PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رقیب سال آینده جی کاتلر از چین

مجید
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۱:۱۲ قبل از ظهر
آخرین خبر فیزیک تی وی .
سرسخت ترین رقیب کاتلر در مستر المپیای 2010 از چین
به گفته ناظران و شاهدان محلی ، لقب این قهرمان محلی و به دور مانده از چشم صخره تنومند نامیده می شود ، وی قصد دارد در اولین سال حضور حرفه ائی اش ، در مسابقات جهانی مستر المپیا ، قهرمان بلامنازع جهان یعنی کاتلر را شکست دهد و از خود یک اسطوره بسازد .
این فرد که نامش هنوز مشخص نیست ، سالیان متوالی تمرینات سنگین و کشنده ائی انجام داده و برای ناشناس ماندن در هیچ مسابقه ملی شرکت نکرده ، تا با عضلاتی در هم تنیده ، شگفتی ساز این دوره مستر المپیا شود ....
تنها عکسی که از وی توسط یک عکاس حاذق ( پاپاراتزی ) گرفته شده ، این فرد را در فیگور بازو نشان می دهد .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
http://img98.com/images/r1uv5cgsjcrv6eurxtt.jpg

چیه !!!! اگر می زاشتم تو قسمت طنز ، براتون غیر متقربه می شد !!!! ( حالا این یک بار رو سخت نگیرید )

پيمان صادقي پري
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۵:۱۸ بعد از ظهر
خيلي با حال بود مجيد جان .
دمت گرم كلي خنديدم .

shahi
۱۳۸۸-۰۸-۱۰, ۰۹:۵۴ بعد از ظهر
آه نمیدونین ضد حال بود با چه دقتی خوندم گفتم وای خدای من کی میتونه باشه بعد اومد پایین عکسو دیدم .............:ناراحت::پوزخند:

sajjad 1368
۱۳۸۸-۱۰-۲۹, ۰۷:۱۶ بعد از ظهر
بابا محشر این کجا بوده تا حالا خدا خودش کمک کنه جی رو این با با مثل اینکه رژیم نمیگره برا مسابقات با برق یا هروءین خودشو خشک میکنه باسه مسابقه فکر کنم......

ارنولد
۱۳۸۸-۱۱-۱۵, ۰۹:۱۳ قبل از ظهر
سلام من كه بعيد ميدونم يك ‍‍‍زنتيك چيني بتواند با زنتيك فوق العاده جي كاتلر رقابت كند