وقتی‌ که به فکر استریدها افتادم تا الان حداقل ۸ تا کتاب در مورد استروید‌ها و برنامشون از مبتدی تا حرفی‌ خوندم،جالب اینکه برنامهٔ اون مربی محترم برای یه متوسط بود نه یه مبتدی.حالا اینو چه جوری توجیه میکنی‌؟اون مربی می‌شه گفت تقریبا پر افتخارترین مربی ایران هست.پس فقط به صرف قهرمانی شاگرد طرف نمی‌شه در این مورد قضاوت کرد.بعد یه چیز دیگه من فقط ازش برنامهٔ دارویی می‌خوام نه چیز دیگه .یعنی‌ نمی‌خوام باهاش خصوصی بگیرم.البته هزینه که باید به ایشون بدم رو منظورمه.یاگه زحمت نیس برام اینو می‌پرسی‌؟در هر صورت خیلی ممنون که وقتتو به من دادی.؛)

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۲, ۰۲:۰۵ بعد از ظهر
بدنسازي خيلي چيز ها داره كه به عنوان راز پشت پرده بين مربيان و حرفه اي هاست و كتاب ها را نويسنده ها مينويسند .
اگر مربيتون با افتخارترين مربي بوده پس اشتباه كرديد كه كنارش گذاشتيد .. مطمئن باشيد چيزي كه يه مربي با سابقه درخشان ميدونه هرگز يه نويسنده نميتونه بدونه و به شكل كتاب در بياره . اگر اين طور بود بهترين مربيان ميشدن دكتر ها و نويسنده هاي كتاب ها .
اينم بدونيد اگر كار مربي يي خوب نباشه هرگز پر افتخارترين مربي نميشه . البته بگذريم كه يكي از اين آقايون با افتخار به نام م . س خودش را زوري با افتخار جلوه داده . مثلا من روز وزن كشي مسابقات ديدم كه شاگردان مربيان ديگر را قاپ ميزنه و هفته بعد توي روزنامه ها مينويسن تيم آقا م . س اول شد. در صورتي كه اگر شاگردان را خودت تربيت كني خوبه .
از اونجايي كه ايشون رو ميشناسم ميدونم روزي كه يكي از شاگردانش بر اثر تزريق انسولين مرد ايشون حتي لباس مشكي هم نپوشيد و بين ديگران به راحتي ميخنديد .
فكر ميكنم منظورم را فهميده باشيد كه كي رو گفتم .
مربي خوب با علم زياد فراوان هستند منتهي بايد اول در مورد اين كه واقعا علم داشته و واقعا شاگردانش قهرمان شدند تحقيق كني .
توي خود آمريكا كه آخرعلم هستش بر خلاف شايعاتي كه بين مبتدي ها رايج هست مربي ها هستند كه دارو و مكمل تجويز ميكنند . درست مثل ايران و دكتر ها فقط نقش آزمايش گيرنده دارند مثل دكتر آزمايشگاه و .... . بدنسازان بعد از اين كه كچاپ ميكنند پيش دكتر ميروند و از سلامت خود اطمينان حاصل پيدا ميكنند وگرنه يه دكتر به هيچ وجه علمش در حدي نيست كه از شما بتونه يه بدن خوب در بياره . پس علم دارو شناختي را از افتخارات واقعي (نه قلابي ) يك مربي تشخيص بده .

imanfitness
۱۳۸۸-۰۸-۱۲, ۰۵:۳۷ بعد از ظهر
دقیقا همون کس رو گفتم پیمان جان.این که گفتم کتاب خوندم منظورم این بود که از لحاظه علمی‌ تو این زمینه یه چیزایی‌ میدونم.البته اینو هم بگم که کتابهایی که تو بازار ایران هست که فقط عوارضو میگن.اون کتابها منظورم نیست.میدونی‌ پیمان جان برام خیلی‌ سخته که بعد از این همه زحمت که تو بدنسازی طبیعی‌ کشیدم برم و از دارو استفاده کنم چون دیگه اون موقع طبیعی‌ به حساب نمیام.یه دو راهی‌ گیر کردم.می‌خوام اگر هم خواستم از دارو استفاده کنم پیش یه آدمی‌ برم که علمی‌ کار کنه.منظورم از علمی‌ کار کردن مدرک فدراسیون نیست که خودتم میدونی‌ همه دارن.حالا واقعا دنبال یه آدمی‌ می‌گردم که علمی‌ کار کنه.میدونی‌ بعضیا از صورتشون معلومه که آدم‌ درستین و بعضیا هم وقتی‌ میبینیشون از همون اول حس بدی بهت دست میده.وقتی‌ آقای م.س رو دیدم یه جورایی ترسیدم.حالا اگه واقعا بیت ا لله رو پیشنهاد میکنی‌ من هم انتخابم همونه چرا که رو حرف شما حساب می‌کنم.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۲, ۰۶:۲۹ بعد از ظهر
ببين دوست خوبم تا اونجايي كه من ميدونم از بين اين مربي ها واقعا همشون خوبن كه ميگم . اما هرگز سراغ م.س نرو چون خودت ديگه كاملا بايد شناخته باشيش .
توي رژيم به شاگردش روزي يه دونه اومنادرن داده بود . باورت ميشه ؟؟؟
واقعا وحشتناكه . آقاي بيت الله عباسپور هم دوز بالا توي رژيم ميده اما اين كجا و اون كجا . مثلا يكي از برنامه هاي دوز بالاي بيت الله را كه ديده بودم اينجوري بود كه تستسترون پريپيونات توي هفته هاي پاياني رژيم كه خيلي حساسه از نوع تايلندي روزانه 3 عدد . كه ميشه روزي 75 ميليگرم و اگه بخوايم از لحاظ علمي ببينيم دوز خيلي بالا و با عوارضي نيست و كنارش از قرص هاي وينسترول به اندازه روزانه 50 ميليگرم استفاده ميشد .
پس من بيت الله عباس پور رو از لحاظ علمي قبول دارم .
از بين اين گزينه ها انتخاب كن :
بيت الله عباسپور
محرم پناهي
علي تبريزي ( فقط حيف خيلي پولكيه )
ناصر گرجي ( به نظرم آخر اخلاقه و كارش هم واقعا خوبه و چندين بار تيم واقعيش توي كشوري اول شده نه تيم جعلي و يك روزه )
فرزين جباري ( هم كه واقعا عاليه . من به نوبه خودم خيلي دوسش دارم . حتي رنگ بدن شاگرداش رو خودش ميزنه )
به نظر من از بين اينها انتخاب كن . آقاي رضا درويش هم هست كه من جات باشم انتخاب نميكنم .

imanfitness
۱۳۸۸-۰۸-۱۲, ۰۷:۴۰ بعد از ظهر
مرسی‌ پیمان جون الان دیگه فهمیدم اوضاع چه جوریه.میدونی‌ هزینهٔ مشاوره با آقای عباسپور تو چه رنجی هست؟:گل رز:

imanfitness
۱۳۸۸-۰۸-۱۲, ۰۷:۴۷ بعد از ظهر
اگه میتونی پیام خصوصیش کن.ممنون.

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۲, ۰۹:۱۴ بعد از ظهر
60000 تومان

imanfitness
۱۳۸۸-۰۸-۱۲, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
برای چه مدت؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۲, ۱۰:۲۸ بعد از ظهر
برای چه مدت؟

براي يك ماه ديگه . همشون هزينه هاشون براي يك ماه حساب ميشه .

mahdij
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۴:۰۱ قبل از ظهر
این چند ماهه رفقایی که تازه رفتن پش بیت ا.. نرخ حق مشاوره را 100 تومان داده اند. بقیه سوالات هم چشم!

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۹:۵۰ قبل از ظهر
پس زياد شده جديدا . چون من تا تقريبا 4-5 ماه پيش خبر داشتم 60 تومان بود .

imanfitness
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۱۰:۴۲ قبل از ظهر
بچه ها دمتون گرم.محبتاتون یادم می مونه.

Hessam_Vardak
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۱۲:۳۱ بعد از ظهر
اين طور كه به نظر مي رسه براي مسابقات اين سبك بدنها رو رنگ نمي كنن. درسته؟

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۳, ۰۳:۰۴ بعد از ظهر
چرا بدن رنگ خورده . كاملا توي عكس مشخصه .
اما رنگ ها دو دسته هستن فورمولا 1 و فورمولا 2 . كه فورمولا 1 رنگ هاي روشن تر هستند و فورمولا 2 رنگ هاي تيره تر . اين به سليقه خود شركت كننده بستگي داره كه چي استفاده كنه .

mahmoud
۱۳۸۸-۰۹-۳۰, ۱۲:۰۹ بعد از ظهر
از دوستان کسی اگه ادرس دقیق مرکز مشاوره یا شماره ی اقای فرزین جباری رو داره بی زحمت بگه

دياكو
۱۳۸۸-۰۹-۳۰, ۰۲:۰۹ بعد از ظهر
سلام به دوستان.در جواب دوستمون در تهران اقا بيت ا... باشگاه ما ميان شنبه ها.واقع در پاسداران ميدان هروي/ميدان شريفي باشگاه حسين ميرزائي 09196311613 اينم شماره من دوست داشتي بياي راهنمائيت كنم

imanfitness
۱۳۸۸-۱۰-۰۷, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
دیاکو جان خیلی ممنون.ان شالله باهاتون تماس میکیرم.